Victory Technology Polska

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Victory Technology Polska

abc 2015-01-08 20:59:09
Nie polecam tej firmy nikomu, dno kompletne dno, niby ogłaszają się,że potrzebują do pracy na produkcji a tak naprawdę to zwalniają i na urlopy bezpłatne wysyłają. Gdzieś kiedyś przeczytałam firma rozwijająca się hahahahaha ciekawe, jak dla mnie to ta badziewna firma upada i życzę jej z całego serca żeby upadła i wszyscy poszli z torbami!
oki 2015-01-12 09:09:39
tym samym z torbami pójdą wszyscy którzy tam pracują...dla nie których to ostatnia praca...ludzie przed emeryturą...pewnie niech idą z torbami...żenująca wypowiedz!
kół 2015-01-16 08:31:20
A kogo z wektorowych zwolnili?
Tin Tin 2015-01-20 14:00:31
Jeżeli są zwolnienia,to dlaczego oszołomy z ppt znowu ogłaszają się z ofertami pracy do tego syfu: pracownik produkcji, operator wózka widłowego, magazynier.
KrystianTN 2015-01-21 19:02:41
Pracowałem tydzień na magazynie - porażka
Nie polecam
xxx 2015-01-22 17:00:32
Aż tak źle jest na magazynie w VPTP? Dlaczego tylko tydzień?
pracownik zm D 2015-01-22 22:15:44
Wszyscy już o tym wiedzą że ona nie lubi swojego kierownika dlatego nasz przechodzi do nich na zmianę a ich do nas.
Justyna 2015-01-23 18:14:20
M. Horo to jest dupoliz, ciuszki w kancik z Berlina. Jak chodzi to taką oblechą bije że szok.
Justyna 2015-01-23 18:17:24
Znaczy się że od niego niemiło pachnie - no śmierdzi facet, niedogotowane jaja przypudrowane channel. Przepraszam za 2 posty
mruk 2015-01-25 01:31:47
Która to Pani z dużym cyckiem?:-D
oj 2015-01-25 04:18:07
A co chcesz possać krowę ?
KrystianNT 2015-01-26 18:18:05
Impreza firmowa odbyła się 24.01.2014 w HOTEL MIESZKO
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udaną i fantastyczną zabawę, doskonałe jedzenie, oprawę muzyczną oraz niezwykłą atmosferę. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy. Kupa uścisków i buziaków dla wszystkich mordek z Victory :)
nnt 2015-01-27 13:43:01
To prawda impreza była super.
Lejdi 2015-01-28 18:44:21
Ja też potwierdzam, imprezka naprawdę udana :)Jedzonko dobre, wódki nie brakowało, wszyscy odpicowani że normalnie "Francja elegancja". Kupa śmiechu w pracy była wspominając co się tam działo. Pozdrowionka dla wszystkich co byli na imprezce.
Dziabąg 2015-01-29 18:57:55
Impreza bardzo udana, wesoło i rewelacyjne, jedzenie, pełna kultura za całokształt za organizację - piątka. Krewni i znajomi królika twierdzą, że to ta czarna kociara organizowała - faktycznie organizacja się udała :) Tylko żeby tych wypowiedzeń nam nie przynosiła, ale tak w ogóle to spoko. Wprawdzie krótko tu pracuję, ale bardzo lubię tą firmę, jak rodzina. I jeszcze raz pozdrowienia dla pani od czarnych kotów...
jenot 2015-01-31 00:24:10
Zmiana c najlepsza!
Kiero spoko
Krzysiek 2015-01-31 18:48:52
Ta od kotów wredna jest - strzeżcie się jej
eeech 2015-02-03 21:06:05
Ta cycatka - to nie przypadkiem blondyna z biura co się ślini do tego chłoptasia z magazynu co się turla z łodzi i do tego chudego rachityka niby dyrektora ?

