REGESTA S.A.

Opinie o REGESTA S.A.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie REGESTA S.A. na stanowisku Asystent? Czy pracownicy dostają premie?

Levyiatan

Tajemnica państwowa.

Krystyna
@Levyiatan

A czemu tajemnica? Nie można powiedzieć? To może widełki chociaż napiszesz?

Kamila
@Levyiatan

Może chociaż zdradzisz czy są konkurencyjne?

obreswujący

Zarobki powiedzą ci na rozmowie rekrutacyjnej. Premie są wypłacane kwartalnie

Ktosiowa

Byłam na rozmowie, zastanawiałam się czy w ogóle warto. Pomimo, ze benefity, oraz płaca jaka proponuje ta firma to śmiech na sali, zastanawiałam się nad podjęciem pracy w tym miejscu, natomiast po skonsultowaniu tego ze znajoma, która kiedyś pracowała w oddziale w Krajkowie stwierdziłam, ze nie ma to sensu. Podobno praca na magazynie w zimę w trudnych warunkach pracy, ciągły stres i niezadowolenie ze strony przełożonych. Niestety z tego co wiem nikt nie utrzymał się tam dłużej niż kilka miesięcy, a to chyba daje do myślenia.

@Ktosiowa

Szanowna Pani KTOSIOWA. Nie wiemy z kim Pani rozmawiała na temat rotacji pracowników, ale najwyraźniej nie był to ktoś z naszej załogi. Od długiego już czasu mamy stały, zgrany zespół zaangażowanych pracowników. Warunki płacy są rynkowe, klarowne i przejrzyste od samego początku. Praca zawsze jest na umowę o pracę, a wynagrodzenia wypłacane terminowo. Proszę pamiętać, że dodatkowe benefity są dobrą wolą firmy, a nie jej obowiązkiem. Warunki panujące na magazynie są zgodne z obowiązującymi regulacjami. Nasza rada: Jeżeli już na wstępie pracownik ma obiekcje co do pracy w firmie, co do warunków czy benefitów jakie forma oferuje, nie ma najmniejszego sensu aby rozpoczynać pracę. Pani sceptyczne podejście będzie skutkowało brakiem zaangażowania, a tego w żadnej firmie nie oczekuje przełożony. Proszę pamiętać że dobra praca równa się dobra płaca. Proszę dobrze przemyśleć swoją decyzję co do podjęcia pracy, aby uniknąć rozczarowania obu stron. Z poważaniem, Dział HR

Były
@REGESTA S.A.

Warunki do pracy są zgodne z panującymi regulacjami??? Wózki podkręcone na max prędkość są codziennie użytkowane 20km/h. Kiedyś tam ktoś zginie, ale mnie już tam na szczęście dawno nie będzie. Pozdrawiam Bieruń, ale nie kierownika, który ze swoim zachowaniem powinien zostać mafijnym szefem, a nie kierownikiem magazynu.

Były 2
@Były

Dokładnie, wszystko upychane na magazynie aby tylko najwiecej towaru przyjąć, zero BHP… Hydranty pozastawiane, palety piętrowane na niewyobrażalna wysokość. Plus niesprawne wózki widłowe, które ledwo co jeżdżą. Ale każdy grosz trzeba dusić, nie przejmować się pracownikiem i podstawowymi narzędziami do wykonywania tej pracy.

@REGESTA S.A.

To w sumie dosyć przykre, ze nie wiecie co dzieje się w waszych oddziałach i dalej powielacie te kłamstwa. Za wiele bezużytecznych rad dziękuje, ponieważ pracy w tej firmie podjąć nie zamierzam, co również ujęłam w mojej poprzedniej wypowiedzi. Natomiast gdybym ja mogła udzielić Państwu jakiejś rady, to zachęcałabym do zorientowania się jak rzeczywiście wyglądają warunki pracy w waszych placówkach, oraz czy wszystkie metody w nich stosowane są zgodne z zasadami pracy, oraz zasadami bhp. Myśle, ze dość kiepsko wypadają Państwo w swoich odpowiedziach, bo ilość złych opinii na temat Państwa firmy zdecydowanie mówi swoje.

@REGESTA S.A.

A w kwestii braku rotacji w Państwa firmie, również zaszło jakieś nieporozumienie z Państwa strony, ponieważ cyklicznie widzę te same ogłoszenia o prace, na te same stanowiska. Czas pogodzić się z kiepska rzeczywistością.

Okoliczny mieszkaniec
@Ktosiowa

No na temat tej firmy to w okolicach Krajkowa i Wojkowic same negatywne opinie słyszałem, także znikąd się to chyba nie wzięło.

@Były 2

Co ty (usunięte przez administratora) wózki są nowe, wszystko sprawne, a robić trzeba jak wszędzie - bez opierdalania

W firmie REGESTA S.A. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Referent. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 3500 ?

x

Benefity podali na ogłoszeniu

Brak słów

Witam, przepracowałem już wiele lat w różnych zakładach pracy ale pierwszy raz spotkałem się z tym by pracodawca nie wypłacał tzw"WCZASÓW POD GRUSZĄ"(dla niezorienowanych, chociaż pewnie takich nie ma, nie licząc oczywiście osób nieletnich, to taka premia wakacyjna w dużej mierze wypłacana w celu dofinansowania wakacji pracownika i jego rodziny w ten sposób odwdzięczając mu się za wkład i zaangażowanie w rozwój firmy). Nie wspomnę o premiach świątecznych, chyba każdy z "NAS" osób pracujących słyszał o tzw. "KARPIOWYM" nie wspominam już o paczkach na święta dla dzieci pracowników. Firma podobno wspomaga różne fundacje pomagające dzieciakom a nie stać ją na paczki dla maluszków swoich pracowników którzy często ciężko pracują na dobro firmy? Zamiast tych "OWOCOWYCH CZWARTKÓW" zróbcie jakieś paczki świąteczne!!! Pozdrawiam serdecznie:)

to ja
@Brak słów

I tak się kończy rozdawnictwo! Nauczyli dziadów socjalu i teraz wszędzię węszą 500+. Za pracę należy się płaca i kropka. Jak ci nie pasuje to znajdź pracę gdzie dają 500+, 300+, jabłka, gruszki, paczki, wakacje i inne zmiękczacze. Jestem pewny że i tak nie będziesz zadowolony. Te typy tak mają. (usunięte przez administratora) mać!

Rekrutacja. Poziom poniżej ZERA. Firma powinna zainwestować w szkolenie z komunikacji. Najpierw przekładany termin co do wyniku pierwszego etapu przez Panią Magde kierownik HR. W następnym etapie umówiona rozmowa na Teams z w/w Panią oraz kierownikiem logistyki. ŻADNE sie nie stawiło. A jakie było zdziwienie ze dzwonie i informuje ze czekam na umówione spotkanie. Niby miało ktoś, coś komuś przekazać, ale ten nie do końca przekazał i tak wyszło. Przeprosiny i informacja że w najbliższych dwóch dniach będzie informacja co do powtórki spotkania. Mija miesiąc i ani Dziękuję, ani przepraszamy ani Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Stąd uważam ze jak tak traktują kandydata na stanowiska kierowniczo/managerskie, to jak to wygląda już w pracy. Nie wiem. Ale co do etapu rekrutacji to oblali egzamin. I Pani kierowniczka HR i Pan dyrektor Logistyki.

Brak bo nie przybyli na spotkanie

Nati

Super pracodawca, miejsce w którym człowiek czuje się jak w domu. Cieszę się ze było mi dane tutaj trafić. Wypłata zawsze na czas, super ludzie wokół, tak można pracować.

Darek

Właśnie spotkałem Ukraińca co pół roku siedzi "w budzie" i nie zjeżdża do kraju na 45 .. i pracodawca się na to zgadza . Ponoć kontrolę w firmie mają i wszystko jest ok.. na 45 za granicą wyciągają karty i mówią że u kolegi byli.. 75€dniówki i jest super????????

Kamila
@Darek

Zazdrościsz mu tej dniówki czy co? Czemu tak obchodzą Cię jego sprawy?

Analizator

Jest dobrze. Nie ma problemu z wypłatami i premią, nawet w lżejsze pod względem pracy miesiące. Aby premię dostać co miesiąc, nie trzeba być donosicielem i jakimś wybitnie widocznym w tłumie pracowników. Wózki widłowe elektryczne STILL, sprawne. Gdy coś się w nich psuje, praktycznie zaraz jest serwis i problem z głowy. Jedyny problem, to bardzo, bardzo mała szatnia oraz jadalnia. Pozdrowienia dla ekipy z Bierunia.

Krystyna
@Analizator

A ile ta premia ogólnie wynosi? Mniej niż tysiąc?

Olo

Super atmosfera, super pracodawca, wszystko na plus. Ciężko o tak rzetelną i uczciwą firmę w okolicy ????

Teresa
@Olo

Brzmi bardzo optymistycznie wręcz nierealnie :p a może coś więcej? Jaka umowa wypłata itp wszystkie potrzebne informacje

Olo
@Teresa

Umowa o prace, wszystko na umówię, żadnych dziwnych akcji typu premia pod stołem, uczciwość w tej kwestii na wysokim poziomie. A wynagrodzenie ? Dużo stałych pracowników ze stażem po 15/20/25 lat to chyba najlepsza odpowiedz na pytanie o wynagrodzenie.

Paula

Jak na tak dużą organizację, która zatrudnia ponad 600 pracowników podejście do pracownika jest niesamowite. Zawsze w centrum wszystkich decyzji jest człowiek i tak zapamiętałam prace w strukturach tej firmy. Czasem żałuje ze już mnie tam nie ma. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników. Docenia się dopiero po stracie i to jest bardzo prawdziwe ????

Piotr Sawicki

Firma która nie zatrudnia Polaków. Dziś odrzucili moją kandydaturę na kierowcę zawodowego C_E bez podania przyczyny, pomimo iż spełniam wszystkie wymagania i posiadam stosowne doświadczenie. Powody mogą być dwa lub trzy, może chodzi o to że nie zamieściłem w Cv swojego zdjęcia, nie jestem z UA lub rekruter to agent obecnego trójmiejskiego aparatu terroru. Może chodzi też o to że był pod wpływem środków odurzających. A podobno jest takie zapotrzebowanie na kierowców zawodowych. Na mój gust (rasiści) info do Polaków Pozdrawiam serdecznie HR

@Piotr Sawicki

Panie Piotrze, w naszych strukturach zatrudniamy pracowników różnych narodowości. Przy wyborze pracowników kierujemy się wyłącznie jego kwalifikacjami. Jeśli pracownik spełnia wymagane w ogłoszeniu kryteria, nie ma dla nas znaczenia z jakiego kraju pochodzi. Odrzucenie Pańskiej kandydatury było spowodowane wyłącznie odległością Pana miejsca zamieszkania od naszej bazy. Informowaliśmy Pana, iż posiadamy bazy transportowe w Pińczowie, Tychach i Słubicach, a więc w znacznej odległości od Pana miejsca zamieszkania. W Gdańsku posiadamy jedynie Oddział Spedycji. Z poważaniem, Dział HR

Chora firma

Zastanawia mnie dlaczego wielki Pan Dyrektor Tomek jeszcze pracuje. Połowa kadry się przez niego zwalnia, jego temat jest poruszany notorycznie a on jest nie do ruszenia. Widzę musi być jakiś gruby układ.

M.
@Chora firma

W końcu sam podkuli lisi ogon i ucieknie jak ze wcześniejszych firm. Musimy wytrzymać i trzymać się razem. Ale rzeczywiście dziwie się czasami zarządowi, że nie widzi co robi dyrektor. Jego opinia powinna mówić wszystko. Pani Doroto, Panie Rafale czasami naprawdę warto wysłuchać niższych podwładnych.

@M.

Zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy i zapewniamy poufność poruszanych tematów. Jeśli jest coś o czym powinniśmy wiedzieć, zapraszamy do biura zarządu. Proszę pamiętać również, że swoje spostrzeżenia, obawy czy sugestie można zgłaszać do działu HR. Z poważaniem

Niestety
@REGESTA S.A.

Niestety to wszystko są tylko puste słowa. O wyrozumiałości i otwartości na opinię pracowników. W praktyce nikt się nie przejmuje zdaniem pracowników, a na zgłaszane tematy zamiast stosownej reakcji jest odpowiedź - "Proszę o wyjaśnienie tematu z przełożonym." W tym przypadku z samym zainteresowanym, z którym rozmowa niestety do niczego nie prowadzi.

Sami wiecie kto
@M.

Niestety ale nie jest tak jak Pani mówi Pani Doroto. Zgłaszałem takie sprawy wielokrotnie i zawsze słyszałem - proszę rozmawiać z bezpośrednim przełożonym. Finalnie doprowadziło to do złamania względem mnie przepisów kodeksu pracy, szkalowania wśród współpracowników i bezprawnej próby zwolnienia mnie dyscyplinarnie. Jako, że nie ma do tego podstaw odebraliscie mi Państwo sprzęt służbowy i zatrudniliście na moje miejsce kogoś innego mimo, iż ja nadal u Państwa pracuję i nie przebywam na wypowiedzeniu. Od 2 miesięcy kieruję do Państwa pisma z prośbą o wyjaśnienie sprawy, ale niestety chowacie Państwo głowę w piasek nie odpisując i nie wyciągacie konsekwencji od osoby odpowiedzialnej za zajście tj. (usunięte przez administratora) W taki właśnie sposób pozbywacie się pracowników, którzy są zaangażowani i zależy im na rozwoju Państwa biznesu czego skutkiem jest m.in. zgłaszanie tego typu nieprawidłowości, które godzą w Państwa renomę wśród klientów, a także na rynku pracy podczas kolejnych rekrutacji. Z poważaniem Dominik Zaborowski

@Sami wiecie kto

Zatrudnienie osoby było konieczne dla zachowania ciągłości pracy magazynu. Pana notoryczna, nieplanowana nieobecność destabilizowały pracę, na co nie mogliśmy sobie pozwolić. Platforma ta jednak nie jest miejscem na dyskusje na ten temat. Zapraszamy do firmy, przedstawimy wówczas powody naszej decyzji. Nasze zachowanie było zgodne z prawem i stosowne do zaistniałej sytuacji. Z poważaniem Dział HR

@REGESTA S.A.

Niestety nie jest tak jak Pani mówi. Do czasu Państwa jawnego złamania przepisów kodeksu pracy nie spędziłem na zwolnieniu lekarskim ani 1 dnia. Będziecie mieli Państwo okazję wyjaśnić swoje stanowisko w sądzie.

Sami wiecie kto
@REGESTA S.A.

Niestety ale nie jest tak jak Pani mówi. Do dnia złamania przez Państwa kodeksu pracy i działań mobbingujacych nie przebywałem na zwolnieniu lekarskim ani jeden dzień. Rozumiem, że Pani zdaniem szkalowanie mnie do współpracowników, mówienie o tym, że zrezygnowałem z pracy i już tu nie pracuję również było elementem koniecznym do zapewnienia ciągłości operacyjnej. Bedziecie Państwo mieli okazję wyjaśnić swoje stanowisko w sądzie pracy. Fatygować się 700km w obie strony nie będę. W tym celu otrzymaliście Państwo listy, na które odpowiedzi nie otrzymałem.

Prawda

Niestety nie taki pierwszy przypadek i nie ostatni. Prawda jest taka że firma bardzo się popsuła. Pamiętam czasy z sprzed 10, 15 lat i wtedy naprawdę było fajnie. Firma to przede wszystkim ludzie , a większość dobrych pracowników już dawno uciekła.

Mikołaj
@Niestety

Bardzo dobrze ujęte. Skargi wpływają również na coniektorych dyspozytorów ale jak widać nikt nie potrafi z tym zrobić porządku. Kolejna sprawa to zmiana systemu płac. Nikt nie raczył poinformowac kierowców że nie będą mieli pieniędzy za wykonaną pracę jak do tej pory . Po co mówić dowiedzą się jak nie dostaną. To nie jest fer zachowanie

Bożena
@Mikołaj

Jak to nie będą mieli pieniędzy? W ogóle wypłat, czy diet albo premii?

@Mikołaj

Ciekawe czy do piątku będzie kasa na koncie.

@Fahrer

Proszę się nie martwić o pieniądze. Jeszcze nigdy w swojej historii nie zdarzyło się, aby nasza firma nie wypłaciła komukolwiek należnych pieniędzy. Przesunięcie wypłaty w tym miesiącu wynikało z wejścia w życie nowych przepisów dotyczących Pakietu Mobilności i brakiem narzędzi do wyliczenia wynagrodzenia wg. nowych zasad. Była to sytuacja jednorazowa. Pieniądze dziś zostały przelane na rachunki. Za opóźnienie bardzo przepraszamy. Jednocześnie ubolewamy, że pracownicy swoje wątpliwości czy zastrzeżenia próbują wyjaśniać na takich platformach. Z poważaniem, Dział HR

@REGESTA S.A.

Skoro w Tychach nie potrafią udzielić jasnej informacji, powinna być jasna informacja n TX i nie było by takich zapytań tutaj. A od momentu wejścia pakietu mobilności nie było ani jednego oficjalnego komunikatu.

Oooo
@Fahrer

A to nieplacą w terminie?

@Oooo

Płacą zawsze tylko teraz było zamieszanie z tym pakietem mobilności i zmieniły się trochę zasady.

AnnaK

Firma Regesta SA to profesjonalna, uczciwa firma. Zawsze transport na czas. W centrali w Pinczowie pracuja bardzo miili, sympatyczni i pomocni ludzie. Firma oprocz transportu prowadzi rowniez dzialalnosc charytatywna, odwiedza szkoly i przedszkola i umilaja czas maluszkom. Polecam z calego serca firme a w szczegolnosci osoby ktore tam pracuja!!!

Wydymany
@AnnaK

Na tyle jest pomocna firma że po pięciu tygodniach nie można wrócić normalnie na święta. Od dwóch tygodni obiecuje się że powrót już jest pewny a przychodzi co do czego i ładunku nie ma . Brak możliwości dbania o swoje zdrowie pracując w tej firmie . Tak że nie obiecujcie zjazdów co dwa tygodnie bo po pięciu tygodniach nie umiecie ściągnąć auta

Miki

Pracodawca na poziomie, firma daje możliwość rozwoju i zapewnia stabilizację. To najlepszy pracodawca w okolicy !

Arbuzo
@Miki

A gdzie jest ta okolica, bo oddziały są rozsiane po całej Polsce?

System 2/1 jest już dostępny. Jakie warunki płacy są

@Nowy

Proszę o kontakt z działem Zasobów, telefon do Kierownika 507529624 Z poważaniem Dział HR

Czy szukacie może kogoś do pracy biurowej?

@Pracodawca

Tak, wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie www.regesta.pl w zakładce kariera. Z poważaniem Dział HR

Poszukuję pracy na stanowisku Spedytor. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Spedytor. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą REGESTA S.A. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Tak, nasza firma oferuje wiele benefitów pozapłacowych, wszystkie znajdują się pod ogłoszeniami o pracę. Pozdrawiamy, Dział HR

@REGESTA S.A.

To chyba tylko w Pińczowie.

Benefity dotyczą pracowników we wszystkich naszych placówkach.

Doman
@REGESTA S.A.

No no, takie benefity ze nikt ich nie widzial dobreeee!!!……

@REGESTA S.A.

Jasne. Tylko dla pracowników Pińczowa.

xyz

Firma posiada fundacje ,,gesty regesty”, a jakie robi gesty wobec swoich pracowników? A no tak, kubek jako prezent od firmy na święta Bożego Narodzenia, to jest jedyny gest jaki potrafią zrobić. Dodatkowo traktowanie pracowników z góry także nie należy do pozytywów.

xxx

Bo tak to juz jest z ludźmi, wiecznie tylko potrafia narzekać i miec wielkie wymagania. Nie dostawali nic od firmy bylo zle, dostali paczki jest zle, taka to juz mentalność...

wkur....wiony
@xyz

Nosz q..wa! Brak słów. Jak Ci źle to się zwolnij! Chcesz gestów? Szkoda, że nie widzisz :)

xyz
@xxx

Prawda jest taka, ze firma nie ma żadnego socjalu dla pracowników, a mentalność człowieka nie ma tu nic do tego. Każdy ma prawo w tym temacie się wypowiedzieć, myśle ze człowieka bardziej zadowoli premia świąteczna od firmy niż smyczka. Za smyczke czy kubek chleba nie kupisz? Tymbardziej jak wszystko drozeje, a płace w tej firmie nadal takie same, śmiechu warte.

to ja
@xxx

Przyzwyczaili ich do socjalu i teraz szukają socjalu wszędzie. Jak ci nie pasuje idź na socjal, na wszystko ci wystarczy

@to ja

Proszę cie, przyzwyczaili do socjalu? Juz nawet w amazonie są lepsze warunki niż tam, mimo tego ile ludzi tam pracuje, potrafia docenić człowieka, dostaja bony świąteczne, mają dowóz do firmy, ludzie nie marzna na magazynie, praca ciezka i jak sobie zapracujesz tak masz. Jezeli nie pracowales nigdy na jednym z magazynów regesty, to sie nie odzywaj.

jaja
@Tomek

A ty nie przepracowujesz się jak widać, skoro masz czas cały dzień pisać paszkwile

tom
@jaja

widze ze dziala to w dwie strony, pozdrawiam!

Martin

Polecam, firma solidna. Od wielu lat zamawiamy w REGESCIE olej opałowy. Ceny przystępne, dostosowane pod każdego klienta. Kierowca Pan Sławek bardzo miły, solidny i kompetentny. Kierownik działu Pan Michał zawsze pomocny, miły, służący pomocą. GORĄCO POLECAM!!!!

Magda

Najlepszy pracodawca w okolicy, polecam każdemu aplikację w ramach rekrutacji na jakiekolwiek stanowisko. Duży szacunek do pracownika i podejście jak do drugiego człowieka z ludzką twarzą i bez żadnej wyższości. Sprawna i przyjemna rekrutacja, wdrożenie na poziomie, a w codziennej pracy dużo zrozumienia i minimalizacja stresu. To naprawdę godne warunki i miejsce w którym chce się pozostać.

Vladimir

Dzień dobry, nazywam się Włodzimierz, proszę mi powiedzieć, z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać pracę jako kierowca, najlepiej po rosyjsku lub ukraińsku. Dziękuję.

@Vladimir

Witaj Włodzimierz, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Aby bezpiecznie przetwarzać Twoje dane osobowe, niezbędne jest zaznaczenie stosownych zgód. Możesz to zrobić jedynie wypełniając formularz aplikacyjny znajdujący się pod ogłoszeniem. Na naszej stronie internetowej www.regesta.pl/kariera, znajdziesz wszystkie obecne rekrutacje. Po wybraniu odpowiedniej i zaaplikowaniu, zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza. Wówczas Twoje dane i CV trafi do naszego systemu i będą przetwarzane zgodnie z RODO. Dla ogłoszenia Kierowca C+E uprościliśmy aplikację tak, aby osoby spoza naszego kraju nie miały problemów ze zgłoszeniem. Jeśli jednak pojawią się jakieś pytania lub będziesz potrzebował naszej pomocy, napisz do nas na adres: rekrutacja@regesta.pl na pewno we wszystkim Ci pomożemy. Dział HR Regesta SA

@Vladimir

W sprawie pracy jako kierowca, prosimy o kontakt do Kierownika Działu 507-529-624, lub osoby z j. ukraińskim 516-845-782. Pozdrawiamy Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 35 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.