LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era

Poznań

Opinie o LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era

anonim 2009-04-27 22:21:26
Firma dajaca ogromne mozliwosci rozwoju poprzez roznego typu szkolenia.Praca w komfortowych warunkach.Mozliwosc rozwoju i awansu.
archer 2009-05-20 13:09:44
buahahahhaha - LOBO - to [usunięte przez admina] , wielokrotnie musiałem pracować w tej dziadowskiej firmie po 240 godzin w miesiącu i uwaga zapłacono mi za to 800zł z wielką łaską!!!
marta 2009-08-27 14:30:06
oj,widzę iż ktoś robi PR dla lobo...

nie polecam-zdecydowanie!
zambler 2009-12-16 21:39:02
To co pisze Archer to PRAWDA. Pracowałem w Lobo Media ponad rok w biurze firmy. Miałem "przyjemnośc" oglądać na własne oczy jak tam sie traktuje ludzi. A kontakt z wlaścicielem to trauma na resztę zycia. A o tym rozwoju, szkoleniach i cudownej atmosferze to pewnie napisała pani [usunięte przez administratora], szefowa ds rekrutacji, prywatnie rodzina własciciela.
anonim 2010-04-05 19:03:57
Nie Polecam!!!
[usunięte przez administratora]
ja 2010-09-04 21:45:38
che che- opinię o szefie niestety potweirdzam- również miałam "przyjemność" "prowadzenia rozmowy" z tym "miłym i kulturalnym" panem, choć nie pracuję ani nie pracowałam dla tej firmy... cóż, niektórzy powinni się zastanowić, że w kontakcie ze wszyskimi ludźmi wypadałoby pokazać choć odrobinę ludzkiej twarzy, bycie chamem niepopłaca.
ja 2010-09-04 21:45:54
che che- opinię o szefie niestety potweirdzam- również miałam "przyjemność" "prowadzenia rozmowy" z tym "miłym i kulturalnym" panem, choć nie pracuję ani nie pracowałam dla tej firmy... cóż, niektórzy powinni się zastanowić, że w kontakcie ze wszyskimi ludźmi wypadałoby pokazać choć odrobinę ludzkiej twarzy, bycie chamem nie popłaca.
memory5 2011-10-31 18:41:17
Pracowałem w Lobo na 'wysokim' stanowisku. Właściciel - no cóż - cham. Córka - no cóż - geny po tacie. Totalna porażka i 1 rok z życiorysu. Niestety typowa firma zarządzana jednoosobowo przez nieomylnego właściciela poprzez córką, która kończąc AE myśli, że pozjadała wszystkie rozumy. Z perspektywy czasu uważam że R.W. to cwaniak (vide umorzenia podatku ok. 1mln.) i to wyrachowany. Jako pracodawcę ODRADZAM. Szkoda życia na i nerwów.
kogutek 2016-05-18 12:39:06
widzę sporo negatywnych opinii o tej firmie. Nie zmieniło się nic do tej pory? bo był bym zainteresowany złożeniem tam swojego CV.
Zostaw swoją opinię o LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOBO-GSM - Autoryzowany Agent PTC Era