Capital Service S.A.

Ostrołęka

Opinie o Capital Service S.A.

panek 2015-11-20 20:10:28
a co to jest regionalny bank? nigdy nie słyszałem takiego określenia, widać Tomuś sam o sobie pisze, a że jego intelekt nie najwyższy pisze bzdury - regionalny bank.
Regionalny to może być przedstawiciel, kierownik, dyrektor... ale nie bank.
Ben 2015-11-24 19:05:04
Po szkoleniu podpisuje się lojalnościówke?? można sie zwolnic np po miesiącu czy dwóch bez zadnych konsekwencji??
były "doradca" 2015-11-28 21:41:56
nie ma żadnych lojalek, możesz iść z marszu do konkurencji i mogą Cię cmoknąć ...
soho 2015-11-30 16:47:32
a ja z innej beczki; czy nagrywanie rozmów pracowników bez oficjalnego powiadomienia ich o tym fakcie, jest legalne ??? bo mam wrażenie że nie...
Ziutek 2015-12-01 14:10:56
Przecież na szkoleniu wstępnym dostajesz do podpisania oświadczenie, że zostałeś poinformowany o możliwości nagrywania rozmów służbowych. Wystarczy czytać co się odpisuje ;D
stary 2015-12-01 21:31:12
mówicie że firma nagrywa rozmowy z telefonów komórkowych ?? każdy takie coś podpisywał ??
były pracownik 2015-12-03 10:36:47
podpisywanie umów na szkoleniu wygląda tak że w czasie czy tuż przez zajęciami wpada Beatka z sekretariatu (całkiem sympatyczna foczka) i rzuca szybko do podpisania papiery, ogół podpisuje no bo przecież zaraz początek zajęć i nikt nie będzie teraz tego czytał
Cichy12 2015-12-17 13:05:39
Większość szkoleń odbywa się w centrali... I nie ma znaczenia czy to windykacja czy techniki sprzedaży... w weekendy tez się szkolimy :) a co przeoczyłeś jakieś szkolenie? W zeszły weekend tez coś tam było....
Miły 2015-12-18 00:00:51
Szkolenie windykacyjne było dzisiaj ;)
Lejla 2015-12-21 11:18:01
Szkolenia
Mała 11 2015-12-22 09:04:51
Szkolenia,szkolenia...
Wszędzie są...
Jak nie on-line to trzeba zapitalac w Polskę... Nic nie poradzimy.
Z drugiej strony większość z Was jest po szkole średniej,gdzie wy takie pieniadze zarobicie?! Narzekacie,ale nie bierzecie pod uwagę możliwości rynku pracy...
Znacie swoich klientów , pracują po 12 godz za 1400 zł.... Szkoda słów. Więc szanujmy to co mamy,a myślę,że mamy dobrze...
Raz lepiej,innym razem słabiej,ale wiemy na co pracujemy i za co.
Weźmy się w grasc OK;-)
pracownikCS 2016-01-03 20:08:07
Pracuje w tej firmie okolo 7 miesięcy. Praca jak praca jakbym chciała iść pracować od 9-17 to poszłabym pracować na kasę w supermarkecie za 1750 brutto. W CS mam podstawę +premie to srednio 4000 brutto. Samochód do dyspozycji po godzinach pracy. Nadgodziny zawsze do odebrania na początku miesiąca wiec można sobie przedłużyć weekend. Mobbing ? W OBI tez byl nacisk na produkty kluczowe.
Jezeli chodzi o windykacje to kwestia podejścia do wykonywanych obowiązków. Prace w tej firmie polecam. Fajne szkolenia, pomoc z centrali, dbanie o pracownika. Jeszcze jak sie trafi na fajnego partnera w biurze to na serio nadgodziny sprawiają przyjemność ponieważ ma sie wsparcie. Firma sie rozwija i polecam w 100%.
pracownikCS 2016-01-04 07:55:26
Normalnie umowa o prace na okres próbny na 3 miesiące, ale wydaje mi się ze to jest tylko fornalosc. Po okresie próbnym np. Nasz biuro dostalo podwyżkę. Firma inwestuje w pracownika. Fakt pierwsze tygodniowe szkolenie jest w ostrolece na "własny koszt". Firma oplaca nocleg, sniadania i obiady i nie placi za godziny spędzone na szkoleniu ale po zdanym teście, podpisywana jest umowa wszystko legalnie. A dla nas szkolacych sie bylo to plusem ze nie bylo kolachi bo sobie wychodzilismy gdzie chcielismy a nie marudzilisny ze to zle i to nie dobre. Kolejne szkolenie jest 2 tygodniow w placówce szkoleniowej, normalnie platne. A co do nagrywanych rozmów to są faktycznie ale na telefonie stacjonarnym z którego w sumie dzwoni sie czasami na centrale i czasem klienci. Tak to się z niego prawie nie korzysta.
pracownikCS 2016-01-04 08:04:42
A co do tego GPS to faktycznie jest w samochodzie i może prezesi, dyrektorzy, rks sprawdzają czy ściemniamy czy nie ściemniamy. Ale czuje sie jakos bezpieczniej jak jadę do jakiegoś "dziwnego" klienta czuje sie bezpieczniej ze ktos moze sprawdzić gdzie jestem. A przynajmniej tez jest uczciwie z jazdami prywatnymi. I jezeli ktos jest fer wobec swojej firmy to nikt nie powie złego slowa jak w pracy podjedziesz i zrobisz sobie zakupy do domu czy z dzieckiem do lekarza.
PotencjalnyDK 2016-01-05 18:02:14
Witam serdecznie,
pracownikuCS, zdradź jeżeli możesz jeden sekret: łącznie ok.4000 brutto, ale - jak to się rozkłada?
Ile wynosi podstawa?
Jest "negocjowalna", ale - w jakich zakresach?

Będę zobowiązana za odpowiedź
pozdrawiam
pracownica 2016-01-06 19:47:54
Podstawy dostaniesz 2100 no może 2200 brutto, premia zależna od realizacji planu przychodowego, jej wysokośc zależy od biura, bazy klientów, spłacalności. Sa biura które tyle wyrabiaja, zależy do jakiego miasta aplikujesz, premia liczona jest procentowo do przychodu
PotencjalnyDK 2016-01-06 20:37:44
Pracownica-dzięki śliczne.
No cóż, podstawa nie powala...
Co do premii, to ona zależy w tym biurze od nowych klientów, a nie już obecnych.
Mam nadzieję, że uda się tą premią chociaż trochę dobić do pensji...
pracownikCS 2016-01-07 23:55:57
2300 w naszym regionie to norma. A znam biura które maja po 2500brutto podstawy. I sa 2"rodzaje premii. Za nowe umowy i za przychód.
Andrzej 2016-01-08 23:49:11
Praca " kochani " jak praca ale ludzie są zaje... :) Ja miałem to szczęście pracować w tej firmie i wiem dobrze, iż raz jest lepiej raz inaczej :) Pozdrowienia dla dziewczyn z Suwałk i K... z Białego Trzymajcie się :)
sceptyk 2016-01-09 19:46:00
Czytam forum i zastanawiam sie czy to nie jest tak ze CS zatrudnia jak leci, z lapanki. Mieszkam pod Kolobrzegiem zastanawialem sie nad skladaniem aplikacji - tym bardziej-ze biuro obok dworca. Ale przypomnialo mi sie, ze co jakis czas widze ogloszenia tego samego biura na to samo stanowisko - doradca klienta.
Dlaczego tak sie dzieje?
salomon 2016-01-11 16:46:41
czyli konkluzja z powyższego postu: przez parę miechów możesz zarobić więcej niż najniższa krajowa ale jak się wypalisz (a na pewno się wypalisz) to dostaniesz kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo na twoje miejsce przyjdzie już ktoś inny" - zaiste super praca
stały 2016-01-14 10:14:48
zaglądam tu rzadko, ale ogarnia mnie pusty śmiech jak czytam niektóre wpisy, zwłaszcza zagorzałych hejterów CS.

Otóż ja pracuję w tej firmie już kilka ładnych lat, czyli należę to tej starej ekipy. Widziałem jak CS się zmienia i jak zmienia się jej podejście do ludzi tu pracujących. Dla osób które zaglądają tu z ciekawości i się zastanawiają czy aplikować mam krótką informację:
JEŻELI LUBISZ GADAĆ Z LUDŹMI i JESTEŚ OTWARTY NA ZMIANY I NA LUDZI - TA PRACA JEST DLA CIEBIE.
Ja pierwsze swoje kroki stawiałem jak oddział był jeszcze Activa500. Od Tamtego czasu zmieniło się bardzo dużo i zmiany które w firmie zachodzą tylko są na lepsze. Wiadomo raz jest gorzej a raz lepiej. RKS ciśnie o wynik, nie zawsze poziom twojej pracy będzie go satysfakcjonował - ale jeżeli masz dobrego RKS to nie będziesz żałował że przeszedłeś do tej pracy i będziesz dawał z siebie wszystko - bo będziesz wiedział za co pracujesz. Na przestrzeni lat firma staje się bardziej pro-pracownicza i zaczyna słuchać ludzi, tego co mają do powiedzenia. Jesteśmy szkoleni, te szkolenia są coraz bardziej celowe a nie przypadkowe. Teraz nawet możesz naskarżyć na RKSa do hr i nikt wam za to nic nie zrobi. Nawet wam za to podziękują. W centrali bardziej się liczą z naszymi potrzebami i oczekiwaniami, co kiedyś było nie do pomyślenia. To nie znaczy że dostajesz wszystko co chcesz i że za każdym razem wszyscy nam przytakują. Tak nie jest - czasami wcale nie jest słodko przy wymianie zdań i podglądów. Czasem nasze pomysły są realizowane po paru miesiącach - ale wreszcie coś w tej firmie drgnęło.

A ci malkontenci co narzekają?
to albo na prawdę mieli pecha i trafili na kiepskiego RKSa, albo po prostu są leniami i partaczami, którym nic nie pasuje.

Dziękuję i pozytywnych emocji tylko Wam życzę.
salomon 2016-01-21 14:14:58
felek, tego się spodziewałem, czyli zero konkretów, pewnie klikasz z Korczaka 73 :)
były "doradca" 2016-02-04 19:45:54
rpoa, chcesz konkret ? to masz: Kodeks Wykroczeń art. 63a § 1,2
nowy 2016-02-15 08:53:21
dlaczego centrala nie reaguje na to że 5 osób już zwolniło się z regionu 16 ??
czy na prawdę centrala tego nie widzi?? czy nie chce widzieć ... ??
obecny 2016-02-15 12:45:45
piąta osoba odchodzi z regionu 16 a centrale nawet to nie zainteresuje dlaczego??
centrala tego nie widzi czy nie chce widzieć ??
inka 2016-03-11 14:07:29
człowieku cos ci sie w głowie zadziało, pensja zawsze jest na czas, zastanów się co piszesz
kasza 2016-04-03 20:31:43
super firma, fajni ludzie
rpoa 2016-04-05 15:39:52
wydaje mi się, że tutaj najlepiej jest pracować jako Kierownik Działu Kontroli Wewnętrznej i Audytu, bo msz pakiet benefitów wtym tez świadczenia jak widze.
Jarek 2016-04-06 17:53:07
Skąd wiesz... skoro jest ogłoszenie na to stanowisko
spokojna 2016-05-05 10:37:07
Coś cicho się zrobiło na naszym wspaniałym forum dyskusyjnym . Czyja to zasługa??
solidny pracodawca 2016-05-06 23:01:26
to solidny pracodawca .
Dobre warunki pracy - bankowość w zasięgu ręki.

Polecam
pwirf1978 2016-05-07 21:17:44
hej ludzie ,śmiga ktoś może na szkolenie od 09.05. do Ostrołęki?
xyz 2016-05-08 16:25:03
Ja jadę właśnie dziś na to szkolenie :-)
Dżony 2016-05-09 08:33:28
Dajcie znać jak na tym szkoleniu - czy wszystko tak jak obiecywali ?
zainteresowany 2016-05-25 12:31:45
proszę o informację czy 4000 netto na stanowisku KRS lub koordynatora regionu dla osoby z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w tej branży jest w tej firmie realna?
radost 2016-06-04 21:22:48
Pierwszy tydzień opłacają Ci hotel i żarcie. Na koniec masz test - jak zdasz podpisujesz umowę i potem już pozostałe dwa tygodnie normalnie jesteś na umowie. Test nie jest bardzo trudny do zdania.
były pracownik 2016-06-07 14:07:37
Pracowałem w Centrali CS kilka lat i pomimo różnych doświadczeń (jak w każdej firmie) od zawsze miałem o niej dobre zdanie. Była to jedna z najlepszych firm w jakiej pracowałem. Wiele osób, z którymi pracowałem to ludzie wyjątkowi i bardzo wartościowi, naprawdę BARDZO. Z całego odejścia z firmy najbardziej brakuje mi właśnie kontaktu z nimi.
Wszedłem więc na stronę gowork żeby dowiedzieć się co tam się teraz dzieje, powspominać fajne czasy, nawet przypomnieć sobie nerwy, które tam straciłem. I co czytam???...
Zastanawia mnie dlaczego - na litość Boską - ktoś dodaje komentarze tylko po to żeby poprawić PR firmy???!!! Nie uważam się za specjalnie inteligentnego ale i takim nie trzeba być, żeby wyłapać kilkudniową (lub kilkutygodniową) beznadziejną polemikę na temat szkoleń czy osobę mającą chęć aplikować na doradcę klienta a już znającą potoczną, wewnętrzną gwarę i działy oraz ich skróty w Centrali! Komentarze w oficjalnym tonie aż kłują w oczy! Czy w taki sposób wypowiadają się forumowicze?
Ktoś desperacko próbuje zrobić z tego forum coś na wzór FAQ. To zdaje się jest w Intranecie, mam rację? Bynajmniej miało być.
Zachowując zimną głowę nie zmienię zdania na temat firmy, mając jednak nadzieję, że ta desperacja jest dziełem mniejszości.
Pozdrawiam całą Centralę. Nawet osoby zamieszane w powyższe wypociny.
ikss 2016-06-27 17:47:19
rozwińcie temat stanowiska koordynatora
iks 2016-06-27 18:39:31
proszę o rozwinięcie wątku koordynatora
iks 2016-06-28 17:21:21
czy ktoś jest w stanie napisać co to za stanowisko koordynator sprzedaży, jakie warunki płacy
Mery 2016-07-25 10:59:52
Jestem właśnie po szkoleniu i zaczynam pracę. Szkolenie na prawdę fajne, super ekipa i fajni trenerzy. Trochę tylko dojazd słaby do Ostrołęki. Ale do oddziału szkoleniowego już miałam bliżej. Test na koniec szkolenia nie taki trudny bardzo jak się wydaje. Wydaje się, że praca będzie fajna. No i to co dla mnie ważne jest umowa ;)
Capital Service S.A. 2016-07-25 12:51:03 [pracodawca]
Proponujemy trzy rodzaje współpracy :

- UMOWA PRACĘ (pracownicy oddziałów i centrali - PRACA STAŁA)

- UMOWA ZLECENIE (przedstawiciele handlowi - PRACA DODATKOWA)

- PARTNER = FRANCZYZOBIORCA (właściciel oddziału) lub POŚREDNIK FINANSOWY
Dominika 2016-08-22 15:58:53
Hej. Jutro mam iść na rozmowę o prace na stanowisko Entuzjasta Telefonicznej Pracy z Klienta KredytOK. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, na czym dokładnie polega ta praca ??;). Czy jest to po prostu zwykłą telefoniczna sprzedaż , gdzie trzeba dzwonić do ludzi i wciskac kredyty, chwilowki ??
iks 2016-10-19 15:41:02
jak wyglada praca praca regionalnego kier sprzedaży kompetencje zarobki itd
igrek 2016-10-19 19:56:03
Do iks - większość RKSów to ludzie z łapanki. Pół biedy jak rekrutacja wsród doradców, cokolwiek wie o pracy, ja miałam nieszczęscie trafić na RKS z zewnątrz, poprzednio pracującym jako szeregowiec w kompletnie innej branzy.
To była porazka na całej linii - dla obu stron...
iks 2016-10-20 12:56:37
ja jestem branżowy ponad 10 lat w pożyczkach również jako krs
iks 2016-10-20 15:02:43
ja mam ponad 10 letnie doswiadczenie także jako krs
Niczka 2016-10-30 19:46:40
Chciałabym się dowiedzoecna czym polega i jak wyglada szkolenie. Pozdrawiam
xx 2016-11-16 20:42:09
Szkolenie polega na tym, że jedzie się do centrali, gdzie zapoznaje się z produktem, systemem, a przy okazji załatwia się formalnosci takie jak badania lekarskie, szkolenie bhp itp. Na koniec jest egzamin, więc warto brac udział w szkoleniu w miare aktywnie. Kto zda i jest nadal zainteresowany podpisuje dokumenty i jedzie na szkolenie praktyczne, czyli do pracy w oddziale szkoleniowym. Potem już tylko praca...
Zostaw swoją opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Service S.A.