Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

ope lgd

No wlasnie. Trzeba mu było romansu z taka mloda a ona tez nic w glowie nie ma. Wszyscy wiedza jaki Łysy jest on zaliczac tylko lubi a tak naprawde pobawi sie nia i vice versa. Szkoda dziewczyny,za krótko w lgd pracuje i nie wie do czego on zdolny... a Kaska sama to niby go wychwala,ze on taki wporzadku , ze fajny i ze niebylby zdolny molestowac. To nie jego pierwsza taka sprawa i pewnie nie ostatnia... juz kilka randek zaliczyli, pewnie ja weźmie do siebie do zmiane, nie zdziwilabym sie. Paranoja...

zm c

Hmm. Powiem tak. Pracowalam we wrzesniu w elektronicsie caly miesiac. plotki na temat p. Łysego i Kasi Ż. faktyczie rozniosly sie dosc szybko, pracowali w koncu razem ,caly czas uśmieszki do siebie, rozmowy, itd mowia same za siebie... stal cale 8 godz pilnujac jej przy stanowisku pracy. Widac na kilometr ,ze cos bylo grane , nawet po pracy . Ale co sie dziwic. Bronila go nawet w HR jak go oskarzyli o molestowanie.

xyz
@zm c

To dlatego ją sobie urobił"oczrował" żeby go broniła i przyjdzie czas że i ta cała Kaśka będzie jeszcze tego gożko żałowała tej bliższej znajomości z tym łysym gburem.Jaka ona musi być głupia i naiwna,szkoda że niejest blądynką.

pracownik lgd

Z tego co ostatnio sie dowiedzialem, to "Pan łysy" czerwony ze zmiany B ma niezle za uszami.... wszystko niby ok, a tutaj romans z o wiele mlodsza operatorka ze zmiany C. Podobno razem pracowali w Elektroniksie. Moja znajoma widziala ich raz , myslalem ze to bujda ale z tego co wszyscy gadaja .......

damian

wie ktoś może jak nazywa się ta prześliczna czarnulka która pracuje jako ekspedientka w kantynie głównej ? :)

op
@damian

zapytaj jej mamy blondynki Beaty:)

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
alen

co myslicie o zmianie a ktora zmiana wedlug was jest najgorsza a ktora fajna najgorsza pewnie b przebila wszystkich ale moze sie myle

xyz

Prawdę mówiąc tu w większośsi na produkcjii na zmianie B zostali jusz sami debile i nieudacznicy życiowi i takie "puste blądynki" co nieumieją sobie w życiu poradzić ćwoki tyrzymają się tego LG,bo gdzie indziej to by się nieodnaleźli zginęli w tłumnie,a tak liżą się i płaszczą i wdzięczą aby ich niezwolniono czasami bo mają umowy na czas nieokreślony.Cała ta brygada jest beznadziejna łącznie z tą trójcą co "rządzi".To towarzystwo jusz dawno powinni ropiepszyć.

Onn

Zgadzam sie. Wszystkie ploty sami wymyslaja. Szczególnie te barany z b

gość

Nie był żadnej wywózki to zwykłe brednie!!!!. Owszem dostali co niektórzy propozycję przejścia na OCHRONĘ ale nic poza tym. Słuchajcie dalej tych bredni na pewno daleko zajedziecie !!!! powodzenia . Ktoś coś pierdnie i cale LGD huczy aż miło. Debilizm sami się nakręcacie pajace !!!!!

lgb

Wiam i co była jusz wywuzka ludzi w ten wtorek,tymi busami.Jestem teraz na zwolnieniu lekarskim wracam dopiero po nowym roku i niewiem czy na dzień dobry po moim powrocie niespotka mnie to samo ,a w szawce mam swoje rzeczy,nazbierało się przez te lata,pozdrawiam.

bury

Jak to o co kaman ? ABY LINIA SZLA :)

101 Doda

A czy cos wiadomo o 23 grudnia? Bedziemy pracowac w ten dzien? troche nie za bardzo zeby w tygodniu siedziec w domu np teraz te poniedzialki a dzien przed swietami isc do pracy na 3 zmiany w dodatku. O co tu kaman???

