Victory Technology Polska

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Victory Technology Polska

bbb 2014-12-08 18:18:30
A jak tam magazyn wysyłkowy na TPV, nadal takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i służalczość pod TPV i brak magazynierów z powodu szybkiej rezygnacji pracowników ?
aaa 2014-12-15 13:53:12
Dlaczego chińskie pomoce made in poland nie odzywacie się. Czyżby już tam zostali tylko sami niepiśmienni?
abc 2015-01-08 20:59:09
Nie polecam tej firmy nikomu, dno kompletne dno, niby ogłaszają się,że potrzebują do pracy na produkcji a tak naprawdę to zwalniają i na urlopy bezpłatne wysyłają. Gdzieś kiedyś przeczytałam firma rozwijająca się hahahahaha ciekawe, jak dla mnie to ta badziewna firma upada i życzę jej z całego serca żeby upadła i wszyscy poszli z torbami!
oki 2015-01-12 09:09:39
tym samym z torbami pójdą wszyscy którzy tam pracują...dla nie których to ostatnia praca...ludzie przed emeryturą...pewnie niech idą z torbami...żenująca wypowiedz!
kół 2015-01-16 08:31:20
A kogo z wektorowych zwolnili?
Tin Tin 2015-01-20 14:00:31
Jeżeli są zwolnienia,to dlaczego oszołomy z ppt znowu ogłaszają się z ofertami pracy do tego syfu: pracownik produkcji, operator wózka widłowego, magazynier.
KrystianTN 2015-01-21 19:02:41
Pracowałem tydzień na magazynie - porażka
Nie polecam
xxx 2015-01-22 17:00:32
Aż tak źle jest na magazynie w VPTP? Dlaczego tylko tydzień?
pracownik zm D 2015-01-22 22:15:44
Wszyscy już o tym wiedzą że ona nie lubi swojego kierownika dlatego nasz przechodzi do nich na zmianę a ich do nas.
Justyna 2015-01-23 18:14:20
M. Horo to jest dupoliz, ciuszki w kancik z Berlina. Jak chodzi to taką oblechą bije że szok.
Justyna 2015-01-23 18:17:24
Znaczy się że od niego niemiło pachnie - no śmierdzi facet, niedogotowane jaja przypudrowane channel. Przepraszam za 2 posty
mruk 2015-01-25 01:31:47
Która to Pani z dużym cyckiem?:-D
oj 2015-01-25 04:18:07
A co chcesz possać krowę ?
KrystianNT 2015-01-26 18:18:05
Impreza firmowa odbyła się 24.01.2014 w HOTEL MIESZKO
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udaną i fantastyczną zabawę, doskonałe jedzenie, oprawę muzyczną oraz niezwykłą atmosferę. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy. Kupa uścisków i buziaków dla wszystkich mordek z Victory :)
nnt 2015-01-27 13:43:01
To prawda impreza była super.
Lejdi 2015-01-28 18:44:21
Ja też potwierdzam, imprezka naprawdę udana :)Jedzonko dobre, wódki nie brakowało, wszyscy odpicowani że normalnie "Francja elegancja". Kupa śmiechu w pracy była wspominając co się tam działo. Pozdrowionka dla wszystkich co byli na imprezce.
Dziabąg 2015-01-29 18:57:55
Impreza bardzo udana, wesoło i rewelacyjne, jedzenie, pełna kultura za całokształt za organizację - piątka. Krewni i znajomi królika twierdzą, że to ta czarna kociara organizowała - faktycznie organizacja się udała :) Tylko żeby tych wypowiedzeń nam nie przynosiła, ale tak w ogóle to spoko. Wprawdzie krótko tu pracuję, ale bardzo lubię tą firmę, jak rodzina. I jeszcze raz pozdrowienia dla pani od czarnych kotów...
jenot 2015-01-31 00:24:10
Zmiana c najlepsza!
Kiero spoko
Krzysiek 2015-01-31 18:48:52
Ta od kotów wredna jest - strzeżcie się jej
eeech 2015-02-03 21:06:05
Ta cycatka - to nie przypadkiem blondyna z biura co się ślini do tego chłoptasia z magazynu co się turla z łodzi i do tego chudego rachityka niby dyrektora ?

Jeśli nie to kim jest cycatka ? Na bank to jakaś biurowa !
zxc 2015-02-14 23:18:59
Pisząc o chłoptasiu z Łodzi masz na myśli PZ i blądynę.
AH 2015-02-19 06:59:00
lubię to :*
Wieje nudą 2015-03-25 19:00:21
A jak tam Kacper ze swoją Kaśką ???
Bo blondyna to biurwa z chłoptasiem z łodzi z magazynu.
Sciemniary
onona 2015-04-03 04:44:00
zarówno jedno jak i drugie ma sie dobrze a tobie ch ... do tego nie masz co robic? moze porozmawiamy o tobie?
Jola 2015-04-19 17:42:22
igorek i staniowa ale curfa jaja... wcześniej bylo konradek i msarze. prostykrótki
Zonk 2015-05-27 13:27:17
Jola więcej szczegółów ? :)
Oferty Pracy
2015-05-31
Żródło: Gowork.pl
Gorzów Wielkopolski
(lubuskie)
Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą części  z  tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Numer referencyjny: TECH/06/15 Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - codzien
ja 2015-06-02 19:55:27
Technik w Dziale Wtryskarek - Elektryk Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. 2015-05-31 Żródło: Gowork.pl Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Victory Precision Technology Polska Sp. z[...]">@Oferty Pracy - 2015-06-02 19:55:26
Co za bzdury piszecie, jaka to dynamicznie rozwijająca firma , gdzie już teraz pracuje nas kilka osób na zmianie , jeszcze trochę i ta firma stanie , bo brak zamówień i wszyscy pójdziemy na szczaw.
pracujaca 2015-07-07 22:45:33
Jestescie zenujacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komus obrabiacie a moze najpierw spojrzcie na siebie...jedni z jednymi kreca itp ..co sie zdarza w kazdym zakladzie a wam co zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska ze jestescie "niedostrzegani"??!ze takie macie nudne zycie ze trzeba pogadac o "romansach" innych???
Agnieszka 2015-07-30 10:17:48
Totalna porażka, pracowałam ponad rok i jedno co mogę powiedzieć to stracony czas, który mogłam wykorzystać zdecydowanie lepiej. Z perspektywy czasu widzę to doskonale. Krótko i na temat nikomu nie polecam.
adaśko 2015-08-07 19:49:16
W skrócie: widać, że większość z Was nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tej firmy i jej podobnych. Pracowałem w VPTP przez jakiś czas. Firma ma taką samą ilość zamówień jak w roku ubiegłym i rok kolejny wygląda bardzo podobnie. Zatrudnienie, z tego, co mi woiadomo, od dłuższego czasu utrzymuje się na w miarę stabilnym poziomie - w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie ludzi zwalniano, a później zatrudniano.
Polityka firmy jest prosta: musi przynosić zyski. W przeciwnym razie albo zostanie zamknięta, albo sprzedana. Żeby firma przynosiła zyski trzeba podejmować decyzje, które uderzają we wszystkich pracowników, nie tylko w osoby pracujące na produkcji.
Prawda jest taka, że ludzie zawsze narzekali i będą narzekać - tak poza tematem.
Krzysztof Wojciechowski 2015-09-02 08:45:52
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie już na samym wstępie poinformowali, że to jest praca tymczasowa, zaś wynagrodzenia są uzależnione od wyników pracy. Produkcja telewizorów na akord? To jakiś wyzysk? Płaca podstawowa = minimalna. Premia od ilości wyprodukowanych części oraz opinii kierownika. Czyli nic tylko pracuj i pracuj za minimalną a i tak zostaniesz oceniony że nic nie robisz i zwolniony kiedy będzie mniej pracy. A więc za taki chiński kołchoz jedyne co to można podziękować.
karol 2015-09-06 09:32:20
Dokladnie tak jest , masz 100% racji.
Jola 2015-10-01 09:54:39
Nie mam najlepszych wspomnień. Praca ciężka, cały dzień na stojąco, przerzucanie z maszyny na maszynę, ciągła presja na wydajność, brak lub według widzimisię kierowników premie, premie w kwotach albo żadnych albo innych dziwnych, lecz nie więcej jak 200 zł, w sumie niemiła atmosfera, presja i presja. Zatrudnienie było przez agencję pracy tymczasowej, w lutym tego roku kiedy skończył się sezon, zamiast umowy zostaliśmy zwolnieni.Prawie przez cały rok mydlono nam oczy umowami. Ani talonów na święta, ani nagród, ani nic. Tylko kłamstwa i ściemnianie. Jeżeli ktoś oczekuje opinii to jest praca tymczasowa za najniższą krajową na 2-3 miesiące i cześć.
Subo 2015-11-01 08:26:21
Już po jednym dniu zaczęły się chamskie docinki i poniżającce teksty ze strony tego wyrostka z magazynu, całe szczęście że mogłam wrócić do poprzedniej pracy.
XXX_XXX 2015-11-03 12:32:33
Czy ktoś się już orientuje, kto zostaje i jak zmienią się wynagrodzenia teraz po wykupieniu przez TPV?
