Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Greta

Pracowałam w firmie ponad dobry rok . I mogę stwierdzić ,po takim okresie czasu że to był rok pełen wrażeń, pięknych znajomości , PRACA KTORA dawał ogrom satysfakcji . Jeżeli chodzi o Dyrekcję ,uważam że są to ludzie którzy szanują drugiego człowieka i miejsce pracy godne do polecenia . Rywalizacja z pracownikami na zrowym poziomie , która zawsze pomagała w zrealizowaniu planu . Z wielkim bólem pożegnałam ot w Kołobrzegu. Życzę powodzenia i szybkiego powrotu na rynek. Czekamy. Pozdrawiam

KAROL

Czy są aktualnie jakieś oferty pracy w terenie? Jakie regiony?

Karol

Witam, czy jest obecnie rekrutacja? Na jakie regiony?

Jak wiecie z dniem 31.08 ustal mój stosunek pracy z Capital Service SA i teraz bez posądzania mnie o wazeliniarstwo powiem że (usunięte przez administratora) pisali Ci którzy twierdzili że zarobki są cienkie, prawda jest taka że zarabiałem bardzo dobrze. Pracując z kolegą w 2 gdzie mogło być 3 dawaliśmy sobie radę. To był naprawdę fajny czas. Mam nadzieję Marto i Kaziku że przetrwacie ten ciężki czas i będziecie dobrze prosperować, tego Wam życzę bo zasłużyliście na to jako dobrzy pracodawcy.????trzymam kciuki.

marta

Czy 31.08.2020r. nie powinny być wypłacone odprawy?

Bardzo dziękujemy Klaudiusz za ciepłe słowa w ciężkich dla nas wszystkich czasach. Życzymy powodzenia i sukcesów na dalszej drodze zawodowej i prywatnej, Kto da radę jak nie TY?! Pozdrawiamy!!!

wmjlwaj
@Capital Service S.A.

Ogarnijcie jeszcze temat Mintosa. (usunięte przez administratora)

Klaudiusz Gosławski Warszawa 1
@Capital Service S.A.

Dziękuję, jasne że tak, zawsze jest ok jak w to wierzymy :-)

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Aha

Obiło mi się o uszy ze Kredyt Ok ma otwierać ponownie biura w większych miastach ktoś coś wie?

Ahaa
@Aha

podobno sa rozmowy na temat przejecia CS przez Kredyty Chwilowki

Czym Capital Service S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Xxx

Na pocztę i na papier. Takto nic nie ma. Ani bonów ani opieki medycznej, ani Wczasów pod grusza ani karty Multi sport ani żadnych dofinansowań. Tak zachęcają

?????

Dlaczego mimo, że spłaciłam cały kredyt bez zaległości, w oznaczonych terminach, bez opóźnień "wiszę" przez was w BIK, jako osoba posiadająca u was kredyt? Wzięłam minimalny kredyt w wys. 450 zł, spłaciłam cały, a BIK podaje, że spłaciłam 41%, i mam ratę 207 zł?

@?????

W takim przypadku najlepiej zadzwonić na infolinię, powinni udzielić informacji. Możliwe, że BIK ma nieaktualne dane,ma czas na aktualizację.

Gruby
@?????

A nie lepiej zamiast zadawać pytania w Internecie, zadzwonić do firmy i wyjaśnić sprawę? Myślenie nie boli laska.

@Gruby

No jak byś mi nie napisał to bym ne wiedziała.Może sam spróbuj do nich sie dodzwonić, istnieje tylko infolinia i 30 dni na odpowiedź. A informacja była publiczna, zeby ludzie wiedzieli, jak gra Capital Service. (usunięte przez administratora)

@.

BIK ma takie dane, jak im przysyła firma. Od lutego do końca czerwca to jeszcze mało?

Nikt

Najlepsza pora do wstawiania i czytania opinii. Weekend. Macie gwarancję, że to co napiszecie i przeczytacie będzie tu przez kilkanaście godzin. (usunięte przez administratora)Powodzenia KREDYT OK(usunięte przez administratora)

Jak ktoś nie ma prywatnego życia (usunięte przez administratora). Nic nowego w jej zachowaniu nie ma.(usunięte przez administratora)

Danielek

Zwolnili kogoś z centrali ?

Hm

Co tam się wydarzylo na Południu....? Północ snuje różne wizję a Wy jakimiś kodami mówicie

Hm2
@Hm

O jakich kodach mówisz ? O co pytasz?

