Opinie o MJM Group w Rathfriland

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MJM Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MJM Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Group w Rathfriland

kaades

witam poszukuje kontaktu do tej formy zeby załapac sie na kontrakt moze ktoś podesłac jakis namiar bardzo dziekuje 782-880-625

Ruda
@kaades

Również jestem zainteresowana

Kazik

Czy ktoś dostał już informacje odnośnie kontraktu w listopadzie?

@Kazik

Tak , wylot do Hiszpanii 8 listopada.

Kiedy dostałeś informacje? Pytań bo kontrakt miał być od 15 listopada

Kiedy dostałeś informację?

Jakieś 3 tygodnie temu.

Kazik

A godzinę wylotu już znasz?

Ruda
@Kazik

Również jestem zainteresowana tylko że nie ma odpowiedzi

Greg

Jak wyglądają sprawy z viza I kto to załatwia?

Witam

Witam czy ktoś wie kiedy będzie jakiś kontrakt

Już się zaczęły

@Mlody

Kiedy zaczęły się i gdzie wyjazdy

Teraz Alaska w październiku Anglia i Hiszpania

Na Alasce już trwa do 19 października

@Mlody

Czy ktoś już dostał SMS na wyjazd październikowy

@Mlody

Jak wygląda sprawa z wizami kto to załatwia?

TAdek

Hah bylem z mjm w singapurze Jarek i pajac kuba szmaciarze ktore nie maja szacunku dla ludzi za to ze sie zle czyjesz jestes wyzywany od prostakow i grozą zjazdem na wlasny koszt! Tak trzeba miec narzedziowke wlasna! Prqca po 17-19 hDziennie minimum prqcowalismy 14 ! Ogolnie panie jarek mam nagrania jak grozisz ze jak ktos nie zostanie czy nie poplynie dalej to wraca i wiecej nie wyjezdza;) kojarzysz akcje kanade? O tym mowie ???? aaa i do tego POSIADAM filmiki jak ta trzoda z mjm sie po calkowitym najebaniu alkoholem sie napierrr na lotnisku w Japoni ;) chyba kojarzysz o co chodzi MJM jak jestes robotem i chcesz sluchac ze jestes nikim i masz zapierrr to polecam ;) a jesli jestes czlowiekiem i masz troche szacunku to odradzam... 413 h za 16300 PIEKLO!

Wikiera
@TAdek

Przeciesz mówiono ze (usunięte przez administratora) jest 16 koła za 3 miesiące pracy jade jade

Nikto
@TAdek

W pewnym kraju pracowały różne ekipy, byli mechanicy, elektrycy, stolarze malarze i tylko malarze mieli majstra Polaka. W odróżnieniu od zagranicznych majstrów innych ekip, majster malarzy traktował swoich podwładnych jak esesman Żydów w Oświęcimiu. W pewnym momencie zaczęło się robić ciekawie, majster wpadł do dziury która była przykryta jedynie plandeką...Po powrocie ze szpitala, esesman kontynuował swoje dzieło, więc znowu wypadek i szpital, widać oporny był na "Boże Znaki", żeby się zmienił, bo z uporem maniaka dalej znajdował przyjemność w swoim bólu spowodowanym kolejnymi wypadkami, co było dalej? Nie wiem, przyszło mi pojechać do innego kraju.

pawel
@TAdek

bylem na tym plywaku od chin do stanow potwierdzam pieklo

Wujek
@TAdek

Pol Pro w Sopocie szuka Ekipy, maja w pip robót.

@TAdek

Ładne pieniądze a co ty myślałeś że na wakacje jedziesz?;)

@TAdek

Praca jest ale przez trzy miesiące ściągają po 3tys.zl za załatwienie pracy,także jak co komu. Kiepsko to wygląda że za każdy kontrakt trzeba odpalić pieniądze dla Jarka również też ściąga za załatwienie pracy

Bzdury piszesz

@Dj

I to jakie bzdury...

J.T

Śmieszą mnie niektóre wpisy ...Polowa ludzi myśli ze jedzie na wczasy a 3/4 nie potrafi wkrętarki obsłużyć każdy się musi liczyć z tym ze cisnienie jest i bedzie ... Pomyśl jakie ciśnienie ma prowadzący by w terminie robotę dobrze zrobić ...Nie jednemu MjM (usunięte przez administratora) uratował i mi wiele razy tym ze jest . Pracowałem tam sporo czasu i bylem zadowolony .

Lol
@J.T

Co racja to racja ale jak biorą osoby które nic nie potrafią później inni muszą nadrabiać więc niech się zastanowią kogo tam do pracy biorą bo renoma firmy spada a później muszą jeździć na poprawki i robić po nich wrrrr

J. T
@Lol

No nie stety ale fachowców coraz mniej i uczyć pomału nie ma od kogo ...ale tacy co mało potrafią też potrzebni a nie raz i z takich jest dobry pożytek a jesli chodzi o poprawki to w tak krótkich terminach wykonać dobrą robotę to nie łatwo i będą się zdążać i myślę ze sa brane pod uwagę już przy wycenie acz kolwiek trzeba sie starać

Markowy
@J. T

Najpierw niech naucza się na miejscu czegos no chyba że do sprzątania bo nie będziesz robił za jakiegoś nieudacznika który nie potrafi nic ale tak to jest jak wciska się synków wujków braci a później trzeba za nich (usunięte przez administratora) by nadrobić a później jechana po wszystkich że termin goni

kacper
@Markowy

bylem dwa razy staż zaden kto chce sie nauczy. juz nie robcie z siebie (usunięte przez administratora) kogo. wielkie majstry czerwone nosy.

jacek
@kacper

masz racje. niektóre łby są toksyczne ale karma wraca. powinni sie wszyscy szanować... ale coraz wiecej nowych fajnych ludzi i o to chodzi ;)

robi
@Markowy

Generalizowanie i obrażanie młodych pracowników.

Gerard
@kacper

Masz racje chłopaku. Nie ważne czy coś wiesz lub umiesz ważne są chęci ważne żeby ci ludzi zrozumieli ze nie ma sensu drzeć ryja niepotrzebnie pokaz raz drugi co cie to kosztuje bądź miły serdeczny a to działa. Znam z doświadczenia mam 60 lat prawie byłem nie raz i ta atmosfera podcina skrzydła. Szanuj jak chcesz być szanowany. Wiadomo terminy itd. Bądź wyrozumiały to Polak nie śmieć twój rodak nie pasożyt z drzewa. Szanujmy się kochani najlepszego.

Witam

Ile osób jedzie na ten kontrakt w Hiszpanii jak można zapytać

A ktoś distał już smsa?

Ja nie jeszcze

A którego wyjazd ?

Świeżak

Siemano. Mam pytanie ile można strzelić maks kontraktów w roku ?

Łukasz

Siema są jakieś wyjazdy teraz? Bo bymchciał pierwszy raz polecieć i jakie stawki dają na, początek?

@Łukasz

Ja tak samo czekam na jakieś informacje na temat kontraktu

Przecież cały czas są

Mak

Witam chciałbym się dowiedzieć o możliwości zatrudnienia w firmie.

Kacper

Witam wiadomo kiedy będzie kontrakt miał być we wrześniu może wie ktoś którego dokładnie

Ronaldo

Siemka Czy bez szczepień da się jechać na kontrakt? Czy szpryca obowiązkowa jak chce się jeździć?

@Ronaldo

Obowiązkowa

Stary pracownik
@Ronaldo

Da się ale nie na wszystkich kontraktach.

Robson22

Czy ktoś wie czy MJM poszukuje aktualnie nowych pracowników ?

M.

Czy kobiety też zatrudniacie? Jeśli tak , to na jakich stanowiskach?

Kapi
@M.

Kierownicze ????

Czy pracownicy w MJM Group dogadują się między sobą?

Ronaldo

Mjm marine. Polacy mówią w j.polskim a irole z polakami różnie.

Pm

Czy ktoś z was też miał lecieć 7. 11 miami i został wycofany z kontraktu? Uważam że bardzo słabo z tym wyszło, niby z 40 osób połowa tak ma. Co niektórzy urlopy polatwili, osoby mające swoje działalności nie braku prac na ten czas i (usunięte przez administratora) Teraz. Kontrakt miakbyc do świąt bożego Narodzenia i keks dla 20 osób...

Praca na statkach
@Pm

To zapraszamy do nas mamy kupę roboty na statkach.

@Praca na statkach

Poprosze o kontakt

@Praca na statkach

Rapawel@o2.pl

Rydzyk
@Pm

Pisz głupoty o urlopach to skarbówkę na karku będziesz mial

@Rydzyk

Mogą wpadać nic do ukrycia nie mam, poza tym niedawno byli i wszystko jest pilnowane

@Pm

Zobacz polprospzoo na fb pisz pm

@Pm

Wyszło jak wyszło . Gdyby to od Jarka zależało to wysłałby wszystkich ale niestety . Zresztą jak masz firmę to siedz na (usunięte przez administratora) i zarabiaj kasę tu gdzie masz prace .

Rydzyk
@Pm

To po co głupoty piszesz o urlopach .

@Marcin

Co mi mogą zrobić jak mam działalność? I za wszystko faktury idą? Napisałem ogólnie

Boguslaw

Witam serdecznie mam pytanie jak dostać pracę w MJM Szukam pracy i chciałbym pracować Znajomy mówił żebym zadzwonił ale gdzie do kogo nie wiem .

Witam wszystkich.Czy są tu osoby które leca z Warszawy 23.04.na kontrakt Ritz ? Lecę pierwszy raz i tak słabo samemu może można się dołączyć do jakiejś grupy czy jakoś tak..? Ci co już latali wcześniej mają ustalane miejsce spotkania czy co? Jakby co to mój.nr.608053841 Sebastian.

Witam.Jestem nowy staram się o pracę na tym statku wonder podobno początek kwietnia Włochy? Jak wygląda tam praca spawacza tig? Wiem że wyprawka swoja.obuwie itd.jak z atmosferą? Co z jedzeniem? Jak z transportem? Nigdy nie leciałem wg ani nie byłem na statku.praca w doku czy w trakcie rejsu? Dziękuję za konkretne odpowiedzi i oczywiście za Hejty też.Pozdrawiam.

@Nowy

Spawania na Tiga jest mało Raczej elektroda Przeważnie spawane są konstrukcje do których będą montowane meble Dużego spawania nie ma Transport zapewnia firma Jedzenie na statku Wiec o nic nie musisz się martwic Co do atmosfery to zależy na kogo trafisz Nie wiem czy ten statek będzie na doku czy będzie pływał Dowiesz się wszystkiego jak do Ciebie zadzwonią Dasz rade

@ja

A kos z was jedzie na ten kontrakt w kwietniu? Mam tylko takie info ze początek kwietnia Hiszpania. Skoro mało pracy na tiga to wrazie braku wezmą mnie na inne stanowisko?do mebli czy cos? Spawam tig i mig elektroda nie spawam mecz nie twierdzę że nie potrafię.

Stary pracownik
@Nowy

Możesz jechać jako spawacz i nie zobaczyć swojej roboty, możesz składać meble albo zamiatać miotłą. Ważne że masz zapewnione 12h pracy na dobę(minimum) 7dni w tygodniu. Do tego 3 przerwy płatne. Nie ważne co bedziesz robił, stawka twoja to świętość. Od 3go kontraktu podwyżka 50 pensow. Wypłata zwykle 4tygodnie po zakonczeniu kontraktu. Zaliczki zwykle po tygodniu przepracowanym i zwykle 50€ albo 50$. Do tego dieta za przelot..do usa 30$ w Europie różnie 10-30€. Godziny za podróż tzw travel tez 8-12h płatne. Także nie najgorzej.

@Stary pracownik

Czy w kwietniu jest jakiś kontrakt?

@Stary pracownik

Dziękuję za odpowiedź.Bardzo pomocna przyda się pewnie nie tylko mi.Pozdrawiam.

Mała mi :)

Czy ktoś dostał już kasę za Włochy?

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Group - Rathfriland

• Jak się pracuje w MJM Group?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Group?

Kandydaci do pracy w MJM Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Group