INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

gfdggkk

Dobra opcja by dorobić. Tyle że eksport... szkoda nerwów czasem..

Tomasz

Matołki gość się pyta jakie są stawki a nie czy jest kolorowo !Więc napiszę ktoś czy w Indmoncie to tajemnica

MAGik
@Tomasz

Stawka taka jaka se z nimi wynegocjujesz proboj wszędzie rożne projekty mają. Zadowolony jestem ze swoich dogadanych warunków.

Maria
@MAGik

Taaak a ja chce 50 tys wynegocjować np i co? Nie znoszę takiego gadania. Zawsze widełki jakieś są. To powiesz?

Alex

Pracowałem w Indmont Kraków jakiś rok temu i po jakiś 3 tygodniach doczytałem w Umowie że należy natychmiast zgłaszać gdy nie było w pierwszym dniu szkolenia BHP.Pracowałem jako spawacz w Niemczech.Napisałem maila ponieważ jestem wyczulony na bhp w miejscu pracy-byłem SIP-owcem.Napisałem do dyrekcji w Krakowie i już w następny dzień w pracy byłem na cenzurowanym. Kolega który tam dowodził miał do mnie pretensje że wysłałem tego maila!Reszta również jakoś nie chciała już ze mną gadać!! Tam miałem spawać w met.111(taki egzamin mnie w Polsce zrobiono) ale na miejscu okazało się że tj.spawanie met. 136. Parę tygodni temu zadzwoniłem do Indmontu ponieważ była oferta pracy od nich na met.111.Jakiś gość powiedział do mnie:z panem coś było nie tak-sprawdzę i oddzwonię.Nie oddzwonił. Napisałem zatem do nich maila i zapytałem : Czy pisanie prawdy wg.poleceń Dyrekcji z Umowy o pracę jest złym,nagannym postępowaniem?Dlaczego nikt tego mnie nie potrafi wyjaśnić? Po co zamieszczają w Umowie o pracę takie nakazy skoro potem (usunięte przez administratora)dyskryminują pracowników którzy mówią lub piszą prawdę wg.ich zaleceń? Dla mnie jest to pogwałcenie wszelkich zasad!!! Uważajcie zatem,tam nie potrzebują uczciwych a jedynie naiwnych. Pozdrawiam

Mirspeed

Witam szanowne grono . Czy ktoś pracuje bądź pracował w firmie indmont? Jakie są stawki dla spawacza? Jak wygląda zakwaterowanie są 1lub 2 czy po 10 w pokoju. Jaka jest ogólnie atmosfera na robocie? Pozdrawiam

Dino
@Mirspeed

Witam, spawać w tej firmie robi jako pracownik do wszystkiego .. Żenada ogólnie ze wszystkim ,na paliwo trzeba się składać(usunięte przez administratora)Jedynie kasa na czas(usunięte przez administratora)

Mirspeed
@Dino

Jak to na paliwo zrzutka?

Kania
@Mirspeed

Wszystkie firmy dają przejazdy tylko Indmont kasuje pracowników za paliwo z kwatery do pracy

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?
@edi

Ja byłem z nimi w Austrii i w Niemczech i napisze tak .Niech się cały Indmont wstydzi że ma takich prowadzących (usunięte przez administratora) Pana M.R pozdrawiam jedyny normalny .

Mag

Witam. Jak teraz jest w indmont? Jakie zarobki, godziny pracy i warunki zakwaterowania?

Spawacz tig
@Mag

Spawacz 12euro Praca huta 58 tygodniowo Na Warsztacie chłopcy mają tylko 40h Warunki zakwaterowania są ok Jak się normalnym to i da się dogadac

TIG
@Spawacz tig

To niezły wyzysk.

Pawełdzi

Czy firma zatrudnia Spawaczy tig z niewielkim doświadczeniem a jeśli tak czy idzie złapać coś doświadczenia czy kończy się jako szlifierz malarz a spawarki nie dadzą dotknąć

TIG
@Pawełdzi

Nie ma szans. Szukaj gdzie indziej.

Cekin

Byłem z nimi w austri. Dobry projekt główny brygadzista taki jak czeba. Wszystko było.

kolololo

Długo u nich pracowałem, rozliczają na czas, auta nowe dają. Kwatery średnio zależy jaka budowa. Mam robote teraz w dani ale pewnie do nich wróce.

Lolop

Jest 2021 rok branża przemysł ciężki a oni dają 9euro na godzinę. Buahahaha. Pozdrawiam ludzi którzy (usunięte przez administratora) za takie pieniądze. Zastanówcie się co robicie.

Ekipa Dillingen

Robota jak robota ale ludzie spoko polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna do INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa odbywa się w siedzibie firmy?

Radek

Dzień dobry, w pierwszej kolejności staramy się umawiać rozmowy kwalifikacyjne w głównym oddziale firmy Indmont w Krakowie lub w biurze w Koninie. W przypadku braku możliwości przyjazdu kandydata na spotkanie istnieje opcja połączenia wideo-rozmowy. Inaczej wygląda to w momencie rekrutacji kandydatów na stanowisko spawacza, wtedy konieczne jest wykonanie próbek spawalniczych w Krakowie czy Koninie. Pozdrawiam

@Radek

Ile czasu trzeba poczekać po rozmowie kwalifikacyjnej na odpowiedź firmy odnośnie tego czy udało nam się dostać pracę? Czy odpowiedź dostaje każdy czy tylko wybrani kandydaci, którzy przejdą ją pomyślnie? ;P

Jedyne co można przyznać to że są wypłacalni zgodnie z tym jak się Umówisz. A w pracy zazwyczaj trzeba (usunięte przez administratora) zależy na jakiego pseudo prowadzącego trafisz bo 88%to tylko zna język ( nie obrażając kilku fachowców których na jednej ręce zliczyć można) nie będę się rozpisywał ale to nie dla fachowców firma bo wystraszeni ludzie którzy trochę języka znają ganiają ludzi bez pojęcia i organizacji pracy

Chciałabym dopytać o kwestię 'umówienia się' co do wynagrodzenia w Indmont - co dokładnie masz na myśli, czy stawka jest do negocjacji? W jakich widełkach można negocjować? Co jest doceniane u kandydatów na pracowników i może przełożyć się na wynegocjowanie wyższej stawki?

Gela

Witam wszystkich tu obecnych mam pytanie w sprawie pracy w Niemczech, ogólnie to mam już wyjazd 25 mają, ale się wacham ponieważ doszła do mnie informacjia ze ponoć trzeba się składać na paliwo żeby dojeżdżać do pracy, chciałabym wiedzieć czy tak jest i jak tak to ile?

Zuzanna

Jak długo pracowałeś dla INDMONT ? Rozumiem, że nie byleś zadowolony z wyposażenia jakie CI zaoferowano, ale może firma miała inne plusy?

Zuzanna

Jakie realne stawki na Montera Przemysłowego w Niemczech? Widzę, że INDMONT poszukuje kandydatów na to stanowisko, poczułabym się jednak pewniej, gdyby ktoś znający firmę od środka udzielił mi tych inforamcji.

Juz kilka zleceń wziąłem z tej firmy i zawsze jestem zadowolony.Dobra wypłata na czas i można sie ze wszystkimi dogadać . Kierownik super !

Marceli

Witam Panowie udzielacie jakiś prawdziwych informacji na temat pracy i warunków w Indmoncie.Zastanawiamy się z kolegami czy zatrudnić się w Indmoncie

Czy ktoś z was pracował przez firmę Indmont jako spawacz tworzyw sztucznych/zgrzewacz i ma jakieś opinie?

Paskudna firma okropne warunki mieszkaniowe..brudna ciężka praca na hutach .male zarobki..zrzuta co tydzien na paliwo ...klamczuchy w biurze...W Krakowie i w Koninie...obiecują cuda...Nie dajcie się złapać w sidla...Oni żerują na was..tam pracują tylko desperaci...NIE POLECAM..

@Kraków

Tu chodzi może o ofertę dla spawacz tworzyw sztucznych? Zainteresowałem się tą ofertą ale widziałem też inne i nie wiem na którą się zdecydować

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa