Opinie o Topaz w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Topaz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Topaz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topaz w Siedlce

Psycholog społeczny

P.H.U.TOPAZ Dajcie spokój z tymi bajkami że dbacie o zdrowie pracowników, nigdy nie dbaliście bo liczy się tylko zysk i wasza premia a zwykly szarak to ma nap... krotkim paleciakiem pod podjazd z górka kilkanaście palet lub ewentualnie sprawdzać je na mrozie bo te dupowlazow musza być wciągnięte tak rzecze pani ktorej się w głowie pomieszało, do tego sprawdzić je i nie zapomnij że dziewczynom trzeba pomóc, i jej koleżankom w biurze podpisując sie pod (usunięte przez administratora)... Ale jak coś to przecież nikt nikogo nie zmusza... Japoński system zarządzania chcą nam wprowadzić a póki co to wschodnia szkoła...

...

Witam nie polecam topazu w Siedlcach na warszawskiej. Poprosiłam panią o 200g boczku paski w plasterkach odmówiła krojenia bo tego boczku nie kroi od 10 lat. W innym topaz express nigdy nie było problemu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Topaz?

Źle

Pawel

Nie polecam aplikować do topaza robią ludzi w (usunięte przez administratora) latałem na badania szkolenia a do pracy mnie nie przyjeli

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Topaz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Klient

Tez jestem ciekaw czy topaz dostosuje sie do ograniczen. W sobote bylem na zakupach w siedlcach na sokolowskiej w olimpie a tam sytuacja jak by sie pandemia skonczyla. Wystawiono chyba wszystkie mozliwe kosze na zakupy a ludzi bylo wiecej niz wynosil limit. Nie wiem jak jest w innych sklepach ale ten w ktorym bylem radze omijac z daleka bo robi sie niebezpiecznie i nikt nie dba o bezpieczenstwo klienta czy pracownika.

@Klient

Ja widziałam taka sama sytuacje

@Klient

Rozumiem, że Państwo policzyli wszystkie osoby?

Aneta

Nie polecam pracy w Topazie. - Osoby odpowiedzialne za opiekę nad sklepem brak kultury. Piszesz maila z zapytaniem i nie otrzymuje odpowiedzi a otrzymujesz maila z wykrzyknikami, ze pracownicy nie pracują na pełnych obrotach. - Brak bonusów - przy kotonowirusie zabronili nam wypraszać klientów nawet jak jest za duzo ludzi - nie pozwolono zamontować tablice ochronna

Klient

Witam. Od kiedy w Topazie będzie można płacić kartą zbliżeniowa bez podawania PIN do 100 zl? W innych sklepach już jest taka możliwość.

Jasne

Tak masz rację! Zamiast motywować pracowników do pracy to chodzi i opowiada że na nasze miejsce jest 100 osób chętnych. Gdy tylko sytuacja się unormuje to pracodawcy na nowo będą zatrudniać swoich pracowników przecież nie będą sami(usunięte przez administratora). A i wcześniej nie było chętnych, sklep to najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim przyszło mi pracować zero poszanowania pracownika ze strony klienta,.marne pieniądze i zapieprz od rana do wieczora. Wiem narzekamy bez końca, ale tak będzie dopóki ktoś się nami nie zainteresuje. Trzeba o nas pomyśleć. Kiedyś Topaz to było coś dzisiaj schodzi na psy!!!

Kleinerka

Do szanownych kadr Topaz mówicie że zmiany organizacji pracy są w trosce o bezpieczeństwo pracowników jako pracownik nie zgadzam się z tym twierdzeniem ta zmiana służy tylko pracodawcy. Kolejki jakie są na 38, brak ograniczeń w ilości klientów i wyczerpanie fizyczne i psychiczne nam nie służą my chcemy pracować w starym systemie dodam jeszcze że nie zgadzamy się na wypisywanie urlopów za brakujące godziny do norm miesięcznych, takie żądanie pracodawcy jest ciężkim naruszeniem praw pracowniczych, ponadto obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych miejsc pracy szczególnie w obliczu takiego zagrożenia w związku z tym chcemy ograniczenia ilości klientów przebywających w sklepie, zamknięcia toalety dla klientów ponieważ jest to źródło zagrożenia dla nas i dla klientów i dlaczego 38 ma najdłuższe godziny pracy jak się to ma do zasady za taką samą pracę taką samą płaca czy napewno taką samą?

Od poczatku

Kiedy w końcu taki czy inny pracodawca zrozumie że bez pracownika jest nikim i nic nie zarobi On tu jest dla was a nie wy dla niego Jest tyle pracy w mazowieckim że gdyby każdy jutro rzucił pracę w dwa tygodnie znajdzie zatrudnienie. I jak wtedy będzie płakał Zbigniew. "na żadko" Nie dajcie się w was siła

aaa

Witam ,też bym się chciała dołączyć do dyskusji .Prace na rzecz Topaz oceniam miedzy 2 a 3 .Kontankt z biurem jest zerowy .Nie interesują się szarym pracownikiem .Pracowałam tam i nie mam dobrej opinii o tym Zakładzie .A raczej się naśmiewają z ludzi jacy to oni inteligentni .....bo siędzą przed kompem .

Też pracownik

Brawo dla pracownika z 10letnim stażem, dołączam się do zaproszenia pań biurowych i tych jeszcze wyższych sfer do bezpośredniej pracy w obliczu zagrożenia. Co wtedy będzie ważniejsze zyski pracodawcy czy własne zdrowie? Nie czujemy żeby ktokolwiek zadbał o nas to co zostało nam dane to niezbędne minimum i nic ponadto a spadek obrotów-śmieszne obroty jak przed Świętami a jeśli spadną to po ich udokumentowania pracodawca otrzyma dofinansowanie rządowe nam zdrowia nikt nie zwróci a system pracy jaki został w tej chwili wprowadzony z góry zakłada, że będziemy wyeliminowanie przez wirusa i daje czas właścicielowi na zorganizowanie zastępstwa bo przecież nie można zamknąć kury znoszacej złote jajka a maseczki gdyby nic nie dawały to personel medyczny też by ich nie nosił ale trzeba wcisnąć ciemnocie że to nic nie daje bo w szpitalach brakuje to po co one szarym obywatelom a 300 zł za odwagę i lojalna pracę żenada biedronka bije Was na głowę

Pr

Dlaczego nie zrobiliscie przerwy technicznej jak w innych sklepach ? A nie my musimy zap...... po 10 godz 6 dni.

.Zmieniliscie godz pracy, ograniczcie ilosc klientow bo w sobote nie zle kolejki byly i klient jeden na drugim stal a tylko u nas nie jest przestrzegany nakaz mniejszej ilosci klientow. Nawet do piekarni wchodzi sie po 5 osob a w topazie ponad 50

Kleinerka

I wyszło jak zwykle, liczy się tylko interes pracodawcy a nie pracowników najniższego szczebla. Kolejny genialny pomysł góry siedzicie bezpiecznie odizolowani od zagrozenia wydając zdalnie nakazy wcale nie myśląc o nas. My rozumiemy że pracować trzeba ale jak mamy czuć się w miarę bezpieczni po 6-7dniach pracy bez czasu na odpoczynek i relaks psychiczny. Przecież my mamy rodziny, kiedy czas na gotowanie itp w domu nikt o tym nie pomyślał. Może byście pomyśleli o ograniczeniu klientów jednocześnie przebywających w sklepie, sprowadziliscie maseczki do sprzedaży dlaczego nikt nie pomyślał o pracownikach jeśli nie stać Was na rozdanie ich pracownikom żeby każdy kto chce mógł je założyć to przynajmniej żebyśmy my pracownicy mogli je nabyć po kosztach bez Waszego zarobku. Pomyślcie o pracownikach nie tylko o ciągłości pracy sklepu.

O,widzę że czym prędzej usunięto mój wpis brak odwagi na odpowiedź? Prawda w oczy kole? Zabolało nas też boli jesteśmy na pierwszej linii, narazamy zdrowie nasze i naszych rodzin i za to zero szacunku

Nowa

Myślałam ostatnio o podjęciu pracy w firmie Topaz.W mojej obecnej pracy mamy wypłacany wysoki ekwiwalent z tytułu koronowirusa 1000zł a tu piszecie że 300zł to szczerze wam współczuję takiego pracodawcy. I jeszcze jedno czy na święta Wielkanocne dostajecie cokolwiek bo widząc po skromności pracodawcy to bym się zdziwiła. Najgorzej zarabiający sklep w Siedlcach przebija was nawet Biedronka. Ja pracuję w Kaufland zapraszam.

@Nowa

Niestety nie dostajemy nic na Święta Wielkanocne

Mm.

Przydałoby się zmienić czas pracy Trzeba pomyśleć o swoich pracownikach a nie tylko o zacieraniu rączek na pieniążki .

Kasjerki są oddzielone wysokim parawanem czyli są w jakiś sposób odizolowane, a co z pracownikami hali to właśnie my mamy bezpośredni kontakt z klientem jak mamy się przed nim uchronić, schować się na zaplecze? Motywacją ma być 300zł na innych sklepach mają o wiele więcej! Moje zdrowie jest o wiele więcej warte innych również!!

Mało tego że na świecie i w Polsce szaleje wirus to co niektórzy zacierają z tego tytułu rączki. Pan Paczóski codziennie podnosi setki cen na sklepie pracownicy są wytypowani przez kierowniczkę do ich rozniesienia nawet stać żeby zapłacić nadgodziny, przychodzą o 4 rano i roznoszą ale to tylko dla lizusów podkreślam!! Jak Panu nie wstyd na ludzkiej krzywdzie się bogacić ciągle mało codziennie drożej Wstyd. Zadbać trzeba o pracowników najlepszy kapitał to ludzie!!

Chyba każdy właściciel na przykład sklepu ma prawo ustalać takie ceny, jakie mu się podobają, choć w obecnej sytuacji faktycznie może nie jest to do końca fair... A jak wygląda teraz sytuacja pracowników? Czy zostali wyposażeni w jakieś dodatkowe środki ostrożności?

Zostaw merytoryczną opinię o Topaz - Siedlce

• Jak się pracuje w Topaz?

Zobacz opinie na temat firmy Topaz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topaz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Topaz