Konecranes

Opinie o Konecranes

ślązok

Do buła.Przeszkoleni to oni są do wprowadzania w błąd.Donoszenie jeden na drugiego .Za dużo nie możesz wiedzieć na temat urządzenia a broń boże być w dobrym układzie z klientem bo cie zaraz wywalą . Nie można nic naprawiać masz wymieniąć masz naciągać klienta na koszt to będziesz dobry a i tak będą na ciebie donosić i to twój partner .Taka firma. Pracownik musi być mierny wierny

@ślązok

koleś

Miałęm napisać do Ciebie a nie do ślązok---Praca jest ok,jeśli ktoś chce i lubi pracować,płaca w porządku i socjal super,a chyba to nie jest dziwne ze leni i nierobów się firma pozbywa

@ślązok

Co za bzdury wypisujesz,,żal

ślazak
@koleś

Pozbywają się i owszem z tym ze inteligentnych nie dających się oszukiwać i wykorzystywać.Jeśli jesteś MIERNY BIERNY to masz szanse popracować w przeciwnym wypadku Twój partner doniesie na Ciebie i gość co jest kierownikiem nazywający się szumnie menagerem tylko dlatego że nie odróżnia wciągnika od dzwignika wywali Cie z roboty bo jest dla niego zagrożeniem Reasumując musisz być głupszy od swojego przełożonego albo takiego udawać inaczej w tej firmie nie masz szans na dłuższą prace

buła

porobili roznych ciolkow dyrektorami co wciagarki od wciagnika nie potrafia odroznic to jak ma byc dobrze? mysla ze jak siedzibe kolejny raz w katowicach zmienili to im sie wizerunek ociepli buahahahahaha

Lipa maksymalna, opisują wszystko w superlatywach a jak się zatrudnisz zobaczysz. Strasznie niesłowne towarzystwo, coś obiecują i nie dotrzymują. Już podczas zatrudniania się na coś umawiali a później nic z tego nie było. Żałuję podjęcia tej roboty. Firma zagraniczna, ale przystosowana do polskich głupich warunków szukają taniej siły roboczej wyzyskują

Elektryk

Proszę o opinie na temat stanowiska elektryk-serwisant. Właśnie dostałem ofertę pracy z Konecranes.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Konecranes? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
miro

Mają tupet!!!(usunięte przez administratora)

hiszpan

postaw suwnice na lodzie to sie sama (usunięte przez administratora) taka jest prawda o urzadzeniach tej firmy czyli jedno wielkie badziewie

ed

Nie warto wiązać się z tą firmą. Atmosfera pod psem .Szkoda czasu i tak Cię wywalą .Wyścig szczurów na porządku dziennym

użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą , urządzenia Konecranes to naprawdę najwyższa półka , jeżeli dobrze dobierzesz urządzenie do swoich potrzeb (grupa natężenia pracy) to sprzęt jest nie do \"zdarcia \" Serwis jest dostępny 24 h na dobę i nawet poważne awarie są w stanie usunąć w krótkim czasie

spec

użytkuję suwnice konecranes już długo i ocena bardzo pozytywna, są to bardzo dobre nowoczesne urządzenia, jakościowo top półka, co bardzo istotne serwis najbardziej rozbudowany w kraju porównując w szczególności do demaga lub abusa, także śmiało polecam

ktos

ludzie co myslicie o urzadzeniach konecranes? prosze o rzetelne opinie a w szczegolnosci interesuje mnie porownanie do innych producentow (Demag, Abus)

fernando

podpisujesz sie jako kobieta ale piszesz jako facet wiec sie zastanow kim ty jestes. wynika z tego ze wazelina. pracowalem tam i mam nieco odmienne zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Konecranes - Gdańsk

• Jak się pracuje w Konecranes?

Zobacz opinie na temat firmy Konecranes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Konecranes