Opinie o I.F.I. Łomozik Łukasz w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie I.F.I. Łomozik Łukasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.F.I. Łomozik Łukasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.F.I. Łomozik Łukasz w Jastrzębie-Zdrój

do anna

Poczytaj sobie wcześniejsze opinie innych pracowników. W tej firmie króluje kolesiostwo i obłuda. Jak zostaniesz przyjęta jako agent to możesz być więcej niż pewna, że pomimo tego jak bardzo byś się nie starała to i tak ci udowodnią, że do niczego się nie nadajesz i stracisz 3 miesiące- a czego przy tym o sobie się dowiesz... Nie warto zaczynać pracy w tej firmie.

janna

Ja również pracowałam w tej firmie. Śmiech na sali!!! Żenada. NIE polecam. !!!

gol

Ja pracowałam w tej firmie i nie polecam!!!!!!!!!!!!!!! Pranie mózgu na śmiesznych spotkaniach, kto liże d.... pseudoszefowi ma zapewnioną przyszłość i nieważne ja bardzo pracownik by się nie starał to i tak w końcu mu podziękują. Firma godna pożałowania!!!

@gol

Co więcej.....tam siedzi jedna pracownica mianuje się na tzw "lidera" żart kpina i ironia tak można o niej napisać....tym samym jest to "ulubienica szefa" haha ;D Strzelanie fochów i pomiatanie innymi pracownikami to jej domena, kolejna "mądra" to już niestety "wiekowa kobieta" udaje dobrą koleżankę mianuje się na "pomocną" a jak wsiadasz z nią do samochodu niestety spada na Ciebie lawina obelg kierowanych pod adresem szefa czy też innych pracowników miedzy innymi pani która powyżej wymieniłam. Przeczytałam nt L4 - i zgadzam się z 100% ! jak wróciłam po tygodniu usłyszałam że mieszkania które pozyskałam to "stali klienci jednej z pracownic" dodam że agentka nie odbierała telefonu od tych klientów i wybrali kolejny numer a że trafiło na mnie! to zgodnie z MOIM ZADANIEM w pracy umówiłam się na spotkanie z klientem podpisałam umowę i wprowadziłam na do sprzedaży...idąc dalej ZABRANO MI TYCH KLIENTÓW!!!!! takie zagrywki widzę że nie tylko ze mną poczynili ale z większością ludzi...naprawdę OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ W TEJ FIRMIE, SZKODA WASZEGO CZASU ENERGI JAK RÓWNIEŻ KOMPETENCJI!

@gol

hahahah teraz widzę że towarzystwo wzajemnej adoracji znowu zostało zawężone, ciekawe dla kogo liderem będzie pani jeśli pozbędzie się reszty konkurencji!! JEDYNA KONKRETNA OSOBA I PRAWDZIWA JEST KAROLINA! (AGENCI BO ZADNI Z NICH DORADCY CZY LIDERZY - NIE MIANUJCIE SIĘ TYTUŁAMI NA KTÓRE NIE ZASŁUGUJE ! - JESZCZE JEJ NIE WYWALILI BO ZAJMUJE SIĘ KREDYTAMI I NIE JEST DLA NICH KONKURENCJA WRĘCZ!!!!!!!! TO KAROLINIE LIZA TYŁEK BY SZYBCIEJ ZAJĘŁA SIĘ "ICH" SPRAWA !) NIE JEST ZATRUTA JADEM KTÓRYM PLUJĄ ZWŁASZCZA NA TYCH PONIEDZIAŁKOWYCH SPOTKANIACH, ŻYCZĘ JEJ BY SIĘ ROZWIJAŁA I OPUŚCIŁA TĄ CHORA FIRMĘ BO TA FIRMA NA NIĄ NIE ZASŁUGUJE!!!!

była pracownica
@były pracownik

I tu pomyłka, również wspomniana powyżej Karolina nie jest osobą na jaką się kreuje. Jest fałszywa i obłudna. Sama wypłakuje się na ramieniu, obrabia (usunięte przez administratora) szefowi, że kasy jej nie wypłaca. Radzę trzymać się z daleka albo przynajmniej uważać na to towarzystwo.

ori

Ja raczej miałam nieprzyjemność korzystania z usług tej firmy i radzę trzymać się z daleka!!! Również słyszałam dużo opinii na temat tej firmy i potwierdzam- krętacze!!! Zresztą coś musiało spowodować, że uciekli z Jastrzębia..

Brałeś udział w rekrutacji do I.F.I. Łomozik Łukasz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mia

Byłam klientką tej firmy- dwa razy. Raz sprzedawali mieszkanie po mojej mamie a raz moje mieszkanie. W obu przypadkach pomimo trudnego okresu na rynku nieruchomości transakcje dość szybko zostały przeprowadzone. Byłam pod wrażeniem osoby, która przyjechała ze mną i z klientem do sprzedawanego mieszkania. Zaprezentowany został pełen profesjonalizm, szybko i tanio umówiony notariusz w Pszczynie. Opłaty normalne a nawet moge powiedzieć że niższe niż w innych biurach, bo porównywałam. Z całego serca polecam tą firmę! Jest jak najbardziej profesjonalna i uczciwa. Obecnie zleciłam im sprzedaż mojego kiosku handlowego. A więc będzie to już trzeci raz jak korzystam z usług tej firmy. A przeglądając opinie powyżej, mogę tylko powiedzieć: Panie i Panowie wasza złosliwość aż się wylewa, sami sobie wystawiacie opinię- wstyd!

internet

Nie polecam tej firmy.Nie interesują się klientem,a nawet znajdują takiego lokatora,który nie zamierza płacić.Nigdy więcej.Patrzą tylko na pieniądze,żeby mieć je jak najszybciej.

lolo

W tej firmie to jest wręcz niemożliwe

lolo

Będąc pracownikiem tej firmy nikomu nie polecam. Jest tam stałe towarzystwo, któremu wydaje się, że są kierownikami, a w których szef jest ślepo zapatrzony. Szkoleń żadnych, wymagania niewiadomo jakie. Teraz wiem, ze sami "najlepsi" pracownicy zostali i dzięki temu firma musi uciekać z Jastrzębia- i bardzo dobrze- naturalna selekcja zadzialala :)

jiko

Z pozycji klienta radzę omijać tą firmę!!! "Specjalizują się" w trudnych transakcjach a tak naprawdę to ceny wzięte z sufitu i więcej szkody niż pomocy. Dodatkowo dochodzą nerwy.

olo

Byłem klientem tej firmy i nikomu nie polecam. Ba! Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem. Kasują kupę kasy praktycznie za nic, później samemu wszystko trzeba załatwiać. Na początku wszystko ładnie pieknie czego to nie załatią, a później nawet nie odbierają telefonów.

gość 69

Drodzy potencjalni klienci tej firmy ... zastanówcie się nad wyborem firmy która ma Was " obsługiwać " ponieważ jak dobrze zauważyliście, pseudo Firma " ifi " sama usuwa opinię, ponieważ większość ( ponad 95 % ) opinii została usunięta bo nie były pozytywne ... SORRY ale Taka Jest PRAWDA ( taki mamy klimat ) ŻAŁOSNA FIRMA ! ! ! Nie dajcie się im omotać bo tylko to potrafią !

koter

O widze, że biedne szefostwo rozpoczelo walkę z "krzywdzącymi" opiniami zwyczajnie je usuwając, a nie odważnie wyciągając wniski na przyszłość- prawdziwa klasa!!! W takim razie należy przytoczyć usunięte wątki, których ta firma się wstydzi by ostrzec przyszłych klientów. Ostatnie wpisy mówiły o tym, że ta firma więcej szkodzi niż pomaga, że w sprawach komorniczych tylko kasuje spore pieniądze, a nawet nie potrafi udać się do spółdzieli, pracownicy nie o udzielają informacji o sprawie klientowi. To tylko część opinii usyniętych przez tą firmę ale to już powinno dać do myślenia, że prawda w czy kole!!!!

filu

To pseudo firma-nie polecam!!!!

abcde

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o I.F.I. Łomozik Łukasz - Jastrzębie-Zdrój

I.F.I. Łomozik Łukasz
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Polna 54
    43-250 Jastrzębie-Zdrój