Opinie o MJM Group w Rathfriland

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group w Rathfriland

Jaki dress code obowiązuje w MJM Group?

Tomasz

Mjm group już nie ma więc i fress codu tez. W mjm marine zielone i granatowe o ile się ciuchy dostanie. A tak to nawet w dresach na robotach ludzi widziałem czy w jeansach.

Byłeś u Jarka na rozmowie więc napewno Ci powiedział co i jak. Że musisz mieć torbę narzędziowa i odnośnie obowia jakie ma być, oraz to że po to biorą twój rozmiar ubrania bo kupoja ubrania robocze. Więc czego nie zrozumiałeś z rozmowy. Wiadomo że dopuki nie dostaniesz ubrania roboczego od firmy musisz mieć jakieś swoje jeansy dresy itp. I nikt Ci z tego powodu nie zrobi tam awantury.

Tomasz

Trochę z innej beczki o firmie Pakos Interior Wylądowaliśmy w Chorwacji na kontrakcie w Splicie. Pan Tomasz choć ponury potrafi ludzi przekręcić na kasę i robotę. Miał być zwrot kasy za testy na covid a tym czasem dowidzieliśmy się że zwrot i owszem ale przez NFZ w Polsce po powrócie. Kwatery... biegające nocą pluskwy i gryzące co noc, pourywane krany i deski klozetowe za które jak uslyszelismy zostaniemy obciążeni bo rok temu podobno były ale my tu jesteśmy od 4tygodni i ich nie ma. Na 40 chłopa 4 natryski i 2 kuchnie. Policzylismy i wyszło że Tomasz nas orżnął na blisko 3000zł bo doliczył zużywające się wiertła i koronki co jest absurdem i szczytem nieprofesjonalnego podejścia do zarządzania projektem i ludzmi... Bardzo odradzam współprace bo czesto są przestoje w pracy i oczywiście nie płatne. My tu do pracy na zarobek, a nie na wakacje od rodzin przyjechaliśmy.

Tyson
@Tomasz

Naprawdę te warunki to katastrofa taka??? Bo przyjmuje na Chorwację izolerow na, statek!!!

@Tyson

Tak. Niestety tak. Post z maja, wiec już chyba masz aktualne info jak tam bulo i jest obecnie.

@Tyson

Podobno wszyscy uciekli od Pakosa bo nie wyplacil kasy za maj itd. Tam stocznia opoznia platnosci, ale sporo winy Pakosa. On jako wlasciciel firmy gania w brudnych ciuchach innej firmy z zamalowqnym markerem logo ktore i tak widac. Więc jak traktować takiego biznesmena ktory nawet na sobie oszczedza.

Stanlej

Witam orientuje się ktoś kiedy będzie jakiś większy kontrakt

@Stanlej

W sierpniu Cadiz a obecnie Anglia i Szkocja z większych kontraktów.

Gruby
@Tomasz

Dokładnie od 8 sierpnia Cadiz

Siema

Witam orientuje się ktoś kiedy będzie jakiś większy kontrakt ?

Ronaldo
@Siema

A Bronek do ciebie nie dzwonił? 16lipca rusza kontrakt w Anglii. Dzwoń teraz to się jeszcze może załapiesz

Markowy

W Glasgow już trwa od 11 czerwca do 31 lipca

Stanley

A kojarzy PAN taka osobę jak Stanley

Stanley
@Ronaldo

Właśnie nie a wyjeszdzam juz bardzo długo z ta firma

@Stanley

Ja już długo nie jeżdżę ale Stanleya znam . Musisz bardzo długo" z ta firma wyjeszdzać " że ludzi już nie pamiętasz Niestety skleroza albo te upały ;) Pozdrawiam

Swoj
@Siema

Wczoraj polecieli do Anglii a 7 sierpnia na Hiszpanię lecą.

Orlando

Czy ktoś coś wie na temat kontaktu w Szkocji?

Mlody
@Orlando

Chodzi o kontrakt? Ja nic niewiem a może ktoś inny coś na ten temat wie?choc doszły słuchy że niby 1 czerwca wylot . Też chętnie się dowiem

???
@Orlando

Nawet jak ktoś coś wie to trzyma to dla siebie. Wszak kontraktów nie było od półtora roku,wiec się nie chwalą i mają absolutna rację.

Adas
@???

A jednak jest dostałem maila ze mamy czekać kiedy możemy wejść na statek ,,Azamara,, wylot mialbyc już 1 czerwca ale będzie kilka dni opóźnienia

Pm

Jest w Glasgow 3 miesiące

Siema chłopaki z MJMu jestem bliskim kolega Janusza Popielewskiego ps Kaper Tani Armani. Zwracam sie z prośba o pomoc dla naszego kolegi o godne przeżywanie choroby Jeśli chcecie pomoc zajrzyjcie na stronę internetowa Zrzutka.pl. Janusz wygra z sla Z gory dziekuje za pomoc w imieniu Janusza

Ciaparito

Ma ktoś jakieś wiadomości kiedy wracają większe kontrakty?

Ehh
@Ciaparito

Raczej nie nastawiaj się na kontrakt.

Rafal

Mjm do konca 2021roku ma byc zamrozone

Kazik
@Rafal

Mjm w Irlandii zamknięty a Jarka widziano jak warzywa w sztumie na targu sprzedaje więc lepiej szukajcie innej roboty.

olo

na ludzkiej krzywdzie się dorobił Też mu dom robiłeś czy w łapę dałeś Może rynek kupił dla tego tam chodzi jarek i jarosław i wszystko w temacie A kolega niech się tak nie ciska bo mu żyłka pęknie a teraz covid ;)

........
@olo

Masz umiejętności to nie musisz nic remontować i nic dawać ja nie dałem nie remontowalem i wyjeżdżam dalej a ty siedź i narzekaj dalej jaki to mjm i jarek nie dobry teraz

Olo
@........

Nie płacze kolezko W mjm pracowalem ponad 5 lat Nie byłem joinerem Od 2 lat jeżdżę z innej firmy i żal mi patrzeć na chłopaków jak ich traktują Choć nie którzy na to zasługują Ciemnota straszna Dużo chłopaków już odeszlo gdzie indziej A Tobie życzę dalszych kontraktów w mjm bo liczę że bez wujka lub kuzyna nie dasz sobie rady w innej firmie Na jarka nie narzekam bo nie on mnie zatrudnial ani z waszych rejonów Pozd

........
@Olo

Mjm jest zawieszone z tego co wiem ja też od 2 lat tam nie jeżdżę z mjm i daje sobie bardzo dobrze radę w innych firmach ????????????

On
@........

Panowie szukam pracy na statku jako konserwator,malarz itp.Posiadam książeczkę marynarska jak i wizę do USA

Rydzyk
@olo

Olo jak tam w Norgi takie małe MJM coś cię nie słychać.Niezle ściemniasz gdyby nie mały czub że Sztumu jak go nazywasz kim by Norgi robiło na Stena Line jeżeli umiesz to odpowiedź ale mądrze.

@Rydzyk

Witam Niestety zły strzał . Nie pracuje dla Norgi ale pozdrawiam Andrzeja , Pawła i Roberta i życzę im jak najlepiej . Nie moglem Tobie szybciej odpisać ale jestem teraz na statku w Portugalii . Wracam pod koniec stycznia i jadę na przełomie miesiąca do Singapuru . Prace mam i mam nadzieje ze Tobie też dobrze się wiedzie i nie jeżdżę tylko z jednej firmy jak coś ;) A mały czub niech siedzi w domu i nie denerwuje spokojnych ludzi Pozdrawiam i może gdzieś się nawet widzimy a nie wiemy o tym :)

@olo

A może masz namiar na jakaś prace na statku,malarz,konserwator .Posiadam książeczkę,visa do USA

@Szukam

Niestety w czasie tak zwanego covidu ciężko jest z praca jak się nie ma znajomości Na takich stanowiskach to raczej na razie ciężko Zadzwoń do Baltecu może coś u nich będzie ale tam tak samo jak w MJM jeżdżą na małe roboty starzy pracownicy Pozdrawiam

@olo

A jakiś namiar na Baltec?

Adas

Najprawdopodobniej od Maja

Ziomus

To jak wkoncu z tym Cadiz podobno jest robota i są już zapisy

Ludzie!!wyjeżdżając na kontrakty wiedzieliście na co się piszecie, praca jak każda inna, byłem kilka razy i nie mówię że było lekko oczywiście terminy gonią więc trzeba było zapierdzielac,na wakacje się nie jeździło, a co do Jarka albo Kuby, to jakby popuscili cugle to dopiero tam by się działo, bo większość ludzi którzy pracowali myśleli że są na wczasach A nierobów bywało dużo i oczywiście takich bez pojęcia też, a żeby to wszystko ogarnąć i przypilnowac to potrzeba twardej ręki i podejścia, Zawsze było ciężko ale jak ktoś solidnie pracował to nie był traktowany źle

Witam czy posiadacie Państwo jakieś informacje na temat kontraktów, z przyjemnością po dłuższej przerwie bym pojezdził, pozdrawiam

@Adam

A w jakim charakterze tam pracujecie,co robicie?

Iwona

"Mamy wewnętrzny, sprawdzony system szkoleń i bardzo szczegółowo opracowane procedury. Dzięki temu możemy zatrudniać nawet osoby nie posiadające wielkiego doświadczenia w branży gastronomicznej, a to pozwala na włączenie do grona naszych pracowników osób, które przy standardowych formach rekrutacji nie miałyby na to szans." - Takie informacje można wyczytać na stronie firmy. Ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda ten system szkoleń? Chciałabym się dowiedzieć czy dotyczy to tylko nowych pracowników i szkolenia wstępnego czy też może starsi pracownicy mogą liczyć na poszerzanie swojej wiedzy. Wypowie się ktoś?

@Iwona

My tu o mjm marine rozmawiamy a nie mjm z gasťronomi

Wirrrr

Nie opowiadajcie bzdur!!!!!! Nie ma na tą chwilę żadnych kontraktów, NIGDZIE MJM, Marineteknik, Baltec- wszyscy stoją z kontraktami!!!!! I nikt nie odpowie kiedy się kontrakty pojawią. Każdy ma co najwyżej nadzieję, że na jesień się coś może ruszy

@Wirrrr

A Norgi Group pracuje ;) to takie drugie MJM Trochę o Nas tu cicho na tym FB????. Koniec spekulacji...???? ???? My działamy i pomimo panującego koronawirusa wszyscy mamy się dobrze????????????????????????????????. *Pracę w Papenburgu ????️wykonywane są zgodnie z planem choć zmianowy czas pracy nie wszystim służy ????- paru śpiochom oczywiscie nie ???? ????. *Pracę w Bremerhaven idą pełną parą???? Statek???? Iona choć praktycznie jest już gotowy, to wymaga jeszcze trochę dobrej pracy naszego zespołu.???????????? Cieszymy się że ruch lotniczy znów ruszył bo już zbliża się czas na "refity"???????????? ???? Nie zapomnieliśmy również o rynku polskim... ???? Podczas gdy gospodarka Polski???????? wchodziła w recesję my postanowiliśmy zakupić ????hale????????️ tak by od jesieni ruszyć z produkcja ale o tym bliżej już niedługo wam napiszemy ????. Wiec nie pisz bzdur .Ja jeżdżę z innej firmy i czekamy na loty po za Unie A teraz dzwonić do małego czuba ze Sztumu

Rydzyk
@olo

Napewno się widzimy raczej napewno.Pozdrawiam.

@Rydzyk

Coś więcej na temat pracy można,w jakim charakterze?Szukam jako malarz,konserwator

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MJM Group?

Gumis

A to zaczęła się rekrutacja

M.M.

Czy ktoś jedzie w styczniu do do Singapuru ? Paru kolegów z innych firm jedzie

Darek

Czy wiadomo już coś o wyjazdach na kontrakty? Kiedy firma wraca do działania?

Witam, czy są jakieś nowe informacje? Jeśli dostałem SMS i byłem już zapisany na marcowy kontrakt, to czy są szanse, że bede brany w pierwszej kolejnosci? Pozdrawiam

Stary
@Nowy

Marne szanse, takich jak Ty jest tysiące osób. Więc nie licz .

Bolek
@Nowy

Jeśli coś ruszy w najbliższym czasie to i tak będzie nowa rekrutacja

Jakis
@Stary

(usunięte przez administratora) Mówi ze 1600 dam i kontrakt będzie na wrzesień. Także do barona zasuwaća nie tu na forum.

Paragon czy faktura?
@Jakis

Dam 1600 ale czy robotę dostanę? Bo przecież nikt mi nie pokwituje, że wziął kasę za załatwienie roboty.

Xenobiusz
@Jakis

A kartą można płacić? I te 1600 to w jakiej walucie?

@Jakis

Niech poda nr konta lub namiary jakieś bo jest sporo ludzi co chcą zaplacic

Bez szans
@Nowy

Sporo osob bylo na kontraktach i im przerwano robote e trakcie, do tego jak ruszy, to raczej w pierwszej kolejności będą brani pod uwagę starzy pracownicy, a nie nowi do przyuczenia

Eryk Szulc
@Nowy

Poszukujemy stolarzy okrętowych do Turku do Finlandii, bardzo proszę o kontakt email ericszulc@vp.pl. praca na nowym statku Carnival Grasso. Dziękujemy.

@Bez szans

Witam Wiadomo ze w pierwszej kolejności pojada starzy pracownicy , choć młodym proponuje dzwonić do Jarka co jakiś czas . Mam nadzieje że w końcu się ruszyło Ja jadę do Brestu 29 sierpnia ( około 50 osób na 2 tyg ) Przed chwila rozmawiałem z Jarkiem i w połowie września ma być następny kontrakt około miesiąca ponad 150 osób Pozdrawiam i do zobaczenia

Joiner
@olo

To o której ten wyjazd jutro? ????

@Joiner

@Joiner Ja jadę busem Musze małemu czubowi ze Sztumu przewieść fajki i wódę aby się mógł odstresować od tej pandemii Słabe zarobki ma teraz a jak wiadomo nie ma świeżej zwierzyny to nie ma pieniędzy Pozdrawiam i dzwonić i pisać do jarka ;) ;) ;)

Gumis
@olo

Może ma ktoś jakąś wiedzę na temat kontraktów w tym roku.

Na jakie benefity można liczyć w MJM Group?

CallBack

Na garba napewno, ewentualnie koszulka spodenki ????

A czego byś sobie życzył? Jedziesz do pracy ,więc masz przelot, nocleg,wyżywienie. Cóż jeszcze chcesz ?

CallBack
@1234

Multisporta, owocowe środy i oczywiście chmielne wieczory ????

MJM dog

W dalszym ciągu MJM nie ma żadnego kontraktu na najbliższe miesiące więc nie łudźcie się, że gdzieś pojedziecie z tym roku. Nawet jak podpiszą coś nowego to potrzeba kilku miesięcy na przygotowanie dokumentacji, zamówienie materiałów i prefabrykację. Kontrakty, które miały się odbyć w okresie pandemii zostały przełożone na bliżej nieokreślony czas i raczej nie prędko się odbędą. Jak czytam Wasze teksty, że inne firmy z branży mają robotę to mi żal Was. Te, firemki pracują na nowych budowach które zostały rozpoczęte i zostaną dokończone i na pewno tam nie znajdziecie pracy. Pozdro600

@MJM dog

Powiedz mi z jakiej jesteś wioski? Otóż na stronie Mjm napisane wyraźnie ze wracają do pracy biora pod koniec lipca najpóźniej początek sierpnia. To jeden z drugim wieśniakiem tworzą to coraz nowsze historiee..

qwerty
@Łuki

Glabie jak byś trochę tematu znał,to byś wiedział że najpierw startuje stolarnia w Irlandii,A później statki :)

@qwerty

Tematu.. Znam w przeciwieństwie do Ciebie angielski i sobie przeczytałem co jest napisane.. A Ty zyjesz tym co jest usłyszałeś

MJM dog
@Łuki

Jeśli dla ciebie Gdańsk jest wsią to gratuluje ograniczenia umysłowego. Jak tak dobrze znasz angielski to proponuje poczytać co się dzieje w branży wycieczkowców i połącz sobie fakty. btw 80% pracowników MJM w Newry jest w dalszym ciągu na postojowym a ludzi na stolarni zwalniają więc sytuacja wcale się nie poprawia. Pozdro

@MJM dog

No tak Gdańsk wielka metropolia.. Wieśniakiem możesz być mieszkając nawet w Warszawie. Otóż słuchaj 1 września rusza stocznia w Niemczech a w nim nowy statek z Elblaga jada dwie firmy od Tomka (wentylację) od Pawła (stolarka) we Francji będzie projekt Disney. Stena line to. Akurat nie nowe projekty bo remonty podczas pływania. Meriva zaczyna 7 wrzesien I tam dwa nowe projekty.. Wystarczy poczytać pod dzwonic.. Nie siać plotek. Mjm najgorzej płacącą firma a wszyscy płaczą.. Dlaczego? Nie potrafią isc do nowej pracy i lubią być (usunięte przez administratora)

Arek

Jestem w tym momencie na kontrakcie w Belfascie z MJM i mam się dobrze

Kk
@Arek

Na stolarnii? Czy gdzie?

Radovic
@Arek

Statki odwolane na 2 lata.. Ludzie szukajcie innej pracy bla bla.. Miłej roboty hehe

Radovic

To był sarkazm.. Przecież pracują od 2 tygodni

Pracujemy dla pieniędzy

Właśnie dostałem propozycję wyjazdu z INNEJ FIRMY. Praca w dla elektryka trakcie rejsu, proponowana stawka 9 Euro na godzinę, bo koronawirus. (usunięte przez administratora)Z zawodem elektryka ślubu nie brałem, ważne żeby praca przyniosła przyzwoity dochód.

Jak obniżać to wszystko
@Pracujemy dla pieniędzy

Jak mi proporcjonalnie obniżą również rachunki za mieszkanie, media, samochód oraz ceny wszystkiego w sklepach, to mogę robić za taką stawkę.

Witam, Czy może mi ktoś powiedzieć, jakie szanse na dostanie się do pracy ma osoba, która nie ma jakiegoś wygórowanego doświadczenia w remontówce? Tyle o ile remonty w domowym zaciszu dla siebie. Pytam uprzejmie, bo nie wiem czy sobie mogę nadzieję robić, czy lepiej szukać gdzie indziej. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group - Rathfriland

• Jak się pracuje w MJM Group?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group?

Kandydaci do pracy w MJM Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group