Jeśli nie to kim jest cycatka ? Na bank to jakaś biurowa !
zxc 2015-02-14 23:18:59
Pisząc o chłoptasiu z Łodzi masz na myśli PZ i blądynę.
AH 2015-02-19 06:59:00
lubię to :*
Wieje nudą 2015-03-25 19:00:21
A jak tam Kacper ze swoją Kaśką ???
Bo blondyna to biurwa z chłoptasiem z łodzi z magazynu.
Sciemniary
onona 2015-04-03 04:44:00
zarówno jedno jak i drugie ma sie dobrze a tobie ch ... do tego nie masz co robic? moze porozmawiamy o tobie?
Jola 2015-04-19 17:42:22
igorek i staniowa ale curfa jaja... wcześniej bylo konradek i msarze. prostykrótki
Zonk 2015-05-27 13:27:17
Jola więcej szczegółów ? :)
Oferty Pracy
2015-05-31
Żródło: Gowork.pl
Gorzów Wielkopolski
(lubuskie)
Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą części  z  tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Numer referencyjny: TECH/06/15 Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - codzien
ja 2015-06-02 19:55:27
Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. 2015-05-31 Żródło: Gowork.pl Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Victory Precision Technology Polska Sp. z[...]">@Oferty Pracy - 2015-06-02 19:55:26
Co za bzdury piszecie, jaka to dynamicznie rozwijająca firma , gdzie już teraz pracuje nas kilka osób na zmianie , jeszcze trochę i ta firma stanie , bo brak zamówień i wszyscy pójdziemy na szczaw.
pracujaca 2015-07-07 22:45:33
Jestescie zenujacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus obrabiacie a moze najpierw spojrzcie na siebie...jedni z jednymi kreca itp ..co sie zdarza w kazdym zakladzie a wam co zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze jestescie "niedostrzegani"??!ze takie macie nudne zycie ze trzeba pogadac o "romansach" innych???
Agnieszka 2015-07-30 10:17:48
Totalna porażka, pracowałam ponad rok i jedno co mogę powiedzieć to stracony czas, który mogłam wykorzystać zdecydowanie lepiej. Z perspektywy czasu widzę to doskonale. Krótko i na temat nikomu nie polecam.
adaśko 2015-08-07 19:49:16
W skrócie: widać, że większość z Was nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tej firmy i jej podobnych. Pracowałem w VPTP przez jakiś czas. Firma ma taką samą ilość zamówień jak w roku ubiegłym i rok kolejny wygląda bardzo podobnie. Zatrudnienie, z tego, co mi woiadomo, od dłuższego czasu utrzymuje się na w miarę stabilnym poziomie - w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie ludzi zwalniano, a później zatrudniano.
Polityka firmy jest prosta: musi przynosić zyski. W przeciwnym razie albo zostanie zamknięta, albo sprzedana. Żeby firma przynosiła zyski trzeba podejmować decyzje, które uderzają we wszystkich pracowników, nie tylko w osoby pracujące na produkcji.
Prawda jest taka, że ludzie zawsze narzekali i będą narzekać - tak poza tematem.
Krzysztof Wojciechowski 2015-09-02 08:45:52
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie już na samym wstępie poinformowali, że to jest praca tymczasowa, zaś wynagrodzenia są uzależnione od wyników pracy. Produkcja telewizorów na akord? To jakiś wyzysk? Płaca podstawowa = minimalna. Premia od ilości wyprodukowanych części oraz opinii kierownika. Czyli nic tylko pracuj i pracuj za minimalną a i tak zostaniesz oceniony że nic nie robisz i zwolniony kiedy będzie mniej pracy. A więc za taki chiński kołchoz jedyne co to można podziękować.
karol 2015-09-06 09:32:20
Dokladnie tak jest , masz 100% racji.
Jola 2015-10-01 09:54:39
Nie mam najlepszych wspomnień. Praca ciężka, cały dzień na stojąco, przerzucanie z maszyny na maszynę, ciągła presja na wydajność, brak lub według widzimisię kierowników premie, premie w kwotach albo żadnych albo innych dziwnych, lecz nie więcej jak 200 zł, w sumie niemiła atmosfera, presja i presja. Zatrudnienie było przez agencję pracy tymczasowej, w lutym tego roku kiedy skończył się sezon, zamiast umowy zostaliśmy zwolnieni.Prawie przez cały rok mydlono nam oczy umowami. Ani talonów na święta, ani nagród, ani nic. Tylko kłamstwa i ściemnianie. Jeżeli ktoś oczekuje opinii to jest praca tymczasowa za najniższą krajową na 2-3 miesiące i cześć.
Subo 2015-11-01 08:26:21
Już po jednym dniu zaczęły się chamskie docinki i poniżającce teksty ze strony tego wyrostka z magazynu, całe szczęście że mogłam wrócić do poprzedniej pracy.
XXX_XXX 2015-11-03 12:32:33
Czy ktoś się już orientuje, kto zostaje i jak zmienią się wynagrodzenia teraz po wykupieniu przez TPV?
O umowach słychać w styczniu lub lutym, ale może juz ktoś ma dokładniejsze informacje
cm 2016-01-28 19:38:07
słyszałem że tam w ciągu dwóch lat zmieniło się 150-ciu magazynierów.
666 2016-02-09 19:13:44
bo jest tam taki jeden cwaniak co działa na szkodę firmy dlatego się magazynierzy zmieniają, oczywiście biura- nic nie widzimy- nic nie słyszymy- nic nie wiemy, polska norma
667 2016-03-02 13:48:29
No i znowu dyrektorem jest chińczyk, ten duży i stary co siedzi pod oknem.
cizia 2016-04-12 07:53:30
O tym czy zatrudnią elektryka zadecydują jak zwykle Kłąb Batternuzzel oraz Kej Hołecki. Nie polecam nikomu tej firmy cieszę że odeszłem, kiedy po drugiej umowie o pracę jako elektryk zaproponowano mi podwyżkę w kwocie 100 zł
Szymon Maj 2016-04-17 19:09:49
Teraz ta firma rekrutuje na planistę otóż okazuje się że po roku czy dwóch latach pracy nie jest w stanie zaproponować niewiele więcej jak minimalną plus wirtualny bonus w 200 - 300 zł Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy
muchy 2016-05-20 08:09:59
Mauchy kałowe stanowią integralną część wyposażenia biura
arek 2016-06-20 09:47:26
hej, widzialem ogloszenia ze poszukiwali Technika w dziale Wtryskarek- Elektryk i chcialbym aplikować tylko przed tych chcialabym rownież wiedziec dlaczego nie polecacie pracy u nich, czy pensje sa bardzo male? brak jakichkowliek dodatkow? jest umowa o prace?
Kłamstwo i tragedia 2016-10-28 13:51:24
Firemka nastawiona na wyzysk pracownika, dziewięć miesięcy pracy przez agencję i wkółko te same kłamstwa o umowie bezpośredniej, o podwyżkach jak będzie wysoki sezon, możliwości nadgodzin? i co? Kłamstwo i bzdura bzdura. Chińczyk popodkręcał czasy na maszynach 50% roboty więcej a wypłata ta sama. Do końca roku jeszcze dwa miesiące i baj baj chiński bur.deliku. Na przestrogę innym, jedna trzecia to sami ukraińcy, kłamstwa szybko wychodzą. Nie dawajcie się robić w czambuko obietnicami i kłamstwami na prawo i lewo.
Ten ktoś 2016-11-06 18:58:09
Ten gruby chińczyk ze złotym ajfonem, obwieszony złotem co to nie wiadomo czy mówi do telefonu czy na kogoś krzyczy ten wielki pan i właściciel tego victory. Uważajcie na niego.
