Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

spoko

ax3

Ale on jest za stary dla niej ! Ona ma 24 a on 39 sami widzicie roznica jest kolosalna. Z reszta watpie zeby jej sie podobal. Pewnie imponuje jej to,ze jest Shiftem i ma kase. Bo do pzystojnych nie nalezy a ona mloda,ladna w dodatku nie glupia... to sie samo przez się rozumie. Pewnie molestowal ja tak jak tamta dziewczyne,tylko tamta broni sie umiala...

ktos

Nawet gdyby Szymon sie z Kaska spotykal to co z tego ? Krzywdy nikomu nie robia, nie sa w zwiazkach ani dzieci nie maja, co to kogo obchodzi ze sa razem ? Chore to jest

ktos1
@ktos

Ale nikt im nie zabrania się spotykać. Wszyscy próbują ostrzec Kasię bo na taką "super" opinię to trzeba sobie "ciężko" zapracować. Kasiu jeśli wiesz w co się pakujesz to zgadzam się że nic nikomu do tego.

tirec

Jak można być,shiftem 1,5roku i nie znać procesu produkcji na CP, jak pani shift B. ze zmiany B.Pani bez problemu sobie radzi krzycząc na operatorów i wysługuje się swoimi sabliderami, zlecając im prace należące do niej. przez te miesiące zamiast poznać proces produkcji, woli wychodzić na kawę i papierosa. A o dostaniu urlopu już nie wspomnę.nawet jak jest się bardzo chorym, lub ma się wazne sprawy do załatwienia.

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tir

nmn

1 do 13 983 816 – tyle dokładnie wynosi prawdopodobieństwo skreślenia wylosowanej w Lotto "szóstki". Od stycznia do chwili obecnej w Polsce przybyło 67 osób, które wygrały przynajmniej milion złotych. W tę sobotę do wygrania jest z kolei aż 35 mln złotych. Z badań przeprowadzonych przez Fantasy Five wynika, że co dziesiąty zwycięzca loterii w ciągu pięciu lat roztrwania swój cały majątek. Ryzyko bankructwa zwiększa się wraz z wysokością wygranej. Zarówno w Polsce, jak i na świecie jest wiele osób, które długo nie cieszyły się swoimi milionami. Jak grać, żeby wygrać, ale nie stracić? Jedną z najsłynniejszych historii jest przykład Romana W. ze wsi pod Dobrym Miastem, który w 1995 zastawił w lombardzie obrączkę ślubną, żeby kupić los w kolekturze totalizatora. Mężczyzna trafił szóstkę i to dwukrotnie, bo skreślone przez niego liczby tydzień później przyniosły kolejną wygraną. Milioner zaczął wydawać pieniądze na wycieczki czy najnowszą w tamtym okresie limuzynę. Część pieniędzy przeznaczył m.in. na budowę domu i kupno dwóch mieszkań w Olsztynie. Roman W. postanowił założyć także dyskotekę. Ze swojej wygranej milioner cieszył się pięć lat. W 2000 roku mężczyzna stracił wszystkie środki, musiał sprzedać swoje nieruchomości i zamknąć nierentowny klub. Innym przykładem jest historia małżeństwa z Kujaw, które przed 30 laty wygrało milion złotych. Szczęśliwi rodzice postanowili zainwestować wygrane pieniądze w dzieci. Swoim córkom małżeństwo kupiło mieszkania. Później dzieci odwróciły się od rodziców, a małżeństwo skończyło na zasiłkach z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i mieszkaniu w małej kawalerce. Nie tylko rozważne wydawanie pieniędzy jest ważne, ale i dyskrecja. Przekonał się o tym mieszkaniec Osin w województwie zachodniopomorskim, który pochwalił się swoją wygraną w lokalnym barze. To wystarczyło, by miejscowi przestępcy napadli mężczyznę, pobili i zabrali mu zwycięski kupon. Poszkodowany zgłosił sprawę policji, której udało się zdobyć skradziony los. W 2010 roku media interesowały się Ryszardem M., mieszkańcem Wydmin i pracownikiem lokalnego punktu skupu złomu, który wygrał 13,3 mln i zniknął bez wieści. Pojawiały się opinie, że milioner, chcąc zachować anonimowość, postanowił przeprowadzić się do Olsztyna. Mężczyzna ufundował jednemu z synów drogi samochód, którym ten spowodował tragiczny wypadek. Kierowcy nic się nie stało, ale jego współpasażerka doznała złamania kręgosłupa w dwóch miejscach. Sprawa trafiła do sądu, a mężczyznę skazano na 3,5 roku pozbawienia wolności. Nie tylko polscy zwycięzcy gier liczbowych mieli problemy z bankructwem W 2004 roku Kanadyjka Sharon Tirabassi, samotna matka na zasiłku, wygrała ponad 10 mln dolarów. Niemal natychmiast kobieta zaczęła wydawać pieniądze na luksusowe samochody, drogie nieruchomości albo odzież od projektantów. W 2014 roku kobieta wróciła do mieszkania, które na początku wynajmowała i zatrudniła się dorywczo, jako kierowca autobusu. Milionerka roztrwoniła prawie całą fortunę. Michael Carrol w 2002 roku wygrał w brytyjskiej loterii 9,7 mln funtów. Mężczyznę zgubił rozrywkowy tryb życia. Pieniądze roztrwonił na imprezy, luksusowe samochody, prostytutki i narkotyki. W 2007 roku mężczyzna wylądował na ulicy, dorabiając przy zbieraniu śmieci. Wygrana potrafi też doprowadzić do rozpadu małżeństwa. Przekonali się o tym Brytyjczycy Lara i Roger Griffiths, którzy wygrali równowartość 2,7 mln dolarów (czyli 1,8 mln funtów). Para wydała pieniądze na wille i luksusowy samochód. Po 14 latach mężczyzna zostawił żonę dla innej kobiety, zabierając samochód. Okazała rezydencja spłonęła zaś w pożarze. Z kolei William Post wygrał 16,2 mln dolarów w amerykańskiej, lokalnej loterii. Już po roku od wygranej mężczyzna zadłużył się na milion. Była narzeczona Posta wywalczyła przed sądem część udziału w wygranej. Rodzony brat mężczyzny został aresztowany, kiedy usiłował wynająć płatnego zabójcę, by odziedziczyć spadek po milionerze. Do tego doszły nietrafione inwestycje. Dziś mężczyzna jest bez pieniędzy i żyje z zasiłku. Tymczasem wystarczy odłożyć wygraną na najprostszą lokatę, by co miesiąc cieszyć się sporymi zyskami (zwłaszcza teraz, gdy oszczędności nie uszczupla nam inflacja). Jak wyliczyli eksperci z firmy Expander, osoba, która zainkasowałaby 35 mln zł, może zarabiać na swoim majątku 42,5 tys. zł miesięcznie! Expander przypomina, że 10 proc. naszej wygranej zabierze fiskus, więc wartość wygranej spadnie do "zaledwie" 31,5 mln zł. Jeśli 31,5 mln zł zostanie ulokowane na lokacie z oprocentowaniem 2 proc. to, po odliczeniu podatku, co miesiąc bank może wypłacać nam aż 42.525 zł rzeczonych już odsetek. Prawdopodobieństwo wygranej Prawdopodobieństwo wytypowania szczęśliwej "szóstki" to 1 do prawie 14 milionów. Dl

tir

znam jedną co dostała umowę na stałe (usunięte przez administratora) układziki

xxxxxxx

hey, jak to jest, tyle osób wygonili..niby ludzi nie ma teraz i ogólnie paranoja, a koleżanka dostała umowę nową na 2 lata :D

Wielki Szu

W pierwszym kwartale, jest grafik na 3 zmiany. Pozdrawiam

lgd

Czy prawdą jest że po nowym roku będą tylko 2 zmiany,jestem na chorobowym i poprostu niewiem co dzieje się w firmie,wracam po nowym roku i niewiem czy jest do czego wracać?

not

co to sub ta od rzęs

yyy

To Kasia Żuk ze zmiany C ta co Szymon lata za nią,taka brunetka

www

czy za 26 grudnia nie należny nam się czasem dzień wolny ? coś cicho o tym jest .

xxxx

Co to za Kasia?

cool

Widzialem ostatnio jak sie Łysy usmiechal do Kasi, tez jestem ze zmiany C i wiem co ludzie gadaja i co widać. Po prostu szok co ona mu w łysej pale namieszala. Zobaczymy co bedzie jak przejdziemy na dwie zm czy dalej beda sie tak obnosic ze swoimi uczuciami...

sup

Co do Łysego to norma. On kazda ktora mu sie podoba to musi przeleciec a jak jakas mu sie nieda to msci sie potem na takiej,daje gorsze oceny itd. Masakra jakas

Yog

z tego co widzę sub ze zmiany C to poprostu tragedia!!! Stara baba dobrze po 40 a robi z siebie 20latkę, nie chce wnikać co komu robiła żeby być tą sub. Ryja drze to ją z 8 na 1 słychać, a jak ktoś się jej nie spodoba to będzie jeździć i traktowac jak ścierkę zupełnie bez powodu, powinni sie jej przyglądnąć moim zdaniem. Imienia nie wymieniłem, a pewnie większość wie o kogo już chodzi..

assy

Ludzie, przecież to od dawna wiadomo,ze Szymon z K. Ż kreci. Nikt slepy nie jest, ludzie widza to i gadaja co tu ukrywac. Duza roznica wieku ale co poradzic ?ich sprawa, mloda to naiwna a on niezle ja okrecil wokol palca. Jak zrobia nam dwie zmiany i trafia na jedna zm to dopiero beda gadac,powod jest. A ta glupia go jeszcze broni,ze niby taki swiety,ze nie ma nic wspolnego z tym molestowanie itd... ciekawe co zrobi jak i z nia zacznie takie numery...

lg C

Z tego co slyszalam to Kaska chciala sie przeniesc do Łysego na zm B. A on tez jej to proponowal ,chcial ja wziasc na swoje linki, pewnie niedlugo to nastapi... jaka ona slepa ,ciekawe jak dlugo sie nia pobawi, niejedna taka operatorka byla...widac jakie oczy maślane robia do siebie. Szok co sie dzieje ale skoro jej sie to podoba to zycze im powodzenia....

lg C

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG