Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Już niedługo stąd odejdę...

Brakuje mi słów gdy czytam te opinie... Jak myślicie która strefa jest najgorsza...(usunięte przez administratora) Kto tak naprawdę decyduje o zwolnieniu pracownika? RKS czy dyras? Lub kto inny jeszcze?

Zwalniać
@Już niedługo stąd odejdę...

Wszyscy decydują, RKS to kukielki w rękach prezesa, szkoda. Ze kilka osób a tak psują wizerunek firmy, (usunięte przez administratora) Przykre.

MARIA
@Zwalniać

NO NIE WIEM CZY KUKIEŁKI... NASZA KUKIEŁKĄ NIE JEST... APRZECIWNIE...

Krysia

Ja jestem nowa i dostalam wiecej kasy niż pracownik który pracuje dłużej...(usunięte przez administratora)

Jego imię 40 i 4
@Krysia

Bo za naszą stawkę nikt nie przyjdzie pracować tutaj

@Krysia

Nowym pracownikom na start dają więcej niż doradcom pracującym po parę lat, dla nich podwyżek nie ma, bo nie zasługują na podniesienie podstawy bo to ich obowiązek pracować za taką stawkę jaka dostali przy podpisywaniu umowy, bo za stazowe nie doplacaja

ciekawa
@Krysia

(usunięte przez administratora) Pytam z ciekawości jak to teraz wyglada...

mike3

(usunięte przez administratora)Plany nierealnie wysokie, znow nacisk na restrukturyzacje. Gdzie są te obiecane zmiany, panie prezesie?(usunięte przez administratora)

Al Bano
@mike3

Prezes siedzi cicho, wraz z dyrektorem. Kiedyś wysłał takiego maila że będzie odpowiadał na każdy wpis z tej strony na pracownicze maile, celem ochrony dobra wizerunku firmy.(usunięte przez administratora)

Gall
@Al Bano

Zrobili swoje, wymienili polowe doradców w oddzialach....

Zawiedziony
@Al Bano

Nowy rok. 3 miesiąc prezesa.(usunięte przez administratora) To są te zmiany panie prezesie korę Pan obiecywał na ostatnim spotkaniu?(usunięte przez administratora)

NIKE

Zwolniłam się po roku z tego.... no właśnie, każdy musi tutaj sobie dodać swoje własne najgorsze słowa. Rok, a jak wiele mnie spotkało... (usunięte przez administratora) Zwolniłam się bo: a) przez takie podstawowe wynagrodzenie, jak w tej firmie, nie mogłam dostać kredytu hipotecznego. (usunięte przez administratora) Teraz siedzę sobie też w sprzedaży, też w finansach i życzę wszystkim takiej pracy jak mam obecnie.

Praca
@NIKE

Mogłabyś się pochwalić gdzie w finansach pracujesz? banku czy innej instytucji ? Bo tez muszę coś z tym zrobić i obrać jakiś kierunek gdzie uderzyć(usunięte przez administratora).

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

OSTR

Kiedyś się obudzę i znikną problemy wiem to, ciągłe zdenerwowanie stanie się legendą, żyje nadzieją, że da się firmę uleczyć, czyli (usunięte przez administratora) witaj w Capital Service.

Hej. Czy ktoś może napisać jakie są zarobki teraz w tej firmie? Chodzi mi o podstawę netto. Dzięki !

Mmm

2500-3000 netto zależy

Pracownik miesiąca
@Mmm

Dobry żart. Nowi dostaj (usunięte przez administratora)brutto na start. A starzy pracownicy wcale nie mają dużo większych stawek.

Hggh
@Pracownik miesiąca

Miało być brutto Sorka

aldi

1900

1920... Najniższa.

Zuza

Nie chcesz za tą stawkę pracować

Jojo
@Mmm

2500_3000 netto?? To duuzy żart, napewno nie doradca klienta, może dział windykacji. Trochę więcej dostaniesz jeśli nie masz skończone 26lat

Majkel dżordan

Nasze pobory są ustawione na czysto misyjnym poziomie.

Brek

Oni mya że ktoś będzie plakal że go zwolnili... Błahaha ha... Chyba przeciwnie, bo w międzyczasie będzie pisał pracę na studia i szukał roboty za normalna kasę a nie za za pomogę w atmosferze godnej POŻAŁOWANIA.

Brek
@Brek

Oni myślą miało by ;)

Ciri
@Brek

A oni myślą ?

panie kolego docencie

to właśnie teraz czas szukać roboty za tą samą stawkę co daje Jarek z rządem, jak siedzieć tu i robić z siebie debila i wysłuchiwać tych rks i dyrów. Oni są tak niekompetentni że Krysia z gazowni i Goździkowa ich zjadają na śniadanie. Pojdę do chińskiego marketu za tą samą stawkę i bedzie spokój psychiczny i czystsze sumienie . (usunięte przez administratora)

Morawiecki

Ta firma doprowadza do białej gorączki doradców i klientów. Przestańcie robić z nas Bediunów !!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Quasimido

To właśnie ten miesiąc, w którym i my, doradcy o wiedzy produktowej nie małej i zakresie obowiązków lidera takim że śmiało mógłbym zatrudnić sobie dwóch pomocników do pomocy, siedzimy za 2600 brutto, tak samo jak którykolwiek potencjalny pracownik. (usunięte przez administratora)

Kata

Tak na marginesie to żeby było wiadomo o jaja firmę chodzi bo mówi pracownicy szukając opinii nie piszą w wyszukiwarce gowork CAPITAL SERVICE tylko KREDY OK... WIĘC ZEBY BYŁO JASNE ŻE CHODZI O KREDYT OK, I WYPADAŁO BY DOPISAĆ DO NAGŁÓWKA TA INFORMACJĘ, ABY USTRZEC PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW.

Zdred

doktryna jakości

wystarczy porównać na gowork ilość opinii CS S.A. do innych firm pożyczkowych, a nawet banków. Wszędzie są negatywne opinie, ale nie w takiej ilości jak tutaj o tej firmie. Czyli wszędzie jest źle(usunięte przez administratora)

roro

zwolnili (usunięte przez administratora) przyjechła Pan dyrektor z papierkiem i dzie kuje do widznia .

Powiem Wam ze to jest jakiś absurd. Nie pomyślałbym ze firma posunie się do tego żeby wpisy negatywne w większości były usuwane i dodatkowo lubią komenatarze która pozytywnie wyrażają się o firmie... (usunięte przez administratora) Aż nie mogę w to uwierzyć. Ktoś dobrze napisał poniżej. Nowi Pracownicy zejdźcie na komentarze poniżej, hak chcecie dowiedzieć się czegoś zgodnego z prawda bo widzę ze niepochlebne komentarzem większość zostały usunięte...a te które wychwalają firme zostały na samej gorze żeby tylko nowi pracownicy mogli utwierdzić się ze wszystko tu jest w porządku ale niestety nie jest. Jako Doradca realnie muszę stwierdzić ze w tej firmie jest totalny brak jakiegokolwiek profesjonalizmu... !!!!!! Każdy ma prawo wyrazić własna opinie a usuwanie i lubienie własnych komenatarzy w celu zdobycia zaufania przyszłych pracowników nie nie powinno mieć miejsca.... Skoro tyle pracowników pisze ze jest coś nie tak to może spróbujcie coś zmienić w relacjach z pracownikami a nie usilnie próbujecie naprawić swoją opinie w internecie.

Nowi

Nowi przyszli pracownicy zachęcam do poczytania najnowszych opini które jakimś cudnym trafem zostały przerzucone na sam dół Odnośnie pytania podstawa to na rękę średnio 1900-2100 zależy gdzie praujesz

Agu.

Sam pracuję w windykacji i szukam innej pracy jak chyba większość z nas tu pracujących. (usunięte przez administratora)

Jarosław
@Agu.

Dlaczego rozglądasz się za inną pracą? Co Ci tu nie odpowiada? Chodzi o zarobki, atmosferę w pracy, a może coś innego? Chyba znalazłoby się też coś pozytywnego na temat firmy, prawda? Jestem ciekaw co możesz o tym powiedzieć, daj znać koniecznie, takie szczere wypowiedzi na pewno pomogą innym użytkownikom odwiedzającym ten wątek.

$$$
@Agu.

Windykator: jeżeli jest tak źle jak piszesz to dlaczego wszyscy pracują i nikt nie odchodzi .... a ofert pracy jest pełno ????‍♀️???? Chyba, że czekasz na stanowisko dyrektora wtedy na pewno nie będziesz musiał pracować w terenie ???? Podobno dla ludzi z dużymi aspiracjami jest ciekawa ścieżka kariery w „bied...” tylko obawiam się, że nadmiar kropek na skrzydełkach będą przeszkadzać ???? Mniej żółci, a bardziej doceniaj to co masz. Pozdrawiam

Windykator
@Agu.

Chyba przez kogos jakis żal przemawia. Przepracowałem kilka lat w windykacji. Tutaj sa bardzo dobre warunki finansowe i pracownicze. Teraz mam nowego kierownika ale poprzedni jak trzeba to we wszystkim pomoże i doradzi. Dyrektorka tez jest ok.

Maja
@Windykator

Windykator, wspomniałeś o dobrych warunkach finansowych i pracowniczych w firmie Capital Service. Czy zechcesz napisać coś więcej na ten temat, rozwinąć go? Jestem pewna, że wiele osób, które odwiedzają to forum są ciekawe tego, co pracodawca tej firmy oferuje swoim pracownikom.

@Agu.

Jeśli chcesz coś osiągnąć musisz sypać kolegów jak np. kierownik z południa windykacji . Płacą 3000 brutto to górna granica . Pewnie gowork zaraz to usunie bo napisałem prawdę

obecny pracoenik

Chyba były pracownik to pisze :) Trzeba być bardzo zakłamanym żeby pisać takie rzeczy

@obecny pracoenik

Uważasz, że nie jest to prawdą? Wspomniałeś o płacy brutto, którą oferuje firma Capital Service, dlatego chciałbym sprecyzować, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli nagrody, bony bądź premie. Czy coś takiego występuje u tego pracodawcy?

Obecny pracoenik
@Andrzej

Oczywiście ze tak. Oprócz podstawy mamy rozbudowany system premiowy. Podstawa to tylko czesc naszego wynagrodzenia tym bardziej wypowiedz kogos wczesniej jest krzywdząca i mijająca sie z prawda.

@Obecny pracoenik

(usunięte przez administratora)Ta firma już się nie rozwija było dobrze kiedyś teraz każda zmiana na minus(usunięte przez administratora)Najlepsi odeszli (usunięte przez administratora)

obiektywny

A po co sypać kolegów, skoro uczciwie pracują. Chyba że kombinują i płaczą, że w firmie jest tak źle

@obiektywny

teraz została sama dobra ekipa. A kierownik z południa to akurat jeden z tych których bedzie brakować

były

hahaha, nic się nie zmieniło , ciagle tylko narzekacie. piszesz że kiedyś było lepiej, a kiedyś pisałeś że jest źle i tak w kółko. zawsze wszystko lepsze niż obecnie . tak juz mamy w życiu

krajc
@Maja

nic

Mariusz

(usunięte przez administratora)Nie chwalą cię za nic, a przeciwnie (usunięte przez administratora) Nie warto znizac się do poziomu (usunięte przez administratora). NIE POLECAM!

Starszy Dk

Nie polecam pracy w tej firmie, taka jest moja opinia. Doradca robi wszystko, sprząta, rozwiesza ulotki po murach, dzwoni do klientów żeby płacili, musi niektórych prosić się żeby zapłacili bo się spóźniają a jeśli nie zapłacą w terminie to nie dostaniesz premi, oprócz tego dzwoni umawiać spotkania z klientami, potwierdza spotkania z klientami, między czasie obsługuje kl w odziale, wysyła poczta umowy, (usunięte przez administratora) bo jest z tego rozliczany i jeśli nie sprzedana za każdym razem musi się tlumaczyc kierownikowi... Użera się z ludźmi którzy drą się do teleofnu ze wypierdalal** bo nie zapłacą i koniec kropka... i wiele innych (usunięte przez administratora) Żadnego separacja ze strony kierowników tylko złudne nadzieje ze będzie lepiej. Socjali zero. Szkoleń które możesz się rozwijać również nie oczekuj Jesli masz ambicje szukaj innej firmy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.