Gastmed

Radom

Opinie o Gastmed

Viper 2011-01-21 08:03:22
Co do opini "ilona 437" niezgodze się. Właściciel w miare normalny jedynym jego błędem w zarządzaniu było przyjęcie na stanowisko "dyrektora" H [usunięte przez moderatora]. "Dyrektor" jest osobą niewykształconom, iloraz inteligencji poniżej przeciętnej, kultura osobista raczej nie występuje u tej osoby. Natomiast jeśli chodzi o warunki pracy: ciasno brak miejsca do pracy, hala zagracona, cześto opóznienia w wypłacie pensji. Dziwie się iż ta firma jeszcze istnieje jakis czas temu byly zakłady kiedy "dyrektor" H [usunięte przez moderatora]doprowadzi firmę do bankructwa.
geart 2016-05-01 22:14:03
Jako producent mebli technologicznych rzeczywiście zajmuje wysoką pozycję na rynku, a zobacz, że i tak dobrze się dzieje, skoro nie ma żadnej rotacji wśród pracowników. To znak, że warto się załapać, bo i tak jest szansa na jakies dwuskładnikowe wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Gastmed - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastmed