Eurotel S.A.

Opinie o Eurotel S.A.

Seba

Gdyby ktoś chciał spróbować sprawdzić skąd te złe opinie i lubi marnie zarabiać zapraszam na salon Siemianowice Śląskie oraz Tychy bo tam nie już od dłuższego czasu wogole obsady więc pewnie wezmą jak zawsze byle kogo by zapchal i otworzył salon bo im się (usunięte przez administratora) pali ???? A podejrzewam że takich salonów jest znacznie więcej

Lidia

@osoba Ci życzliwa, bardzo krytycznie ocenia warunki pracy i atmosferę panującą w Eurotelu. @Niskaplacaeurotel z kolei pisze o zarobkach równych najniższej krajowej. Ciekawa jestem, czy wśród osób pracujących obecnie lub w przeszłości w tej firmie, znajdzie się taka , która będzie gotowa bronić jej i potrafi swoje zdanie uargumentować?

@Lidia

Raczej nikt nie będzie bronić tej firmy. Zastanawia mnie jak mogłem tyle czasu tam pracować :)

Lidia

A czy firma może dodaje dodatkowe bonusy, na przykład kartę multisport albo prywatną opiekę medyczną? Jeśli chodzi o naukę sprzedaży - czy firma organizuje dla pracowników szkolenia albo kursy podnoszące kwalifikacje, czy wszystkiego trzeba się uczyć na własną rękę lub od starszych stażem kolegów? Kto jeszcze wyrazi swoją opinię o Eurotel? W jakich godzinach odbywa się praca? Ile jest zmian? Podzielcie się proszę opinią z innymi.

@Lidia

Za wszystkie te benefity masz ściągane z pensji nic ci nie dają tylko umożliwiają lepsze warunki przystąpienia do multisport i ubepzieczenia zdrowotnego Jedyne co ci dają to noty na każdej inwentaryzacji w tym są Pierwsi...

@Marta

A co do szkoleń to jak cie kumple z punktu nauczą to umiesz a jak nie to masz pecha. Kiedyś w punkcie siedziałam do 23 aż mnie ochrona centrum wywalila bo nie mogłam poprawnie czegoś tam rozliczyć z ich genialnym programie kasowym, którego uczyłam. Się na zasadzie pro i błędów i codziennego opr od księgowości

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

osoba Ci życzliwa
@Karolina

Nawet nie zastanawiajcie nad tym czy potrzeba pracowników. Na serio nie warto podejmować pracy w tej firmie - w Centrali czy w salonie. Lepiej po wysilać się jeszcze trochę i znajdziesz pracę w firmie gdzie panuje lepsza atmosfera,bez kliki znajomków i osób stale hołubionych od wielu lat. Potwierdzam wszystkie niepochlebne wpisy o firmie, są niestety prawdą. Firma istnieje wiele lat na rynku a pod względem podejścia do pracownika nie rozwija się w ogóle. Są lepsi - protegowani i dużo gorsi. To moja opinia, mam nadzieję, że dla wielu z Was będzie pomocna. Po co tracić czas ...

Życzliwa
@osoba Ci życzliwa

Potwierdzam.... W owym czasie z wroga publicznego nr jeden Krzysztofa w. Stałam się jego pupilkiem tylko dlatego że pokazałam mu ze socjotechnike to mam w małym palcu i jego pranie mózgu na mnie nie działa. Niestety również potwierdzam wszystkie wpisy które nie są przychylne. Tam tak jest 7 rano dzwoni ci tel że masz przyjść do roboty bo ktoś wziął uż. I w (usunięte przez administratora) maja twoje tłumaczenia że jesteś 100 km od Trójmiasta bo masz 2 dni wolnego masz być teleportuj się, a później pretensje że na kacu jesteś w robocie....

Lena

Czy są szanse na wyższe wynagrodzenie?

Niskaplacaeurotel
@Lena

Pracuję tu od stycznia i niestety najnizsza krajowa. Dramat

Martucha
@Niskaplacaeurotel

Odpuść pracowałam tam jako młodszy trener jak poszłam na l4 bo miałam podejrzenie nowotworu to ówczesny dyrektor kw zarzucił mi kłamstwo i lewe zwolnienia bo wybrałam lekarza 350 km od Trójmiasta.... A oni dla mnie tacy dobrzy dali mi awans samochód służbowy cuda na kiju tylko zanim dali mi te "cuda" doprowadzili mnie ze zdrowiem do takiego stanu że od prawie 3 lat tam nie pracuje a problemy dalej są. A zarobki marne teraz jako szeregowy pracownik w państwowej instytucji zarabiam więcej niż tam jako niższy szczeble menadżer...

Lidia

@Tomasz, ja niestety nie mogę tego dokonać, ponieważ nie jestem zatrudniona w firmie Eurotel. Natomiast osobiście jestem zdania, że niemożliwe/możliwe to tylko dwie strony tego samego medalu, który lokuje się w naszych głowach. Sami decydujemy, którą stronę wzmocnimy.

Lidia

@Haces, czy hermetyczność tego światka, jak go nazywasz jest nie do pokonania? Kto tak naprawdę decyduje o tym, czy firmę odbieramy jako zamkniętą czy otwartą? Może osoby zatrudnione mogłyby podjąć próbę zmiany tego wizerunku? Ciekawa jestem, jakie będzie wasze zdanie o możliwości zmiany reguł, które rządzą firmą Eurotel?

Tomasz
@Lidia

Napisz tutaj w odpowiedzi, kiedy uda Ci dokonać tego jakże ambitnego, ale w mojej ocenie realnie niemożliwego czynu :)

nick213

Czy ktoś może się wypowiedzieć o warunkach i atmosferze w pracy w centrali na Mysliwskiej?

@nick213

Atmosfera jest ok. Warunki pracy - dość ciasno :) o kasie się nie wypowoem

Haces
@nick213

Nie polecam, zamknięty światek z własnymi regułami, klimat kiepski,kasa mała,nie warto.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Lidia

@Michael, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czy ktoś jeszcze wypowie się o Eurotel? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy można liczyć od pracodawcy na dodatkowe benefity pozapłacowe? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Lidia

Możesz liczyć na umowę o prace. Coś odrobinę powyżej minimum krajowego. Atmosfera pracy jest ok, ludzie mili. Ale na kasę nie licz. Popracujesz rok i odejdziesz (na ten okres jest lojalka) Firma oszczędza na wszystkim co się da: Środki czystości, sprzęty niezbędne w sklepie, i na premiach bo dodatek motywacyjny nie motywuje :) Praca ok dla młodej osoby która chce się nauczyć sprzedawać i iść gdzieś dalej

Michael

Praca jak w obozie niewolniczym. Człowiek nie ma czasu na nic. Żeby dostać chociaż jeden dzień urlopu trzeba się nieźle nagimnastykować. Wymagania od pracownika nieadekwatne do wynagrodzenia. Stanowczo odradzam !!!!

Jacek

Niestety niektórym najlepiej wychodzi marudzenie. Weźcie się do pracy!

Lidia

@maximus a na czym dokładniej polegają te testy? Z jakich pytań się składają, skoro mówisz, że jest spory problem, aby je zdać. Napisz trochę więcej - jakich stanowisk te testy dotyczą, jak często się odbywają? To na pewno da pełniejszy obraz sytuacji tym, którzy są zainteresowani pracą w Eurotel.

@Lidia

Testy są z oferty t mobile bieżących procedur ect Pan przesądza pre test nie był wymyślę Krzysia wiczkowskiego tylko t mobile w tej firmie można pracować ale od początku trzeba (usunięte przez administratora) parę osób wtedy nie wejdą ci na głowę :)

Katekat

Pierwszy raz w życiu spotkalam się z takim brakiem profesjonalizmu podczas rekrutacji. Po rozmowie z kierownikiem punktu T-mobile (Gdynia Riviera) dogadalam sie, że z wynikiem rekrutacji zadzwoni w ciągu kilku dni. Taki telefon otrzymalam 3 tygodnie później i to nie od kierownika A od jakiejś Pani koordynator, która koniecznie chciała spotkać się ze mną tego samego dnia bo jutro wyjeżdża. Pojechałam spotkałyśmy się, ogółem nic konkretnego, powtórka z rozrywki czyli kolejna rozmowa kwalifikacyjna jeszcze mniej konkretna niż poprzednia. Zostalam zaproszona na 2 godziny próbne, na których nie sprawdzali mnie w żaden sposób tylko wydrukowali mi regulaminy podstawowych umów, pokazali szybko system na jakim pracują i odprawili z kwitkiem i informacja, że przed Bożym Narodzeniem skontaktują się ze mną i 28 grudnia najprawdopodobniej zacznę pracę. Oczywiście nie skontaktowali się ze mna. Ja zadzwoniłam po świętach do Pani koordynator która powiedziała mi, że kadry już nad tym pracuja i umowa na początku stycznia. Wczoraj dostalam telefon (02.01) z informacja, że Pan Dyrektor Robert Chmielewski zanim mnie zatrudni chce się ze mną spotkać (czyli gadka o kadrach była tylko po to aby mnie spławić). Zgodzilam się na spotkanie w siedzibie ich firmy na następny dzień. Pojechałam tam , (łostowice) i co się okazalo, że Pana Dyrektora NIE MA i nie będzie i że może jutro... Zadzwoniłam wściekła do tej koordynatorka i nawet nie uslyszalam PRZEPRASZAM ani żadnego wytłumaczenia . Podziękowałam za współpracę skoro od samego początku same kłamstwa i brak zorganizowania bo raczej nic dobrego to nie wrozy. Zmarnowali mi ponad miesiac.

maximus

witam mnie wkor...iaja tylko te chore pre testy jakby nie mogli od razu dać uprawnień i można by było pracować po cholerę rzucać kłody pod nogi jak ktoś nie zda tych głupich 80 procent to niema autoryzacji chore chore i jeszcze raz chory z tymi testami to najbardziej porąbany pomysł panie Wiczkowski a potem się dziwicie ze ludzie rezygnuje i nie chcą pracować w plusie czy Orange niema tego typu bzdur i utrudnień no i jeszcze koordynatorzy z T-mobila porażka na szczęście już nie muszę się użerać z ta banda bo jak sprzedajesz jesteś ok ale jak ci się noga powinie to psy na tobie wieszają taka prawda jest eurotelem noty jakieś , karty obserwacji SOK już na Maxa przesadzony jeszcze trochę to w standardzie obsługi klienta t-debile wymyśli w ankiecie na zaliczenie tajemniczego łachudry na 100% żebyś klientowi loda robił/a na wejściu te ankiety tajemniczego łachudry to kolejna porażka zapomnisz dać głupią ulotkę i masz po premii od t-debila jak dla mnie praca w t-debile nie rożni się niczym od obozów pracy ....jak masz coś z głową i zdesperowany to możesz tam pracować ciągle jesteś przemęczony na nic nie masz ochoty zero radości z życia pozdrowienia dla Moniki Nasiadki jedyna spoko osoba

Kakol

Jedna wielka sciema. Chlop uwielbia dziewczyny z aps. A one glupie daja za najnizsza krakowa. Potem tlumaczy wiczkowskiemu slabe wyniki a po zebraniu z laseczkami do hotelu. WSTYD

Afera
@Kakol

A KILKA DNI BEDZIE AFERA. Diewczyna nagrala chlopa i ma sms z jego prywatnego numeru. Ale bedzie dym. Maz laski poszedla na policje. Teraz to juz sie nie uda kolejne wyjasnienie.

ror

Może wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać?

Nasiadka
@ror

Takich jak zawsze. CZYLI PODLYCH.

jaka kasa

jakich zarobków można sie spodziewać? Ano to zależy od wielu rzeczy, bo jest podstawa ja mam 2000zł brutto no i pieniądze z Twojego Bonusa od 300 do 1200 no i premia od Eurotela jak jest zysk na sklepie to się dzielą no i nawet dość dobrze to wychodzi. Acha jest jeszcze kasa za konkursty T-Mobile. W sumie wszystko zależy od tego z kim się w salonie pracuje, bo jak się to robi zespołowo to kasa jest. Mam nadzieję że pomogłem.

Ktoś

Pracuje kilka lat już w Eurotelu i aż śmiać sie chce jak to się czyta: ) za nim coś obraźliwego napiszecie to pomyślcie nad tym 10 razy. A wyjazdy są po to żeby wyłączyć się od codzienności,a jak ktoś tego nie rozumie to współczuje poważnego życia :) Jak komuś coś nie pasuje to przecież rynek pracy jest otwarty dla takich mądrych głów, wnioskując po komentarzach ;) Pozdrawiam !

nick

Witam. Moniko Nads..... to nie wiesz co tam u twojego byłego kolegi słychać?? Dziwne

xxx

nigdy nic nie wiadomo , bo to tylko plotki , zapytaj w oczy

CałaPrawda

A co dała byś mu Moniko N. ??? Myślę że raczej Michał nie gustuje w wielorybach ... Musisz dużo dużo mnie jeść żeby schudnąć i żeby ktokolwiek chciał spojrzeć na ciebie . ŻYCIE MONICZKO ŻYCIE ...

Hmmmm

Zaiste. Zapewne robiłeś za materac i za świadka tych zdarzeń skoro tak bardzo mocno się wypowiadasz. Czytam wasze bzdury od dłuższego czasu i bardzo żałuję, że z wami pracuję. Robicie nagonkę na kogoś kogo nie znacie - a mało tego, oceniacie MN, MK i resztę. To wskazuje na kompleksy i bardzo słabą samoocenę skoro mocni jesteście tylko tutaj. Odwagi i powiedzcie to w twarz. Jak MN przyjedzie do was na wizytę to zacytujcie słowa stąd, a dziewczynie napiszcie to w smsie lub jakoś tak. To nie jest miejsce na takie rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurotel S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eurotel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurotel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurotel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurotel S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurotel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurotel S.A.