O umowach słychać w styczniu lub lutym, ale może juz ktoś ma dokładniejsze informacje
cm 2016-01-28 19:38:07
słyszałem że tam w ciągu dwóch lat zmieniło się 150-ciu magazynierów.
666 2016-02-09 19:13:44
bo jest tam taki jeden cwaniak co działa na szkodę firmy dlatego się magazynierzy zmieniają, oczywiście biura- nic nie widzimy- nic nie słyszymy- nic nie wiemy, polska norma
667 2016-03-02 13:48:29
No i znowu dyrektorem jest chińczyk, ten duży i stary co siedzi pod oknem.
cizia 2016-04-12 07:53:30
O tym czy zatrudnią elektryka zadecydują jak zwykle Kłąb Batternuzzel oraz Kej Hołecki. Nie polecam nikomu tej firmy cieszę że odeszłem, kiedy po drugiej umowie o pracę jako elektryk zaproponowano mi podwyżkę w kwocie 100 zł
Szymon Maj 2016-04-17 19:09:49
Teraz ta firma rekrutuje na planistę otóż okazuje się że po roku czy dwóch latach pracy nie jest w stanie zaproponować niewiele więcej jak minimalną plus wirtualny bonus w 200 - 300 zł Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy
muchy 2016-05-20 08:09:59
Mauchy kałowe stanowią integralną część wyposażenia biura
arek 2016-06-20 09:47:26
hej, widzialem ogloszenia ze poszukiwali Technika w dziale Wtryskarek- Elektryk i chcialbym aplikować tylko przed tych chcialabym rownież wiedziec dlaczego nie polecacie pracy u nich, czy pensje sa bardzo male? brak jakichkowliek dodatkow? jest umowa o prace?
Kłamstwo i tragedia 2016-10-28 13:51:24
Firemka nastawiona na wyzysk pracownika, dziewięć miesięcy pracy przez agencję i wkółko te same kłamstwa o umowie bezpośredniej, o podwyżkach jak będzie wysoki sezon, możliwości nadgodzin? i co? Kłamstwo i bzdura bzdura. Chińczyk popodkręcał czasy na maszynach 50% roboty więcej a wypłata ta sama. Do końca roku jeszcze dwa miesiące i baj baj chiński bur.deliku. Na przestrogę innym, jedna trzecia to sami ukraińcy, kłamstwa szybko wychodzą. Nie dawajcie się robić w czambuko obietnicami i kłamstwami na prawo i lewo.
Ten ktoś 2016-11-06 18:58:09
Ten gruby chińczyk ze złotym ajfonem, obwieszony złotem co to nie wiadomo czy mówi do telefonu czy na kogoś krzyczy ten wielki pan i właściciel tego victory. Uważajcie na niego.
On się dobrze czuje w Polsce, chyba za dobrze, magazynierowi pękł box, bo to wszystko jest pakowane w stare pudła. Przyszedł i nożem porżnął kartony. I ma 500 złotych zapłacić że popsuł kartony.
A w czwartek to już było przegięcię jak Irinie z B kiedy jej spadła obudowa, na kolanach kilka minut kazał się przepraszać. Obudowy spadały z taśmy. A ona na kolanach. Jakby to była Polka.... %$#&
Ludzie się patrzyli jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co to Ku$$wa jest. Gdzie jest BHP czy inspekcja pracy ? Czy oni cokolwiek wiedzą co tutaj się dzieje ?
Nick 2016-11-14 10:02:42
Byłem widzialem, pracowalem, nie polecam, trgedia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za minimalna krajowa, zolci sie panosza, oszustwo i chaos
Wysłane z SGS II | Tapatalk 4
Marcin 2016-11-15 12:14:26
Powiedzcie dokładnie czy za tą nadterminową pracę w ostatnią sobotę i niedzielę to otrzymamy jakieś dodatkowe wynagrodzenie ? Każdy mówi coś innego?
anonim 2016-11-17 17:39:31
Dostaniemy wolny dzień w grudniu podczas postoju technicznego, dzień mniej trzeba będzie brać z urlopu wypoczynkowego, ja już nie mam, chyba że mi dadzą adwansem za 2017 inaczej wolne będzie niepłatne :(
Magazynierzy gadają że dostaniemy talony na święta, biedna ta praca ale talony bardzo by się przydały.
Ten ktoś 2016-11-22 18:05:38
Dzisiaj po południu znowu chińczyk ciął worki, ojoj ciekawe komu się teraz oberwie że worki porwane
Jaro 2016-12-02 18:24:11
Ohohoho, to widać że Deave się rozwija, chyba mu brakuje na wypłatę, później się dziwić, że magazynierzy się zmieniają, fajne rządy razem z tym przydupasem Pezetem. Współczuję Wam Wektory.
Zostaw swoją opinię o Victory Technology Polska - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victory Technology Polska