Ice Full

Sochaczew

Opinie o Ice Full

anonim 2009-05-03 20:37:48
praca ciezka,zarobki niestety niskie (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam..
S. 2009-07-04 15:31:31
niestety racja :( więcej ludzi odchodzi niz przychodzi
ktoto 2010-03-03 13:12:48
tak mało maja tam kierowcy? myślałem że więcej
xxxx 2010-04-18 12:27:46
a ile tam zarabiaja przedstawiciele handlowi ,i tak ogólnie jak jest ???
qqqq 2010-09-16 18:41:03
co się tam dzieje w tej firmie!!!
leser... 2013-11-30 21:42:37
jak chcesz darmowe piwko,to ice full stawia do niego garba na plecach...
awdweq 2014-08-24 21:02:40
Ile można zarobić w ice full w Sochaczewie na magazynie?
bis 2014-12-19 12:33:31
jak szukasz godziwych pieniędzy to odpuść sobie ice full. Góra tylko czeka by z każdego wycisnąć coś jeszcze w zamian dając niewiele. Każdy tyra jak osioł, a umowy... to jrest kpina w żywe oczy, masz kilka umów każda w innej firmie, w jednej o pracę w innej o dzieło, w każdej oczywiście odpowiedzialność, zakaz konkurencji i inne. Odradzam! Magazyn traktowany jak zwierzaki, konwojenci jak ludzie 2 kategorii. Jedynie to PH cośtam mają ale i im pozmieniali umowy i w razie odejścia z firmy zostajesz z ręką w nocniku i bez możliwości szukania pracy w jakimkolwiek handlu, bo lojalki są tak popisane. Tragedia. Nawet na górze ludzie poodchodzili bo już mieli dość rządów nowego pana prezesa.
sochaczewski 2015-01-28 12:10:12
to prawda ludzie odchodzą, a nowy Pan prezes to sam właściciel firmy. W SOchaczewie to chociaż kierownik jest w porządku gościem. Tylko co z tego, skoro w tej firmie kierownik to koleś przekazujący rozkazy góry, bez możliwości korygowania nawet najgłupszch pomysłów. Umowy - nie wiem, nie widziałęm żadnych, ale pracował tam na wysokim stanowisku mój kolega który zarządzał jednym z oddziałów, dzisiaj na pytanie i Ice-Full mówi tylko jedno z uśmiechem - Boże nie masz o czym gadać? Nie przypominaj mi.

Za wszystko zawsze jest winien pracownik, nigdy ten kto kazał mu robić to czy tamto. Pieniądze? w przypadku tej firmy to pieniążki (z tego co mówił kumpel jak kierownik wyciąga 2500 - 3000 to jest zadowolony.
arczi 2015-02-13 17:06:38
praca jak kazda inna tylko zarobki inne niz wszedzie ogolnie konkurencja rozjezdza kazdego ph a co bys nie zrobil to twoja wina i wszystko jest zle a ludzie zza biorka mysla ze firma obroni sie przed konkurencja markami wlasnymi nikomu nie polecam ogolnie pracy w tej firmie zenada
Dom 2016-05-11 19:49:10
Jeśli chodzi o pracę w Jeleniej Górze to zdecydowanie warto sprawdzić Ice Full zwłaszcza że ostatnio poszukują przedstawicieli handlowych i ofetują im bardzo fajne warunki
Zostaw swoją opinię o Ice Full - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Full