On się dobrze czuje w Polsce, chyba za dobrze, magazynierowi pękł box, bo to wszystko jest pakowane w stare pudła. Przyszedł i nożem porżnął kartony. I ma 500 złotych zapłacić że popsuł kartony.
A w czwartek to już było przegięcię jak Irinie z B kiedy jej spadła obudowa, na kolanach kilka minut kazał się przepraszać. Obudowy spadały z taśmy. A ona na kolanach. Jakby to była Polka.... %$#&
Ludzie się patrzyli jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co to Ku$$wa jest. Gdzie jest BHP czy inspekcja pracy ? Czy oni cokolwiek wiedzą co tutaj się dzieje ?
Nick 2016-11-14 10:02:42
Byłem widzialem, pracowalem, nie polecam, trgedia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za minimalna krajowa, zolci sie panosza, oszustwo i chaos
Wysłane z SGS II | Tapatalk 4
Marcin 2016-11-15 12:14:26
Powiedzcie dokładnie czy za tą nadterminową pracę w ostatnią sobotę i niedzielę to otrzymamy jakieś dodatkowe wynagrodzenie ? Każdy mówi coś innego?
anonim 2016-11-17 17:39:31
Dostaniemy wolny dzień w grudniu podczas postoju technicznego, dzień mniej trzeba będzie brać z urlopu wypoczynkowego, ja już nie mam, chyba że mi dadzą adwansem za 2017 inaczej wolne będzie niepłatne :(
Magazynierzy gadają że dostaniemy talony na święta, biedna ta praca ale talony bardzo by się przydały.
Ten ktoś 2016-11-22 18:05:38
Dzisiaj po południu znowu chińczyk ciął worki, ojoj ciekawe komu się teraz oberwie że worki porwane
Jaro 2016-12-02 18:24:11
Ohohoho, to widać że Deave się rozwija, chyba mu brakuje na wypłatę, później się dziwić, że magazynierzy się zmieniają, fajne rządy razem z tym przydupasem Pezetem. Współczuję Wam Wektory.
Ten ktoś 2016-12-16 10:27:38
Ani jednego ani drugiego już tu dawno nie ma, teraz za nadwornych tyranów i sssynów pełnią Długi z Kozą
....( ͡° ͜ʖ ͡°).... 2016-12-21 10:55:39
Miała być praca dla ambitnych w młodym i międzynarodowym towarzystwie & etc. Szybko wyszło szydło.
Dwadzieścia osób gnieżdżących się na paru metrach kwadratowych. Zero prywatności. Chiński kołchoz, zapachy z produkcji bezcenne. Obróbka tabelek w Excelu.
W kółko jedno i to samo o ile udało się uzyskać wiarygodne dane ile tam wyprodukowali a ile naprawdę mają. Tytularni i
niekompetentni managerowie zwalający jedni na drugich odpowiedzialność za własną głupotę. Zero koordynacji czegokolwiek. Bardzo niemiła atmosfera, zastraszenie, nieufność, nieszczerość, ciągłe pretensje lub obiecanki cacanki.
Zamulony dyrektorek na chińskie rozkazy, chińczycy mający wciąż o coś pretensje, jeden krzyczy po chińsku, drugi coś innego tłumaczy no jakaś masakra i porażka. Paru kolesi klepiących się po plecach i cała reszta mająca tyrać.
Lizanie tyłka jedynemu klientowi z drugiej strony budynku. Wynagrodzenie dwa tysiaki z małym hakiem do łapy, a po próbnym tak zwany bonus, cięty bo zawsze coś było nie tak. Jedna wielka ściema i przekręt.
Zatrudnianie na wysoki sezon, później zwalnianie, zatruwanie życia do skutku. Chaos, totalna beznadzieja i dno. Całe szczęcie, że szybko znalazłam inną pracę.
Wysłane z mojego LG2105 przy użyciu Tapatalka
Zostaw swoją opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victory Technology Polska