Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

jan

jestem juz po przesłuchaniu w charakterze pokrzywdzonego

Walczymy o Kasę
@jan

która prokuratura prowadzi twoja sprawę możesz podać sygnaturę chciałbym się dołączyć

szok
@jan

W jakim mieście? To przesłuchanie.

Walczymy o kase

Firma Rezon RZ sp. z o.o. Oto Pan Dyrektor przesyła e-maila o treści Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym otrzymałem informacje o fakcie rozpoczęcia procesu likwidacji Oddziału REZON w Rzeszowie. Wobec powyższego zajęcia od dnia 2 listopada 2016 zostają odwołane a słuchacze przekazani do innych szkół. Rozwiązanie umów nastąpi w drodze aneksu. Chcę bardzo podziękować za dotychczasową współprace i prosić o zgłaszanie się do 4 listopada 2016r.do godz 16:00 w celu podpisania rachunków za m-ąc październik 2016r. oraz aneksów kończących umowę. Długo firma się nie nabyła zawineła co miała zawinąć czyli czesne od ludzi i dotacje i się zwineła No cóż kapitał zakładowy firmy wynosi 5000 zł raczej nie będzie z czego odzyskać pieniążków Jestem ciekaw jaki klon powstanie teraz miało byc atutszkoła jest tylko wielkie gó......o

student

W Rzeszowie rozwalili oddział. Wszyscy słuchacze "zmuszani" do składania rezygnacji a z nauczycielami rozwiązują umowy.

Kaśka
@student

Tak, ale przejmuje ich ta firemka córka AP - Rezon

luiza
@Kaśka

No właśnie ktoś napisał, że REZON już też zamykają. Czytaj posty po kolei.

wisienka
@student

a co z oddziałem we wrocławiu?? pracowałam tam rok w sierpniu tego roku odeszłąm jak zwolnili nasza Pania dyketor wszytko sie posypało :/

Natalia
@wisienka

A jak z praca we Wrocławiu? Wszystko było dobrze? Płacili? Mam możliwość iść tam do sekretariatu i się zastanawiam czy są wyplacalni dla pracowników chociaż?

@Natalia

Wszyscy pracowni DOK i SDSS w całej Polsce mają regularnie wypłacane wynagrodzenie.

se

Dok- dział obsługi klienta SdsS - specjaista ds. Sprzedaży. Zapis słuchacza to sprzedaż.

@se

DOK - Dział Obsługi Klienta SDSS - Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

kulka

witam ! niestety nadal nie wypłacono mi ani mojemu koledze zaległych wypłat. Co miesiąc jesteśmy zbywani obietnicą zapłaty w przyszłym miesiącu. Kwota zaległa jest już od grudnia zeszłego roku. Uważam Ap za nierzetelną firmę!!!

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Chechen

Proszę uważnie czytać forum. Pisałem, w jaki sposób odzyskałem pieniądze.

Wujek dobra rada

Witam. Składajcie,pozwy do sądu(najlepiej e-sądu). Inaczej,pieniędzy nie odzyskacie. Firma,likwiduje działalność,pod tą nazwą(obecną). Zadbajcie o to. Pozdrawiam wszystkich.

@Wujek dobra rada

Złożyłam pozew w połowie września i jeszcze nie został rozpatrzony (a miał być do miesiąca). I możne się okazać ze firma zniknie zanim zostanie rozpatrzony :(

Madzik
@estera

Rozpatrzyli Pani pozew?

@Madzik

Jeszcze nie mam odpowiedzi z sądu ani pieniędzy na koncie.

M.

@Krzysztof Na jakie dane AP składać wniosek do e sądu? Adres placówki w której wykonywane było zlecenie?

xyz
@M.

Na adres z KRS.

gosc

Ci Dyrektorzy i dziewczyny pracujace w sekretariacie to mają przekichane bo najbardziej po tyłku dostają. Niech centrala odda pieniadze, ktore sie wszytskim naleza. Ile to może trwac :/

looser

Zastanawia mnie z jakiego powodu znika część postów? (usunięte przez Administratora) Bo zawierają dane, które każdy średnio zorientowany może sobie znaleźć w KRS czy Internecie? Śmieszni są ci, którzy to zgłaszają czyli pracownicy. Czy naprawdę myślicie, że uda wam się uniknąć całej tej odpowiedzialności? Waszą sprawę już bada kilka prokuratorów w całej Polsce, urzędy miast o sądach nie wspominając. I możecie spać spokojnie i nadal uprawiać swój proceder? Założenie spółeczek to nadal to samo działenie, wyprowadzanie kasy.

stewart
@looser

O właśnie dlaczego znikł mail o art. 286 KK?! Tylko w ten sposób można odzyskac kase z majątku zarządu, zgłaszając sprawę na policje. Zarzad monitoruje to forum? Czy moderuje?

sister

Zacznie się wzmożone pisanie i lamenty jak się okaże, że wyroki sądowe nic nie dają. Co z tego, że sprawa oczywiście wygrana skoro kasy w kasie AP brak? Czas działa na niekorzyść nas wszystkich.

@sister

Ja jakoś kasę odzyskałem, wystarczyło sądowe pismo upominawcze.

cezzii
@Chechen

kiedy pozew złozyłeś ? po jam czasie przelew wplynął ?

@cezzii

Wszystko opisałem kilkadziesiąt postów powyżej. Proponuję się bardziej zagłębić w lekturę forum :) Pozdrawiam

Madzia1982
@Chechen

Mam ogromną prosbę o kontakt, bo nie wiem jak napisac pismo w zwiazku z brakiem zapłaty magdalenajuszczyk3005@gmail.com

Chechen

Co do składania pozwów i czekania na efekt - proponuję uważniej czytać forum ;)

estera

Potwierdzam, nie płacą. Może forum ucichło bo nauczyciele są zajęci składaniem pozwów. Ja swój złożyłam i czekam na efekt. Ale jestem ciekawa czy komuś zapłacili a jeśli tak to czy był to skutek pozwu.

dresiek

nic nie płaca

bogus
@dresiek

Potwierdzam nic nie płacą. AP Edukacja Wrocław jest mi winna za zajęcia w kwietniu, maju i czerwcu. Przy próbach kontaktu twierdzą, że są już inną firmą choć adres, numery telefonów i osoby są w wielu przypadkach są te same.

Forum jakoś ucichło. Czyżby firma zaczęła spłacać nauczycieli? :

BSTOK

Witam. Wyczytalem tutaj, że Pan (usunięte przez administratora)odcina się od Ap. A nie dawno, gdzieś w maju przyjechał do Bstoku jako manager od spraw marketingu i obiecywał kokosy. To jeden wielki oszust i slugus ap.

cezzii

@oszukana10 - jak załatwili akredytacje ( kosztuje tylko 1 kpln ) to maja zezwolenia :) ten post "Niunia 2016-09-23 13:39:15" wyglada jakby pisał naganiacz lektorow do AP Edukacji , bo mają ku**wskie braki kadrowe . pełno ogłoszeń w RUP-ach : szukamy nauczycieli ...

Niunia
@cezzii

Nie jestem żadnym naganiaczem. Proszę mnie o żadne oszustwa nie posądzać, nie mam powodu, żeby tę szkółkę czy chwalić, czy jakoś specjalnie obsmarowywać. Prowadzę raz na kilka miesięcy kursy w Lublinie, nie miałam pojęcia, że takie rzeczy, o jakich piszecie, mają miejsce. Weszłam na to forum z wyszukiwarki, bo szukałam czegoś o tej tajemniczej "Selmie" i naprawdę zdziwiłam się, czytając o Waszych problemach. Zwykle na fakturach mam kilkaset zł, może takie mniejsze kwoty firma wypłaca szybciej, nie wiem. Kiedy na ok. 370 zł za kurs, który odbył się w styczniu, czekałam do końca kwietnia, wcale mi się to "szybko" nie wydawało i kilka telefonów wykonałam, niby kwota nieduża, ale przecież to nie o to chodzi.

Kate

No właśnie. Może na początku będą płacić rzeczywiście, ale po tym jakie wysokie stawki obiecują ludziom to nie sądzę, żeby mieli zbyt długo płynność finansową. W rzeszowski Rezonie dyrektor proponuje ludziom nawet kasę za prowadzenie dzienników, a stawka godzinowa jest wyższa niż 20 zł. Znając życie ludzie się na to połaszą, a potem będzie znów płacz. Tym bardziej, że Kawecki tak ostro odcinający się od ap i podkreślający jak to oni nie mają nic wspólnego z ap zajmował dość wysokie stanowisko w strukturach ap. Więc to są po prostu kpiny z naiwności ludzkiej i tyle.

lucerna

Bez względu na to jaką formę przyjmą i ile spółek nie założą to nadal to są wszystko ci sami ludzie (wymienieni z nazwiska tu nie raz). Uważają, że jak mówią, że oni już nie pracują w AP to udają, że są kimś innym? Ludzie bez skrupułów i sumienia, nastawieni na własne korzyści. Nic w świecie nie ginie i te miliony długów jakie ma AP też nie zginie. Sygnały do prokuratury i innych instytucji już poszły. Dziwią mnie ci naiwni nauczyciele, którzy wchodzą w to samo a potem będą płakać tak samo. To nadal będzie okradanie, przesuwanie środków ze spółki do spółki, cwaniactwo. Tylko nazwy są inne, cały system pozostał ten sam.

@lucerna

No właśnie. Nie należy podejmować pracy w żadnych rezonach, fabiolach, madorach i tym podobnym nowo powstałym spółkom. Wszystkie mają centralę w Łodzi i wszystkie mają ten sam , tych samych ludzi co AP Edukacja. I oczywiście dyrektorzy wszystkich twierdzą że te mini spółki nie mają nic wspólnego z AP Edukacją i nic wspólnego z długami.

Taktak

Śródmieście.

Krzysztof

Witam ja radze złożyć wniosek w e-sadzie trwa to bardzo szybko, dstaje sie radce prawnego który kieruje cała sprawą. Koszt 30 zł. Ja juz czesc odzyskałem teraz walcze o reszte kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja