Opinie o I.F.I. Łomozik Łukasz w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie I.F.I. Łomozik Łukasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.F.I. Łomozik Łukasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.F.I. Łomozik Łukasz w Jastrzębie-Zdrój

Klaudia Nowy wpis

Ile w firmie macie zmian ?

on Nowy wpis

Więc tak ja oglądałem mieszkanie przez biuro IFI i wpłaciłem zaliczkę ale w innym biurze klient też chciał kupić to mieszkanie ja musiałem załatwiać kredyt a ten klient z innego biura płacił gotówką więc okazało się że to mieszkanie zostało sprzedane temu klientowi .Zaliczki nie odzyskałem powiedziano mi że oni mi mieszkania poszukają i ta zaliczka będzie na to mieszkanie.stwierdzili że ja się zadługo zastanawiałem i dlatego tak wyszło jak chciałem odzyskać zaliczkę to mi powiedzieli że zapłace karę za to że tak się zastanawiałem.Zaliczki nie odzyskałem mieszkanie kupiłem przez inne biuro .Człowiek idzie do biura żeby pomogli a oni z człowiekiem sobie robią co chcą.Masakra.

graz Nowy wpis

nie polecam nikomu pracy w tej firmie

piotrek Nowy wpis

Powiem krotko -omijac te biuro nie ruchomsci-oszusci

Brałeś udział w rekrutacji do I.F.I. Łomozik Łukasz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
danio

w sumei to i ja nie widzialem zadnych oglszen w sprawie pracy u nichalbo nie maja nic albo faktycznie tylko znjamosci

niezadowolona

Nie, błędne rozumowanie. Nie ma żadnego ogłoszenia bo tam są sami zakochani w sobie ludzie i nikogo między siebie nie wpuszczają. Wypłata podstawowa terminowa ale płatność prowizji to jakaś kpina

Kowal

A ja tam pracowałem i nie są dobre tak samo jak to towarzystwo- nie polecam i ostrzegam.

Kowal

To jest portal reklamujący pracowników nie usługi chociaż i o tych można by dużo powiedzieć. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to również nie polecam- mobing, kolesiostwo, szemrane relacje....ogónie nie polecam.

Zabcia

Pracowałam w kilku miejscach i tak naprawdę z wolnym wszędzie jest ciężko a o l4 juz nie wspomnę. ..zwłaszcza jeśli pracowników jest "na styk" no może poza kopalnia-poki co....pani ma swoją wersję pewnie pracodawca ma swoją a żeby zająć stanowisko należało by wysłuchać dwóch stron.....pozdrawiam i życzę powodzenia i dobrego nastawienia ☺☺

oj Zabcia

I tu uderzamy w sedno pani wypowiedzi- pani tylko nie zauważyła patologii bo tam pani nie pracowała. Bardzo łato jest coś ocenić jak wchodzi się na przysłowiowe pięć minutek w dane środowisko. Żeby cokolwiek faktycznie móc powiedzieć to trzeba się tam znaleźć. Oczywiście, że nikt przy kliencie nie będzie stał za plecami pracownika i beształ go przy kliencie bo wiadomo, że wtedy pracownik traci wraca przed klientem, a firma traci bo zatrudnia takiego pracownika, którego trzeba stale kontrolować dlatego tzw. besztanie publicznie odbywało się na spotkaniach szkoleniowych gdzie niejednokrotnie danego pracownika mieszano błotem. Co do pensji to o ile podstawa była na czas to premie niejednokrotnie wypłacane były grubo po czasie. Co do urlopu i godzin pracy to również można dużo powiedzieć- o urlopy albo pracownik bał się poprosić bo zawsze spotykał się z dziwnymi komentarzami, albo jak wrócił to dziwnym trafem zawsze coś dziwnego się działo podczas jego nieobecności. Zdarzały się też sytuacje gdzie czy ja czy moi koledzy z pracy zaniemogli chorobą to szef zachowywał się tak jakby był obrażony, a chory pracownik z wyrzutami sumienia chory siedział w pracy by mu dogodzić...czego i tak nie doceniano.A siedzenie po godzinach nagminne się zdarzało bo przecież nie wypada wyjść przed szefem, który przewaznie siedział dość długo.Jeśli chodzi o opuszczenie biura to jest kwestia pieniędzy- ponownie powtarzam,że wiembo tam pracowałam.

ZABCIA

Czytam powyższe opinie i zastanawiam się skąd w ludziach tyle złości i nienawiści. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy to zawsze może ją zmienić albo najzwyczajniej w świecie porozmawiać o tym z przełożonym. Skoro firma istnieje tyle lat na rynku i ciągle śie rozwija-to jest tak naprawdę wyznacznikiem jakości pracy i usług-a nie animowe hejty w których można napisać wszystko-niekoniecznie zgodnie z prawdą...Podobnie z obsługa klienta- nie wszystkich da się zadowolić-przerabiam to niemalże każdego dnia...No ale cóż w takim społeczeństwie żyjemy..Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony albo pełen jadu i goryczy. Ja osobiście korzystałam z usług tej firmy i jak najbardziej ją polecam:-).

oj Zabcia
@ZABCIA

Oj niestety z tym przełożonym nie można nic załatwić ponieważ to nie on rządzi w tej firmie. Sama pani wspomniała że korzystała z usług tej firmy a to forum dotyczy opinii o pracodawcy a nie reklamy usług. Pracowałam w tej firmie i wiele niestety złego mogę powiedzieć. To tylko kwestia czasu jak IFI zniknie z rynku- opuszczenie Jastrzębia pewnie z uwagi na wysoki czynsz o czymś świadczy... Dlatego krótko i na temat- nie polecam pracodawcy. Co do usług świadczonych przez firmę to konia z rzędem za wskazanie dobrego specjalisty- ostrzegam klientów.

