INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Bartosz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Remik

Każdy podejmuje decyzję indywidualnie i zupełnie zbytecznie jest ocenianie decyzji innych osób.

Monter rurociągów

Za mniej niż 11 euro to robi sprzątaczka

@Monter rurociągów

Robi bo chce, Ty nie chcesz nie rób

Zenek

Może nie zawsze jest idealnie ale nie przesadzajcie. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Witam jestem teściem Janusza Sowy i bardzo Cię u was pracować mam uprawnień na wózki widłowe

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Warunki mieszkań są dobre Internet telewizja ciepło w pokoju.Warunki zatrudnienia są na najniższych stawkach...transport zapewniony.pracodawca nie organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje.tyle w temacie :)

Norbert

Czy jest powód tej ciszy na forum??

Paulina

@SONY nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam Ci, żebyś zapoznał się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz kolejny komentarz na temat pracy w INDMONT. sp. z o.o. sp. komandytowa. Czy możesz powiedzieć czemu tak uważasz?

@Paulina

Taka jest prawda i nikt nikogo nie obraża. Niestety takie firmy mają się dobrze.

Z Krakowa .
@Paulina

Pani Paulino _odnoszę wrażenie ze Pani udzielając swoich komentarzy _jest jednostronna na korzyść _firmy INDMONT _na czym to opieram. Firma jest wypłacalna i daje umowy _ale stawki są naprawdę niskie ...Monter moze dostać na star 8_9 Euro a Spawacz 10 E -to trochę za mało jak na to branże..i za to ciężko prace ....Napisał bym wienie ale mam obawy ze tego nie puścicie i więcej tolerancji dla negatywnych opinii .

Paulina

Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z Jackiem Mastkiem Prokurentem INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,390721,wywiad-jacek-mastek Czy podzielicie się swoją opinią na temat pracy w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Paulina

@luki czy zdecydowałeś się może wybrać na rozmowę do firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Może warto spróbować i przekonać się samemu. Trzeba pamiętać, że każde stanowisko pracy różni się od siebie warunkami pracy.

Paulina

@Obecny pracownik a czy zgłosiłeś te nieudogodnienia pracodawcy? @Leon skąd masz takie zdanie? @Maro a czy udało Ci się już dostać jakąś podwyżkę? To ważne informacje dla tych co chcą się zatrudnić w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa.

Maro

Pracuje w Indmoncie od ponad roku, byłem na kilku budowach, i jak się dogadałem na początku tak jest, kasa na czas, kwatery przyzwoite, przewinęło się trochę osób ale słyszałem że jest tam coś takiego jak ocena pracownika , proponują mi kolejne wyjazdy więc jest OK.

Paulina

@. jestem redaktorem GoWork.pl i chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa. Odpowiedź na temat warunków pracy, plusów, minusów może być również pomocna dla przyszłych kandydatów.

Paulina

A jakie korzyści znaleźliście współpracując z powyższą firmą?

Paulina

@Staff, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa, a nie poszczególnych osób.

Staff

Szanowny Panie BLA BLA Nie będę polemizował na temat tych bzdur ale ponieważ zostało wspomniane Dillingen może jest Pan jednym z tych 4 mistrzów świata, którzy niedawno przyjechali tam i zamiast iść do roboty urządzili sobie libacje alkoholowe na hotelu przez 4 dni, zjechali, a bojąc się żon tłumaczyli, że to nie ich wina? Jak chciałby Pan pogadać zamiast pisać te paszkwile Panie BLA BLA to zapraszamy do biura.

Staff

Szanowny Panie Mario Pana frustracja wskazuje prawdopodobnie na problemy z zatrudnieniem. Tak jak radziliśmy Panu we wcześniejszym mailu, więcej koncentracji na doskonaleniu zawodowym, lepszym nastawieniu do polskich firm i życie nie będzie wyglądać tak ponuro. Ponadto prosimy, żeby Pan nie obrażał setki pracowników zatrudnionych w Indmoncie od wielu lat bo są to prawdziwi fachowcy a nie bezrobotne jelenie.

Paulina

@Z KANADY, a ile razy pracowałeś przez INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Paulina

@BLA BLA, a co możesz uznać za największy plus pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Paulina

Czytaliście wywiad opublikowany na naszym portalu? Możecie go znaleźć w specjalnie wyróżnionej kolorem czerwonym zakładce, przy wątku firmy :) http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,390721,wywiad-jacek-mastek

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa