Delilites

Newry

Opinie o Delilites

mała 2010-07-13 13:12:43
NAjgorsza firma w Irlandi Północnej [usunięte przez administratora] ludzi, marna płaca, brak kontraktow. Ja pracowalam po 17godzin dziennie w ciąży, przez co moje dziecko urodzilo sie 7 tygodzni za wczesnie. Zasluguja na pozew do sadu
anonim 2011-05-12 18:12:32
mała - 2010-07-13 13:12:43

brak kontraktow i pracowalas po 17 godzin dziennie? dziwne
anonim 2011-08-30 00:01:40
anonim - 2011-05-12 18:12:32

mała - 2010-07-13 13:12:43

brak kontraktow i pracowalas po 17 godzin dziennie? dziwne

Często jest tak ,że w Północnej Irlandii nie ma kontraktów a umowy tak zwane "słowne" to tam normalkaW trzech zakładach pracowałam i nigdzie nie miałam kontraktu.
KTOŚ 2011-10-23 22:09:46
Tak bywa , ze sie robi na czarno bo firmy chca zaoszczędzic na INSURANCE itp..
Ale jak co do czego by przyszło jakis wypadek czy cos to już by firma miała problemy
Więc jak najbardziej powinnaś już dawno zgłosić sprawe do sądu
Pol 2015-09-02 16:21:13
Katastrofa. Pracowalem rok. Stawka minimalna poza team liderami ,ktorzy tez nie zarabiaja kokosow. Ludzie slabi ( w wiekszosci), ogolnie duzo godzin malo kasy i b kiepskie warunki pracy
my 2016-04-21 21:59:48
Myślę, że może i więcej da się zarobić @welko. Dobrze jednak, że jest szansa zdobycia doświadczenia i nowych kwalifikacji, bo zapewniają szkolenia różne i myślę, że spokojnie można na tym dużo zyskać.
Zostaw swoją opinię o Delilites - Newry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delilites