REGESTA S.A.

Opinie o REGESTA S.A.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w REGESTA S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Rekrutacja w naszej firmie ma jasno określony przebieg: 1 etap - analiza CV, 2 etap - rozmowa telefoniczna, 3 etap - spotkanie i ustalenie szczegółów, 4 etap - podjęcie decyzji o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce Kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Odnośnie tego wątku dotyczącego struktury i stanowisk w biurze to widziałam właśnie ofertę dla asystentki do spraw spedycji, która wygasła jakiś czas temu. kiedy jeszcze przyjęcia na Warsztatową będą możliwe? Widziałam, że podstawa to minimalna ale resztę ratuje system premiowy? W jaki sposób się ją wylicza, to po prostu określony %? I czy związku z zajmowanym stanowiskiem może on wzrastać?

@Karolina

Obecna rekrutacja do oddziału w Tarnowie została zakończona. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, aktualne oferty pracy są dostępne w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć terminu kolejnej rekrutacji. Premie wypłacane są według wewnętrznie ustalonych zasad, które przedstawiamy kandydatom na rozmowie rekrutacyjnej. Sukcesywnie w ramach stażu w firmie wzrasta wysokość wynagrodzenia oraz premii. Pozdrawiamy, Dział HR

Antosia

Dobrze zrozumiałam, że wpisy niżej tycza się warunków panujących na magazynie? Bo nie wiem, na co zwrócić uwagę. Tata chce aplikować na spedytora, wczoraj pojawiła się taka oferta pracy. W benefitach nie ma nic o premiach, czy podwyżkach. Firma chwali się, ze nie ma zwolnień grupowych, że dba o pracownika itp., jednak kluczowe są te podwyżki mimo wszystko. Napisze więcej szczegółów, jak to działa wszystko w firmie?

Spedytor w Regescie
@Antosia

Są premie dla tych co chce im się pracować. I tak powinno pozostać! Podwyżki też robią. Ogółem jest wszystko super na pracy spedytora o ile chce ci się pracować a nie że się obijasz a ktoś inny ma za ciebie szukać przewoźnika. Takich to powinno się od razu zwalniać, maruderzy co chcą mieć kasę za nic nie robienie...

Majka
@Spedytor w Regescie

A tacy jak to wspominasz faktycznie się tu trafiają czy nie bardzo? zastanawia mnie czemu nikt by nie reagował? Jak to na dziale wygląda, każdy robi swoje i tyle czy ktoś wyżej jeszcze tak czy siak cały system nadzoruje? Ile osób tak w sumie robi?

@Majka

W Regesta SA pracuje blisko 700 osób, w tym 100 doświadczonych spedytorów i dyspozytorów. Każdy dział przyporządkowany jest do określonego pionu w schemacie organizacyjnym. W każdym dziale wyodrębnione są takie stanowiska jak asystent, specjalista, koordynator, kierownik, dyrektor. Schemat organizacyjny dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera - https://regesta.pl/Kariera. Pozdrawiamy, Dział HR

Pracuje w firmie już 7 lat, wypłata zawsze na czas, spokojnie, stabilnie. Polecam!

Rekrutacja. Poziom poniżej ZERA. Firma powinna zainwestować w szkolenie z komunikacji. Najpierw przekładany termin co do wyniku pierwszego etapu przez Panią Magde kierownik HR. W następnym etapie umówiona rozmowa na Teams z w/w Panią oraz kierownikiem logistyki. ŻADNE sie nie stawiło. A jakie było zdziwienie ze dzwonie i informuje ze czekam na umówione spotkanie. Niby miało ktoś, coś komuś przekazać, ale ten nie do końca przekazał i tak wyszło. Przeprosiny i informacja że w najbliższych dwóch dniach będzie informacja co do powtórki spotkania. Mija miesiąc i ani Dziękuję, ani przepraszamy ani Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Stąd uważam ze jak tak traktują kandydata na stanowiska kierowniczo/managerskie, to jak to wygląda już w pracy. Nie wiem. Ale co do etapu rekrutacji to oblali egzamin. I Pani kierowniczka HR i Pan dyrektor Logistyki.

Brak bo nie przybyli na spotkanie

zadowolony

Dostałem się na rozmowę, było bardzo spoko. Bez stresu, rzeczowa rozmowa, dostałem pracę

Maja
@zadowolony

No i super, witamy na pokładzie.

@zadowolony

Jaką stawkę na początku oferują na stanowisko magazyniera?

@Marek

Stawka wynagrodzenia widoczna jest w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko. Zapraszamy do obserwowania naszej strony, w zakładce kariera znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności.

Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem rekrutacja@regesta.pl.

Z poważaniem

Dział HR Regesta SA
Piotr Kurek

W firmie panuje ustrój feudalny. Brak możliwości rozwoju. Współpraca z Zarządem z pozycji kolan. Atmosfera dziwnej rywalizacji i podkładania nogi. Po 2 latach ciężkiej pracy, firma obcięła mi wynagrodzenie za ostatni miesiąc, bez żadnego uzasadnienia. Świadectwo pracy celowo wysłane na błędny adres. Niektórzy może dobrze się czują w takim środowisku.

Calais
@Piotr Kurek

W moim przypadku też tak było. W chwili zwalniania się z firmy kierownik poinformował mnie, że nie dostanę kwartalnej premii za oszczędności paliwowe. Na urlopach też oszukują - do dzisiaj nie mam kasy za niewykorzystany urlop. Pozdrawiam Rafała - mojego spedytora, bo tylko on był normalny w tej zakłamanej firmie.

@Calais

Prowadzimy uczciwą politykę personalną opartą na dialogu. Ustalone wcześniej kwoty wynagrodzeń są terminowo wypłacane na konto. Zakończenie współpracy zawsze odbywa się na zasadach wcześniej ustalonych. Jeśli są tematy, wymagające wyjaśnienia służymy pomocą pod adresem rekrutacja@regesta.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Calais
@REGESTA S.A.

Za pozdrowienia dziękuję. Jedynie z czym mogę się zgodzić to z faktem terminowego otrzymywania wynagrodzenia na konto. Reszta nie do końca jest prawdziwa, chyba, że Pińczów o wielu sytuacjach nie wie. Z miłościwie panującym kierownikiem Jackiem S. miałem porozumienie dotyczące wcześniejszego rozwiązania umowy ( z powodów rodzinnych ) , a kiedy przyszedł ten czas zaczął mi robić problemy, Skończyło się na rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron i nie wypłaceniem premii za oszczędności. Wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu i zrozumienia, pomimo,że sam wtedy miał problemy rodzinne. Gratuluję takich pracowników.

Fight

Kiero w Bieruniu to niezły aktor. Gdyby prezes zobaczył na własne oczy jak się odzywa do pracowników a jak do ludzi stojących nad nim to by się bardzo zdziwił i pewnie nie byłby w stosunku do tego obojętny.

Blekota
@Fight

W pewnym stopniu to prawda. Dzieje się tak, kiedy coś nie idzie po jego myśli, lub kiedy jest nawał pracy. Wtedy rzeczywiście człowiekowi wszystkiego się odechciewa od tych jego hamskich odzywek. Na szczęście takie sytuacje są coraz rzadziej. Chyba sam zaczyna rozumieć, że to do niczego dobrego nie prowadzi.

Drifter
@Blekota

...ale Wy jesteście nie sprawiedliwi. Powiedzmy to sobie w prosty, kierownik od pewnego czasu (usunięte przez administratora) na wózku wykonując pracę magazyniera żeby to się wszystko kręciło, wspomaga Was jak tylko może, a Wam dalej źle. Obserwując niektórych to sam się dziwię po co przychodzicie do pracy.... Wszystko co trzeba zrobić poza jeżdżeniem wózkiem jest złem koniecznym. Chcielibyście całymi dniami siedzieć na sloneczku z papieroskiem i rozkminiac jak tu zatruć komuś życie. Jakoś większość pracuje od dłuższego czasu i co niektórym żaden kierownik nie pasował. P....cia który robił walki i (usunięte przez administratora) ludzi, L....lik zrobił rewolucje co też się nie podobało i obecny K....iak który spina magazyn ale też źle. Najłatwiej to oceniać innych, a siebie i swojego zachowania to nie widzicie. I taka ostatnia myśl.... Bardzo ciekawe jest to, że w firmie która przecież tak kiepsko płaci, nie zapewnią wam żadnych rozrywek w pracy i poza nią, a kierownik jest całym złem nadal pracujecie... Pozdro koledzy.

Pracownik.
@Drifter

Drifter brwo!!!! w punkt, w końcu ktoś napisał prawdę Tylko narzekać, marudzić i wymagać nie dając nic od siebie, nie mówiąc już o jakiejkolwiek inicjatywie. Bez wytycznych, schematów i innych popychanek to nic z własnej woli się nie da zrobić.

Obserwuje
@Drifter

No wreszcie ktoś prawdę napisał. Firma jest spoko i szkoda ze takie bzdury wypisują. Tez uważam ze jak mu źle niech poszuka lepszej pracy

Blekota
@Drifter

Czy to jest według Ciebie normalne, żeby kierownik wykonywał pracę magazyniera?

C
@Blekota

Przecież korona mu z głowy nie spadnie. Jak chłop zobaczył że się pracy zrobiło więcej to pomagał. Swój chłop! Czego się czepiasz

zadowolony
@Pracownik.

też uważam że firma jest spoko

Drifter
@Blekota

A czy ja powiedziałem, że to jest normalne??? Jak trzeba to chłop nie marudzi za biurkiem tylko (usunięte przez administratora) żebyś Ty drogi kolego mógł w spokoju zjeść swoją marcheweczke, wypić herbatkę i kawkę.

Witam, kiedy zamierzacie rekrutować pracowników do oddziału który ma powstać w Rudzie Śląskiej?

@Marcin

Rekrutacja do oddziału w Rudzie Śląskiej rozpocznie się w pierwszym kwartale 2024 roku. Pozdrawiamy, Dział HR

Fahrer
@REGESTA S.A.

Czy to prawda że cała baza transportowa z Tychów będzie przeniesiona do Rudy Śląskiej?

@Fahrer

Tak, to prawda.

@REGESTA S.A.

Czy będzie duże zapotrzebowanie na operatorów wózków widłowych? Oraz czy będzie rekrutacja na brygadzistów?

@Marcin

Będziemy rekrutować na stanowiska magazynier-operator wózka widłowego oraz kierownik zmiany. Rekrutacja rozpocznie się w październiku, początkowo przewidujemy łącznie 4 wakaty na wymienione stanowiska. Zapraszamy do śledzenia naszej strony, w zakładce kariera znajdują się zawsze aktualne oferty pracy. Dodatkowo wszystkie ogłoszenia widoczne są na portalu GoWork.pl Pozdrawiamy, Dział HR.

Tak szybko. Co rok nowy kierownik. Z roku na rok jest gorzej. Teraz kierownik to znaczy 2023 to jakaś (usunięte przez administratora) poraszaka . Przekręty na magazynie, to już norma .

Witam na jakąś stawkę mogę liczyć jako magazynier operator wózka widłowego w firmie Regestra oraz jaką maksymalną jest premia? Jaki socjal oferuje firma? Dziękuję.

@Marcin

Informacje dotyczące wynagrodzenia widoczne są w formie widełek finansowych przy aktualnych ogłoszeniach o pracę, gdzie również przedstawiamy benefity dostępne na każdym ze stanowisk. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie w zakładce kariera widoczne są wszystkie aktualne oferty pracy: https://regesta.pl/Aktualnie-poszukujemy. Z poważaniem Dział HR

@Marcin

Zapomnij o socjalu . Magazynier czy operator wózka widłowego to jest porażka . Żadnych podwyżek tylko Pińczów . Tam mają. Ludzie, chciecie zarobić to nie w regescie

Misio

Ale wypisujecie bzdury ciekawe ile wam płaci za te wypociny Regesta to finansowe dno skoro jest tak pięknie poco te ogłoszenia niekonczonce na kierowcę bo ludzie umieją liczyć i wiedzą że byle gdzie zarobią więcej buahaha regesta za pracę za granicą płaci 18 zł za godzinę stawka marzeń jako kierowca CE a biedronka 27 i jesteś codzień w domu a na wywrotce z koparka 31 i jesteś codzień w domu ta firma zerowala na pracy Ukraińców i Białorusinów bo rumuny grupie nie są robią u Niemca za 20 euro netto nie 18 złoty polskich więc moje prywatne spostrzeżenie jeżeli nie podniesiecie stawek podstawowych plus 29 diety żeby było minimum 400zl plus 29 euro to ta firma zdechnie bo nie będzie miał kto jeździć a gadki tego typu że za brama stoi 10 lub wypłata w terminie już na nikim wrażenia nie robią A WIDZE ZE JEST OSOBĄ NA ETACIE ŻEBY PISAĆ NA GOWORK JAK TO JEST WSPANIALE PRACYJAC NA BAZIE ZA 2900 ZL NA LAPE BO TO NIE JEST NAINIZSZA ŻAŁOSNE TAK JAK I CAŁA TA FIRMA I STAWIANIE BLOKÓW NA STARYM PLACU JUŻ W NICZYM NIE POMOŻE PADNIE ŚMIERCIĄ NATURALNA Z BRAKU LUDZI DO PRACY

adamixo
@Misio

Jestem kierowcą w Regescie, bywa różnie, ale wypłata jest zawsze na czas a jak nie można się dogadać ze spedytorem to prezes lub dyrektor zawsze pomoże trzeba tylko zadzwonić do nich i sprawa jest w trymiga zalatwiona. Złego słowa w tym aspekcie nigdy nie powiem. Co prawda są firmy, które płacą więcej ale to naprawdę nieliczne. A ty załóż swoją firmę i bądź takim bezczelnym i roszczeniowym (usunięte przez administratora) w ZUS. Tam się nauczysz że nie wszystko jest takie super jak się wydaje. Nie kasa jest najważniejsza a podejście szefów do ciebie i mało nerwów

Hehe
@Misio

Misiaczku co ty taki nerwowy jesteś??? Idź na panienki, spuść z krzyża i ci się nastrój poprawi. Ale w internetach się już nie udzielają, bo do tej pory tylko twoja rodzina wiedziała że jesteś debilem, teraz wiedzą wszyscy!!

@Hehe

I co jaki sukces ... (usunięte przez administratora) wypłata na czas ????

Wieloletni

Pracuje tu już 15 lat i nie mam zamiaru nic zmieniać. Polecam każdemu takiego pracodawcę. Finanse się zgadzają, atmosfera jak w domu.

Byłem na rozmowie o prace, tym razem się nie udało, ale może kiedyś jeszcze zdarzy się aplikować. Na rozmowie wszystko dokładnie wyjaśnione, przedstawione ogólne zasady i ważne kwestie, podejście do kandydata pełne poszanowania i zaangażowania, wyczerpująca odpowiedz na wszystkie pytania.

Zadowolony

Super się pracuje, wypłata na czas, duży szacunek do pracownika, naprawdę polecam prace w Regeście.

Myślący

Wróć do szkoły podstawowej frustracie. Nic dziwnego, że już nie pracujesz w Regeście. Kierowca TIR-a to elita użytkowników dróg. A Ty się nawet o nią nie otarłeś. Nawet nie pomachałeś z daleka. Te 18 PLN za godzinę, które wg Ciebie dostawałeś, to i tak za dużo za taki standard jaki oferujesz. Całe szczęście Misiu, że już innemu pracodawcy będziesz s…ł w gniazdo.

Misio

Dodam jeszcze tak tych mniej umiacych liczyć 87-29=58 euro na dniowke 29 dieta nazucona przez unie muszą ja zapłacić za jazdę za granicą obligatoryjny dodatek rozlakowy za dniowke Praca kierowca Ce średni czas praca jazda załadunki 14h pracy 58 podzielic na 14 h pracy to na godzinę wychodzi 4.15 na złote zależne od kursu euro daje 18.20zl szałowa kasa za pracę za granicą to w biedronce mój kolega ma 27netto to jest sens ooraowac jako kierowca w regescie czy 8h w bierze i do domu odpowiedzcie sobie sami czy to jest odpowiednia zapłata za taką odpowiedzialność stres i inne

Hahahaha
@Misio

To czemu nie pójdziesz pracować do Biedronki? Bo w biurze to wiemy, że Cię nie przyjmią, bo brakuje kwalifikacji, co widać po Twoim pisaniu i waleniu byków ortograficznych. A może to Ciebie zwolniła Regesta i dlatego siejesz jad anonimowo w internecie?

Misio

Firma z tradycjami co płaci 58euro dniowki do tego 29 euro diety i masz 87 a non stop tyrasz w systemie za granicą siedzisz tydzień w domu to dostajesz kopa w jaja to jest ta firma z tradycji ami bazujaca na ukraincach Białorusinach i innych biedakach bo polak wypnie zad za tą kasę szlachta się bogaci a biedota biednieje firma dno dla desperatow

hahah
@Misio

A tu gdzie jesteś jest ci dobrze? Płacą ile chcesz i nie musisz nic robić? Szczęściarz

Rozczarowana.

@Pracodawca brawo, brawo, jeszcze raz brawo. Piękna impreza dla dzieci z Pińczowa, szkoda, że zapomnieliście o dzieciach swoich pracowników.... Żeby nawet czekolady nie wysłać do oddziałów... Ale najważniejsze że na FB było się czym pochwalić.

Rlemeledudki
@Rozczarowana.

No cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że przy korycie jest najlepiej.

@Rozczarowana.

@ROZCZAROWANA. Impreza, o której wspominasz, została zorganizowana przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Gesty Regesty, którzy z własnej inicjatywy, bezpłatnie poświęcili swój wolny czas na organizację gier i zabaw dla wszystkich dzieci z Pińczowa i okolic, ponieważ było to związane z organizowanym na tym terenie wydarzeniem z okazji Dnia Rodziny. Zachęcamy wszystkich pracowników do włączenia się w działania wolontariatu. Z poważaniem Dział HR

no nie
@Rozczarowana.

Nie no, nie wierzę! Serio? Czepiasz się bo ludzie sami, z własnej inicjatywy zorganizowali zabawy dla dzieci w czasie festynu, a firma się tym pochwaliła bo to ich pracownicy i jest dumna? (usunięte przez administratora) co za świat! Co za ludzie! A idź po pracy na festyn, zorganizuj u siebie zabawy dla dzieci, przecież ci wolno! Na marginesie, jakby firma dała czekoladki dla dzieci, to pewnie byś napisała że dała bez orzechów! Słabe!

no nie
@REGESTA S.A.

Szkoda strzępić języka na takich maruderów. Im zawsze będzie źle! Brawo firma!

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do REGESTA S.A.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 18 maja.

Polecam z czystym sumieniem ! Jest dużo ogłoszeń bo firma naprawdę mocno się rozwija i ciagle poszukuje nowych pracowników. Jeśli ktoś jest zaangażowany i naprawdę chce mu się pracować to nie powinien obawiać się o rotację.

Analizator

W Bieruniu coraz gorzej. Roboty coraz więcej, a ludzi coraz mniej. Jak sytuacja będzie się jeszcze bardziej pogarszać, to akcja ewakuacja.

@Analizator

Liczba osób zatrudnionych w oddziale w Bieruniu nie zmniejszyła się od ostatniego zatrudnienia tj. 11/02/2023 r. Co więcej, rozpoczęliśmy rekrutację i będziemy rozbudowywać zespół. Pozdrawiamy Dział HR

Potwierdzam, w pracy stabilnie

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 35 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.