Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

O ja p.....

Zero szacunku dla pracownika pieniądze gówniane wymagania na poziomie zachodu broń was ręka panska

E.£.P.G.E.P.B
@O ja p.....

Tak broń by któremuś nie przywalic????za okropne traktowanie 2 człowieka to co nie którzy przełożeni robią..to już szczyt wszystkiego..panie dyrektorze zacznij wysyłac ich do lekarza psychiatry bo nie panują oni nad swoimi emocjami..????w pracy należy się szacunek do drugiego człowieka niezależnie jakie ma stanowisko????

E.£.P.G.E.P.B

Ja.
@O ja p.....

Najlepsze są premie kwartalne ????????????

Li....
@Ja.

Zawory nie narzekaja????????????

Momo
@Li....

To chyba na innych zaworach robisz... Lub mówisz....

Ktoś
@Li....

Wydaje mi się że wszyscy mają takie premie co może na hot doga wystarczy xD No oprócz pewnie góry!

M@k015
@Momo

Dokładnie. Mam wrażenie że każdy dba tylko o siebie. Totalna znieczulica. Temperatury nie do wytrzymania... Niestety Ty dla firmy masz być, ale firma dla Ciebie już nie koniecznie. No i przełożeni...

Grozda

SPX nie tylko w Bydgoszczy nie przejmuje się pracownikami .Tak jest tez w Anglii. Słabe zarobki i premie pracowników na produkcji , ale jak się dostaniesz do biura to żyć i nie umierać (Premie roczna do 40%)

Golf 7

A jak tam zaciągnąć z firmy T... wytrzymujecie jeszcze z nimi.

Kieras

Jestem osobą z kadry zakładu. Przeszedłem z T. Piszecie o Nas same zle rzeczy a My po prostu musimy pokazać że jesteśmy potrzebni. Tabelki wykresy tablice to jest dobre dla oka. Jak ktoś to zobaczy to od razu powie że My jesteśmy idealnina na kierownicze stanowiska!

Zainteresowana

Jakie zarobki netto na wejście na dzień dzisiejszy na stanowisko montera na okresie próbnym?

Anal
@Zainteresowana

2tys

monter

Ludzi się zwolniło i zwalniać się będą. Czasy dbania o pracownika w tej firmie się skończyły. Niestety do firmy wdarła się korozja i wszystko zaczyna rdzewieć !!!!!

Slabo w tym spx bylem na rozmowie smieszne pieniadze na montera daja... 2100zl w dzisiejszych czasach? Z hu... na łby sie zamienili hehe.

Witam Mam półroczne doświadczenie w pracy przy maszynie (tokarce), czy z takim niewielkim doświadczeniem przyjmą mnie tu do pracy i ile mógłbym zarobić? Dziękuję, pozdrawiam

Operator

z takim doświadczeniem to z 2500 netto ile Cię ktoś przyjemnie. Na pewno nic nowego się nie nauczysz

Hans

Wezmą Cię....ludzie zaczynają się zwalniać więc każde ręce się przydadzą. Nawet długoletni pracownicy odchodzą. Gratuluje dla zrzutu z T. ...rozwalacie ten zakład. Może wrócicie do swojego dawnego pracodawcy - jak odeszliście to T. przenosi produkcję z Francji a Spx pada.

napakowany
@Hans

Taka prawda kadra zarządzająca z firmy T. popsuła całą atmosferę która była wcześniej w SPX

kasztan
@napakowany

Niestety dyrektor tego nie widzi. Gdzie się podział komfort pracy? Wszędzie tablice, słupki, wykresy, presja na wyrobienie. Nie wiem czy nie jesteśmy wszyscy w tej firmie poddani zbiorowemu (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)zrób w załodze ANONIMOWĄ ankietę zanim nie będzie za późno a dowiesz się prawdy jak to wygląda na produkcji. Za długo tu pracuję aby obojętnie na to patrzeć jak firma z której byłem taki dumny zaczyna pikować w dół.

Bartek

Na monterce male siano. Robota dla dzieciakow po szkole :) Ale pewnie tez nie beda zadowoleni z tego

informatyk

Witam Pilne!!! Ma ktoś informacje jak wygląda praca w działach IT szukają obecnie do działu informatycznego?

Bartek

Premie kwartalne to jakas kpina 150zl... nic dziwnego ze ludzia sie robic nie chce. Gora goni o wynik a ludzie maja zlewke bo i tak nic z tego nie maja... przepraszam smieszne 150zl... niech sobie zostawia na paliwko do wieswagonow :)

Jedz gruz na święta

Firma szczyci się pakietem socjalnym i opieka medyczna etc. Dzisiaj mamy 18 grudzień i ludzie pytają o bony świąteczne to osoby odpowiedzialne się ukrywają. Dla mnie żenada i jest tu coraz gorzej. Flota czarnych wieś wagonów ma innych za nic. Pracuje tu wiele lat i już mam dosyć.

Fikuśny
@Jedz gruz na święta

A czego się tu spodziewać po pani HR menadżer , jak by ogarniała swoją robotę tak jak ściąga ludzi z tajko do biura to pewnie by było ok , na razie tj. mega żenada

Idę do Lidla
@Fikuśny

A kto tu ostatnio z tajko przyszedł? Boom już dawno się skończył. Ludzie kiedyś byli kuszeni pieniędzmi, a teraz nawet tego nie ma i krążą opinie że marnie się w Spx dzieje. Wniosek z tego taki ze pracownicy nie zmienia pracy na gorsze. Z talonami to na pięknie cykneli. Do tego płatny lux med a u innych free cały czas. Kantyna droga, płace w miejscu, etaty pod lupa więc co tu zaliczyć jako atut?

ty
@Fikuśny

czyżby tworzyli sitwe wzorem tejko - hahaha... skąd my to znamy?

typ

Hej ktos wie jaka atmosfera w zakupach ?? chcialbym zlozyc CV do tego działu ale nic o nich tutaj nie pisza

Marjanusz

Zadowolony pracownik to zadowolony klient. Panie Jacku jakies slogany ze mysl o kliencie a pracownika oszczac... z taka polityka firma zaraz ludzi na wschodzie bedzie szukala.. I nie po angielsku zlecenia tylko po rosyjsku beda drukowac

P.P.

Moje sugestie dla SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.: Brak slow. Wszystko zmienilo sie na gorsze. Zaczyna wkradac sie (usunięte przez administratora), wielki nielad no i oczywiscie robaczywa atmosfera panuje.

ABC

Brak mozliwosci rozwoju. Mistrzowie w wiekszosci brak kompetencji w chipsach wygrali stanowiska. Zaczyna wkradac sie mobbing.

ByłyP

Z firmy odchodzą kolejni operatorzy CNC, a Dyrekcja nawet nie ma pomysłu jak ich zatrzymać. Firma mało rozwojowa, nic nowego człowiek się nie nauczy ani też nie wdroży swoich pomysłów, wyjątkiem może GS i Homo. Wprowadzcie jeszcze system 3 zmian a uciekną wszyscy. Rynek pracy się rozwija, a SPX stoi w miejscu.

tomasz
@ByłyP

Witam dlaczego ludzie odchodzą przecież macie tam dobre zarobki na rynku Bydgoskim

Były spx-owiec
@ByłyP

Sprawa wygląda tak !!!! Jeżeli tokarz z około 10letnim stażem w samodzielnej pracy na maszynie CNC czyli pisanie programów, dobór narzędzi i parametrów skrawania oraz technologii trafia na dział gdzie zarządza Pan Przemysław P. to od razu widzi,że coś jest nie tak !!!! Majster to powinien być człowiek który ma ogromną wiedzę i doświadczenie na temat obróbki skrawaniem !!!! A tu LIPA , facet nie ma pojęcia o tym co w ogóle się tam dzieje a do tego bezczelny i chamowaty !!!! Proponuję zmienić mu angaż na "Rozdzielca robót" bo majstrem to tylko w SPX może być !!!

BylyP
@ByłyP

Dobre zarobki? Większość osób ma nie adekwatną stawke do wykonywanej pracy. Starzy pracownicy którzy są elastyczni i potrafią pracować na kilku obrabiarkach maja gorsze zarobki lub równe z nowymi osobami które wymieniają tylko narzędzia, mocują materiał w szczękach i wciskają START. Kiedyś pracownik jak przychodził do pracy interesował się tym co wykonuje, a teraz? Przyjde na 8h, ustawie maszyne według karty zbrojeń która wykonał stary pracownik, zrobie kilka detali (większość z niezgodnymi wymiarami) i pójdę do domu. Dlatego ja zmieniłem firmę by pracować za pieniądze które są adekwatne za wykonywaną prace i nie muszę pracować za innych. W obecnej firmie jestem szanowany i doceniany przez przełożonych za to co robie. Operator CNC - programista, technolog stawka po okresie próbnym 4700 netto (na ręke - informacja dla kretynów) bez dodatków. Nowościa jest dodatek za szkolenie nowych pracowników - 500 zł netto/ m-c szolenia. Pozdrawiam Starą Ekipe i nie bójcie się zmieniać firmy!

Przemysław P.
@Były spx-owiec

Jakże łatwo przychodzi oczernianie kogoś, podwazanie jego kompetencji. A tak trudno podpisać się pod takimi słowami. Pozdrawiam

Obecny Pracownik
@BylyP

BylyP - Cytat "programista, technolog stawka po okresie próbnym 4700 netto (na ręke - informacja dla kretynów)" zdawał się wskazywać na osobę promieniejącą inteligencją jak i elokwencją ...jednak zdolności analityczne jak i poziom oceny kompetencji w kolejnej wypowiedzi " facet nie ma pojęcia o tym co w ogóle się tam dzieje a do tego bezczelny i chamowaty !!!! Proponuję zmienić mu angaż na "Rozdzielca robót" bo majstrem to tylko w SPX może być !!!" wskazuje, iż ocena moja nawet nie tyle była błędna co tragiczna. Ponowna chęć zrozumienia intencji jak i przekazu Pana BYŁEGO zmuszała by mnie do tak drastycznego obniżenia poziomu logiki, że równać się mógł by on jedynie ze skokiem z wieżowca wprost na beton. Zatem robić tego z wiadomych przyczyn nie zamierzam. Pozdrawiam.

Krystian C
@Przemysław P.

a ja sie z opinia zgadzam i nie boje sie podpisac nie posiada pan zadnych umiejetnosci tylko teoria i to jeszcze jakas dziwna

Krystian C
@Przemysław P.

mowa tu o panu przemysławie p

Berko
@BylyP

Czytam i oczom nie wierzę, ale cóż każda firma ma plusy i minusy. Ja mam pytanie zupełnie z innej beczki.Czy w Bydgoszczy można zdobyć umiejętności do programowania i obsługi maszyn CNC? Wiem...ktoś powie,że nie że tego nauczysz się w szkole ,na kursach itp.Problem tkwi w tym,że nie łapię się na żadne kursy bo pracuję ,a do szkoły to trochę za późno mam 42 lata.

Operator
@Berko

Nie, nie nauczysz się w firmie. Od kąd pracuje w SPX (2009 rok) było tylko jedno podstawowe szkolenie z programowania i to nie dla wszystkich. W firmie są programiści którzy piszą programy lub doświadczeni operatorzy (mała grupka osób) którzy wiedzę przynieśli z innych firm lub uczyli się tego poza firma.

superwisior

Poziom rekrutacji poniżej krytyki.Naprawdę ciężko się spotkać z taką niesłownością ze strony poważnego pracodawcy.Pierwsza rozmowa OK,wszystko ładnie pięknie.Ciężko było umówić się na drugi etap w firmie.W końcu do spotkania doszło.Po rozmowie kierownik deklaruje odpowiedź tak lub nie w ciągu tygodnia.Po tygodniu cisza.Jak zadzwoniłem po dwóch tygodniach otrzymałem odpowiedź ,że ze względu na urlopy ktoś zapomniał mnie poinformować i ,że dostanę odpowiedź tak lub nie za 3 dni.Minęły 3 miesiące i nic.Ja ze swojej strony byłem słowny więc wypada jeśli się umawiamy i zadzwonić nawet z negatywną odpowiedzią.Jak tak traktujecie osoby z doświadczeniem i wiedzą to nie dziwcie się że niema chętnych do pracy .Jest dużo firm w Bydgoszczy ,które cenią specjalistów i lepiej płacą.Socjal ,kantyna i nowy budynek już dzisiaj na nogi nie powalają.Swoją drogą ze względu na transfery zaczyna się robić bałagan.Może moja zaproponowana stawka odstraszyła ?Chyba firma po upojnych miesiącach zaczyna oszczędzać.Obecny pracodawca zaoferował mi więcej niż 4k netto za to samo co w SPX.Mam mniej osób do nadzoru i poziom SAP-a jest bardziej zaawansowany więc mam większy rozwój.Wiem ,że nie jestem pierwszą tak potraktowaną osobą przez konkretnego kierownika.Strata czasu na spotkania.Nie polecam.

Nanana
@superwisior

Nie Pjotrek, po prostu byłeś za słaby dla tej firmy. Słyszałam o tej rekrutacji.

swarścik iz polszy

jestem spawaczem, witam załogę firmy POL-OSTEG, mam pytanie: Ile mógłbym zarządać na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, jeśli: mam świerzo aktualne uprawnienia i zarazazem potrafię pospawać z pełnym ciągłym przetopem (wg inspektorów z DNV : "full penetration") w metodach MAG-pozycja HL-45o, i wszystkie niższe(stal czarna); TIG-pozycja HL45o, i wszystkie niższe (stal czarna i kwasówka) z góry dzięki z odp. i dopowiem, że spawanie (u was dowiedziałem się pocztą pantoflową - z góry na dół) no ale z dołu do góry , to się nie da w tempie: "sznela, sznela"

Rek

Jak wygląda praca na tokarkach cnc, stawka itd

Kijanka
@Rek

Zależy jaki dział i jaka maszyna. Zarobki od 2500 do...

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.