Opinie o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. w Bydgoszcz

W mieście Bydgoszcz poszukiwano kandydatów do pracy jako Engineer. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Abc

Dobra praca za bardzo dobra kasę - jeżeli coś potrafisz aplikuj!!!

Pete

Jak wygląda praca w UR. Widziałem ogłoszenie na kierownika UR co stało się z poprzednim?

Karandi
@Pete

Odchodzi na emeryturę.

On22
@Karandi

Doszły mnie słuchy że odchodzi ktoś z UR do Stomilu. Prawda to?

Zero

SPX to najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem.

abc

praca w charakterze SQA / SQE - zdecydowanie nie polecam

Niki
@abc

Dlaczego ?

Dany

Pracowałem pare lat temu bylo wzglednie ale z kazdym rokiem coraz gorzej, zarobki fatalne, brak mozliwosci rozwoju dla ludzi z wiedza. Tylko kolesiostwo ma tam dobrze.

Kamil
@Dany

Jak parę lat temu to od tego czasu mogło się coś zmienić. Te słabe zarobki, o których piszesz na jakim były poziomie? Więcej niż najniższa krajowa?

Rocky

Siemano spx ogólnie nie polecam szczególnie pracy na magazynie bez wchodzenia w (usunięte przez administratora) e nic nie osiagniesz. Liderzy banda baranów co nic nie umieją i na niczym się nie znają !. Nowy lider na magazynie od Agniesi to jej funfel z wioski . Bartuś w okunanach trochę ślepy i donosiciel myśli że jest kimś a tak ogólnie to jest zwykłym śmiesznym liderkiem co się wszyscy z niego śmieją. Lider nie wie co się dzieje w ogóle na magazynie o pracy to już wogóle nie ma pojęcia.Nie zna programu na jakim pracują wszyscy. Wszystko po znajomości a wiedza znikoma. Podsumowując pracując parę lat na magazynie w tej firmie na starej hali było fajnie i był klimacik. Nowa hala banda baranów wchodzących w d...e i dupolizów .

@Rocky

TYPOWE W OBECNYCH CZASACH. WSZĘDZIE ISTNIEJĄ GRUPY WSPIERAJĄCYCH SIĘ GŁĄBÓW , DONOSICIELI I CWANIAKÓW. NIE ZNOSZĄ LEPSZYCH OD SIEBIE I ROBIĄ WSZYSTKO ŻEBY NAWALIĆ KOMUŚ W PAPIERY A NIEKTÓRE MIERNOTY Z DOZORU TO ŁYKAJĄ. JA MIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK, PRZYKRE ALE JUŻ TAK JEST NA CAŁYM ŚWIECIE Z NIEWIELKIMI WYJĄTKAMI. PODEJRZEWAM ŻE TAK ZWANY ADMINISTRATOR OCENZURUJE TO JAK ZAWSZE.

Tokarz

Firma SPX FLOW w Bydgoszczy poszukuje pracownika na stanowisko Tokarza Konwencjonalnego. Czy jest to praca jednozmianowa ?

@Tokarz

NA PEWNO JEST TO PRACA DWUYMIANOWA

Łucja
@majhen

A coś więcej na temat tych zmian w SPX? Jakie są to dokładnie godziny pracy na takim stanowisku? Z iloma osobami się pracuje równocześnie? Czy zdarzają się nadgodziny, czy zawsze wychodzi się o wcześniej ustalonej porze? :)

@Łucja

TRZYZMIANOWA PRACA TAK JAK KAŻDA W TYM SYSTEMIE. I zmiana - 6:00 DO 14:00 / II zmiana - 14:00 DO 22:00 III zmiana - 22:00 DO 6:00 . RÓWNOCZEŚNIE PRACUJE SIĘ Z TYLOMA OSOBAMI ILE JEST ZATRUDNIONYCH W DANYM CZASIE. TRUDNO PODAĆ ŚCIŚLE ILOŚĆ OSÓB. TYLE CO PAMIĘTAM TO W ZASADZIE PRACOWALIŚMY PRZEWAŻNIE W SYSTEMIE DWUZMIANOWYM.

Łucja
@majhen

Czy w SPX za 3 zmiany, nocne są jakieś dodatki do wynagrodzenia? Są one w jakiś sposób wynagradzane? Zawsze wychodzi się z pracy o tej porze jak kończy się zmiana czy zdarzają się jakieś obsuwy?

@Łucja

DOTATEK ZA PRZEPRACOWANE GODZINY NOCNE WYNOSI 20% STAWKI GODZINOWEJ WYNIKAJĄCEJ Z MINIMALNEGO WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ OBOWIĄZUJĄCEGO W DANYM ROKU KALENDARZOWYM.( 2800,00 ZŁ. BRUTTO W 2021 R.)

Jakub
@majhen

A czy w SPX Flow Technology szukają też ludzi bez doświadczenia? I ile płacą na start? Wiesz może jakie są konkretne stawki dla początkujących? :)

@Jakub

TEGO NIE WIEM. NIE PRACUJĘ TAM OD KWIETNIA UBIEGŁEGO ROKU.

DWUZMIANOWA

Gosia

Witam, czy poszukują teraz na dział kobiet do pracy?? Czy ktoś wie może coś?

Onka

Hej. Czy jest teraz rekrutacja kobiet do spx ??? A jeśli tak to przez jaka agencje ?

Ja wiem
@Onka

Podobno szukaja na montaz. Przez SPX

Szkoda lasu
@Ja wiem

Szukają tych co to ogarną :) hamy i prostaki

Robot
@Szkoda lasu

Sam jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Onka
@Ja wiem

A Jak wysłać Cv do spx? Na montaż ?

Czy pracodawca SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

sxp

Tak, do szukania nowej pracy

Artur

Odzież robocza jest czyszczona przez jakąś firmę? Albo jest zwracane za czyszczenie?

@Artur

Na początku sam pierzesz i za to dostajesz pieniądze, a po przedłużeniu umowy po okresie próbnym pierze firma wynajęta przez spx

Spawacz Mag/Tig

Witam czy ktoś może powiedzieć ile zarabiają spawacze? Nie chodzi mi o konkretną kwotę bo wiadomo zależy od umiejętności ale jakieś widełki chociaż?

Można liczyć tylko na umowę zlecenie ?

Natalia

@Frezer cnc, składałeś aplikację? Jak oceniasz warunki pracy oferowane przez SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.? Ostatnie komentarze dotyczące opinii o pracy w SPX Flow Technology Poland pochodzą jeszcze z roku 2017. Czy coś się zmieniło w firmie od tego czasu? Czy pracownicy odwiedzający to forum mogliby wypowiedzieć się na ten temat?

P.P.
@Natalia

Tak zmienilo sie wszystko na gorsze. Nie kompetentniludzie na mistrzowskich stanowiskach. Brygadzisci ktorzy obgaduja ludzi do innych pracownikow wprowadzajac nerwowa atmosfere a powinni dawac przyklad. Mistrzowie wyslugujacy sie pracownikami i zaczynaja mobingowac. Mam nadzieje ze wkoncu prezes Jacek G. wejdzie na to forum poczyta i zrobi pozadek bo jak nie to SPX zostanie z d u po wlazami bez pracownikow.

SPXowiec
@P.P.

"Brygadzisci ktorzy obgaduja ludzi do innych pracownikow wprowadzajac nerwowa atmosfere a powinni dawac przyklad. Mistrzowie wyslugujacy sie pracownikami i zaczynaja mobingowac. "- Możesz to sprecyzować dokładniej? Według mnie mistrz jest od tego by dawał zajęcia pracownikom i ich pilnowal, by nie siedzieli np. na telefonie! A najwięcej obgadują i narzekaja Ci pracownicy którzy "G" dla firmy robią. Z niektórymi to już się nie da normalnie porozmawiać, jedyna opcja na spokoj od wszystkich, to zajęcie się robota i wciśnięciem sobie korków w uszy. Polecam Wojtkowi F. częstrzych wycieczek po hali i nie tylko główna alejka.

P.P.
@SPXowiec

Haha mistrzowie to jeszcze sami tylek pracownika do innych obrabiaja. Potrafia nie raz po 1.5h stac i gadac o (usunięte przez administratora) Marynie. Albo brygadzisci. Jeden moze duzo a drugiemu nic sie nie chce i w SAPie nie zrobi a i sam stanie i innym tylek poobrabia. Nie kompetentni ludzie na stanowiskach brygadzisty a tak na prawde to jeden brygadzista taki jest. Przydala by sie anonimowa ankieta o brygadzistach a przede wszystkim o mistrzach zeby Pan Jacek mogl sobie poczytac.

@SPXowiec

PRAWDA I TYLKO PRAWDA PANIE SPXowiec.

Marian

Czesc, pracowalem w tej firmie przeszlo 4lata temu, staz pracy w spx 3,5roku. Zaczynalem od 1800brutto skonczylem na 2950brutto. Robilem wszystko na dziale pomp od a do z. Powiem jedno, kierownictwo i mistrzowie w tej firmie to warcholy co nie maja pojecia o kierowaniu zespolem ludzi a co dopiero o jakiejkolwiek wiedzy technicznej i praktyce. Technolodzy typu zrob to sam jak jest problem na produkcji. Opinia negatywna o firmie,ciesze sie ze odszedlem moje zarobki od czasu odejscia z spxa wzrosly do 5500zl brutto wiec dziekuje ze zniecheciliscie mnie do pracy w tym (usunięte przez administratora) Pozdro pracownik z szubinskiej w bydzi

Na stronie Nuzle.pl zamieszczono 15 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Monter. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Aga

Musisz wiedzieć, że monter w firmach tego typu, to człowiek mający najniższe kwalifikacje ( w porównianiu do operatorów CNC, spawaczy, tokarzy), co nie znaczy, że jest gorzej traktowany. Wpływa to tylko to na stawkę, której niestety nie jestem w stanie Ci podać. natomiast pozostałe benefity, jak w każdym korpo, są takie same. Atmosfera jest fajna, praca dość przyjemna, ludzie sympatyczni. Polityka firmy sprawia, że z dyrektorami jesteś na "Ty", tu nie ma "Panów". Czy praca ciężka? Jak wszędzie :) Czasem trzeba podgonić robotę, a czasem masz więcej czasu na kawę :)

3100Brutto daja na monterce slabe sianko jak za ta robote... bedzie 4tys. Brutto. Za pare lat to firma poleci do Bulgarii bo tu bedzie z drogo Korpo szuka oszczednosci niestety na najmniej zarabiajacych to jest tam standart. A passsaty jada dalej u biurowych :)

@Aga

A ty musisz wiedzieć szanowna Ago że pracownicy o najniższych kwalifikacjach to są pracownicy biurowi , tak jest na całym świecie ( a pracowałem w kilku krajach) ponieważ potrafią obsługiwać tylko komputer co każdy potrafi w dzisiejszych czasach , poza tym nic nie produkują - tylko w spx uważani są za specjalistów .

haha

Też przez dłuższy czas tak myślałem ale rozum zdobywa się po latach. Sam pracuje jako spawacz i zarabiam marne 6-7 tysięcy brutto ale w innej firmie. Skończyłem studia i do dziś żałuje, że nie poszedłem pracować w swoim zawodzie po studiach . Dziś bym zarabiał między 8 a 15 tysięcy brutto a nawet więcej. Nawet bez doświadczenia w biurze w moim zawodzie dają od 5-6 tysięcy brutto. No ale człowiek głupi . Tylko kasa kasa i bez rozwoju i dziś żałuje. Nie mówię, że w każdej pracy biurowej da się zarobić ale po moich studiach raczej zarabiał bym po studiach co najmniej 8 tysięcy brutto (widzę po ogłoszeniach). A dziś już ciężko mi wrócić do zawodu po studiach. Tylko głupki lub ludzie bez życiowego doświadczenia myślą, że fizycznie da się zarobić więcej. A tutaj wystarczy nawet spojrzeć na statystyki. Może na początek pracownik fizyczny zarabia lepiej ale po latach biurowy dużo bardziej go wyściga. O ile się rozwija. Niestety taka prawda i sam żałuje, że sam byłem tego zdania choć miałem okazję pracować w swoim zawodzie biurowym .

Gall Anonim

Jak wygląda praca na MAGAZYNIE? Jakie zarobki proponują?

Jakie wartości są cenione w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Wwa

Nepotyzm, klientelizm, kumoterstwo

NewWorker

Jakie są realne zarobki dla op widlaka i jakie widlaki tam macie?

Yrko
@NewWorker

Zarobki na wozkowego lipa, bo nowych przyjmują przez agencję. Mosisz przerobić 1,5 roku żeby dostać umowę od nich. Ale to nie gwarantuje umowy od Spx. Najgorszy dział na magazynie to phe.(usunięte przez administratora) A premia kwartalna 120 zł. Czyli na miesiąc to 40 zł. Spx flow to niedobra firma. Nie polecam.

Jelo
@Yrko

Premia Kwartalna 120zl brutto czyli jakieś nie całe 30zl na łapę xD warto się starać polecam ;D

emeryt

Cała firma (usunięte przez administratora)się jak złoto, niektóre działy spią na popoludniowkach na stołach roboczych, inni siedzą między regałami w telefonach, rzadki to widok żeby ktoś sobie za rękaw wylewał. Przełożeni złośliwi jak 5 latki z piaskownicy. Ogólnie każdy ma wszystko gdzieś ale jeśli już coś mają zobaczyć to zrobią to na tobie. Nie polecam. Chyba, że dla młodych jako 1 praca.

Zostaw merytoryczną opinię o SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 241 ocen.
  • Hermana Frankego 9
    85-862 Bydgoszcz

SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.