Opinie o Cobi Factory S.A. w Mielec Wojska Polskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cobi Factory S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cobi Factory S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobi Factory S.A. w Mielec Wojska Polskiego 3

Pytacz

Czy na logistyce w cobi jest mozliwe zarobienie chociaz 3 tys?

Mieczysław
@Pytacz

Też mnie to ciekawi, dowiedziałeś się może czegoś na ten temat na własną rękę? Jeśli tak, to daj znać koniecznie! Zachęcam też wszystkich pracowników firmy do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracy w tym miejscu, każdy szczery wpis jest niezwykle cenny dla potencjalnych kandydatów.

Co jaki okres czasu w Cobi Factory S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

robol

puknij się w łeb jaka podwyżka?

Jak długo trwa proces awansu w Cobi Factory S.A.?

Przyjety.

2 dni. Jeden dzien rozmowa . Drugi dzien zapisanie sie do agencji i badania. 3 dzien juz praca.

X
@Przyjety.

Na jak długi okres zatrudnia agencja? Czy można liczyć na dłuższą współpracę tam

Malutka

Hej są przyjecia do cobi? Na magazyn, pakowanie ręczne, maszyny pakujące, wie ktoś coś ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cobi Factory S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Daria

Słyszałam, że w Cobi są podobno przyjęcia cały czas, chciałam zapytać czy to prawda i aby na pewno teraz w tej sytuacji jakiej się znajdujemy ????? Jeśli tak to przez jaką agencję firma przyjmuje? ???? z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiktoria

Jaki obowiązuje ubiór na magazynie?

Paulus

Jak wygląda praca na magazynie w Cobi. Jakie wynagrodzenie i możliwości awansu?

Ccc ccc

Czołg jest fajny ale gońsienice to (usunięte przez administratora) możecie robić gumowe gońsienice że się naciągnie i tyle a nie te wasze dzisiejsze gońsienice gdzie czołg przejedzie 5 metrów i się (usunięte przez administratora) Muj czołg to USA40191415. Może kojarzycie?

(usunięte przez administratora) wszystko się rozpada.

bc

całkiem mile wspominam pracę w cobi, dużo babeczek :) :)

nukas

mania, cobi jest rzetelną konkurencją dla LEGO. Z tego co słyszałem to jest coraz mniejsza dysproporcja jeżeli chodzi o odbiorców. Druga sprawa - COBI nie wydaje kroci na reklamy więc jest w gorszej pozycji

Uciekać z Cobi czym prędzej !!!! W Warszawie jest jeszcze gorzej, bo tam rządzą osoby pokroju [usunięte przez moderatora], które nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy. W zeszłym roku był nowy Dyrektor , który chciał zrobić z Cobi jednego z głównych graczy na rynku zabawek.Ale niestety starzy pracownicy jak zobaczyli ,że będą msieli ostro pracować zawiązali spisek i się pozbyli dobrego fachowca. Także serdecznie nie polecam.

Cobi [usunięte przez moderatora],Mielec.To co się teraz tam dzieje to jest masakra,Włascicielem jest [usunięte przez moderatora],A głównym dyrektorem [usunięte przez moderatora].Ona naprawdę wygląda jak [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!! I tylko kąsa tych ciężko pracujacych ludzi którzy pracują na jej premię za wykonanie planu za marne ciezako zarobione TYSIĄC ZŁOTYCH.A czasami to nawet krwawią ręce tylko te jej piekne oczy widzące wszystko tylko nie krew na rekach....

Na start w COBI dostaje sie najnizszą krajowa i przez następne lata pracy nic więcej sie nie dostanie jak najniższa krajową. System 5ciobrygadowy zeby w każde świeto pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Cobi Factory S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w Cobi Factory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cobi Factory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cobi Factory S.A.?

Cobi Factory S.A.