Tom
@Hm

To już nie południe a wschod

@Tom

Fakt :)

Tarcza firma z niej korzysta

Pl

Składki w Zusie?

@Hm2

Interesuja mnie kogo to były szpileczki na suficie auta ????????

Ty

Mnie tez i w którym aucie

Mnie tez

Ktos musiał miec długie nogi

Robson
@Ty

Citi go ;)

???

To czyje te obcasy ?

No

Nadal nie wiem o kim mowa... :(niska, wielki zad, kawiarka, Wielka stopa.,praca w ochronie... ????No dajcie chociaż inicjały

@Tom

A co ma być. Przerost formy nad treścią. Tak się to kończy kiedy władza uderza do głowy i wszystkich traktuje się z góry. Dobrzy ludzie odchodzą i chociaż chcieli by pracować dla firmy w tych trudnych czasach to pani strefowa skutecznie to uniemożliwia

@No

Zdradźcie teraz o kim mowa przecież po wypowiedzeniach to już mało tajne:))) ciekawość mnie zjada

Haha

na efekt końcowy długo nie było trzeba czekać:)

Janusz

Były jakieś zwolnienia w centrali ?

Elka

Były zwolnienia w centrali ?

Gal Anonim

Pracowałam w firmie dosyć krótko, ale nikt nigdy mnie tak nie potraktował zwalniając w jednej chwili nagle przesyłając wypowiedzenie na e-mail ... teraz wszystko składa się w całość firma wiedziała od początku, powolutku wprowadzali zmiany ( telefoniczna sprzedaż od A do Z , blokada sprzedaży punktu opłat itd itd)(usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora) Bez nas doradców ta firma nie istnieje!!! a co z naszymi klientami? O czymś takim wcześniej się informuje.. (usunięte przez administratora) Pracowało mi się bardzo dobrze, szkoda że tak nagle zakończyła się moja przygoda w CS

Asia

Wielu z nas tak uważa

oszukana
@Gal Anonim

Czy wypowiedzenia nie powinny być opatrzone( bezpiecznym ) kwalifikowanym podpisem elektronicznym? Czy wypowiedzenie nie jest wadliwe?

Paulina
@Gal Anonim

Doskonale to napisałaś. Nie zostawialiśmy firmy w tym ciężkim czasie. (usunięte przez administratora).. Jeździliśmy i ściągaliśmy należności. Nasze obowiązki służbowe wykonywaliśmy rzetelnie. A firma odpłaciła Nam się czymś takim...

@oszukana

był podpis.

@Paulina

Do ostatniej chwili wykorzystali nas wiedząc, że nas zwolnią... najśmieszniejsze jest to jak na drugi dzien doradcy jechali do centrali się szkolić na windykatorów, ahh ta solidarność powinni zrobić bunt i sie zwolnić i pokazać, że CS zostali sami sobie....

@Gal Anonim

a skąd ty to tak wszystko wiesz? Co chcieli zrobić? Co było zaplanowane? Że od poczatku mieli złą wolę? Mędrzec od siedmiu boleści się znalazł! Ja też nie jestem już pracownikiem w tej firmy. Też zostałem zwolniony, ale jak ktoś słusznie zauważył na tym forum, ta firma przez wiele lat mnie karmiła. Nie jest może pracodawcą roku, ale podsumowując całokształt to jest dobry pracodawca i żałuję teraz, że nie aplikowałem na tego windykatora. I być może Ty cwaniaku(Gal Anonim) gul ci skacze bo sam aplikowałeś, a ciebie nie wybrali i teraz opluwasz CS? Jak ci tak źle tu było to mogłeś się zwolnić, skoro jest taka masa lepszych pracodawców. Osoby, które ulewają tak negatywnie na Marte i Kazika są żałosnymi frustratami i tyle. Ja za nich trzymam kciuki i mam nadzieje że CS powstanie jak feniks z popiołów. Sukcesów Wam życzę!

Gal anonim

Nie aplikowałam na windykatora, ponieważ przyjmowałam się do firmy na stanowisko doradcy finansowego. Nie było mi źle w firmie, jest mi przykro że tak szybko się to skończyło, ale tak nie traktuje się swoich pracowników którzy pracowali dla firmy do ostatniego tchu(usunięte przez administratora)

pracownik centrali

spotkanie zarządu zaraz się skończy i pewnie po nim wszyscy dostaniemy maila z podziękowaniem

Nikt

Ta firma skazywała się na porażkę od lat. Od kiedy z ,,rodzinnej '' firmy rozrosła się do korporacji. Po pierwsze koszty, po drugie zarządzanie ludźmi w czasach minimalnego bezrobocia, po trzecie rozumienie rzeczywistości(usunięte przez administratora) Jest internet. Zrozumienie faktu, że w tych czasach pracować będą ludzie, którzy chętnie przychodzą do pracy- jest kluczem. Ktoś wielki powiedział, że nie musisz dbać o klentów, dbaj o pracowników- oni są najważniesi! I jeżeli stworzysz im dobrą atmosferę pracy- zadbają o klientów! I nie jest do końca prawdą że kryzys branży pożyczkowej miał na to wpływ- jak napisał pezes w sprawozadniu finansowym za pierwszy kwartał 2020. (usunięte przez administratora) a ludzi traktujesz jak zło- to tak masz. Powodzenia. By by KREDYT Ok

Zwalniam się
@Nikt

w centrali zostali donosiciele tworzący tabelki i fałszywą otoczkę wokół własnej osoby. Nie ma z kim pracować. Koniec tuż tuż...

Pii

Oj Kaśka Kaśka... To Ty byś dała już spokój. Jeszcze się wszyscy nie przekonali o Tobie? Kwestia czasu - zobaczysz

Damian

Odwagę trzeba mieć żeby sie z imienia i nazwiska podpisać - to po pierwsze. Po drugie nie na zasadzie tłumaczenia, ale sentymentu wobec spółki, (która była moim pracodawca od 2014 roku) nie zamierzam zostawiać negatywnych komentarzy. Pozdrawiam wszystkich i życzę CS żeby udało sie im przetrwać w tych trudnych czasach. Myślami jestem już daleko w innej galaktyce. 3majcie się. P.S. Mijające sie z prawda wpisy prosze rozważyć przed opublikowaniem. Kto by sie chciał po takich różnych instytucjach bujać. No nie?;) Chyba, ze o innego Damiana chodziło :P

Nawiązując do Waszych wpisow- nie rozumiem tego toku myślenia. Jestem pełna podziwu i szacunku dla właścicieli. Najprostszym rozwiązaniem było ogłosić upadłość, jednak tego nie zrobili. Priorytetem stało się zabezpieczenie nas finansowo. Poprzez zwolnienia grupowe mamy zabezpieczenie prawne co do wypłaty nam należnych pieniędzy. Uważam,że stworzenie windykacji i walka o przyszłość spółki jest też pewnego rodzaju nadzieja na przyszłość. Być może za jakiś czas powstaną niczym feniks z popiołu i odbuduja sieć biur. Tego życzę właścicielom i sobie również. Mam nadzieję wrócić kiedyś do firmy, ponieważ bardzo miło wspominam pracę tutaj pomimo gorszych chwil. Wielkie dzięki i do zobaczenia :)

Jarząbek

zwolnili Cie a inne osoby zostaly czyli zgodnie z ich tokiem rozumowania (różniacym sie od twojego) nie chcą z tobą pracować :)

Hm

Obstawiam że to wpis jakiegoś mądrego windykatora, któremu sprali wczoraj głowę na spotkaniu w Centrali

Beata

Właśnie dostaliśmy wypowiedzenia całą Sprzedaż

Grzegorz
@Beata

Jak to wszyscy? Cały teren?

Pink

U nas żadnych wypowiedzen

Zagadka
@Beata

Zwolnili tyle wartościowych ludzi a (usunięte przez administratora) zostawili.(usunięte przez administratora)

Dany
@Zagadka

Która to ?jaki dział ?

Gdzie jest
@Zagadka

Gdzie jest ZUS? Jak to tak można?

Hmm

Kto taki ?

Olek

Jakieś bzdury z tymi wypowiedzeniami. U nas nic się nie wydarzyło.

Ccx
@Olek

U nas czyli gdzie? Centrala?

Hahahahahaha
@Olek

Wszystkie oddziały zamknięte. Informacja na stronie. Ktos jeszcze próbuje tutaj dezinformacje szerzyć;)

Ala
@Olek

To chyba musisz siedzieć w Centrali

Xxxx
@Olek

To chyba grzejesz miejsce w centrali...

...
@Ala

A myślisz że centrali to nie ominie ? po co w centrali tyle ludzi skoro nie ma sieci którą w głównej mierze obsługiwali....

Ala
@...

Myślę że nie ominie dlatego też po co ktoś pisze i udaje głupa że tam się nic nie wydarzyło i nie wydarzy...

Jarek

To zrobili prezent na Dzien Matki. Ile oddzialow szło na premie?

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.