Opinie o Ice Full w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ice Full. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ice Full o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ice Full w Sochaczew

1234 Nowy wpis

Zero kontaktu z firmą. Mail ze strony nie istnieje, telefony od tygodnia wyłączone.

Janek Nowy wpis

Nie wywiązują się z ustaleń. Odradzam

tylko pytam Nowy wpis

Jakie warunki i zarobki na magazynie w Sochaczewie

Były ph Nowy wpis

Podpisujesz umowę o zakazie konkurencji, więc po zwolnieniu się jej przestrzegasz a oni nie płaca Ci nic pomimo zapisów umowy i straszenia Sądem Pracy. Praca pod presją. Warunki fatalne. Nie polecam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ice Full? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
Zenuś

Ogólnie banda wyzyskiwaczy Ciągle mała sprzedaż itp A w mc kilkadziesiąt ton wyjeżdża Dyrektorki i reszta patałachów tylko się cieszą że jakikolwiek jeleń na nich jeszcze robi Ale do czasu Karma wraca

Ona 15

Czy jest tu ktoś kto może wie czy szukają jakiegoś przedstawiciela w województwie łódzkim? Tomaszów Łask?

Dom

Jeśli chodzi o pracę w Jeleniej Górze to zdecydowanie warto sprawdzić Ice Full zwłaszcza że ostatnio poszukują przedstawicieli handlowych i ofetują im bardzo fajne warunki

arczi

praca jak kazda inna tylko zarobki inne niz wszedzie ogolnie konkurencja rozjezdza kazdego ph a co bys nie zrobil to twoja wina i wszystko jest zle a ludzie zza biorka mysla ze firma obroni sie przed konkurencja markami wlasnymi nikomu nie polecam ogolnie pracy w tej firmie zenada

bis

jak szukasz godziwych pieniędzy to odpuść sobie ice full. Góra tylko czeka by z każdego wycisnąć coś jeszcze w zamian dając niewiele. Każdy tyra jak osioł, a umowy... to jrest kpina w żywe oczy, masz kilka umów każda w innej firmie, w jednej o pracę w innej o dzieło, w każdej oczywiście odpowiedzialność, zakaz konkurencji i inne. Odradzam! Magazyn traktowany jak zwierzaki, konwojenci jak ludzie 2 kategorii. Jedynie to PH cośtam mają ale i im pozmieniali umowy i w razie odejścia z firmy zostajesz z ręką w nocniku i bez możliwości szukania pracy w jakimkolwiek handlu, bo lojalki są tak popisane. Tragedia. Nawet na górze ludzie poodchodzili bo już mieli dość rządów nowego pana prezesa.

sochaczewski
@bis

to prawda ludzie odchodzą, a nowy Pan prezes to sam właściciel firmy. W SOchaczewie to chociaż kierownik jest w porządku gościem. Tylko co z tego, skoro w tej firmie kierownik to koleś przekazujący rozkazy góry, bez możliwości korygowania nawet najgłupszch pomysłów. Umowy - nie wiem, nie widziałęm żadnych, ale pracował tam na wysokim stanowisku mój kolega który zarządzał jednym z oddziałów, dzisiaj na pytanie i Ice-Full mówi tylko jedno z uśmiechem - Boże nie masz o czym gadać? Nie przypominaj mi. Za wszystko zawsze jest winien pracownik, nigdy ten kto kazał mu robić to czy tamto. Pieniądze? w przypadku tej firmy to pieniążki (z tego co mówił kumpel jak kierownik wyciąga 2500 - 3000 to jest zadowolony.

awdweq

Ile można zarobić w ice full w Sochaczewie na magazynie?

leser...

jak chcesz darmowe piwko,to ice full stawia do niego garba na plecach...

qqqq

co się tam dzieje w tej firmie!!!

xxxx

a ile tam zarabiaja przedstawiciele handlowi ,i tak ogólnie jak jest ???

ktoto

tak mało maja tam kierowcy? myślałem że więcej

S.

niestety racja :( więcej ludzi odchodzi niz przychodzi

praca ciezka,zarobki niestety niskie (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam..

Zostaw merytoryczną opinię o Ice Full - Sochaczew

Ice Full