Opinie o MJM Group w Rathfriland

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group w Rathfriland

Irishguy

Generalnie możecie zapomnieć o wyjazdach na kontrakty z MJM co najmniej do przyszłego roku. Pandemia spowodowała, że armatorzy zawiesili wszystkie zaplanowane na ten rok remonty i MJM na ten moment nie ma nic nowego w portfelu zamówień. I nie musicie pisać, że sieje ferment bo jestem etatowym pracownikiem w tej firmie i znam sytuacje od środka. Nawet jak zaczną powoli wracać zamówienia to Mr. J. będzie wysyłał swoich lojalnych żołnierzy w pierwszej kolejności więc nowi i chętni nie liczcie na nic. Pozdro600

Ehh
@Irishguy

(usunięte przez administratora) piszesz już rusza praca. Nie siej fermentu bo widać masz słabe dojścia.

@Irishguy

A jeśli już ruszy to będzie trzeba (usunięte przez administratora) 3 razy szybciej niz przed przerwa, więc nie wyobrażam sobie aby przed lock-downem kontrakt robiło 500 chłopa w 6 tygodnj a teraz to samo miał by zrobić 200 osób w 3 tygodnie bo czas będzie mega gonił. Tak jak napisał kolega może jesteś blisko ale wogole się nie znasz na biznesie

@Irishguy

Powiedz po co kłamiesz? Chcesz zobaczyć mojego sms? Nie jestem ani żołnierzem ani kolega a jednak we wrześniu lecę.

qwerty
@Radovic

A kiedy dostałeś tego smsa jeśli można wiedzieć? I gdzie na kontrakt lecisz ? Napisz konkrety

Mateusz
@Radovic

Na jaki statek i gdzie lecisz?

Elka

Część wszystkim może wie ktoś czy wrześniu będzie jakiś kontakt

Mmmm9

Trzeba być na działaności jeżdżąc tu na kontrakty? Jak wyglada kwestia podatku od dochodu z tych kontraktów?

Jakis
@Mmmm9

Na wlasnej dzialalnosci jest najlepiej bo masz oplacone skladki zus a lata szybko lecą. W zaleznosci od formy opodatkowania prowadzi sie działalność. Najprosciej wybrac ryczalt 5.5% i jesli pierwszy raz zakladasz firme to masz tzw maly zus. Zarobisz przykladowo 10 tys zl to podatku odprowadzisz 550zl teoretycznie, bo w praktyce jeslu placisz około 550zl zusu to z tego okolo 430zl odliczasz od podatku. Jesli masz przestój i np po 3miesiacach zarobisz na kontrakcie 20 tys zl a podatku wyjdzie 1100zl to odliczasz zus z 3 miesięcy po 430zl i podarku nie placisz. Na dziko bez działalności to jezdza partyzanci. W dzisiejszych czasach ryzykowac utrata majatku przez 10lat to sie w ogole nie oplaca.

@Jakis

Radziłabym wybrać stopę ryczałtu 8,5 % . Statek to ruchomośc I US też już to zaczyna sprawdzać

KarolC.

Dzień dobry, czy ktoś może podać adres email/telefon do firmy MJM Group ? Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę bardzo +447501227080

@Lady Gaga

Tak tak podawaj namiary a później płacz że kontraktu nie masz bo młodych nabrali. No brawo Ty. Widać inteligencja nie jest twoja mocna strona

@@

A czemu ma nie podawać namiarów? Boisz się o swój stolek i nie potrafisz pomoc drugiemu człowiekowi? Właśnie przez takich egoistow jak Ty ludzie pewnie źle oceniają Działalność MJM-u

@Optymista

Nie eogista tylko racjonalne i dorosłe podejście wolę mieć 3-4 kontrakty w ciągu roku niż siedzieć w domu i biadolić bo nabrali młodych

#
@@

Albo po prostu jesteś kiepski w tym co robisz typowy Polaczek sam nie daje rady a komuś utrudni jesteś nic nie wart

@@

Żal mi Ciebie . Tak ci (usunięte przez administratora) ściska ? Niech jadą młodzi , a kto ma fach to pojedzie i tak nikt go nie wygryzie. A karma wraca więc do ciebie też wróci za twoją inteligencje i (usunięte przez administratora)

@#

Bv Ty :)

KarolC.
@KarolC.

Szanowni Państwo, @Lady Gaga, serdecznie dziękuję. @@ Drogi Panie, proszę się o to nie obawiać. Świat jest tak skonstruowany, że jeśli ktoś jest fachowcem i wykonuje swoją pracę dobrze to nie powinien obawiać się o swoją posadę. Cieszy mnie to, że na cztery osoby udzielające się w moim wątku, trzy mają normalne, ludzkie podejście. Nie chcę filozofować, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i musimy sobie wzajemnie pomagać. Wszyscy, którzy macie podejście jak Pan "@", wstydźcie się. Pozdrawiam ludzi dobrej woli. Może kiedyś się spotkamy na kontrakcie :)

@Lady Gaga

W przeciwieństwie do ciebie to ja jestem inteligentny, ale tobie to już nie grozi z tym człowiek się rodzi widocznie tobie nie bylo dane. A o moją posadę to się nie martw bo akurat o swój stołek to ja się nie boję. Ale już bokiem człowiekowi wychodzi biadolenie tego typu inteligencikow bo młodych nabrali nie ma komu robić itp itd

@#

Gdybym nie był nic nie wart to bym nie jeździł już tyle lat. Widocznie musisz dorosnąć bo masz jeszcze mleko pod nosem. Zobaczymy ile bd od września płakać bo kontraktów nie dostali. Widać po wpisach ze długi nie jeździsz ze starych pracowników namiarów nikt nie daje a młody fuksem się zachaczy pojedzie a później wszystkim dookoła namiary rozdaje. I przez takich jak ty jarek znowu bd musiał nr tel zmienić bo kto miła mieć do niego kontakt to miał jak tak bardzo chciał jechać to z podziemni wykopał a dostał nikt nigdy takich rzeczy na forum nie udostępniał. Może poczytaj posty od początku to zobaczysz ile osób się pytało i czy wogole ktoś tego typu namiary podawał.A z drugiej strony ciekawe czy ty byś tak swój nr tel rozdawał na lewo i prawo żeby Ci wydzwaniali dzień i noc jest podany email niech piszą będzie chciał to odczyta. Jest też adres firmy można jechać ale skoro komuś się nie chce d.. y z domu ruszyć to już pech. I nie wyskakuj tylko w pandemia ze nie można z domu wychodzić bo w nią tylko imbecyle wierzą

Brawo
@@

W 100% się zgadzam z wypowiedzią!!!!!

Nie jestem pazerny
@KarolC.

Inny kontakt to:(usunięte przez administratora)

CZLOWIEK
@@

Ty (usunięte przez administratora) robisz za najnizsza europejska i jeszcze pale ciagniesz posrednikowi..numeru nie dawajcie do firmy no (usunięte przez administratora) jareczek biedny..wez ty (usunięte przez administratora) nie wracaj z tych statkow bo cie chyba obcokrajowiec plodzil imbecylu (usunięte przez administratora) bez tozsamosci narodowej.

krzysztof

MJM to wielka smierdząca kupa która rznie wszystkich a oni sie ciesza ze pracuja za duza kase. (usunięte przez administratora) Irlandczycy sie z was smieja jak biali w czasach recesji!!!!!!

Nie powstrzymacie informacji

W sprawie kontaktu namiary na firme sa zamieszczone na stronie mjmmarine.com w zakladce Contact us. Komus zalezy, zeby dane, ktore sa ogolnodostepne w sieci nie byly udostepniane chetnym do pracy w tej firmie.

Edi

Lubie sie tu czasem posmiac.. Wujek mojej ciotki brata stryjka ma pewne info ze dwa lata nie bedzie statkow.. Kontrakt jednego statku ost to 775 mln dolarow. Kto przy zdrowych zmyslach zrezygnuje z takich zyskow? Co Kontrakt na statku ktos wymysla historie typu szybsze zjazdy pozniejsze zjazdy, albo ze firma bankrut i nie dostaniesz wyplaty.. To wy barany tworzycie ta firme i to przez was jest czasami jak jest. We wrzesniu wszystko ruszy i tyl3 w temacie. Wtedy znowu zaczna pisac Ci co nienpojechali dla czego mnie nir ma.. Ja tylko pare razy sie napilem.

Aaa
@Edi

Jasne, że rusza , myśle, ze jedyne co blokuje narazie start to zamknięte granice, mam nadzieje, że ruszy to wszystko szybciej nawet niż we wrześniu i cicho liczę na to, ze jeśli zalapalem się na marcowy wyjazd to będzie to brane pod uwagę w wyborze osób na najbliższy wyjazd

@Aaa

Narazie w hiszpanii za duzo zarazonych. Pani Ewa z Marine dzwonia do eletrykow ze maja nie szukac pracy ze mozliwe nawet w wakacje to ruszy. Jak ktos pracuje w mjm to wie ze mjm wspoplrwxuje z nimi. Nikt nie zrezygnuje z taniej dobrej szybkiej sily roboczej jaka sa polacy w mjm. Wiesz ile holendrzy robili remont? Prawie 3 lata. Nasi w 4 msc..

Bezdomny
@Edi

Ty jesteś prosty chłop bez większych prospektyw. Chłopie spójrz co się dzieje na świecie. Kontrakt będzie robiony ale jest przesunięty...na jaki czas tego nikt nie wie...czas pokaże czy damy rade szybko ogarnąć szczepionki i żyć z tym wirusem. Co ty myślisz ze otworzą stocznie i wpuszcza 5000 ludzi z całego świata na robotę? I jeszcze wieczorem po robocie będą wychodzili na miasto zarazić ludzi?

@Bezdomny

A wiesz ze w tym czasie zmarlo x9 osob na grype? Na aids? Na nowotwory? Ja wien ze 70% ludzi na statku to zwykle polglowki bez jezyka z min umiejtnosciami i ogarnieciem zyxiowym, ale sa i wyjatki.. Dla Twojej wiadonosci. Rzeczniczka hiszpanskiego rzadu powiedziala, ze 26 kwietnia ludzie beda mogli wrocic na ulice, oczywiscie pod specjalnymi obostrzeniami.

Tk
@Bezdomny

Nie ma żadnego wirusa przestań peniac. Wystarczy utrzymanie higieny chyba że ktoś ma z tym problem bo np. wody się boi. Ten wirus to propaganda i gwóźdź do trumny dla małych i średnich firm. A jeśli chodzi o szczepionkę to nikt normalny się nie zaszczepi, bo ta szczepionka to tylko po to żeby ludzi zaczipowac

$#$
@Edi

Tak napewno ruszy rccl 25 statków zastawia w obligacje na 3,3 mld dolarów żeby dotrwać do końca roku Amerykańska załogę redukuję o 26% a wy na kontrakt zacznijcie czytać szukać informacji a nie Sztum i CH*** jak jakaś wyrocznia w biurze w Pruszczu sporo osób otrzymało wypowiedzenia Ncl zastawia na 2 prywatne wyspy i 3 statki żeby dostać na pożyczkę na przetrwanie , pierwsze rejsy planowane może na wrzesień mówi rzecznik rccl , Ncl może początek sierpnia a wy na kontrakt

szo

Szukajcie innej roboty bo ta branża jest skończona przynajmniej na rok jak nie dłużej bo nawet jak to przeminie to mało kto będzie chciał wsiadać na taką wylęgarnię zarazków jaką jest statek

@szo

Właśnie przez sianie większej paniki przez takich ludzi jak Ty zwiększa sie ryzyko chaosu a co za tym idzie zdenerwowanie, stres. Więc zluzuj majty kup makarony i siedź w domu

@Optymista

Ja tam mam (usunięte przez administratora) uwolniłem się od tej śmierdzącej guwnem korpo ;) Panika to już jest rozsiana najbardziej w turystyce także MJM bye bye

@szo

A co już na drugi kontrakt się nie załapałem,że piszesz że się uwolniles..

Ja się sam zwolniłem ;)

@szo

Weź ziomek nie swiruj,jak.mogles się zwolnić jak Ty się tam nie przyjmowałes ;) to co Ty kolego za bzdury piszesz

@???

Mówie/piszę jak jest. Branża skończona na kilka lat

@szo

Tak samo jest skończona jak Ty byłeś zatrudniony w MJM :) A tak pytanie mam,na ile Jarek dał Ci umowę? Tylko nie mow-pisz że na stałe...

@???

Te Jarki i inne łysolce koło ch.. mi latają ;)Serio Armatorzy narazie na rok czasu wycofują wszystkie projekty. Te polskie biuro z Pruszcza będzie zamknięte. W centrali też pewnie pomału zaczną zwalniać w stylu jesteś super ale musimy Cię zwolnić :D Wszystko zależy ile to potrwa a sam słyszysz i widzisz jak to jest nakręcone więc jaki klient wejdzie na statek gdzie jest największa wylęgarnia zarazków. Poczytaj sobie o Diamond Princess

Markowy
@???

Ale to prawda co kolega pisze mają przerwać wyjazdy itp to nie żadna ściema wycofują się wykonawcy remontów statków. Więc szukajcie roboty w pl bo szybko nie pojedziemy

Markowy
@szo

Też już o tym dziś słyszałem

@Markowy

No dokładnie a Diamond Princess to gwóźdź do trumny. to poszło na cały świat, opisywany koszmar tych ludzi itp. Także pomijając ile to potrwa ten wirus to kolejny etap złapanie zaufania klientów to dopiero po tym będzie można myśleć o remontach. Zapowiada się długi czas.

@szo

Wycofują wszystkie projekty a. Niemcy dalej remontują coś nie sprawdzone info posiadasz

@@

Praca będzie jak to się uspokoi wszystko,A nie już przewidywanie na rok do przodu. Wiadomo że teraz nikt ludzi nie wyśle do pracy,ale wrzesień to jest bardzo wiarygodny termin

@???

Słuchajcie każdy wierzy w co chce dla mnie to możecie czekać i 5 lat na MJM (usunięte przez administratora) mam na to :) każdy ma rozum i może sobie poukładać fakty itd. Skoro moje argumenty rzeczowe nie przypuszczeniowe nie przemawiają do Was to czekajcie i módlcie się o pomyślność MJM :)

Racja
@szo

Wszystko co najmniej do 2022 spalone mają jeden projekt do kwietnia skończą to mała ilością ludzi zwolnienia grupowe w trzech biurach w Europie i siedzibie firmy sam to powiedział Brian na łamach Belfast Teleghap

???

Przestań już nadawać jak stare radio,mi to się wydaje że jesteś jednym z tych co myśleli że jada palmy oglądać,A kazali niestety pracować.. I urlop się nie udał. Jesteś wiarygodny jak zupa pomidorowa. Skoro taki z Ciebie stary wyjadacz to wymień chociaż dwa statki na których pracowałeś..

???

A skąd Ty masz takie informacje wogole

Mam swoich informatorów :D

@szo

Już Ci pisałem że jesteś wiarygodny jak zupa pomidorowa:) to czemu nie odpisałeś mi na moje pytanie... Jesteś wiarygodny to podaj dwa projekty na których robiłeś trollu internetowy

Rydzyk
@szo

Co ty za bzdury opowiadasz to szerzenie paniki na tym komuś zależało . Trochę pseudo fachowców wróci do kraju od nas zależy jak to dalej się potoczy znowu pracodawcy obniżą pensję i będzie gadka że za bramą stoi 10 na twoje miejsce .Ceny usług spadną napewno i może ceny w sklepach np.drzwi mebli bo są kosmicznie duże ludzie chcieli zarabiać to za towar nie warty ceny płacimy . PiS nas okrada jak ZUS w latach komuny podatek VAT 23 procent . przerzucił cała odpowiedzialność na firmy że mogą obniżyć pensję o 20% zabieraja 47% tego co zarobisz skandal dołożyli nowe podatki podatek od podatku A kaczorek teraz się schował i robią panikę żeby tylko wybory wygrać .Najlepszy czas na zmianę rządu i obniżenie podatków tylko ludzie ślepi są jeden przykład paliwo na świecie jak ropa w dół idzie 3.80 ropa w hurtowni .Pieniądz zadzi światem nie ma Boga Bóg to pieniądz który nas zgubi ludzie obudźcie się już pora .A ten wirus cały czas był na świecie tylko higiena i zdrowy rozsądek ale komuś się udało pozbyć tych słabszych z otoczeniem np.Wlochy brawo on.

Polacy sami się upadlają
@@

Remontują, tyle że robią tam sami Polacy, takie ludzkie jednorazówki, raz pojedzie i zjedzie chory albo w worku, a na jego miejsce rzuci się kolejna ludzka jednorazówka.

OPTYMISTA
@Racja

Ty siebie słyszysz? do 2022 to będzie po wszystkim, w tym roku pojawi się już szczepionka a nie mówię o tym że spokojem i opanowanie zniwelujemy to do poziomu 5000 zachorowań na całym świecie to będzie mega plus. PS. ja mogę jechać nawet teraz

arek
@OPTYMISTA

ja też mogę jechać. A jak komuś z kolan sypie się wapno to niech (usunięte przez administratora) do bunkra. wystarczy dbać o higienę.

Tk
@???

Kontrakt to też swojego typu umowa. Więc ma rację był zatrudniony i mógł sam kontrakt zerwać (więc się sam zwolnił). Jeśli nie potraficie się normalnie wypowiadać to nie piszcie i się do uczcie. Zapomniałem szkoły pozamykane ale jest alternatywa na to zdalne Nauczanie. Albo program w TVP1 którego raczej nie polecam.

Mmm9

Stawka wzrasta progresywnie? Czy to jest już stawka na rękę? Czy jakiś podatek dochodowy jest od tego odprowadzany czy trzeba w Polsce odprowadzić?

Stary pracownik
@Mmm9

Zaczynasz od 8.5 £ od tego podatek odprowadzasz w PL.

Henryk

Niech ta cała epidemia się w końcu kończy. Czas wracać do pracy. Czekamy na kontrakty które mniej y nadzieję szybko wrócą niż myślimy. Zwarty i gotowy do pracy. Pozdrawiam

@Henryk

Epidemii żadnej nie ma to tylko wymyśl WHO I ich poplecznikow. A że mamy taki rząd nie inny no cóż tylko można zapłakać. Ale PiS ta propaganda jest na rękę. Zrobią z ludzi króliki doświadczalne i zaczipuja tego chce kaczyniak żeby mieć pełna kontrole nad ludźmi w sumie jega śladem podąża też celebryta który startuje na prezydenta. Dlaczego nie ma normalnej parti tylko rozdawnictwo i (usunięte przez administratora)

Szkoda

Dzięki panie Jarku. Mam nadzieję że kontrakty wrócą i jeszcze zobaczymy się na statku.

Ktos
@Szkoda

A za co dziękujesz?

Ktos
@Szkoda

Nie będzie już kontraktów czy co?

Mmmm9

Jaka jest stawka dla pracownika który jedzie na 1 kontrakt? Ile godzin się pracuje dziennie i ile dni tygodniowo?

kkk

8.5 funta na godz,pracujesz od 12 godz w górę 7 dni w tygodniu

@Mmmm9

8,5£ 12 h dziennie 7 dni w tyg. (usunięte przez administratora)

Mmm9
@kkk

Mmmmmm

Nie siejcie zamieszania. Żadna znana mi firma nie rozpoczęła żadnego projektu na statku, a w tej branży znam osoby w chyba każdej liczącej się na rynku firmie. Z kim bym nie rozmawiał z różnych firm to wszyscy siedzą w domach i czekają na jakieś informacje kiedy projekty wystartują. Wiem co mówię ponieważ nie pracuję przy remontach statków od roku czy dwóch a już ponad 13 lat więc mam znajomych w bardzo wielu firmach i żadna z Nich nie wysyła na projekty. Żadna armator nie zaryzykuje i nie wpuści na statek kilku tysięcy osób z różnych stron świata. Cierpliwości życzę

Radek
@Mmmmmm

No to Twoje znajomości są słabe. Nawet ja znam 2 osoby które są już na statku i jest to nowy projekt a nie dokończenie starego. Relacje z mesanger widziałem jakbyś pytal czy tylko mi mówili.. Swoja droga jak dobrze wiesz mjm płaci najmniej że wszystkich firm a Ty 13 lat pływałeś i miałeś takie znajomości że siedzisz na forum o mjm.. Kolego to nie polityka tutaj nie ma po co kłamać

@Radek

Buduje się nowe jednostki od podstaw, spawanie bloków i takie tam a remonty gdzie człowiek mija się ciągle z człowiekiem jeszcze nie ruszyły, dajmy sobie 3

Radovic

Od tygodnia 2duze firmy są już z ludźmi na statku. Właśnie dostałem meila że mam się zgłosić na rozmowę żeby wszystko omówić. Kolega już jest i mówi że wszystkich sprawdzili i nie mozna wyxhodzic poza statek. A tutaj ludzie siali propagande ze 2 lata nie będzie..

@Radovic

Z mjm dostałeś meila ? To że ludzie gadali to jest jedno,było kilka ananasów co nie dostali się na kontrakt i wylewali żale na forum... ciekawy jestem czy projekt ALLURE dojdzie do skutku

@???

Nie dostałem z Innej firmy która rozpoczęła swój projekt. Z Mjm byłem 5 razy. Mjm ponoc ruszy we wrześniu ale tego nie wie nikt

Ferdek

No niestety teraz będziemy tęsknić do takiej firmy i pracy a jeszcze niedawno niektórzy tak marudzili.

Krzysiek

Pozdro dla Marka, Sławka, Andrzej i Piotra

@Krzysiek

Dzięki Krzysiek

Daniel

Szukam pracy na statkach polecicie cos

Pracujący
@Daniel

W obecnej sytuacji to chyba każdy szuka..... najbliższe kontrakty nie pojawią się wcześniej jak we wrześniu a nawet i dopiero przyszły rok. Nikt nie wpuścić kilku tysięcy osób z różnych stron świata na jeden statek. Nie ma co liczyć na kontrakty w ajiższym czasie

otymista
@Daniel

dokładnie trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać, pracować dorywczo, ja jestem optymistą i myślę również że ruszymy we wrześniu z robotą choć nie wyklucza lny jest druga faza na jesień choć do tej pory wirus zmutuje na tyle że nie będzie taki groźny w większości społeczeństwa. Trzymaj cię się Pany i Zdrówka Życzę

Spawacz
@otymista

Dokładnie, nie pozostało nic innego jak czekać aż ten cały bałagan się skończy. A jeśli ktoś by coś słyszał o kontraktach to dajcie znać tutaj na forum. Pozdro i wytrwałości w tym całym bałaganie

Natalia124 @com.pl

Witam MJM przyjmuje do pracy kobiety ? Jak tak to do czego?

Hahajja
@Natalia124 @com.pl

Na tyłu chlopa kobieta w takiej pracy to do czego może być do wszystkiego

arek
@Natalia124 @com.pl

kobiety też pracują w mjm

xxxx

wszyscy są tu mega podnieceni widze MJM i wyjazdem hehe siedźcie narazie w domu i rozgladajcie sie za robota bo o ile tego nikt nie usunie to wydaje mi sie ze MJM niedlugo piardnie. nie sadze ze na ta chwile beda takie kontrakty jak byly i to przez dlugi czas. i sie tu nie plujcie i nie wyzywajcie od wiesniakow bo zescie wszyscy z pod Elblaskich wsi hehe czekac i sie nie denerwowac :D

Jarek call back

Holendrzy 3 lata robili statek ale za to zgarneli forsy 10x tyle bo pracują ,a jelenie w MJM biegaja .No ale w sumie jak ktoś nie zna języków nie ma umiejętności i jedynie był w Gdańsku za granicą swojej miejscowości to się nie dziwie ze dla nich robota życia i to za taką kasę.zawsze się znajdą tacy a Braian tylko kasę liczy i bekę kręci z (usunięte przez administratora) hahhahah Zresztą jak cała reszta Iroli.Sam bym was tak ganiał boś głupie jak buty

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group - Rathfriland

• Jak się pracuje w MJM Group?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group?

Kandydaci do pracy w MJM Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group