Opinie o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Victory Technology Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Victory Technology Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victory Technology Polska w Gorzów Wielkopolski Brzezińska 5/15

Romek

O to ciekawe, że dostali dofinansowanie i to od państwa, ciekawe i to bardzo, zwłaszcza, że się zawineli, to wie ktoś gdzie teraz brivictory działa i jak im się wiedzie?

lopez

znalazłem informacje sprzed jakiegoś roku, że zwinęli się z Gorzowa pomimo dużego dofinansowania ze skarbu Państwa

iks

No to szkoda, bo BriVictory było raczej dobra firmą, może jeszcze powstaną, wie ktoś co dokładnie było przyczyną?

szczepan

chyba nie bardzo można nawet zatrudnić się w BriVictory bo w 2012 zakład upadł. W krsie jest w upadłości..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Victory Technology Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
BYŁA

Ja też miło wspominam pracę w Brivictory ,dość miła atmosfera fajni kierownicy zwłaszcza jeden.Szkoda ,że to wszystko padło.

19.07.2012

Mamy aktualnie datę jak w Nick\'u. Z tego co wiem firma Bri... nie istnieje, acz kolwiek siedzą tam tylko Ci co ostatecznie firmę zamykają. A więc tak do firmy trafiłem z agencji pracy a potem dostałem umowę na dwa lata. W firmie było jak było. Sam wielokrotnie się złościłem na kierowników, miałem dość tego całego zakładu....... Ale jak się poznało kierowników dało się z nimi żyć, pośmiać, pożartować. Fajni ludzie też tam pracowali:) ja będę miło ten okres pracy w BriVictory wspominał..... Co do TPV to (usunięte przez administratora) (byłem tam na szkoleniu i widziałem co z ludźmi robią)!!! Prawda Ale mimo wszystko w BriVictory było dużo, dużo lepiej i lajtowo :)

beduin

a moze ktos do nas zadzwoni mam nadzieje ze ta firma w koncu ruszy zawsze marzylem zeby tam pracowac

xxxx

Dbaj o siebie i zacznij ćwiczyć ,bo grozi ci nadwaga

UUUU

KOCHAM TĄ FIRME I BĘDĘ ZA NIĄ TESKNIŁ NA ZAWSZE WAM ODDANY BEDUIN

aaaaaaaaaa

Co Wy (usunięte przez moderatora) chcecie od od tej fabryki? Jesli chodzi o atmsfere, w porownaniu z TPV to jest zupelnie inna galaktyka. Kierownicy sa naprawde w porzadku.. oczywiscie poza jednym, ktory nota bene zostal wczoraj wystrzelony rakieta w kosmos;D ( jeszcze mu portierki plecak przetrzepaly na do widzenia ) ;D;D Ja wiem, ze wiekszosc z narzekajacych chcialaby brac kase i nic nie robic, ale nie ma tak latwo. Robota prosta, nie mozna sie zmeczyc a oni wciaz tu ujadaja.

jeb.ć bri

No i faktycznie, Bri zdechło. Dziś 99% agenzyjnych, a do końca miesiąca reszta ludków pójdzie na państwową jałmużnę. Ponoć ostatecznie ma się ostać 8 osób- zapewne same darmozjady, które siedzą przy biurku lub klęczą pod nim. Gdzie (usunięte przez moderatora) obiecane 2000 miejsc pracy? Tak to jest ja na kierowników biorą gówniarzy, którzy ledwo zawodówki pokończyli.

nieważne

Zobaczymy jak to będzie ale funkcja ludziom uderza do łba..

zadowolona

Hej a ja tam jestem zadowolona. Praca lekka i przyjemna! swoję robię i mi pasi a jak się komuś nie podoba to fora ze dwora!

~Ola~

przychodze dzis do pracy po urlopie i dowiaduje sie ze na forum padlo moje imie - sprostowanie: wchodzilam tu zeby sobie poczytac ojj... kilka miesiecy temu, nigdy niedodalam opini na temat tej firmy boi po co, ten kto tam pracuje lub pracowal to wie jak tam jest. jezeli ktos sobie mysli ze moglabym dodac tu jakas dziwna opinie to niech dalej tkwi sobie w tym bledzie. powodzenia.

~pracownik_produkcji_bezpośredniej

Nie musisz nikomu współczuć bo nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma :).

Q-Rnick

Teraz jak (usunięte przez administratora) nie ma to się zrobiło spokojnie. (usunięte przez administratora)o nic się nie czepia bo (usunięte przez administratora)nie chce ruszyć. Lepszymi kierownikami są inżynierowie, chociaż i tak nie wszyscy. Może jeden albo dwóch jest takich co przyjdą, pokażą, wytłumaczą czy zwrócą uwagę a nie się tylko(usunięte przez administratora) i jeszcze z papierem przyjdzie do podpisania. I a mam być zmotywowana do pracy? Praca nie jest zła. Czasami jest gorąco w tym kurniku. Ale temperaturę podnoszą ludzie, którzy się wywyższają. Jak zaczniecie tam pracować i traficie pod skrzydła(usunięte przez administratora) to będziecie mieli szczęście. Mnie się niestety nie udało. Do tego jeszcze inspektorki jakości. Te to tylko szukają byle pierdoły by tylko zabłysnąć i żeby mieć zdjęcie, że niby pracują. Liczbę osób z poza produkcji, którzy mają podejście do ludzi i traktują innych jak człowieka można policzyć na palcach jednej ręki. Z reszty można się tylko pośmiać i życzyć powodzenia w dalszym życiu.

Jeżeli chodzi o(usunięte przez administratora), szukają osób o bardzo niskim wykształceniu, podam własny przykład. Mam tylko ukonczoną szkołę średnią i zdaną maturę, doświadczenie w pracy na magazynie, kurs komputerowy ECDL, wózki widłowe- wysłałem CV do Br...... i bez odzewu, druga osoba która wysłała swoje CV ukończyła tylko szkołę zawodową bez umiejętności obsługi pakietu office, w przybliżonym wieku co ja , otrzymała propozycję pracy na magazynie już po tygodniu, takie przykłady odnoszą się także do polityki kadrowej innych tandetnych fabryk tj. (usunięte przez administratora).... może to być przykre dla kogoś, ale im niższe wykształcenie tym łatwiej kimś takim sterować ,niestety ale gorzowskie fabryki to poziom dawnych PGR-ów, na koniec przykład kolegi inżyniera który wytrzymał w TPV cztery miesiące i dosłownie uciekł z tamtąd, gdyż (użyję Jego słów) ....im większy nieuk tym wyższe stanowisko,

Adi444

Etam... Dlaczego narzekacie? Cieszcie się, że jest taki zakład i można w nim znaleźć zatrudnienie i to nie w nieskończoność przez agencję. Pracowałem w TPV a teraz pracuję w BriVictory i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Milsza atmosfera i wcale według mnie nie ma takiego (usunięte przez administratora)Jak dla mnie, na razie wszystko w porządku. :)

Ale co wy chcecie od chłopaków oni żony sobie szukają. A że zatrudniają jak (usunięte przez administratora)h. Wtedy będą tworzyć idealną parę.

Operatorka

A ja mam znacznei wiecej niz 25 lat i zostalam zatrudniona. A tym (usunięte przez administratora)moge postawic a nie piwko. Moze wtedy by sie wzieli za robote a nie czepianie sie bezsensownych rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Victory Technology Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Victory Technology Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victory Technology Polska?

Victory Technology Polska
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.

Victory Technology Polska