Ice Full

Sochaczew

Opinie o Ice Full

anonim 2009-05-03 20:37
praca ciezka,zarobki niestety niskie (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam..
S. 2009-07-04 15:31
niestety racja :( więcej ludzi odchodzi niz przychodzi
ktoto 2010-03-03 13:12
tak mało maja tam kierowcy? myślałem że więcej
xxxx 2010-04-18 12:27
a ile tam zarabiaja przedstawiciele handlowi ,i tak ogólnie jak jest ???
qqqq 2010-09-16 18:41
co się tam dzieje w tej firmie!!!
leser... 2013-11-30 21:42
jak chcesz darmowe piwko,to ice full stawia do niego garba na plecach...
awdweq 2014-08-24 21:02
Ile można zarobić w ice full w Sochaczewie na magazynie?
bis 2014-12-19 12:33
jak szukasz godziwych pieniędzy to odpuść sobie ice full. Góra tylko czeka by z każdego wycisnąć coś jeszcze w zamian dając niewiele. Każdy tyra jak osioł, a umowy... to jrest kpina w żywe oczy, masz kilka umów każda w innej firmie, w jednej o pracę w innej o dzieło, w każdej oczywiście odpowiedzialność, zakaz konkurencji i inne. Odradzam! Magazyn traktowany jak zwierzaki, konwojenci jak ludzie 2 kategorii. Jedynie to PH cośtam mają ale i im pozmieniali umowy i w razie odejścia z firmy zostajesz z ręką w nocniku i bez możliwości szukania pracy w jakimkolwiek handlu, bo lojalki są tak popisane. Tragedia. Nawet na górze ludzie poodchodzili bo już mieli dość rządów nowego pana prezesa.
sochaczewski 2015-01-28 12:10
to prawda ludzie odchodzą, a nowy Pan prezes to sam właściciel firmy. W SOchaczewie to chociaż kierownik jest w porządku gościem. Tylko co z tego, skoro w tej firmie kierownik to koleś przekazujący rozkazy góry, bez możliwości korygowania nawet najgłupszch pomysłów. Umowy - nie wiem, nie widziałęm żadnych, ale pracował tam na wysokim stanowisku mój kolega który zarządzał jednym z oddziałów, dzisiaj na pytanie i Ice-Full mówi tylko jedno z uśmiechem - Boże nie masz o czym gadać? Nie przypominaj mi.

Za wszystko zawsze jest winien pracownik, nigdy ten kto kazał mu robić to czy tamto. Pieniądze? w przypadku tej firmy to pieniążki (z tego co mówił kumpel jak kierownik wyciąga 2500 - 3000 to jest zadowolony.
arczi 2015-02-13 17:06
praca jak kazda inna tylko zarobki inne niz wszedzie ogolnie konkurencja rozjezdza kazdego ph a co bys nie zrobil to twoja wina i wszystko jest zle a ludzie zza biorka mysla ze firma obroni sie przed konkurencja markami wlasnymi nikomu nie polecam ogolnie pracy w tej firmie zenada
Dom 2016-05-11 19:49
Jeśli chodzi o pracę w Jeleniej Górze to zdecydowanie warto sprawdzić Ice Full zwłaszcza że ostatnio poszukują przedstawicieli handlowych i ofetują im bardzo fajne warunki
Ona 15 2017-05-15 22:34
Czy jest tu ktoś kto może wie czy szukają jakiegoś przedstawiciela w województwie łódzkim? Tomaszów Łask?
Zenuś 2017-06-22 17:17
Ogólnie banda wyzyskiwaczy Ciągle mała sprzedaż itp A w mc kilkadziesiąt ton wyjeżdża Dyrektorki i reszta patałachów tylko się cieszą że jakikolwiek jeleń na nich jeszcze robi Ale do czasu Karma wraca
Były ph 2017-07-05 19:43
Podpisujesz umowę o zakazie konkurencji, więc po zwolnieniu się jej przestrzegasz a oni nie płaca Ci nic pomimo zapisów umowy i straszenia Sądem Pracy. Praca pod presją. Warunki fatalne. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Ice Full - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Full