Indmont

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Indmont

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Indmont?

Gdzie oni mają siedzibę w Koninie

Motak Nowy wpis
@Piotr

Tam na górze w tym biurowcu na Energetyków

Piotr Nowy wpis
@Motak

Dzienki

Motak Nowy wpis

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Dużo zleceń robota na okrągło warunki standardowe.

Edyta

I co, wróciłbyś?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Indmont? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Miras

Ludzie jakie umowy daję Indmontu -?

katar123

Kupili znów nowe samochody i nimi się jeździ. Dość dbają o człowieka. Praca jest ciągle

Katarzyna
@katar123

Ciagle to znaczy ciagle nowe oferty czy jest stabilna?? Nie zrozumiałam

Karol

Indmont pracę jakoms tam ma ale za (usunięte przez administratora) pieniądze.Pracowalem i nie polecam

Dani

Panowie może ktoś napisać jak jest obecnie w Indmoncie z pracą ?

...

polecam

Beata
@...

A coś więcej?

Ksm

Panowie mam propozycję pracy w Indmoncie i jechać na remont do Bochum . Ktoś był na remontach , jakieś opinie ???Pozdrawiam

...
@Ksm

na remontach jest dużo godzin w krótkim czasie, często praca brudna, ale wiadomo że to prace remontowe. Ogólnie polecam, kwatery po dwóch w pokoju.

Edyta
@...

A bardziej taki PRL czy nawet znośnie jeśli o standard chodzi?

Witam szanowne grono . Udzieli ktoś informacji jak jest teraz w Indmoncie ? Do kogo najlepiej jechać na kontrakt ?.

Grzes
@Marek

Witam, do wszystkich oprócz K.N i Ł.SZ. Pozostali całkowicie normalni

Irek

Bardzo dobry pracodawca ale oczekuje zaangażowania i solidnej pracy od pracowników.

Crack
@Irek

I po co kłamiesz i robisz za rycerza na białym koniu ?

Mikuś

Bzdury i kłamstwa zarówno w Krakowie jak i w Koninie..tak jak ktoś napisał ..Paskudna firma Okropne warunki pracy małe stawki zero podwyżek.Trzeba płacić za paliwo na dojazdy.Pracowałem tam i już nigdy więcej i nikomu nie polecam tej agencji bo to nie jest firma.Żaden spawacz który umie dobrze spawać nigdy u nich się nie zatrudni.Tak samo monter.Ja pracowałem z izometrią myślałem że dostanę podwyżkę ale nie mogłem się doprosić więc odszedłem.Teraz pracuje na rafinerii za 18 euro netto i nie muszę płacić za paliwo.NIGDY NIE POLECAM KOLEDZY.

Monter
@Mikuś

O co chodzi z tym paliwem za dojazy?

Średnia wieku jest zróżnicowana?

Marceli

Witam Panowie udzielacie jakiś prawdziwych informacji na temat pracy i warunków w Indmoncie.Zastanawiamy się z kolegami czy zatrudnić się w Indmoncie

Jak długo trwa proces awansu w Indmont?

monter

kolego, ja porobiłem kilka miesięcy i nie było problemu z podwyżką. Jak wykażesz się na robocie, to na pewno coś ugrasz. Mówili, że każdy projekt jest sprawdzany czy oceniany i jak dobrze robisz, to spoko.

spawacz

(usunięte przez administratora) to spawacz, który mówi, że "spawa wszystko" a na projekcie nie zdaje próbek, bo albo nie zna rysunku, albo nie potrafi prądu ustawić. Na spotkaniu powiedziałem, co umiem i mogę robić a czego nie potrafię i pojechałem na projekt, który był spoko (godzin po 11, ludzie w miarę też - jeden zjechał, bo wyłożył się na próbkach). Wyjeżdżałem już z kilku firm i Indmont na ich tle źle nie wypada, nawet dobrze - ja jeżdżę z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Indmont - Konin

• Jak się pracuje w Indmont?

Zobacz opinie na temat firmy Indmont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indmont?

Indmont