Opinie o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce w Łódź

Powinien ich odwiedzić Inspektor Pracy, ponieważ już dawno po pandemii a tam wszyscy pracują w domu. A przepis jest jednoznaczny dla wszystkich pracodawców. Praca w domu jest fajna, ale nie kolejny rok. Firma oszczędza przez to duże pieniądze. Ludzie nie znają się, tylko od czasu do czasu spotykają się na firmowych wyjściach do jakiegoś pubu.

Kik
@Piotr

A kim ty niby jesteś, zeby mówić ludziom skąd mają pracowac? Za moich czasów w nordea kto chciał mógł pracować z biura, a kto lepiej czuł się w domu miła określoną liczbę dni kiedy miał się pojawić w biurze. Masz typowo januszowe podejście do tego jak powinny wyglądać warunki pracy. Efektywność wielu osób i zespołów wzrosła podczas pracy w domu, a to czy firma ma dodatkowo oszczędności z tego tytułu to nie twój biznes.

@Piotr

Firma oszczędza duże pieniądze, pracownicy oszczędzają duże pieniądze, nie mówiąc o dodatkowych godzinach snu, win-win dla każdego. Poza kolegą, któremu strasznie przeszkadza jak komuś jest lepiej od niego. Niech zgadnę: za (usunięte przez administratora) było lepiej? :D

Wer
@Piotr

Właśnie o to chodzi, że praca z domu jest fajna cały czas, była i będzie i tego właśnie chcemy. Powrót do biur jest bezużyteczny i chyba nikt go nie chce.

Ona
@Piotr

Ludzie chcą pracować z domu. Jeżeli chcesz przychodzić do biura to przychodź codziennie. Kilka osób z którymi rozmawiałam stwierdziło, że jeśli każą wrócić do biura to zmieniają robotę.

Benefit

Jaka jest wysokość premii świątecznych (wielkanoc i grudniowe święta) oraz dopłata do urlopu?

how
@Benefit

Nie pamiętam konkretnych kwot (też to się zmienia). Mówimy o wartościach 300/500/600 brutto.

@how

zmienia się dla każdego po równo? od czego one mogą tak właściwie zależeć? wysokość proporcjonalna do stanowiska albo warunków socjalnych danego pracownika? wiadomo?

@Lidia

Zależy od świąt i tego co ustali social, kwoty zależą od dochodów na członka rodziny pracownika + ewentualne dodadki za dzieci.

Kingston
@Benefit

nie ma premii świątecznych, w kwietniu jest profit sharing, który jest zależny od tego jak Nordea prosperowała w poprzednim roku. Jeśli chodzi o dodatek urlopowy to chyba 400 złotych?

@Kingston

Kolega ciśnie kit. Albo biedaczyna nie potrafi krótkiego wniosku w intrze wypełnić. Jeżeli nie masz z takimi wnioskami problemu, to możesz dostać jakieś 400 na wielkanoc i 600 na boże narodzenie. Dodatek urlopowy to 500. A profit sharing to już grubsza kwota, dla znacznej większości to jest 13 pensja.

Pawel
@Kingston

No jak nie ma dodatków świątecznych? Zarówno na Boże Narodzenie jak i na Wielkanoc. W zależności od dochodu na członka rodziny. Jak nie składałeś papieru o dochodach to nawet nie zarejestrowałeś. A dodatek urlopowy to jest 700pln brutto. Profit Sharing jest W kwietniu zależny od wyników firmy w roku poprzednim. Kwoty są różne od 1k (parę lat temu) do nawet ok 4k. Nie jest źle. Jak na firmę w której w 4h jesteś w stanie zrobić swoją pracę

Xd profit
@E.

Ta, jak akurat firma ma dobry rok. 3 lata temu było z 500zl nett

Alka

Hej, czy w Nordea są premie roczne? Jeśli tak to w jakiej wysokości?

Podwyżki

Czy to prawda, że zespoły kyc i sanctions mają podwyżki dwa razy w roku?

Junior Process Officer
@Podwyżki

I tak i nie. W niektórych najmniej płatnych departamentach daje się podwyżki 2 x do roku 5/8 procent żeby podgonić inne lepiej płatne departamenty które dostają jedną ale równom tym dwóm.

Rekrutacja przebiegła całkiem przyjemnie. Na to stanowisko nie trzeba jakichś szczególnych umiejętności twardych, więc tym nie trzeba się przejmować. Padło parę pytań po angielsku, ale nic trudnego, więc jak ktoś się boi, że nie zna specjalistycznego słownictwa to luz, nie będzie potrzebne. Niestety na wynik rekrutacji czekałem bardzo długo, ponad miesiąc.

Nie pamiętam już dokładnie, ale jakieś dosyć ogólne, o umiejętności, chęć do pracy na danym stanowisku itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alka

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie można liczyć w ALM i Sankcjach?

Bybzi
@Alka

W KYCu jest to 4200-4500 brutto dla Junior Process Officera.

Kami

Hej, orientuje się ktoś jakie zarobki są w nordei na stanowisku Junior RPA developer lub RPA developer?

daim
@Kami

trudno mi ocenić widełki, 9500 można wyciągnąć na poziomie regular, na pewno zdarzają się też wyższe i niższe

Peta
@Kami

Zarobki są takie se bym powiedział, nie duże i nie małe. Mam nadzieję że pomogłem

@Peta

Piszesz, że takie se już z podwyżkami, o których tutaj pisali, że wprowadzili większe? Wiadomo jak one będą w przyszłości wyglądać?

bolo
@daim

9500 netto czy brutto ?

Pracuś

W Nordei awanse są zależne od widzimisię przełożonych. Jak dobrze włazisz w dolna część pleców lub jesteś lubiany/a to dostaniesz bardzo szybko za nic. Albo możesz być w czołówce teamu z wynikami, procesami i ogarnięciem a i tak czekać dwa razy dłuzej od innych na awans. W dodatku nowozatrudniani pracownicy na startowych stanowiskach dostają wyjściowo pensje równe lub wyższe niż ludzie z kilkuletnim stażem i po kilku awansach.

ciekawy

czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaki jest wzrost pensji w przypadku przejścia ze zwyklego pracownika aml na specjaliste aml?

@ciekawy

A jakie są kwoty wynagrodzenia w przypadku zwykłago pracownika ALM?

Dominikt

Czesc, czy sa jakies wymogi, ktore trzeba spelnic aby przejsc z process officera na rpa developera?

Matik

Cześć, W przypadku awansu na stanowisko seniora w compliance - o jaką podwyżkę procentowo można się ubiegać ?

nowy

Jakich zarobków można oczekiwać jako Junior Process Officer z norweskim bez doświadczenia?

Kingston
@nowy

zależy od poziomu języka, myśle, że około 6800 netto

Hanna

Zajrzałam na forum w sprawie oferty na Payment Officera, bo widziałam, że szukają. Ktoś wie, czy wymagają angielskiego i na jakim poziomie? U mnie niestety kiepsko z tym i nie wiem, czy mam szansę.

2023
@Hanna

W ofercie masz napisane jaki poziom jest wymagany (firma w moich oczach wymaga poziom/oczko wyżej w ofercie niż realnie potrzebne/do pracy) tzn. jak masz w ofercie B2 to B1 stykanie (powtarzam moim zdaniem). Znam TL, którzy ledwo ledwo z angielskim (nie tylko z tym) :) Próbuj, może się uda, powodzenia

????
@2023

Wiesz moze, Czy na stanowiska juniorskie cała rozmowa jest w j.Angielskim??.

Hej
@????

Wszystkie dokumenty są po angielsku, piszesz wiadomości po angielsku i często tam w tym języku rozmawiasz. Nie mówiąc już o tym że systemy masz po angielsku. Więc jest więcej do roboty niż po polsku. Do zastanowienia.

????
@Hej

Dziękuję bardzo za info. Zastanawiam się nad aplikowaniem na jakieś juniorskie stanowisko, poziom ang mam b1.

Process Specjalist

Oferta - AML & Sanctions Processing Officer - Sanctions Pracuję w operations. Czy jako Process Specjalist jest szansa na przejście do tego działu? Czy pensja zostanie wyrównana/podniesiona względem innych w zespole KYC? (średnia dla P. Specjalist to maks 5500 brutto w moim zespole). Pozdrw

przenosiny
@Process Specjalist

również interesuje mnie ten temat, czy do AML/Sankcji przyjmują Specjalistów czy tylko Juniorów/Process Officer ? jakie jest stawka startowa dla JPO na tym stanowisku ? pozdrw

świeży

Jakich zarobków mozna oczekiwać jako Junior Process Officer z językiem norweskim?

Rafal

Czesc, ile czasu czekaliscie na telefon z nordei po zlożeniu CV? :)

mn
@Rafal

miesiąc. rekrutacja leży w tej firmie

@mn

Miesiąc? A w zasadzie po rozmowie było to mówione, że mniej więcej tyle czasu może potrwać? taki okres czasu z czego może wynikać? Za mało osób w HR czy za dużo kandydatów do obsługi? Sporo chętnych się zgłasza na jedno stanowisko? Wiadomo?

how
@Lidia

W HR/People jest mnóstwo ludzi (i nikt nie wie co tak naprawdę robią). Szczerze nie mam pojęcia czemu.

FE
@how

People to globalny departament, czyli obsługują 5 państw. Zajmują się naprawdę wszystkim, od systemu rekrutacyjnego po wystawianie umów i payroll. Talent Acquisition, czyli rekrutacja tej już jest global, ale dla PL zostało niewiele osób. Nie wiem czemu mogło to zająć miesiąc, bo mam doświadczenie, że szybciej się rekruterzy odzywali, ale warto o to zawsze zapytać, jak się odezwą.

@FE

Jaka atmosfera panuje w HR?

EF
@FE

Bardzo dumnie brzmi , ciekawe, że w innych „globalnych” korporacjach w HR potrafi być kilkoro osób (i też są to ogromne firmy)… sztuczne etaty? Spędziłem trochę czasu w Nordei i innych korpo więc mam porównanie. Za dużo dziwnych procedur, procesów, administracji, komplikacje prostych spraw. Taki „urząd”, ale stworzony w korporacji takie mam zdanie o dziale HR/People. Oczywiście na normalne pensje, czy podwyżki to kasy nie ma. :) Są działy, który dosłownie zarabiają na firmę lub bez nich działanie organizacji byłoby niemożliwe, ale tam ludzi brakuje? Ciekawe czemu? Są w końcu PIORYTETY :)

@oki

Sankcje - tak na pierwszą pracę całkiem przyzwoicie ale cieszę się, że przeszedłem do innej firmy bo tu raczej nie ma ścieżki rozwoju i nie płacą dużo.

Minia

Czy ktoś orientuje się ile kosztuje parkowanie na terenie Nordea w Łodzi z aplikacji Park Cash? Parking na powierzchni i podziemny.

Dostałem ofertę pracy i zastanawiam się jakie oprócz wynagrodzenia sa dodatkowe benefity. Tzn jakie są kwoty z funduszu socjalnego na święta, na wakacje. Czy to 300 zł czy 1000zl, czy ten % z zyski w kwietniu to coś konkretniejszego czy np 100-300 zl

Franciszek
@Nowy

Czekaj, to byłeś na rozmowie i nie zapytałeś o to?

@Franciszek

Pytałem, ale dostałem ogolnikowe odpowiedzi że jest pakiet socjalny na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i dofinansowanie do urlopu, extra 260zl benefity do wykorzystania, dostęp za Free do udemy itp. Nie dostałem info o jakie to rzędu są to kwoty na święta.

dodatki
@Nowy

dofinansowanie na urlop (2 tygodnie pod rząd) - 400/500zł dofinansowanie na swieta - 750/650/550 brutto (w zaleznosci od dochodu na członka rodziny) + 200 na (każde? ale tego nie jestem pewny) dziecko dofinansowanie na wielkanoc - 400/450/500 brutto (w zaleznosci od dochodu na członka rodziny) profit sharing - zalezy od zysków firmy co roku + ile % z nordyckiego dadzą polakom (w tym roku 40%)

@dodatki

Całkiem fajnie to wygląda :-) niektóre korpo dają tylko paczki na święta. Rozumiem też że te dodatki nie zależą od stażu pracy.

Pracownik_n
@Nowy

Profit sharing zależy od stażu pracy, jest wypłacany procentowo, jeśli np. nie przepracowałeś całego roku w firmie. Masz jeszcze dopłaty do okularów, spore, w niektórych działach są nadgodziny dla chętnych (np. podczas polskich świąt i w soboty - całkiem fajnie się wychodzi finansowo na nich)

Iza
@dodatki

Jest jeszcze 260 zl co miesiac na co chcesz np maja naprawde dobre pakiety wynegocjowane w Medicover (z dentysta, tomografem itd), karta multisport albo po prostu dostajesz niewykorzystana kase na konto. Spotkalam kogos, kto o tym zapomnial i po 3 latach kupil sobie rower za 7 tys zl:))), bo firma caly czas dopisywala my kwote I czekala na decyzje czy my przelac na konto. Ja osobiscie korzystam z dofinansowan na wszelkie rajdy rowerowe:))

@Pracownik_n

Gdzie płacą za pracę w święta? U nas tylko odbiór dnia za to ????

dodatki
@dodatki

Pragnąłbym dodać że profit sharing jest zależny od tego ile byłeś na zwolnieniu (na minus za każdy dzień). W tym roku było "wyjątkowo dużo" czyli... 1148 euro brutto (czyli jakoś 3200 netto zł na konto o ile dobrze pamiętam). Tak średnio bym powiedział zważywszy na to, że to jest rzekomo "Bardzo dużo".

:O
@Iza

jest kasa na rajdy rowerowe? Jak sie zglosic?

Gordon

Dzień dobry, czy wiadomo coś o rekrutacji w zespołach risk management? Jak atmosfera? Czy można pracować zdalnie?

jack
@Gordon

rekrutacje sa stale olewusy Ida out szybko zarobki PO kilku latach 12.000 button w Lodzi

Gordon
@jack

A jak firma się ustosunkowała do pracy zdalnej po 7 kwietnia, po wprowadzeniu nowych przepisów? Biuro/hybryda?

Layla
@Gordon

Podpisaliśmy wnioski i nic się nie zmieniło, jak była hybryda tak jest. Nie ma opcji 100% zdalnej, przynajmniej w operations

patka_2
@Layla

pewnie duzo zalezy od teamu, ale hybryda to np. 2 dni dom/3 dni biuro czy jakis inny model na przyklad x razy w miesiacu? i czy sa dostepne jakies platformy e-learningowe?

@patka_2

W moim dziale wymaga się jednego dnia w tygodniu w biurze, ale jakby to sprawdzić, to niektórzy raz w miesiącu się pojawiają i nikt im głowy nie suszy. Generalnie w całej Nordei w Polsce obowiązują dwa dni w biurze i trzy z domu, ale każdy departament czy nawet zespół może przyjąć bardziej liberalne zasady. Udemy jest dostępne dla wszystkich, lierzy często przychylniej patrzą przy ocenach rocznych jeżeli sie coś tam zrobiło, ale to też nie zasada.

@E.

i jaka konsekwencja z tego wymogu wynika? po pierwsze dlaczego jest takie założenie, co to wnosi w jakość pracy? i druga kwestia skoro nikt nie suszy głowy jak ot ujmujesz za takie nie przychodzenie to jakie jeszcze inne założenia ludzie podczas pracy sobie omijają? występują jeszcze jakieś istotne?

@Lidia

Powiem Ci tak: jeżeli dobrze pracujesz i wywiązujesz się ze swoich obowiązków, nikt Ci nie będzie wypominał, że nie ma Cie w biurze. Przynajmniej u mnie w dziale nikt z tym nie miał nigdy żadnych problemów. Jak nie pracujesz dobrze i nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków, no to nawet przychodzenie do biura codziennie Ci nie pomoże. Co do jakości pracy, to jest grono osób, które są bardziej produktywne pracując ze swojego domowego biura - ze mną włącznie. Dodajmy jeszcze to, że biuro w Łodzi nawet nie byłoby w stanie pomieścić wszystkich pracowników.

Rav

Czesc , jakis czas temu zlozylem cv poprzez konto na nordei i w zakladce "Jobs applied" jest nadal status "We are currently reviewing all aplications". Czy status ten sie zmienia po pewnym czasie np. w przypadku odrzucenia? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce - Łódź

• Jak się pracuje w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce
2.5/5 Na podstawie 882 ocen.

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce