REGESTA Spółka Akcyjna

Tarnów

Opinie o REGESTA Spółka Akcyjna

były niewolnik 2014-05-06 23:26:27
bardzo zla atmosfera w firmie - (usunięte przez administratora) , obciazenia za byle co , stanowczo odradzam prace jako kierowca u nich
były czarnuch 2014-10-29 19:30:48
były niewolnik ma rację a ciągłe ogłoszenie się, że potrzebują pracowników mówi samo za siebie, stanowczo odradzam
orchid 2014-11-08 18:05:42
wszystko jest super ale to w opinii pana dyspozytora i spedycji bo oni wiedza co robia i mysla za kierowca to bezmuzg!!!!! czyznie prawda PANIE marcinie?
wujo 2015-01-26 21:47:15
Baz mózgi to mało powiedziane oni nawet przewidzą kiedy ty rozładujesz albo załadujesz zero pojęcia o tej robocie co wykonują ale jaka firma taka załoga brak słów na ich temat
ink 2015-02-03 22:38:39
Prawda w oczy kole i kasuje się strony ale wam to już nic nie pomoże bo i tak zna was całe województwo ale idiotów jeszcze nie brakuje i jeszcze z łapanki kogoś znajdziecie ale to już niebawem się skończy to okradanie kierowców i te wasze przydupasy wam nie pomogą bo na nich też jest odpowiedni art.
BOLO 2015-02-04 22:22:49
Jeszcze słowo do tych wielkich kierowców z tej firmy nie latajcie po parkingu pod Celsą i nie sępcie tych papierosów bo zachowujecie się jak żebraki tylko idzcie do swojego szefa i powiedzcie mu żeby wam nie zapierdalał diet i delegacji to będziecie mieli na fajki bo z was to się śmieje już chyba cała polska bo sklep przy Hucie a po ulicy latają za fajką frajerzy
byly kiero 2015-02-13 19:05:15
chyba malo tam pracowales nie wiesz na czym tam praca polega jezdzilem tam i wiem ze tak bylo wyznaczali date rozl badz zal i jakos kazdy sie bez problemu wyrabial.nikt nie narzekal.pozdro dla Agnieszki i Dawida
byly 2015-02-18 19:30:14
i co panowie kierowcy,wielki grzegorz polecial ze stolka
f 2015-02-20 09:04:11
tak
nik 2015-02-25 21:48:22
Kiero to jak tak długo pracowałeś to pochwal się ile wypłacili ci diet i delegacji przez ten twój okres pracy,ty to tylko tam byłeś do podpisania papierów a kasę to brali oni i się śmiali że takich idiotów mają i jeżdżą jaguarami a ty pewnie passatem 12 letnim, i jak tak dobrze było to dlaczego tam nie pracujesz
byly 2015-02-26 17:02:31
zadnych diet nie bylo,tylko te do podpisania,placa z km
F-T 2015-04-21 17:15:38
Wiecie co wam powiem sami doprowadziliscie do takiej sytuacji a później gadacie że pracodawca jest zły popatrzcie na siebie. Ja jestem zadowolony z tej firmy a najbardziej z Tomka i Asi z Miastka. Pozdrawiam
XXXXX 2015-07-25 20:50:15
Mam pytanie dostałem ofertę pracy w tej firmie może ktos napisać więcej.
po 2015-10-03 20:35:44
Aktualnie pracuje w tej firmie i jak widze co piszecie to smiac mi sie chce frajerzy skonczeni takie posty to tylko kierowcy zlodzieje pisza i nikt wiecej bo jak jestes wporzadku to oni dla ciebie tez wiec pozdro leszcze... ZADOWOLONY Z PRACY
kamil 2015-10-07 21:32:44
To emu tylu ukraincow naprzyjmowali ha dobra firma kradna podstawe nie mowiac o dietach i delegacjach za rozmowe ze spedytorem lub dyspozytorem przez kom obciazaja nawet telefony im oplacacie debile
jan 2015-10-07 21:41:41
A niedaj borze pod sobolewskiego trafic spedytor ha samych ukraincow ma pod soba bo juz chyba wszyscy uciekli spod niego. Pozdro Ewa jedyna normalna nie przesiaknieta tym dziadostwem. A co do kierowcow pracujacych tam banda frajerow jeden drugiego sprzedaje lepiej
Nie rozmawiac miedzy soba oczywiscie sa tez normaln pozdro dla poety wiktora duszki

darek646 2015-10-25 12:48:57
witam panowie może ktoś napisac jak jes z płatnosciami jak się wstawi swój zestaw terminy płatnosci ile płacą z kilometra i czy wogule płacą interesuje mnie narazie polska
Joanna 2016-01-16 14:54:44
firma nie liczy się z pracownikami zwalnia bez podania przyczyny na podstawie fałszywych pomówień współpracownika z dnia na dzień .
mnich 2016-04-06 03:54:24
pracowałem w regeście wiosna w 2015 roku i jak zobaczyłem wypłate za pierwszy miesiac jazdy po europie to zrezygnowałem. 3800 za miesiac i bujałem sie z wrocławia lub gliwic do kielc z innym kierowca na wekeend do domu. zostawiasz auto gdzie sie czas skonczy i albo sie uda ze jedzie inny kierowca na baze albo licencja w dłon i na stopa zeby w domu posiedziec niedziele a w poniedziałek nad ranem ruszasz do auta bo masz do niego 200 albo 300km. niewolnictwo moim zdaniem. spiewka piekna jak zatrudniaja ale puzniej sie okazuje totalna lipa
tico 2016-04-11 14:34:37
Regesta taka porządna firma ze nie długo sama ukraina bedzie jezdzic
Mosiek 2016-05-05 14:32:37
Co Ty kolego mówisz o jaką ukraine Ci chodzi, bo powiem Ci szczerze, że nie ogarniam tego co Ty możesz mieć na myśli, bo to przecież jakaś bzdura jest
Zostaw swoją opinię o REGESTA Spółka Akcyjna - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REGESTA Spółka Akcyjna