logo Activa 500

Activa 500

Starogard Gdański

Opinie o Activa 500

TO JA 2009-12-11 21:07:48
PRACUJĄCY TAM LUDZIE SA BARDZO BESZCZELNI .PRZYJEŻDŻAJĄC DO KLIENTA PO SPŁATĘ RATY NIE POTRAFI NAWET POROZUMIEĆ SIĘ CO DO KOLEJNYCH SPŁAT.
CHYBA CZAS ZMIENIĆ PRACOWNIKÓW !!!
skuteczny 2010-01-19 21:53:50
kolejne raty wynikają z umowy wiec nie ma co się porozumiewać tylko płacić zgodnie z warunkami umowy i wszystko będzie oki a jak cos odbiega od umowy na wtedy proponuje zadzwonic na infolinie ze skarga podana na tej umowie i wszystko szybko sie wyjasni pozdr :)
do skuteczny 2010-02-12 20:49:17
skuteczny - 2010-01-19 21:53:50

ilość rat w umowie z tą firmą jest równa 1 więc po jakie raty przyjeżdżają. proponuje wpisać w wyszukiwarce Capital Service Ostrołęka i zobaczyć co jeszcze dzieje się "ciekawego" w tej firmie
plk 2016-04-22 10:55:00
wszystko na takiej sprzedaży zależy ile jestes w sanie wyciągnąć prowizji od sprzedanego kredytu, ciekaw więc ile procent firma proponuje dla sprzedawcy
Zostaw swoją opinię o Activa 500 - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activa 500