Opinie o TPO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TPO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TPO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPO Sp. z o.o. w Łódź

iglooX

Zmienił się dyrektor w firmie to i cała atmosfera się zmieniła na lepsze. Jak poprzednią dyrektorkę w końcu zwolnili bo za dużo skarg na nią było to i starzy pracownicy powracali, którzy odeszli przez nią. Szkoda że tak późno pozbyli się tej pani, bo przez tą jedną osobę cała firma miała złą opinię. A z najniższą krajową za pracę to ściema. Nikt by za tyle nie pracował.

@iglooX

Ściema..Nie do końca piszesz prawdę. Nawet nie masz pojęcia jaką krzywdę wyrządziła poprzednia dyrektorka. A właściciel firmy dobrze wiedział co się w firmie dzieje i na wszystko pozwalał.. Raptem zmienił dyrektorkę i ma nadzieję że teraz będzie tym dobrym. A co z ludźmi których poprzednia dyrektorka za jego zgodą zgnoila. Nawet nie wiesz co się z tymi ludźmi działo i dzieję a ja wiem. Nie wierze w cudowna przemianę, to jest zła firma i taka zostanie.

@iglooX

Pracownicy odchodzili nie bezpośrednio przez dyrektor, tylko przez zarząd, który wiedział o całej sytuacji i nakręcał spiralę.

Dj
@1234

Przez dyrektorke za cichym przyzwoleniem zarzadu. Mam na to swiadkow. Wszyscy o wszystkim wiedzieli. Möge to udowodnic

@Dj

Zgadza się,,zarząd o wszystkim wiedział,pozwalał a dyrektorka gnoiła ludzi..wykańczała ich, zwalniała. Prezes nic z tym nie robił. Teraz raptem zmienił dyrektora i co? i teraz ma nadzieję, że to będzie inna firma? Najpierw powinien zrobić rachunek sumienia,,,Pośrednio to on też ponosi winę za tych wszystkich ludzi których razem z dyrektorką wykończyli. Potem założył drugą firmę do której przeniósł dyrektorkę i tam ją zrobił prezesem.. Druga firma, to przykrywka .Ja też wiele rzeczy mogę udowodnić. Żałuję, że nie zabrałem się do tego od razu, ale po prostu nie miałem na to siły...Bałem się tych ludzi. Teraz minęło trochę czasu i ostrzegam wszystkich przed ta firmą i tą drugą , gdzie teraz jest dyrektorka,

Weronika

@Dj, przypominam, że na forum nie można opisywać konkretnych osób (to dotyczy również używania inicjałów). Jest to niezgodne z regulaminem strony: https://www.gowork.pl/regulamin Powiedz, o jakich problemach w firmie piszesz? Zachęcam Cię również do tego, abyś opisał jakie są Twoje doświadczenia z TPO. Jak oceniasz warunki zatrudnienia w tej firmie?

@Weronika

Wszystkie problemy zostały już opisane w postach poniżej. Nie chce się powtarzać. Jeśli dobrze czytałaś, to nikt tej firmy nie poleca z uwagi na: - bardzo złą atmosferę , która utworzyła dyrektorka i reszta kierownictwa firmy - na traktowanie pracownika niezgodne z jakimikolwiek normami i zachowaniami - z uwagi na krzyki i bluźnierstwa ze strony dyrektorki - z uwagi na niskie zarobki - z uwagi na brak jakichkolwiek zasad BHP Jeśli chcesz się przekonać jak tam się pracuje, to możesz aplikować, a potem podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jeśli chcesz wiedzieć więcej podaj priv..

@Weronika

I co? już nie chcesz się więcej dowiedzieć na priv? Wiadomo kim jesteś...no żeby już samo kierownictwo firmy podszywało się i wyciągało wiadomości...WSTYD

Weronika

@aaaa, dziękuję Ci za zaangażowanie i wyrażenie w sposób więcej niż emocjonalny swojego stosunku do opinii na tym forum. Jak pewnie wiesz, jest ono prawdopodobnie najczęściej odwiedzane przez potencjalnych pracowników firm omawianych, więc z ich punktu widzenia cenne wydają się wszystkie opinie, na podstawie których można stworzyć obraz pracy w danej firmie i pracowników, których zatrudnia. Dzięki Twojej opinii wiele osób umocni się w przeświadczeniu, że kultura osobista nie jest weryfikowana w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, co niewątpliwie ucieszy tych, którzy będą chcieli się znaleźć w tak wysublimowanym towarzystwie.

Weronika

@Ulka, czy jesteś osobą aktualnie pracującą w firmie TPO? Jeśli mogłabyś podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w tej firmie wskazując zarówno zalety jak i wady, to użytkownicy tego forum mieliby dużo łatwiejsze zadanie, szukając odpowiedzi na pytanie czy warto tam aplikować?

@Weronika

Ludzie, co tu pisać wady/zalety. Wszystko już zostało napisane. Ja tam pracowałem i wcześniej wyjaśniłem dlaczego nie warto zaczynać pracy w tej firmie, podobnie jak inni pisali. Nie ma co roztrząsać. Firmy nikt nie poleca, wszyscy ostrzegają przed dyrektorka z uwagi na jej charakter i chamskie podejście do pracownika. Zarobki, to najniższa krajowa. Reasumując - jest to praca która zupełnie nic nie wniesie w życie pracownika. Niczego go nie nauczy. Nie warto zajmować się taką firmą, która nie inwestuje w pracownika, niczego go nie uczy. Jakie zalety? praca w smrodzie w magazynie, przy odpadach medycznych? czy może kłótnie z dyrektorką? Każdy ma wybór. Jak ktoś siebie nie szanuje, to nich tam idzie popracować.

tragarz
@Weronika

Igor ma rację. Nic dodać, nic ująć.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TPO Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Ulka

Każda firma oszczędza , to bardzo dobrze. Można przeznaczyć środki na coś innego!!

@Ulka

Pisząc "oszczędza" co masz na myśli? Chyba oszczędza na pracownikach żeby mniej wypłacić, żeby nie przeszkolić, żeby nie dać odzieży ochronnej i roboczej..a przeznaczyć środki na siebie . Co ty wiesz o tej firmie. Pracowałaś tam? Chyba nie, bo wtedy inaczej byś pisała..

Niestety prócz stresu, braku szacunku i poniewierania pracownikami przez panią dyrektor nic dobrego nie spotkało mnie w tej pracy. Przestrzegam również przed Spreco bo tam również " rządzi" już jako prezes ta sama pani.

doro
@były pracownik

a gdzie pracowales na wileńskiej ?

@doro

Tak

Weronika

Firma TPO na swojej stronie internetowej http://www.tpo.pl/praca.htm zamieściła nowe ogłoszenia o pracę. Poszukuje się Specjalistów do spraw gospodarowania odpadami oraz Pracowników fizycznych. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z obecnych pracowników może polecić pracę w tej firmie? Czy zgadzacie się ze wcześniejszymi wpisami na temat firmy TPO?

aqq

Odpuść !

@Weronika

Faktycznie - odpuść sobie. Zadzwoń i sama się dowiesz jakie to jest wynagrodzenie i jaka praca. Wcześniejsze wpisy trochę ci powinny nakreślić o tej firmie i pracodawcy. Decyzja należy do ciebie.

Kalosz
@Weronika

Daruj sobie zero kompetencji posiadaja pracownicy w biurze, chyba z przypadku tam pracują oprócz Pani Ksiegowej , reszta to zenada , kasa na stanowiskach biurowych ok (usunięte przez administratora)? Pozdrawiam

@Kalosz

Stanowiska biurowe czyli pani zajmująca sie podpisywaniem umów, druga zajmująca sie odpadami, kartami itd, potem jeszcze odpady przemysłowe - to juz jest obsadzone. Na swojej stronie poszukują specjalistów do spraw gospodarowania odpadami a wiesz czemu? Bo tam nikt długo nie zagrzeje miejsca z powodu traktowania pracownika, Rotacja jest ogromna. A pracowników fizycznych poszukują cały czas. Nikt nie chciałby chyba pracować w takich warunkach z odpadami medycznymi (niebezpiecznymi), ze zwłokami zwierzą w smrodzie bez odpowiednich warunków . Praca tam zagraża zdrowiu choćby z powodu braku odpowiednich warunków.

@anonymous

Na wszystkim oszczędzają bo maja długi u kontrahentów i u kierowców są niewypłacalni

@Weronika

We wcześniejszych wpisach masz odpowiedź na swoje pytanie. NIKT TEJ FIRMY NIE POLECA.Decyzja więc zależy od Ciebie. A na rynku pracy są naprawdę firmy w których wart pracować. Nie warto tracić czasu na TPO, gdyż firma mało płaci, jeśli już to płaci nie regularnie. Trzeba upominać się o swoje pieniądze. Do tego panuje tam chamska atmosfera, pełna poniżania, wyzwisk i krzyków. Decyzja należy do Ciebie.

@Weronika

Poza tym TPO i Firma SPRECO - obie są zarządzane przez te same osoby czyli panią A.W. Uważajcie więc. Firma SPRECO nie podaje nawet swojego numeru telefonu. Nie jest to dziwne?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tiger
@Igor

Zadzwoń do firmy, tak jest najprościej

miki
@Tiger

a jakie stanowisko cie interesuje ?

@miki

Jakie stanowiska? tam jest tylko magazynier, co przyjmuje odpady, jeździ wózkiem i sprząta magazyn.. Chyba że chce do biura, ale z tego co wiem, to wszystkie stanowiska biurowe pani dyrektor już obsadziła swoimi znajomymi.

ehh
@Igor

Tak szukają do sortowania zdechłych zwierząt w workach na śmieci ;)

@ehh

Masz rację..Trzymają zwłoki zwierząt w magazynie..Fetor tam jest nie do zniesienia..

@irek

W magazynie ale w kontenerze na zwykle śmieci bo w lodówkach się nie mieści często .Dziki,sarny,psy,koty,niekiedy już w rozkładzie pełnym.Smród,brud i ubóstwo TO CAŁE T.P.O

Weronika

@Igor Twoje wypowiedzi są bardzo krótkie i zawierają często jedno zdanie. Czy mógłbyś je rozwinąć i dokładniej opisać warunki pracy w firmie TPO? Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonym o swoich zastrzeżeniach? Może udało Ci się znaleźć jakieś pozytywne strony w pracy dla firmy TPO?

@Weronika

Moi poprzednicy już napisali jakie tam panują warunki. Pracować trzeba, ale pracownik ma tez prawo do poszanowania swojej osoby, do godności, do wynagrodzenia za pracę. W tej firmie dyrektorka nikogo nie szanuje (wyzwiska, zbędne komentarze, krzyki, poniżające uwagi). Wynagrodzenie to druga sprawa...najniższe. Czasami jest na czas, czasami nie ma na czas i co jej zrobisz? NIC. Rozmowa z przełożonymi? Myślisz o dyrektorce?Tam nie ma żadnej rozmowy, tam są rozkazy. Pracownik jest do tego żeby go wykorzystać maksymalnie i zwolnić.. Jeszcze raz powiem - nie polecam pracy w tej firmie. Ludzie, rozejrzyjcie się, poszukajcie pracy, która będzie godna. Nie poniżajcie się i nie zaczynajcie pracy w Firmie TPO. Szkoda czasu.Niczego się tam nie nauczycie, nie rozwiniecie. tam nie ma motywacji do niczego. Przychodzi dzień, kiedy się okazuje, że wykorzystano was już do końca i nikomu do niczego nie jesteście potrzebni. Nie chcę pisać szczegółów, bo wiem, że dyrektorka czyta tą stronę. Oczywiście wybór należy do każdego z was. Pozdrawiam

Czysta prawda nie polecam TPO

@Weronika

Jakie rozmowy z przełożonymi? Powiedzą ze jak się nie podoba to droga wolna.Moim zdaniem TPO to bankrut.Zalegaja u większości firm z którymi współpracują.Mam dowody na to

@Kuk

Ja tez mam parę dowodów na to jak się tam traktuje pracowników.

M

Każdemu odradzam! Najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Seba
@M

Najgorsza, to mało powiedziane. Znam takie rzeczy o tej firmie, że nikt by mi nie uwierzył.

zuzu
@Seba

Wioś byłby bardzo zainteresowany takimi informacjami

@Seba

Nie tylko ty masz te dowody

@Niezadowolony

To może razem coś poradzimy?

podaj priv

@zuzu

Jestem sam. Wiem co tam się dzieje. Osoba, która jest tam dyrektorem nie powinna w ogóle mieć styczność z ludźmi.

Dam znac

Cześć

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o zarobki ?

@Cześć

Nie płaca i tyle

@Niezadowolony

Zgadza się. NIE PŁACĄ. Nie ryzykujcie pracy w tej firmie. Nie warto..

@Cześć

Nie ryzykuj

Oberek

Potwierdzam wszystko co jest na tym forum cała prawda jesli ktos chce tam pracowac to pozdro pocwicz dla niego i hejnówek znajdz inna prace , w dodatku nie wypłacalni a swojej skórze sie przekonałem

@Oberek

Niewypłacalni brak płynności finansowej itak dalej i tak dalej.Firma krzak i tyle

Dj Maks

a ja sobie dobrze wspominam firme prace atmosfere i nie wiem czy z wami wszystko ok ale wrecz przeciwnie oceniam niz wy kasa sie zgadza itp a co mnie interesuja inne niuanse pracuje dla kasy a nie dla newsów z zycia pani dyrektor

Tiger
@Dj Maks

To nie są newsy, to są fakty. Nikogo nie interesuje życie pani dyrektor, interesuje natomiast jej stosunek do pracownika a właściwie jego poniżanie. Skoro było ci tam tak dobrze, to czemu tam nie pracujesz. Kasa się zgadza? jaka kasa? chyba najniższa krajowa?

@Dj Maks

No właśnie kasa .O kasę trzeba się prosić ba błagać i tak nie dają a jak dadzą to po terminie i na wiele rat.Dziadostwo i tyle

Weronika

@Igor @anonymous Informacje, które opisujecie są niepokojące w kontekście bezpieczeństwa pracownika. Czy próbowaliście zgłaszać ten fakt do odpowiednich organów, a wcześniej porozmawiać z przełożonym? Czy firma TPO zapewnia pracownikowi odpowiednie narzędzia pracy i odpowiedni ubiór do pracy? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Napiszcie proszę coś więcej.

Kalosz

Wspólczuje pani księgowej ze toleruje ostre słowa pani dyrektor

@Kalosz

Ostre słowa? chamskie i bezczelne. A na placu przy firmie nadal są składowane odpady niebezpieczne.. rewelacja dla ludzi którzy mieszkają obok..

Mały

Kalosz masz rację jedyną konkretną osobą z którą da się normalnie dogadać jest Pani Księgowa,szacunek dla tej Pani.

TORMISTRZ

Ma ktoś aktualne informacje jak sie pracujew tpo ? znajomy pracuje i własnie sobie chwali

@TORMISTRZ

To jak znajomy pracuje, to wiesz jak się tam pracuje. Chyba że już nie pracuje, ale wtedy też się możesz od niego dowiedzieć jak się tam pracuje. Coś kręcisz kolego.

sprawiedliwy

Ludziska podajcie konkrety co zrobiła wam pani A.W ? o co wam chodzi ? konkrety podajcie kazdy potrafi rzucić hasłami mobing itp ale konkrety na potwierdzenie na to was nie stac ?

@sprawiedliwy

Konkrety? Bluzki, uzywa wulgaryzmów do pracowników. Krzyczy, obarcza wina. Więcej na priv. Tutaj nie moge

@sprawiedliwy

A poza tym Zadowolony dużo napisał. W chwili obecnej chcesz konkretów podaj priv.

DICJ
@sprawiedliwy

..i co już nie jesteś zainteresowany?

@sprawiedliwy

Nie prowokuj.."na konkrety was nie stać?" a jaka mamy pewność czy pod Nickiem Sprawiedliwy nie kryje się sama pani dyrektor...Wiem, jakie wybiegi robiła jak tam pracowałem , jakie prowokacje..Podaj priv , jesli sie boisz, to już wiadomo z kim mamy doczynienia

hejnówek

ktoś wie czy szukaja pracowników ? i na jakie stanowiska ?

DICJ
@hejnówek

Zadzwoń, to się przekonasz.

hejnówek

hmmm a ja bym spróbował i zaaplikowałbym ktos wie czy prowadza nabór

Zostaw merytoryczną opinię o TPO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w TPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TPO Sp. z o.o.
  • Wileńska 4/8