MJM Group

Rathfriland

Opinie o MJM Group

anonim 2009-06-03 13:08:11
Słowa kojarzące się z MJM Group-Marine Project (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..DOBRA. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .DOBRA.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?6.10 f
Najbardziej podobało mi się w MJM Group-Marine Project:
Najbardziej nie podobało mi się w MJM Group-Marine Project:
styrany pracownik 2011-03-28 15:25:59
masakra jakaś Jarek ssman który biega po statku i drze ryja na każdego i goni do pracy ciągle mało i mało ,nieludzkie warunki które przeszły moje największe zdziwienie nie da się tego opisać . najgorzej jak sobie upatrzy kogoś i zauważy ze można po nim pojechać to nie odpuści do końca ludzie biegają a nie chodzą w pracy przestraszeni.koleś nogę rozwalił i nie pojechali z nim do lekarza tylko autobus i bilet z dani do domu
anonim 2011-04-11 12:00:25
styrany pracownik - 2011-03-28 15:25:59

masakra jakaś[usunięte przez administratora] ssman który biega po statku i drze ryja na każdego i goni do pracy ciągle mało i mało ,nieludzkie warunki które przeszły moje największe zdziwienie nie da się tego opisać . najgorzej jak sobie upatrzy kogoś i zauważy ze można po nim pojechać to nie odpuści do końca ludzie biegają a nie chodzą w pracy przestraszeni.koleś nogę rozwalił i nie pojechali z nim do lekarza tylko autobus i bilet z dani do domu

to co napisał kolega to prawda też tam byłem i przeżyłem to piekło nie obowiązują tam żadne normy jestes tam traktowany jak zwykła [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzień i noc na sniadaniu i jednej bułce nawet wody do picia nie było A cały ten jarek to chory psichicznie człowiek który dorwał sie do stonowiska . Raz tak mu cisnienie skoczyło że go ze statku zniesli bo chłop nie wytrzymał i zemdlał.Pracownicy którzy tam pracują są zastraszani przez tego cwela jarka robi co chce. ale mam nadzieje że kiedys trafi na takiego co mu morde obije bo naprawde mu sie należy.JEŻELI MIELIBYŚCIE JECHAĆ Z TEJ FIRMY TO NAPRAWDE SOBIE DARUJCIE!!!!!
anonim 2011-04-12 20:19:12
do styranego pracownika ,jak odwiedzisz tą strone to proszę o podanie jakich kolwiek numerów tel. do tej firmy ja obecnie posiadam 4 numery do tej zasranej firmy 2 są wyłączone [usunięte przez administratora] też ma wyłączony a [usunięte przez administratora] odrzuca połączenie totalne echo a nie otrzymałem jeszcze pieniędzy na konto i niewiem co dalej Może Ty dostałeś? napisz jesli posiadasz jakies informacje.pozdro.
seba 2011-09-19 11:38:52
hej ja wiecie jakie ta firma ma warunki w Irlandii bo dostałem od nich propozycje ale to co przeczytałem mnie przeraza dajcie znać proszę
ldw 2011-09-25 17:39:51
Daruj sobie ta firme dobrze radze !!!! takiej padaki nigdzie nie znajdziesz !!
były biały murzyn w mjm 2011-10-03 23:43:30
Nie jedzcie tam!! mjm w irlandi to katastrofa!!![usunięte przez administratora] pracy,atmosfera straszna,kierownictwo wrogie i z uprzedzeniami do polakow,maja polakow za białych murzynow.podchodzili do nas gorzej niz do swoich psow
desperado 2011-12-09 14:34:48
PO RA ŻKA !! Ponad mieisąc po kontrakcie i kasy nie ma !! Telefony wszystkie głuche. To się nadaje do sądu pracy ! Wszystkie z punktów umowy, dotyczące płatności są łamane !!! przez MJM.
desperado 2011-12-09 16:25:54
....heh, właśnie kasa doszła... z niemałym opóźnieniem, ale doszła.
anonim 2011-12-15 20:25:10
Nie tylko w irlandi na kontraktach to somo jesteś niewolnikem.
XDD 2012-06-06 10:47:18
widzę, że to gorąco, jeśli mogę się spytać dostał już ktoś kasę za ba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a (wyjazd był 20 kwietnia, a mamy dziś 6 czerwiec)
Anonim 2012-11-17 13:28:07
NIe wiem jak sprawa wyglada na statkach,ale mialem przyjemnosc wspolpracowac z ta firma przy projektach jako freelance i jestem zadowolony a owo zadowolenie jest obupolne bo wciaz wspolpracujemy.
Wlasciciel firmy Brian jest bardzo mila,zeczowa osoba,traktuje fachowcow z szacunkiem i nie obnosi sie tym ze jest szefem,przynajmiej takie zrobil na mnie wrazenie.
:( 2012-12-18 12:10:15
Ok, sam szef jest jaki jest, a na kontraktach prawie nigdy go nie ma. On wymaga od swoich managerów i foremanów, a oni jadą po zwykłych pracownikach, jak po łysej.... Dlatego ty jako freecośtam nie masz pojęcia co się tam dzieje.
Anonim 2012-12-21 18:41:36
Mam pytanie bo właśnie dostałem ofertę pracy w Irlandii od tej firmy czy może ktoś cos powiedzieć jak tam jest. Praca w mieście Newry. Z góry dzięki
byly pracownik 2013-01-02 17:11:25
DARUJ SOBIE jesli masz szacunek do własnej osoby zarobisz wielkie gó.. i bedziesz żył w warunkach ponizej godnosci ludzkiej oczywiscie za ktore bedziesz musial zaplacic.(Byly pracownik.)
miki 2013-05-24 10:06:26
masakra same układziki synek tatuś szwagier jedna klika a większość nie ma pojęcia o żadnej pracy na statku jak podpłacisz komu trzeba to pojedziesz tylko znajomości i układy
anka19722 2013-06-16 18:27:52
o jakim systemie socjalnym Ty mówisz ....jestem wdową po zmarłym pracowniku wiem coś o tym
anka19722 2013-07-15 13:08:25
żadnej renty,żadnego odszkodowania ,żadnego nawet jednego spotkania z właścicielem firmy po śmierci mojego męża ŻENADA
dlugi84 2013-08-06 22:45:14
ja tam byłem 4 razy i nie narzekam a jak ktoś sobie nie potrafi poradzić w pracy to jego problem. tam trzeba chłopa z jajami a nie panienke
dlugi84 2013-08-06 22:54:24
zapomniałem dodać że ja też tam byłem zwykłym robolem i lekko nie było a [usunięte przez administratora] jaki jest taki jest ma za to płacone żeby robota szła bo jakby popuścił wodzy to by mu na głowe wszyscy weszli. mnie też ganiał 1 kontrakt 2 , potem byliśmy razem w irlandi na stolarni a nawet mieszkaliśmy razem w pensjonacie w 5-tke i nie było zle. i jakby tylko się teraz odezwali że mam jechać na kontrakt to jade z zamkniętymi oczyma
bolo2013 2013-11-27 11:24:47
(usunięte przez administratora)( moze i nerwus )ale jest po to aby robota szla do przodu a jak ktos nie ma pojecia o robocie to niech w domu siedzi albo do Krakowa niech jedzie od smoka(usunięte przez administratora) wyrzucac on musi ganiac ludzi aby wyrobic sie w czasie i niech oszolomy nie opowiadaja ze nie warto jechac kasa dobra a robic wszedzie trzeba
długi84 2014-03-06 23:28:20
robić trzeba wszędzie w Polsce w Niemczech w angli belgi czy stanach. podstawą jest niebać się pracy i nie ważne jest jakiej. (usunięte przez administratora)
agula74 2014-09-19 21:44:02
witam,prosze o pomoc,moj kuzyn dostal oferte pracy w n.ireland i prosil mnie bym sie czegos wiecej dowiedziala po przeczytaniu komentarzy troche mnie to zaniepokoilo prosze o rade kogos kto pracowal w n.ireland.z gory dziekuje
krzysiek M 2014-11-20 05:39:42
mam pytanko ma ktos maila albo nr telefonu do pani Mirki z Gdanska musze sie z nia skontaktowac bo chcem jechac na jakis kontrakt z MJM to moj mail krzmos6@wp.pl z gory dzieki bylem juz na stolarni w irlandi jako spawacz i bylo zajebisci
yu 2014-12-19 17:24:28
Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie MJM Group i warto zajrzeć. W związku z dynamicznym rozwojem firma MJM Group S.A. rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje pracown...
Ich Były 2015-02-04 10:56:36
Witam, ja co prawda już nie jeżdżę z przyczyn osobistych ale latałem na kontrakty z MJM przez kilka lat i jestem zadowolony. Nie wiem czy coś się aż tak zmieniło, że tyle negatywów ale za moich czasów kasa była najpóźniej 2 tyg po kontrakcie a to, że się zasuwało jak niewolnik to każdy się z tym liczył. Nigdzie indziej za prace w Polsce takich pieniędzy bym się nie dorobił więc warto było upuścić trochę potu i się wykazać.
margaret 2015-03-10 18:24:15
jeżeli zatrudniają aż ponad dwie setki ludzi to liczę na to że może wśród tego licznego zacnego grona znajdzie się tez miejsce dla mnie - jak myslicie? jakie trzeba ioch wymagania spełniać żeby mieć szansę u nich na pracą fajną? z góry dzięki wam za szczere i pomocne odpowiedzi, bo nie wiem czy wysyłać im papiery czy nie
Nicu 2015-03-26 20:36:06
Ogólnie kasa jest spoko ale jak trafisz na transport to licz że będziesz biegał po 30-40 km dziennie chyba że na nocki trafisz to fajnie prowadzący się nie cacka krzyczy na wszystko i wszystkich ale za tą kasę opłaca się jechać
sid 2015-04-05 12:57:56
jak dostac sie na kontrakt jak napisac do nich o oferte pracy
nowy po 2 kontrakcie 2015-04-23 18:39:34
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda co wy piszecie, mi np udało dostać się bez żadnych znajomości jako lakiernik.. Praca jak praca, nie jest lekko ale pieniądze dobre i tyle w temacie!
sid 2015-04-23 19:44:05
a jak sie tam dostac do pracy ?
karolina 2015-04-28 21:05:37
To, ze mozna sie odstac na kontrakt podplacajac komus jest kompletna bzdura.
baszka 2015-05-09 12:11:19
A która firma w Polsce by płaciła rętę, trzeba było ubezpieczyć męża a nie teraz siać jadem.Jak się zarabia kilka tysięcy za kontrakt to stać na ubezpieczenie miesięczne w wysokości ok 200zł, a nie teraz wylwać żale
palec 2015-06-04 13:26:30
Panowie powie ktoś jak się tam dostać do pracy lub na jakiś kontrakt,może poda ktoś jakiś nr telefonu do biura,albo jakiś mail gdzie wysłać cv.Pozdrawiam
anka19722 2015-07-07 08:08:52
to znajdź ubezpieczenie za 200 zł przy pracy na statku ,powodzenia nawet nie wiesz o czym człowieku piszesz .
Siać jadem piszesz,nie zabieraj głosu jak nie znasz szczegółów
baszka 2015-07-12 20:49:43
wiem o czym pisze , ja ubezpieczenie robię dla mojego męża zawsze jak wyjeżdża, na o. 16 dni kosztuje ok 200zł.Wiem bo pracuję w ubezpieczeniach i sama je robię
smi 2016-01-21 22:13:59
nie wiem co za herezje piszecie, byłem na kontrakcie, fakt może Jarek jest głośny ale za tą kase to w Polsce 3 miechy trzeba robić, tam w 3 tyg. Płacą to wymagają. jak nie masz JAJ to się tam nie pchaj. Może i maja wymagania ale dadzą jedzenie i spanie :) a też zarobisz.
merry lu 2016-01-27 18:13:12
nie polecam spółki mjm zwłaszcza wspołpracy z Wojciechem J. bezczelnie traktuje ludzi obiecuje dużo mało robi pieniążki na czas ale wiele razy wyplaty sie nie zgadzały. Nie polecam oszusci i matacze. Umowy przychodzą z opóźnieniem wiekszosc to umowy zlecenie nie ma co liczyc na umowe o prace. ODRADZAM POZDRAWIA BYły Pracownik
LULa 2016-03-22 23:11:43
Nie zgadzam się z opinią merry lu, Pan Wojciech J. jest człowiekiem służącym zawsze pomocą jak i reszta dyrekcji MJM GROUP. Pracuję w tej firmie dość długo i mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli jest się sumiennym pracownikiem to firma zawsze cię doceni, współpraca super polecam każdemu taką pracę i takich podwładnych.
Maciej w 2016-07-20 15:00:47
Ja byłem w niemczech praca luzik można się obijac szef Jarek ciapa na dzwiki wszyscy wieczorkiem dla mnie bajka
marian1 2016-08-06 12:08:50
z tego co zdążyłem się zorientować to obowiązuje tam wyłącznie jedna stawka w przeliczeniu na godzinę odpowiada najniższej krajowej jaka jest w Anglii , bez względu ile godzin robisz i czy to jest sobota czy niedziela stawka niezmienna 6,5 czy teraz 7,2 funta na godzinę nie ma mowy zo żadnych 50-tkach czy 100-tkach .Rozumiem że to jest tak jakby umowa zlecenie ale wg mnie zarobki marne , do tego żadnych składek ,żadnego ubezpieczenia jak chcesz żeby ci się lata liczyły to załóż se działalność. Jasne że w Polsce o takich pieniądzach można pomarzyć ale , jak na pracę za granicą z dala od rodziny , szału niema .
Zostaw swoją opinię o MJM Group - Rathfriland
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJM Group