Opinie o Italmetal w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italmetal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italmetal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmetal w Jelcz-Laskowice

tak jest

zgadzam się z wszystkim. to (usunięte przez administratora) w którym człowiek się nie liczy. polacy z kierownictwa firmy, tylko dlatego, że mają kilka groszy więcej stają się esesmanami. gdyby przyjrzeć się ich życiu i jak doszli do wszystkiego po trupach i przez [usunięte przez moderatora] to zbiera się na wymioty.

ODI

Witam, chciałem się dowiedziec czy sa u was jakieś normy na produkcji , czy poprostu 8h i end.

Gal Anonim Polak

Szkoda twojego czasu. W Piątek idź na ryby, do lasu, prędzej znajdziesz grzyba w Odrze niż dobrą pracę w tej firmie. Chyba że jesteś Kamikadze Sajonara. -Jeśli [usunięte przez moderatora] cię jara, to ta firma jest od zara.

ppppp

Jak chcecie być źle traktowani, pracować jak biali murzyni -za jałmużnę to Italmetal jest najlepszą firmą na strefie :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale handlowym (Junior Back Office Assistant in Sales Department) w firmie Italmetal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Beast from the west

Italmetal ? cri-val czy kottmetal gdzie lepiej ?

pracujacy

a dajcie spokuj. jedna wielka katastrofa. nie ma nawet co dyskótowac. jeden wielki [usunięte przez moderatora] !

menq

tak, pracują jeszcze...

Tomi

Pracują jeszcze w Italmetal osoby z powiatu dzierżoniowskiego ?

rozczarowany

Mialem przyjemnosc sie tam ladowac.Po zaladunku odebralem dokumenty i pojechalem.Na rozladunku okazalo sie ze brakuje 2 skrzyn.W finale dostalem od szefa obciazenie na 5000zl.

Gal Anonim Polak

Był jeden co chciał założyć związki, ale go nie było

DEra

Odchodzi najlepszy z kierowników (kierownik z jakości). SZOK. Teraz to koniec kultury, dobrego wychowania i profesjonalizmu.

M

zamiast liczyc na laske , zorganizujcie sie , tak jak w Toyocie, czy Elice, moze cudow nie ma, ale mogą rozmawiac i negocjowac z pracodawca, wezcie z nich przyklad

Dziunia

wszystko zależy kto na jakich stanowiskach jest. Tłumacz, asystent tłumacza i stanowiska w górę mają od 2000/2100 na rękę w zwyż:) Wszystko zalezy od umiejętności..i znajomości języków. Mi dają 2400 i nie jest źle. Pozdrawiam!!

zwiazkowiec

a o zwiazku zawodowym to nie pomysleliscie? zorganizujcie sie i zacznijcie rozmawiac

htrh

A i kolega zle pisze 1500 daja i to BRUTTO ze ten zaklad jeszcze istnieje ale z tego co wiem to tojota nie jest lepsza :):):) [usunięte przez admina]

htrh

firma jest do bani chałas głosno i do tego zarobki do [usunięte przez admina] nie polecam tej ze firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Italmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Italmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italmetal?

Italmetal
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Europejska 2
    55-220 Jelcz-Laskowice