ZABCIA
@oj Zabcia

Pozwoliłam sobie wyrazić opinie o pracodawcy ponieważ korzystając z usług firmy miałam okazje przyjrzeć się jakości i warunkom pracy i nie zauważyłam tak jakiś patologiI....biuro było czyste, dobrze zorganizowane i zadbane, pracownicy mieli do dyspozycji samochody i telefony, byli zadowoleni nikt ich publicznie nie beształ ani nie stał z plecami obserwując jak obsługują -a takie zachowania mają miejsce w wielu zakładach pracy...coś o tym wiem:-). Poza tym tak naprawdę do każdego pracodawcy można mieć jakieś zastrzeżenia-jedni nam bardziej odpowiadają osobowościowo inni mniej-a wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:-).Dla mnie ważne jest czy mam pensje na czas, odprowadzane składki,czy dostane urlop w zaplanowanym terminie, czy nie muszę siedzieć po godzinach i czy pracodawca mnie szanuje....A co do opuszczenia Jastrzębia to moje prywatne zdanie jest takie że wcale się nie dziwie....Jastrzębie to miasto bez perspektyw i oprócz górnictwa które jest w takiej a nie innej kondycji niczego tam nie ma.Sama się zastanawiam co będzie z moja praca gdyby tak kopalnie miały jeszcze większe problemy...wiec mając firmę też bym uciekała gdzie indziej....ale to moje prywatne odczucie:-)pozdrawiam

hahahahahhahaha

Praca w tej firmie to cyrk na kółkach. Kłamstwa, obłuda i nic więcej. Pracownicy siedzą cicho jak mysza pod miotła.. tam nikt nie ma własnego zdania tylko zdanie szefcia...hahahahahahhahahahaah......ŻENADA

hihihihi
@hahahahahhahaha

Ten tekst świadczy tylko o Tobie hahahahaha i to jest właśnie ŻENADA!!! szkoda słów na takie kłamstwa

nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Wszystkie pozytywne komentarze to stek bzdur...

Ella

Ci marni i zadufani w sobie to własnie musieli odejść i to jest cały ból. A wysokie mniemanie o sobie i wygórowane ambicje nie pozwalają na to żeby się pogodzić z taką sytuacją. Dlatego najlepiej założyć własną firmę i pokazać co się potrafi, bo mówić można duuuuużo i rzucać pustymi słowami. Zyczę powodzenia i pozdrawiam, acha i jeszcze jedno - nie jestem i nie byłam pracownkiem tej firmy, ale znam tą firmę bo korzystałam z jej usług kilka razy. Miałam kontakt z wieloma pracownikami w róznym okresie czasu, wiec wiem jak mnie obsługiwali i jak załatwiali sprawy. Niektórych pracowników nie polecam, nadawali się do zwolnienia, niestety. Jest to moja prywatna opinia i nie chce żeby komentowana szczególnie przez osoby, które zostały zwolnione a teraz wylewają tutaj swoją gorycz i złość, wiec bez odbioru, dziekuje

Klops
@Ella

hihihihahahahahah.............pozdrowienia pseudo-szefunciu :D A Wy drodzy potencjalni klienci i pracownicy omijajcie tę pseudo firemkę szerokim łukiem

Klops

Nie polecam pracy w tej firmie. Te pozytywne komentarze piszą sobie sami pracodawcy i pracownicy pod ich dyktando. Prawda jest taka, że tam została większość marnych "specjalistów" zadufanych w sobie ale to dobrze- sami się wyeliminują. Nie polecam również klientom korzystania z ich usług chyba, że chcą mieć problemy- lepiej skorzystać z pomocy prawdziwych specjalistów, których na rynku jest sporo

Ella

No tak, trzeba było uwolnić firmę od balastu, który ciągnął w dół i zrobił sie wielki krzyk. Tak sie dzieje gdy ktoś ma wysokie mniemanie o sobie i nie widzi co robi źle. Nikt nie zwalnia dobrego pracownika tylko takiego który wpadł w rutynę i wydaje mu sie ze jest niezastąpiony i nie chce zrobić żadnych zmian. Pozdrawiam marudzące towarzystwo, bez odbioru

hahaha

I tu się mylisz, rotacja w tej firmie była i to całkiem spora- zniknęło z tej firmy sporo długoletnich pracowników, a zostały same miernoty więc okazuje się, że nie potrafią uszanować pracownkia.

srolo

Wyrażasz się tak jakbyś wiedział jak tam faktycznie jest, a na końcu zadajesz pytanie- prowadzisz konwersację sam ze sobą?!?!? Otóż oczywiście masz racje, że wymagają odrobinę minimalnej wiedzy- to fakt. Co do wynagrodzenie to też prawda, że są adekwatne ale nie są wypłacane w czasie i nierzadko "obcinane". A benefity- hihihihihahahahhaheheheh :)

klient

nie polecam-pranie mozgu robie czlowiekowi

do bol

To jest baaaardzo hermetyczne środowisko- nikogo nie wpuszczają by zaznał ich "łask" dlatego przez cały okres próbny nie pomagają i starają się udowodnić, że nie nadajesz się na agenta. Rezultat będzie taki, że nazbierasz ofert, którymi oni się podzielą a tobie podziękują. Nawet jeśli się trafi kandydat z doświadczeniem to i tak będzie to wyglądało tak samo!!! Co do szkoleń to robią je na miejscu bo powiedzą, ze szkoda czasu na wysyłanie a naprawde szkoda kasy bo i tak cie nie będzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o I.F.I. Łomozik Łukasz - Jastrzębie-Zdrój

I.F.I. Łomozik Łukasz
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Polna 54
    43-250 Jastrzębie-Zdrój