Opinie o MJM Group w Rathfriland

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group w Rathfriland

Niedoszły pracownik

Ogólnie szkoda zachodu, miałem pracować w mjm, byłem na rozmowie z panem Jarkiem, było mi powiedziane, że pod koniec września do Niemiec jest wyjazd i on mnie zapisuje. Ja się z roboty zwolniłem, dzialanosc założyłem, a1 ogarnąlem, narzędzi za gruby hajs zakupiłem, po czym przychodzi koniec września i cisza, zero odzewu, ja bez pracy, dzialanosc moge zawiesić a narzędzia się przydadzą, aczkolwiek odradzam przyjmować się do tej firmy. Na kontrakty latają tylko starzy pracownicy

Pawel
@Nikodem

Ja to się dziwie jak wogole na takich wyjazdach ktoś się pisze na prace na czarno. Jezeli ktoś jest trochę ogarnięty to sobie poradzi z działalnością. Bierzesz pod lupę kilka firm statkowych i latasz tam gdzie dają ci propozycje a nie liczysz tylko na jedną firmę To jest praca na statkach raz ta firma wygra przetarg raz druga

Karo

Jaka stawkę można dostać w tej firmie? Proszę o podanie widełek Pozdrawiam

Niedoszły pracownik

Ech
@Niedoszły pracownik

Starzy też nie latają mała garstka osób starych pracowników lata. Teraz jak masz znajomości w śród foremamow którzy dobrze żyją z Jarkiem to masz wyjazd. Biorą tylko swoich rodzina znajomi itd. Większość apaczy i ststystow dla których tylko łapanie godzin się liczy bo zrobić to nic nie potrafią

@Niedoszły pracownik

Kto normalny rezygnuje z pracy zakłada działalność i czeka na wyjazd. Zanim to zrobiłeś trzeba było na grupie się odezwać czy warto więc dostał byś jednoznaczna odpowiedź że nie i to od większości. Nikt ze starych pracowników nie zakładał działalności bo wiedział że zostanie z opłatami bez pracy, bo jarek nigdy nie daje gwarancji że bd wyjazd a na 1 dwa wyjazdy po dwa tyg czy miesiąc to się nawet nie opłaca działalnośći zakładać, możesz ją założyć jeśli masz pracodawcę slownego i jak powie tak będzie tu niestety tak nie jest. Ci co mieli działalności to na nich jeżdżą a na ten trik z założeniem działalności tylko młodzi się nabrali założysz bd miał wyjazd.Smutne ale prawdziwe

Nikodem Nowy wpis
@Niedoszły pracownik

Teraz już się nie opłaca pracować na takich warunkach.Prowadzenie własnej działalności kosztuje nie małe pieniądze (księgowości papiery) a najgorsze jest to że może podjedziesz może nie a płacić pieniądze państwu za prowadzenie działalności musisz co miesiąc bo ile razy możesz zawieszać i odwieszać działalność?

Pawel Nowy wpis
@Nikodem

Ja Nowy wpis

Oj chyba nie jest dużo kontraktów po prostu nikt nie chce brać ludzi to pracy

Robczy

Dużo roboty ma mjm w tym sezonie ktoś słyszał o jakiś kontaktach bp podobno narazie cisza tylko czopki dostali wyjad gdzieś koło początku lutego a coś ktoś slyszal o innych robotach

Awro
@Robczy

Miesięczny kontrakt ma być w połowie marca.

Czy w MJM Group poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tik tak

Co miesiąc mamy wyjazd na karmienie rekinów na Bahama, a w Cadiz dostajemy bilety na mecz Primera Division

John travolta

Panowie podpowie ktoś gdzie szukać namiaru na MJM ? Chętnie spróbował bym swoich sił , ale nie wiem gdzie szukać namiaru

Sts

Czy jakieś kontrakty w najbliższym czasie.Dziekuje

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MJM Group?

Krzysztof

Witam. jak można dostać się na jakiś kontrakt na statek?

Sts

Witam. Czy wiadomo coś o jakiś kontraktach po nowym roku. Pozdrawiam

Jak wygląda sprawa z przelewami za evrime? 4 tydzień leci i cisza

Karo

Jaka stawkę można dostać w tej firmie? Proszę o podanie widełek Pozdrawiam

mariuszlniec@gmail.com

Dzień dobry czy są oferty pracy dla poczatkujacych

Debor

Firma jak firma , ciężko jest ,pracowac trzeba klimat ogólnie nieludzki jedynie jeden foreman zdaje się Marek zawsze pomógł wytłumaczył jakoś po ludzku dziwne ogólnie reguły ale kasa fajna

Czy są nowe kontrakty coś wiadomo o wyjazdach .Pozdrawiam

Sts

Witam. Czy wiadomo coś o jakis kontraktach w najbliższym czasie @mjm

@Sts

Jeszcze w czerwcu sporo osob dostało kontrakty na wrzesień/pazdziernik na Kanade i Francje. Ci z A1 na Niemcy juz od konca sierpnia i od wrzesnia Finlandia. Część nic nie dostała. Takie życie

Wiadomo coś o przelewach za carnival? Prawie 3 tygodnie i nadal cisza.

JA

Witam dostał ktoś już wypłatę Za ten kontrakt co był na dwa tygodnie Bahama chyba

Roberto87
@JA

Jaka teraz jest stawka w ogole?

@Roberto87

To zależy. Ale zaczynasz od najniższej. A później sukcesywnie są podwyżki jeśli coś potrafisz

Xyz

Czy wiecie coś o jakimś kontrakcie? Bo ponoć aktualnie nic nie ma

Jak się pracuje z ludźmi z MJM Group?

Damian

Proszę doradźcie gdzie lepiej przesłać cv? Czy do p. Jarka czy do głównej siedziby mjm?

@Damian

Do Jarka, bo żaden kontraktor czytaj pracownik polski nie jest bez wiedzy i zgody Jarka zatrudniany. Samo wysłanie cb nic nie da. Musisz umówić się na rozmowe z dokumentami takimi jak Cv(moze byc w j.polskim), waznym minimum 6 miesięcy a najlepiej z nowym paszportem, zdjęciem legitymacyjnym/paszportowym, swoim mailem. Umawiasz się telefonicznie, az do skutku dzwoniąc w godzinach 10-15

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group - Rathfriland

• Jak się pracuje w MJM Group?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group?

Kandydaci do pracy w MJM Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group