Perspecto

Wrocław

Opinie o Perspecto

nika168 2013-01-19 10:34:37
[usunięte przez admina]i mnie na badaniu przeprowadzonym w Daichann Chrzanów. Nie zapłacili za badanie chociaż wszystko było ok. Nie zgłosili zastrzeżeń co do przeprowadzonego badania. Umowę odesłali po 3 miesiącach, kasy nie otrzymałam do dzisiaj... Są nie uczciwi , tłumaczą się brakiem pracownika.... itp....UWAGA NA TĘ FIRMĘ.....
Lady 2014-03-27 17:22:11
Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Za wszystkie audyty dostalam pieniążki. To prawda, że pod koniec roku 2013 ich "zaliczanie" danego audytu trawało nieraz miesiąc, ale firma w tym czasie zmieniała siedzibę. Czasem trzeba było zadzwonić zapytać czemu tak długo, ale ostatecznie wszystko ok.
Lady 2014-03-27 17:36:25
Umowa o dzieło. Rejestrujesz się na ich stronie jako tajny klient. Dzwoniądo ciebie, jak mają zalecenie na audyt w twoim mieście. Decydujesz czy przyjmujesz czy nie.
Ilza 2015-05-11 23:17:39
polecam, czasem mało zleceń, ale uczciwie, za każdy audyt otrzymałam wynagrodzenie.
cherry 2015-05-19 22:16:12
Ja również polecam. Wynagrodzenie zawsze się zgadza, wszystkie zasady są jasne. Ze zleceniami jest bardzo różnie, raz okres martwy, potem ileś tam pod rząd.. Jako praca dodatkowa bardzo sensowna.
tajemniczy klient 2016-08-18 20:11:38
Niestety firma ma mega duży problem z kontaktowaniem się ze swoimi tajemniczymi klientami. Można do nich pisać maile, dzwonić i tak nic to nie daje. Wiele spraw zostaje niewyjaśnionych, przez co wypłaty opóźniają się straszliwie. Pomimo tego, że napisałem do nich maila długi czas temu, to odpowiedzi do dzisiaj nie uzyskałem. Dzwonią i obiecują, że wszystko załatwią, ale tylko wtedy kiedy mają problem ze znalezieniem chętnej osoby do badania.
Stawki to 35zł brutto, czyli około 29zł na rękę za ankietę. Do tego należy odliczyć koszty wydrukowania umowy, rachunku, oraz koszt wysyłki pocztą do nich do siedziby firmy. Trzeba jeszcze specjalnie napisać, żeby odesłali podpisaną umowę. Następnie należy odliczyć kwotę za przelew - jest to coś pomiędzy 3 a 4 zł co jest zawarte w umowie, czyli z 29zł za ankietę zostaje już o wiele mniej pieniędzy. Ankiety coraz częściej są nagrywane, więc jak coś się nie nagra, padnie bateria, utraci się nagranie, to kasa przepada, a co najgorsze to nie zwracają wtedy pieniędzy za zakupiony towar, bo ankieta jest niezaliczona.
Jeżeli ktoś jest wprawionym TK i ma na to czas to można sobie dorobić, szczególnie jako przedstawiciel handlowy, czy inna osoba mobilna, ale jeżeli ktoś liczy na nie wiadomo jakie pieniądze i kilka minut pracy, to może się przeliczyć.
Bodzio 2016-11-04 10:50:43
Firma nie wypłaca wynagrodzeń, nie odpisuje na maile.
Zostaw swoją opinię o Perspecto - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspecto