ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Co za zakład zas chora wizja i słabe zarządzanie łysego jak można przychodzić w weekend bez określenia się czy płacą czy co po czym idzie człowiek w weekend i dostaje wiadomość że nadgodziny jednak to myśli spoko po to jedynie chodzi się do tej pracy zapamiętaj łysy a to że ty i twoje małe chore ja zamknięte w piwnicy macie coś do powiedzenia to wszystkich wkurza pozdrawiam nauki szanowania pracowników

Zmiana abc

Witam serdecznie, piszę do was z zapytaniem o spodziewana delegacje z Bielska i Czechowic w waszym zakładzie. Co o tym myślicie? Będzie przyjazna atmosfera czy nastawiacie się na totalny lód i niechęć do przybylych? :)

Ala
@Zmiana abc

Spoko... wola zaplacic delegacji nizeli zachecic bardziej ludzi do 12godz pracy. Lepsze wynagrodzenie bardziej by zmotywowalo stalych pracownikow. I na pewno przez te dodatkowe 4h bylo by wiecej wyprodukowane nizeli przez 8h z delegacjami. Jest to cienki pomysl . Chyba ze delegacja bedzie potrzebna do ubierania kap I robienia filterkow bo na boostrach co maja niby robic ? Teraz linia traci czas na szkolenie ,tlumaczenie osoba z delegacji naczym polegac bedzie ich praca... lepiej zmotywowac starszych pracownikow dobra kasa a nie placic delegacji ktora nie ma zielonego pojecia o boostrach...

@Zmiana abc

Oni sami uciekną po dwóch dniach jak tą (usunięte przez administratora) od środka zobaczą haha

@Ala

A jak długo Twoim zdaniem nasi ludzie mają pracować po 12 godzin? Po pierwsze to się odbija zarówno na samej produkcji jak i na jakości. Po drugie nikt nie jest ze stali, a po trzecie to gdybyś nie wiedziała (bo sądzac po nicku jesteś kobietą) my również mamy rodziny, dzieci, rodziców i inne obowiązki, którym musimy poświęcić czas. Pieniądze są po to żeby z nich korzystać(tzn. żyć), a nie kartą przetargową, żeby zmotywować ludzi do pracy ponad siły. A swoją drogą, to gdyby ktoś na górze pomyślał, że pandemia się skończy i zamówienia wrócą do swoich stałych wolumenów, że może warto zatrzymać część pracowników, a szczególnie magazynierów, gdyby gdyby, gdyby.. to może sytuacja w naszym zakładzie wyglądałaby inaczej. Ale niestety jest jak jest, opinię mamy jaką mamy i chętnych dopracy niewielu. I nic nie wskazuje na poprawę. Ale niestety jaki gospodarz, takie gospodarstwo. Pozdrawiam.

@Zmiana abc

Czy "góra" myśli, że jak przyjadą pracownicy z innej siedziby ZF to od razu produkcja ruszy pełną parą? Szczerze w to wątpię. Uważam, że lepiej "zainwestować" czas na szkolenia nowych operatorów, którzy zostaną u nas, niż szkolić operatorów z Bielska którzy i tak wrócą do siebie.

@Ala

Sama sobie rób codziennie po 12 a jak Ci mało 8 godzin to sobie znajdź dodatkowa pracę... boje się że prędzej czy później wyjdzie Ci to na zdrowiu...

@Ala

Swiete slowa, a z drugiej strony pewnie to beda jacys niekumaci ludzie bo przeciez ogarnietych i robotnych ludzi sie nie pozbyli tylko tych ktorzy sa stastystami i sie nadaja tylko do narzekania... no ale czas pokaze ile to bylo warte... a moze zamiast ludzi na produkcje sciagac to niech dyrektorow sciagna ktorzy naprawia ten bajzel i wtedy moze wszystko wrci do normy tak jak bylo kiedys.

@Operator

Oj tutaj nie brakuje takich co przez 3 tyg po 12 godz pracują i jeszcze w soboty a rodziny ich widzą tylko na zdjęciach. Można dorobic ale trzeba zachować jakiś zdrowy rozsądek. Widocznie niektórzy domów nie mają.

@...

A moze poprostu potrzebuja pieniedzy I dlatego tak ciezko pracuja??? Nie pomyslales o tym moze? Nikt dla przyjemnosci nie siedzi w Zf po 12h przez kilka dni w tyg. Trzeba dorabiac bo sama wyplata widocznie ludzia nie starcza bo jest zbyt niska. Ludzie maja kredyty , mieszkania, domy, dojazdy do pracy, jedzenie ,wszystko poszlo w gore cenowo. To pytam sie jak ludzie maja sie utrzymac z najwyzszej stawki , skoro bez nadgodz na reke wychodzi tyle ile wychodzi... czyli zal. Wiec uwazam , ze ludzie nie ze chca pracowac tyle godz tylko zycie ich do tego zmusza I finanse. A nikt hobbistycznie nie siedzi po 12h I nie sklada boostrow.

Pioter
@Ktos

No nie do końca kolego, robie na najwyższej stawce nie mam żadnych dodatków, nie robie nadgodzin i jakoś na życie starcza :) A to że sie ludzie powpieprzali w kredyty to tylko i wyłącznie ich sprawa przecież nikt im nie kazał brać 300k kredytu żeby dom kupić czy co kolwiek innego, za daleki dojazd i duże koszty na paliwo? Znajdźcie prace błiżej domu i koszty opadną. Dobrze wiesz jakie masz zarobki więc wiesz na jakie raty możesz sobie pozwolić więc skończcie narzekać że żeby godnie życ trzeba cały msc po 12h robić ... robicie bo chcecie więc nie marudzić, każdy kowalem swego losu a jak się nie myśli to się potem płaci. peace and love my friends.

Obserwatorka
@Pioter

Pioter krótka piłka , niektórzy robią po 12 bo ich sytuacja finansowa zmusza... Jeśli Tobie wystarcza sama podstawa to super! Ale nie każdy chce mieszkać w melinie na trójkącie dlatego niektórzy mają większe aspiracje

....
@Pioter

Chyba ktos tu mieszka jeszcze z mamusia I tatusiem, ktorzy finansuja wiekszosc oplat

Karola
@....

Otóż się mylisz. Piotr ma rację. Za niedługo będziecie brać majtki na raty. Całe życie w kredycie nie myśląc o konsekwencjach a potem płaczecie albo wmawiacie że nie da się inaczej. Jeśli nie rypie wszystkich nadgodzin i 12 to znaczy że jestem biedakiem i żyje w melinie? No to gratuluję myślenia ale zdziwisz się bo NIE!

XxX
@Karola

Pomijając już wszystkie kwestie kto co ma itd etc. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie ma co tu polemizować, wystarczy popatrzeć na płace za tą pracę - jest na tyle wysoka że pracodawca ucieka się już do pomysłów 500 PLN za polecenie znajomego ... Tyle w tym temacie

@Karola

Najpierw pracują bo są pazerni a potem płaczą na forum ze po 12 trzeba. Idiotyzm.

Operejter
@XxX

W życiu nie pozwoliłbym sobie stracić dobrą znajomość za pieniądze.

Obserwator

Witam. Od pewnego czasu widzę, że w dobie pandemii, oszczędności i czego tylko chcecie co niektórym "wiedzie się" bardzo dobrze. Niby są w pracy i pracują, ale efekty wymierne. Mam na myśli kierowników zmian na produkcji. W chwili obecnej na dwie zmiany produkcyjne jest trzech kierowników, z których jeden faktycznie zapracował na swoją pensję. Nie czarujmy się, ale tylko jedna pani ogarnia to, co dzieje się na jej zmianie. Druga pani kierownik niby ma pod swoimi skrzydłami EBB, ale czy wie co tam się dzieje? Wątpię. Bo skąd ma to wiedzieć, jeżeli na osiem godzin pracy przebywa w tej strefie może jedną lub dwie godziny. Trzeci kierownik siedzi non stop w biurze i na nic nie ma czasu bo, albo pisze maile, albo narzeka na brak ludzi. Natomiast na nockach rządzą liderzy i podejmują decyzje takie, a nie inne bo przecież nie będą odpowiadać za całą produkcję, gdyż mają swoje linie do ogarnięcia. Pytam więc dlaczego nocka jest pozostawiona sama sobie? I znikąd pomocy. Chyba, że w środku nocy dzwonią do kogoś kompetentnego i zakłócają jej odpoczynek. Czy tak być powinno? Jeżeli na zmianie nocnej pracują trzy linie to powinna być osoba, która odpowiada za produkcję w całości. Chyba, że się mylę.

@Obserwator

Stachu trzymaj się tam w tej Holandii

Pracownii

Znowu doswiadczony lider sie zwolnil??.. no coz... za niego przyjdzie 20nowych osob z czego 3max zostana... I dalej to nic nikomu nie daje do myslenia , ze cos jest nie tak w tej firmie?

beniu
@Obserwator

Co do kierownika to on się szkoli jeszcze.

Ktoś
@beniu

Operator musi się wyszkolić w ciągu tygodnia. A kierownik ile? Bo chyba 6 m-cy wystarczy na szkolenie.

@Ktoś

A jakie masz oczekiwania wobec kierownika? Ma chodzić po hali i patrzeć Ci na ręce? Niech siedzi w biurze i się zajmuje swoją robota, nikomu krzywda z tego powodu się nie dzieje. Co do dzwonienia na nocce w razie problemów no cóż, tak wygląda eskalacja problemu. Jeśli linia z jakiegoś powodu stoi kilka godzin to od zawsze kierownik produkcji był o tym informowany niezależnie od godziny. Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma

Gdzie złożyć deklaracje przystąpienia do ZZ?.

Nikt

U Liroya

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

zainteresowany

Witam i mam pytanie jak wygląda praca na wózku widłowym jak atmosfera w pracy i czy warto no i jak zarobki choć to pewnie dowiem sie ewentualnie na rozmowie.

123qwerty
@zainteresowany

Jeśli chcesz pracować na wózku, to na magazynie wysyłek. Magazyn dostaw jest połączony z zaopatrzeniem produkcji, więc na 12 stanowisk, cztery wiążą się z jazdą widlakiem.

@123qwerty

A powiedz jak wygląda atmosfera w pracy?

100 lat w zd

2 na 10

100 lat w zf

2 na 10

@100 lat w zf

Aż tak źle ?

RYL
@Zainteresowany

Jest tak cudownie ze operatorzy sie zwalniaja

Aaa
@Zainteresowany

Jak trafisz na Niemca to się dogadasz

Q&A

Jak to jest, że firma pozwala odchodzić wartościowym pracownikom. Mają nas za nic nieznaczące ogniwa.

Iku

Od czwartku znowu zdalne do 27 lutego więc powodzenia

Nowa

Hej jaki jest numer do biura kierowników zmian. W razie czego nie wiem na jaki numer dzwonić.

@Nowa

323382084 Numer do kierownika produkcji

Ktoś

Hej Jak Wam się podobały pensję za grudzień, czy też jesteście zadowoleni bardzo z tej wypłaty. Może ktoś się wypowie, co tak grubo :(

@Ktoś

Polski lad i ulga podatkowa która niby miala zwiększyć pensje a dla mnie byla normalna bez szału i tych obiecanek cacanek rządu.

Zainteresowana

Szukam pracy. Z opinii na temat firmy widzę, że nieciekawie to wygląda, ale ze swoich obserwacji wiem, że rozczarowany pracownik jest w stanie wypisywać bzdury na temat firmy w której pracuje. Nie żądam zarobków z półki dyrektorskiej lecz stabilnej i godziwej płacy. Pracy się nie boję i jestem sumienna i zdyscyplinowana. Współpraca z ludźmi też nie jest mi obca. Nie mam również dwudziestu lat. Bliżej mi raczj czterdziestki. Mam na utrzymaniu dzieci i szukam pracy, która zapewni mi stabilizację. Proszę o rzetelne odpowiedzi.

@Zainteresowana

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Faktem jest, że ta firma zmieniła się na gorsze i ludzie zaczęli czuć się wykorzystywani i traktowani jak trybiki w maszynie a nie jak ludzie, ale pewnie tak jest nie tylko u nas. Spróbuj i sama się przekonaj.

Operator

Siemano ludzie czy to normalne w tej firmie że każdy dokument podpisuje się z datą miesiąć albo ileś tam wcześniej? Każdy aneks itd.? Bo dziś dostałem zaś coś do podpisu ale date trzeba wpisać z grudnia a mamy 4 stycznia przecież. Już 3 raz mnie to spotyka tutaj a jak kogoś pytam czemu to nikt nie umie odpowiedzieć tylko mówią bo tak itd. To chyba nie jest do końca zgodne i normalne no chyba że dział hr tak super działa że wszystko ma z opóźnieniem.

@Operator

A jakie dokumenty tak często podpisujesz?. Pracuje tu już 3 lata i nie pamiętam żebym miał coś do podpisywania oprocz ocen.

@Operator

Co roku Ci dają aneks i podpisujesz z data wcześniejszą w sumie to wszystko co idzie przez hr jest z opóźnieniem i trzeba dać datę wcześniejszą. W żadnej innej firme której pracowałem tak to nie działało tylko tutaj.

@Operator

Zresztą zaraz znowu dostaniemy aneksy z podwyżką i na 100% znowu przy podpisie będzie ale podpisz z datą wcześniejszą bo tak trzeba.

Kolo
@Operator

Możesz podpisać z data 4 stycznia i wtedy będzie obowiązywać od 4 stycznia - bądź tylko świadom konsekwencji i nie ma sprawy...

@Operator

A tak mniej więcej ilu pracowników zatrudnia w tej chwili ta firma? Jak z 30-tu to rzeczywiście można w tym samym dniu sporządzić, wydrukować i dać do podpisu aneksy czy inne dokumenty. Jak więcej to już chyba jest problem. Jak sądzisz?

Nikt ważny
@Operator

Ludzie, opamiętajcie się. Jeżeli nie macie innych problemów, to nie szukajcie ich na siłę. Żebyście sami byli tacy skrupulatni i przestrzegali tego co powinniście to byłoby super. Po co wywlekać takie pierdoły na forum. Wstyd.

Jasio
@Gość

w firmie pracuje około 1000 osób

Zmęczony

Jak długo jeszcze będziemy tyrać w okrojonych składach na wszystkich liniach i dodatkowo będziemy oddawać ludzi na nocną zmianę. Tak dłużej nie można już funkcjonować. Skaczemy jak pchły po kilku stacjach, mnóstwo ludzi na L-4, od poniedziałku następna grupa pójdzie na opiekę ze względu na zdalne nauczanie w szkołach, a ci z nas, którzy nie mają małych dzieci i są zdrowi będą robić za trzech byleby tylko wyrobić normę. Planiści co trzy godziny będą zmieniać plan, dyrektorzy będą chodzić po hali i czepiać się wszystkiego, tylko nie rzeczy istotnych, audytorzy w tym szalonym okresie będą robić audyty i stresować ludzi. To jest chore. Nie potrafiliście zadbać o to, aby zatrzymać doświadczonych pracowników, rozwaliliście jedną zmianę bo trzy niepotrzebne, a teraz każecie nam jednak pracować w systemie trzyzmianowym kiedy na trzecią zmianę brak operatorów. Jak długo jeszcze? Jesteśmy zmęczeni i mamy dość.

Zgadza sie
@Zmęczony

Zgadza się robimy po kilku stacjach a wyplata jedna skandal niech zatrzymia to już od przyszłego tyg I spokoj urlopy ludzie mają to nie dostaną bo od 27 i nic wczesniej wiec pujda na l4 a jak ktoś jest fair dostaje po 4 literach

Prawda

@Zmęczony

Prawda. Ludzie mają dość. Z waszego braku szacuku do nas potrafiliście nawet zrezygnować z drobnego upominku na swieta. Świeczka czy inni drobny upominek to zawsze był miły gest a teraz pokazujecie ile dla was znaczymy to przykre. Rzucanie ludzi po liniach praca na kilka stacji liderzy pracujący nie jest ciekawie. Statek z Kapitanem ale bez załogi nie jest w stanie płynąć. Nasz kapitan chyba o tym zapomniał. Wszystkiego co najlepsze w nowym roku

@Operator

A niech jeszcze więcej ludzi się zwolni moze sie im oczy otworza. Kierownik sam kazał się zwalniać to ma co chciał za niedługo sam bedzie robil. Prawda taka ze za te same pieniądze ludzie znajdują pracę gdzie nie ma takiego tempa pracy. Już ta firma ma zla opinie i raczej ludzie nie przyjdą wiec długo jeszcze nocek nie będzie.

Śnieżynka

Kochani życzę Wam Zdrowych, Radosnych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowegu Roku.

@Śnieżynka

Dzięki wzajemnie obyśmy wszyscy cali i zdrowi spotkali się 3 stycznia.

Ciekawski

O co chodzi z tymi zwiazkami zawodowymi? Niby ktos cos podpisywal z gory... wie ktos cos na ten temat?

Nik
@Ciekawski

Możesz byc pewien, ze nowi zwiazkowcy podwyzke dla siebie zobaczą jak swinia niebo

On
@Nik

Lepiej żeby tu byly ZZ co mają duże możliwości i uprawnienia niż spotkania z mężami zaufania co oni nic nie mogą tylko przekazują co usłyszą.

Kiedy wydają bony?

Ciekawski

Dlaczego skoro jesteśmy jedna korporacja to wszędzie są inne warunki płacy i zatrudnienia?. Inaczej jest tu w Gliwicach inaczej w Częstochowie inaczej w Bielsku czemu tak jest?. Powinno być wszędzie tak samo a nie jakieś dzielenie na lepszych i gorszych. Bez sensu.

ZZP WABCO
@Ciekawski

Odpowiedź jest bardzo prosta. Słabe i nie współpracujące że sobą związki zawodowe, pracownicy podzieleni i niezorganizowani. Zasada jest prosta i stara jak świat: "dzieł i rządź".

@ZZP WABCO

No w sumie cos w tym jest. Mężowie zaufania to porażka nic nie umia sensownego wynegocjować godzą się na wszystko katastrofa.

Dfg
@Ciekawski

Jedno jest pewne, umieją lepiej niż Ty pisać po polsku :)

ZZP WABCO
@Ciekawski

Mężowie zaufania, nawet, gdyby chcieli, nie mają takich uprawnień jak związki zawodowe.

@Ciekawski

A jednak mężowie zaufania potrafili nam wynegocjowac lepsze podwyżki niż związki we Wrocławiem i czestochowie pozdrawiam

Tez operator
@Operator

Podwyżki spoko mogliby jeszcze podnieść premie za brak l4 a tak ogólnie przyzwoicie????

??
@Operator

Akurat w negocjacjach podwyżek to nie mamy za co dziękować mężom zaufania. Oni w niczym nie negocjują, gdyż są niedecyzyjni, oni tylko podpisują porozumienia podsuwane im przez dyrektorów. Taka jest prawda i każdy o tym wie. Więc nie chwalmy ich zbytnio. MZ przekazują nam tylko decyzje podjęte przez górę.

@Tez operator

Jeśli chcesz znać moje zdanie co do premi lub podwyżek uzależnionych od braku l4 to jestem temu przeciwny te pieniądze powinny być przyznawane normalnie za dobrze zrobioną robotę ... Wiesz jak się kończy takie zachęcanie ludzi do nie brania l4? Ludzie wola na kolanach przyjść do pracy kosztem zdrowia własnego i pozostałej załogi

Ala
@Operator

I tak bardzo malo zarabiamy na to jaka ciezka prace wykonujemy...zarobisz fajnie jak zrobisz 5nadgodzin...

@??

No tak związki negocjują i wynik jest ten sam lub gorszy wiec po co płacić składki za tak słabe negocjacje ?

Tez operator
@Operator

Tak trochę racji masz ale z drugiej strony znam ludzi co chorują po 3 razy w miesiącu. Przypadek taki chorowity?. Nie. Woli siedziec w domu albo inna robote wziąć wiec działa to w dwie strony a ludzie potem skaczą po stacjach jak zajączki bo ludzi nie ma. A ja mam to gdzieś biore jedna wypłatę to dlaczego mam robić po 3 stacjach?.

@??

Dlatego tu boją się powstania związków. Bo Ci mogla zrobic strajk.

@Operator

Ale są osoby co nie chodzą na l4 I powinni mieć coś więcej do wyplaty niż niektórzy wiecznie chorzy a kwota 300 zł około to przy tej inflacji śmiech na sali

@Ala

Zgadzam się zarobki są fatalne nie starcza na godne życie ale nie powinni nam płacić za nie chodzenie na l4 tylko dać nam więcej zarobić za ciężka pracę którą wykonujemy

Pani
@Operator

Mezowie zaufania.... bardzo godni zaufania.... zla nazwa do tego ,,stanowiska,, nikt nie chce nam pomoc . Liczymy na zwiazki zawodowe!

Emil

Panie Gadawski, jesteśmy na portalu który służy do wystawiania opinii na temat pracodawcy a nie do rozpowszechniania związków zawodowych i realizacji własnych ambicjii, jeżeli chcesz Pan działać w taki sposób musisz Pan sobie stworzyć swój portal, sposób Pana działań jest chaniebnych, taka rada z mojej strony " kończ waść wstydu oszczędź"

Tolek
@Emil

Panie Emilu....chyba nie do końca pojął Pan sentencję jaka padła w kierunku Małego Rycerza, proszę zatem nie używać wyrażeń, których Pan nie rozumie. Ja zatem kończę...by wstydu Panu oszczędzić, miłego wieczoru.

On

Wiadomo już coś do kiedy w tym roku pracujemy? Czy do samej wigilii czy linie stają wczesniej?. Kaza wnioski wypisywać a nie wiadomo od kiedy.

Ukraina

Czytam i nie wierzę co piszecie o 12h dniu pracy ,jeśli nie nie dostaliście żadnych aneksów do umów to raczej nikt was nie może do nich zmusić ,a że wy godzicie się na to, to tylko świadczy o was czyli pracownikach ,wystarczy powiedzieć ,Nie! nie zgadzamy się na taką pracę,nikt się nie zapisuje i problem ma "góra" a nie "wy".I nie piszcie że dom ,święta i tego typu rzeczy.Czasem trzeba zacisnąć pas,zęby i pięść żeby coś osiągnąć ,pozdrawiam

@Ukraina

Nikt nikogo nie zmuszał 12 były dla chętnych i z tego co wiem chętnych było więcej niż miejsc. Mam wrażenie ze te komentarze piszą osoby które na te 12 nie chodziły bo większość osób cieszyła się ze może dorobić bo trudno wyżyć z gołej wypłaty co akurat jest smutne

Ukraina
@Operator

Przeczytaj wątki o 12 h pracy a później mój komentarz ,ale ze zrozumieniem, pozdrawiam

Swieta

Ciekawe co z bonami swiatecznymi... a mamy juz grudzien a ludzie nic nie wiedza

Dobrzegadasz
@Swieta

Dlaczego ta firma nie ma zatrudniając tyle osób ZFSS wtedy łaski by nie robili zeby coś dac na święta ale i tak źle to świadczy o firmie ze ludziom nic nie dają a to ludzie na nich pracują. Wstyd inne firmy daja na Wielkanoc bony a tu łaska ze w grudniu. Żenada. Zobaczymy ile osób zas sie zwolni po Nowym Roku brak szacunku to i ludzie szukają lepszej pracy. Za niedługo zarząd bedzie robił na linii bo tu nikt nie przyjdzie zla opinia juz poszla w świat.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 248.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 21 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 132 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o