Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Buziaczki

A Ja przesylam slodkie buziaczki dla tego calego Szymona co ponim tak jezdzicie :* :* :*

Ola

Ludzie dajcie sobie spokój z lg display on i tak upadnie jak nie w tym roku to w następnym ja Nie robię od listopada i mam lepsza Nowa pracę ☺ w innych zakładach są też przyjecia co dopiero się otworzyli a Wy panikujecie nie ta będzie inna praca świat się Nie kończy na LG Display

bus

Zakład chce aby pracownicy byli wobec zakładu uczciwi,aby dawali z siebie wszystko...!!! A z nas robia idiotow, nikt nic nie wie ludzie czekaja jak na skazanie jadac do pracy nie wiwdza czy maja jechac jeszcze do czego,kazdy dzien w tym zakladzie to jedna wielka kpina a za razem starch.

Wojciech Spychacz

Wąchaj kija !!! Shiftowie są spoko !!

gość
@Wojciech Spychacz

poniedziałek wolny a we wtorek co wypowiedzenia ???

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co myślicie o zmianie shiftów na CP?

Co myślicie o zmianie shiftów na CP?

Ekster

Ja tobie mogę powiedzieć kotku na temat pracy. Najlepiej wieczorem na golaska hehe może któraś chętna na drugiej zmianie dzisiaj ? Na małe Bara Bara ? Ostatnio cwiczylem językiem Diabelski Młyn hehe

żaden

Operator jesteś żałosny

Bnj

Jak chcesz opini o Electroniksie to pisz na ich forum :)

zuzannam

Czy ktoś może udzielić mi informacji jak wygląda praca w LG Electronics? Jaka atmosfera tam panuje oraz jakich zarobkow mozna sie spodziewać nie posiadajac duzego doswiadczenia? Mam oczywiście na myśli prace w biurze, a nie na produkcji.

operator

Niunia slicznie wygladalas ostatnio w pracy, chetnie bym Cie calutka wycalowal :*

żaden

Andrzej ...nawet nie doczekał emerytury ,Świeć Panie nad jego duszą

smutny

Drodzy koledzy i koleżanki LG DISPLAY W związku z śmiercią naszego kolegi Andrzeja pomudlmy się za jego dusze aby spoczywał w pokoju na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci już nic nie będzie tak jak dawniej zmiana a

zuzannam

Z B

I co z 13-nastkami?

2 mln

czy ci co dostali roczna ocene c beda zwalniani jako pierwsi czy mimo c jest nadzieja na pozostanie w firmie

dac
@2 mln

Niestety, nie ma się co oszukiwać, osoby z C lecą jako pierwsze. Myślę, że osoby z B mogą się obawiać, a co dopiero C

Daniel

Wy chcecie 13 stki? Przecież większość czasu przesiedzieliscie na niusach albo na salce. ☺he

malenka

prywatna opieka, multisport to żadne rarytasy, możecie mi wierzyć lub nie, pracuję w lepszej firmie obecnie (nie produkcja, zupełnie inny sektor, inna branża), gdzie to jest minimum z minimum, mamy jeszcze sporo innych rzeczy, mega fajnych :) Praca we Wrocławiu jest wszędzie, wystarczy się dobrze rozejrzeć i zaprezentować, czymś się wyróżnić. Były chwile gdzie nawet tęskniłam za LG, za tym specyficznym klimatem, ale teraz musieli by mi niezłą kasą sypnąć (a wcale nie zarabiam mało) gdyby chcieli mnie z powrotem ;) bo ja już sama od siebie nie wracam :D

nn

Kiedy Rozwalą (usuną) tę cho..ną zmianę B? Najwięcej drani, nieuków i Qrw ? Już się nie mogę doczekać.

nn

ktos1

Jak rozwalą zmianę B to przecież Szymon też nie będzie miał pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG