REGESTA S.A.

Opinie o REGESTA S.A.

Pracuje jako pracownik magazynu, jeżeli chodzi o sama Regesta wszystko fajnie, dobrze płatna praca, można się dogadać w wielu kwestiach z przełożonymi, natomiast jest jeden z większych minusów, zrobiło się trochę zimniej i niestety, ale na magazynie jest bardzo, bardzo zimno. Temperatura na magazynie wynosi 8 stopni, gdzie w kodeksie pracy jest minimum 14, to jeden z większych minusów, ponieważ komfort pracy w takim mrozie jest słaby.

Zadowolony regeścianin

W Bieruniu też tak mamy, ale nie ma co narzekać, tylko się ubrać, szczególnie że stali pracownicy dostali niedawno podwyżkę. Podejrzewam, że gdyby rachunki za ogrzewanie hali były dla Regesty Wysokie, to wtedy Zapomnijmy o podwyżkach.

@Zadowolony regeścianin

No tak, zawsze mogą być dobre warunki do pracy i podwyżki ;)

@Zadowolony regeścianin

Tylko po coś kodeks pracy istnieje i fajnie gdyby było to brane pod uwagę. Zawsze mogą być dobre warunki do pracy i podwyżki ;)

Kaźmirz
@Zadowolony regeścianin

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Po obchodzie po magazynie myślałem, że zamarznę, praca na magazynie z taką temperaturą to przesada, współczuje Panom, którzy tam pracują i musza marznąć, miejmy nadzieje, ze to się zmieni, to może ktoś będzie chciał przyjść tam pracować.

Pisklak

Niech boziuchna wszechmogąca da dużo zdrowia Panu Prezesowi Regesty, aby mógł jeszcze długie lata prowadzić firmę w której mam nadzieję dotrwać do emerytury. Powodzenia Panie Rafale.

Jessica

Serio? Myślisz, że ktoś Ci tu napisze wynagrodzenie hehe. Zaaplikuj na konkretne stanowisko, zaproszą Cię na rozmowę i wszystkiego się dowiesz.

W mojej pracy jest przyjazna atmosfera, zgrany i przyjazny zespół. Pracodawca zapewnia prywatna opiekę zdrowotna. Polecił bym tą firmę jako solidnego pracodawcę.

Obserwator
@6621004747

I akurat użyłeś nip firmy jako login ;) Jakby było wszystko super, nie byłoby tyłu złych wpisów. Zwróćcie uwagę, że mało który wpis pozytywny jest pisany przez prawdziwych pracowników, podłożone wpisy. Trochę żal.

Leszek
@Obserwator

Hmmm, a w sumie czemu uważasz że to nie jest prawda? To jakie jest twoje zdanie o tej firmie?

@Obserwator

Zazwyczaj jest tak, że na wszelkich forach więcej jest wpisów zawierających krytykę, niestety. Rzadko zdarza się, aby ktoś kto jest zadowolony szukał portalu, gdzie pogratuluje czy pochwali się współpracą. Natomiast, w chwili słabości, złości czy frustracji, bardzo chętnie korzysta się z takiego narzędzia. To nierówna walka. Nie jest naszą intencją sztucznie tworzyć pozytywne opinie o firmie. Jesteśmy otwarci na opinie zarówno byłych jak i obecnych pracowników. Każda Państwa opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy luby zachowań naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Staramy się śledzić pojawiające sią na forum wpisy i na bieżąco wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki oraz prowadzić merytoryczne dyskusje. Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Życzymy miłego dnia Dział HR Regesta SA

Andy
@Leszek

Może konkurencja?

Rekrutacja. Poziom poniżej ZERA. Firma powinna zainwestować w szkolenie z komunikacji. Najpierw przekładany termin co do wyniku pierwszego etapu przez Panią Magde kierownik HR. W następnym etapie umówiona rozmowa na Teams z w/w Panią oraz kierownikiem logistyki. ŻADNE sie nie stawiło. A jakie było zdziwienie ze dzwonie i informuje ze czekam na umówione spotkanie. Niby miało ktoś, coś komuś przekazać, ale ten nie do końca przekazał i tak wyszło. Przeprosiny i informacja że w najbliższych dwóch dniach będzie informacja co do powtórki spotkania. Mija miesiąc i ani Dziękuję, ani przepraszamy ani Pocałuj nas w (usunięte przez administratora) Stąd uważam ze jak tak traktują kandydata na stanowiska kierowniczo/managerskie, to jak to wygląda już w pracy. Nie wiem. Ale co do etapu rekrutacji to oblali egzamin. I Pani kierowniczka HR i Pan dyrektor Logistyki.

Brak bo nie przybyli na spotkanie

Nikola

Super obsługa, bardzo pomocna z miłą atmosferą na stacji.

Super stacja, miła i kompetentna obsługa. Myjnia obok stacji godna polecenia z pianą aktywną. Polecam serdecznie.

Lotosowy chlopak

Atmosfera, którą tworzy ten zespół powoduje, że chce się wracać na tą stacje każdego dnia. Pozdrawiam wszystkich

Raf

Polecam stacje z czystym sumieniem.

Szymon

Super stacja , mega pracownicy polecam

Dominik

Super, myjnia oraz najlepsze paliwo polecam :)

Grzegorz

Wszystko ok. Polecam.

Julia

Stacja na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Pracownicy niesamowicie pomocni oraz serdeczni. W środku panuje ład i porządek.

ewelina

Jestem klientem od lat ,wiec jestem bardzo zadowolona z bardzo milej obsługi pracowników i z produktów które znajdują się na tej stacji, wiec polecam ta stacje.

Jaguś

Ja powiem tak. Firma bardzo porządna. Polecam jak najbardziej. Chłopaki zadowoleni.

Edytra

Bardzo miła obsługa. pracownik Mariusz z wysoką kulturą osobistą zawsze doradzi i pomorze .Myjnia samochodowa bardzo dobra .Będę polecać tą stację i myjnię.

Iza

Obsługa stacji na bardzo wysokim poziomie. Dzieciaki bardzo zadowolone :) Bardzo polecamy!

Miła fachowa sprawna obsługa stacji, Myjnia godna polecenia. Polecam

tomek

Firma Regesta zainwestowala w nową myjnie z której jestem bardzo zadowolony gdyż zamiast szczotek jest aktywna piana teraz nożna fajnie umyć autko, obsługa na stacji paliw bardzo miła wizytą na stacji jestem milo zaskoczony i polecam innym kierowcą

Wynagrodzenie, zgodnie z regulaminem wypłacane jest raz w miesiącu, po jego zakończeniu. Dodatkowo, zwrot kosztów podróży /delegacje/ kierowców, wypłacane są niezwłocznie po zakończeniu trasy, oddaniu dokumentów i ich rozliczeniu przez dział ZiR. Z poważaniem Dział HR Regesta SA

Zostaw merytoryczną opinię o REGESTA S.A. - Pińczów

• Jak się pracuje w REGESTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy REGESTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 35 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESTA S.A.?

Kandydaci do pracy w REGESTA S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESTA S.A.