juznieDisplay

zapewne busy dla tych, którym powiedzą papa, tak jak to było w pierwszych tyg. kiedy nie przedłużali umowy, i serio ludzie, naprawdę nie ma/nie miało znaczenia, kto i jaką ocenę dostał, czy pracował sumiennie czy nie, i przede wszystkim to, ile pracował, naprawdę lecą wszyscy i o tak, już teraz ci co zostali mają przechlapane, większość osób z którymi rozmawiam, a są to naprawdę długoletni pracownicy, dobrze pracujący, marzą o tym, żeby ich zwolniono bo mają już dosyć, także ja też jestem w miarę na bieżąco, przykro że tak się stało, no ale cóż, nie ta firma, będą kolejne, a ci co myśleli, że pociągną tu nie wiadomo ile lat do emerytury czy coś, no niestety, współczuję, ale pora się obudzić...

żaden

a skąd wiesz o tych busach może to tylko bujda?

ekspert

O czym wy tu pierdoleta? Jutro tj. 08.12.2015 (wtorek), podstawiają dodatkowe busy więc kto nie opróżnił szafki ma problem. Dla wielu koniec LGD. Ale nie załamujemy się ludziska tylko do stawki 1750-1800 trzeba się przyzwyczajać, a i o spacerkach po korytarzu zapomnieć. Ci, którzy zostaną nie będą mieli lekko. Zapierdol będzie. Ja trzymam kciuki za tych co zostaną i za tych drugich. Pozdro. P.S. Robota i ludzie w LGD nie byli źli.

@ekspert

a kubek czy szklanke można będzie zabrać ?

xy
@ekspert

Od dłuższego czasu już nie pracuję w LG Display, przebywam poza Polską, ale śledzę sytuację na tym forum. O co chodzi z tymi busami?

ludzi coraz więcej a człowieka coraz mniej.

były operator

Pracowalem na zmianie B, wszystko bylo ok do momentu zmiany z 4 brygadówki na 3 zmiany, przyszedł "łysy kat" z polką i ukrainką i dobra atmosfera która była dzięki Panu Darkowi odeszła w zapomnienie. Reprymendy słowne, pisemne upomnienia i nagany, ucinanie premii i zaniżanie ocen pracowniczych za drobne przewinienia stały się codziennoscią. Do tego HR który udawał ze nic się nie dzieje, mimo wielu skarg nikt z nich nie interweniował. Najbardziej szalała ukrainka, mam nadzieję ze już jest za bramą. Jej kolezanka z zółtą opaską nie lepsza, swoją kompleną niewiedzę tuszowała zrzucaniem winy za wlasne błędy na operatorów, do tego zawsze przed pracą zapominała umyć zęby... Zwolniłem się i nie załuję, więcej zarabiam i jestem traktowany po ludzku a nie jak zwierzę. Cieszę się ze to już kończy się, wielu to sprowadzi na ziemię bo pracując tam uwazali się za Bogów. Najbardziej odczują to ci których praca w tym pseudo zakładzie polegała na spacerkach na stołówkę, do palarni, pogaduszkach i ploteczkach :) w innym zakładzie jednak będą raczej musieli zacząć pracować :)

Dziooo

Ja też pracowałam na zmianie B i Niemam na co narzekać było bardzo pozytywnie ;-) poznałam wspaniałych ludzi . Pracował na b-grade i co do Pani "Rudej" to zeczywiscie do miłych nie należała... Ale za to na b-grade sami fajni ludzie oczywiście Kasia, Bartek itd. :-)

były
@Dziooo

Masz rację, ludzie na B-grade byli ok, ale to urwisko ze znakiem Q było i sądzę, że nadal jest podłą sz......tą. Powinna znaleźć się za bramą. I powinna doświadczyć na własnej skórze to samo, co innym czyniła.

aleks

Chyba z kims mnie pomyliles. nie uzylem takiego slowa . hah zal

Xxxx

A kiedy odbiera zmianą C bony????

Bałtyk

Co ty wiesz o firmie ??? Zajmij się robotą a nie plotami.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG