Opinie o Cobi Factory S.A. w Mielec Wojska Polskiego 3

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cobi Factory S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cobi Factory S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobi Factory S.A. w Mielec Wojska Polskiego 3

Olixxl

Starsze pracownice wysługują się nowymi które Większość roboty musza robić za nie… a i tak zostajesz podkablowany do brygadzisty ze nic nie robisz mimo ze to one idą sobie na 30minut na ploteczki i kawkę… straszna fałszywość każda gada na każda

Ali
@Olixxl

Byłam tam kiedyś... Tzn.na wtryskarkach, masakra...6 osób robi przy ok 4-5 maszynach na jedną osobę,latasz od jednej do drugiej a reszta ma jedną lub dwie maszyny, więc mają czas na telefonik lub kablowanie do brygadzisty. Nie wiem jak dzielą pracę ale czuć układy. Nic dziwnego że nowe osoby odchodzą.

Jarek

Jaka jest prawdziwa opinia ludzi tam pracujących ? czy ostatnie zajścia o których jest coraz głośniej z nadużyciami na tle seksualnym są prawdziwe ? nie chciał bym zmieniać pracy na taką gdzie przypną mi łatkę "rape"

Poinformowany do świadek
@@Swiadek

Proszę nie rozpowszechniać niesprawdzonych i nieprawdziwych informacji.Sprawa dwukrotnie została umorzona przez prokuraturę,nie dopatrzono się żadnych znamion przestępstwa i nikomu nie postawiono żadnych zarzutów.A rzekomo pokrzywdzona niech zmieni lekarza i przestanie się ośmieszać.

KS

Widzę, że na stanowisku grafika komputerowego jest niezła rotacja... Co kilka miesięcy pojawia się ogłoszenie na OLX. Czy rzeczywiście jest tam taka rzeźnia, że nikt dłużej nie wytrzyma?

zz
@KS

konstruktorów też non stop szukają - ale to musi być potężna firma skoro tak szybko się rozbudowuje :D :D

AI

Witam, czy może ktoś napisać jak wygląda praca na wtryskarkach? Jakie przerwy? Jakie pieniądze? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

@AI

System 3 zmian: 2 dni pierwsza zmiana , 2 dni druga zmiana, 2 dni trzecia zmiana - 2 dni wolne. Wynagrodzenie wychodzi dość atrakcyjnie ok. 5000 zł plus godziny nocne i nadgodziny.

@pracownik

Oo, to super, a nocki i nadgodziny rozliczają porządnie - tzn według kodeksu pracy? Dasz znać mi jeszcze jak tam kierownictwo, czy ogólnie dobrze ci się pracuje:)

Pracownik Lear Nowy wpis
@pracownik

5000 zł brutto oczywiście?

Hdfx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Witam,czy są tam przyjęcia na wtryskarki? Jaki system i jakie pieniądze? Zastanawiam się czy nie złożyć tam swojego CV?

Dorota
@Olixxl

Ten brygadzista sam nie widzi tych dłuższych przerw? On bazuje tylko na informacjach od innych? Czy jest w innym miejscu i nie ma 'oka' na to co robią ludzie?

Ali Nowy wpis

@KS

Może niekoniecznie jest rotacja bo nikt tu wcześniej o tym nie pisał. Może firma się po prostu rozwija i dlatego potrzebują więcej osób na tym stanowisku. Ty w końcu aplikowałeś i dowiedziałeś się czegoś?

@Michał

Tak, firma się teraz mocno rozwija i potrzebują więcej osób do działu projektowego.

Wiktoria

Czyli co, obstawiasz, że jednak z warunkami coś nie tak? Czy wiesz coś więcej, jakieś potwierdzone info na temat tej rotacji, skoro nie jest związana z rozwojem jednak? :P

Jola
@KS

O, to ja się podłączę do konwersacji. A powiesz na jakie zarobki można liczyć w dziale projektowym i ile osób w nim pracuje, a ile docelowo chcą zatrudnić? :)

@KS

Firma się rozwija i co jakiś czas zatrudniają nowych projektantów i grafików komputerowych.

Zenek
@Tomek

O to świetna informacja bo byłbym zainteresowany na grafika. Do końca roku będą jeszcze kogoś potrzebować? Chodzą jakieś słuchy po firmie?

Soldier
@KS

Pracujesz na kilku stanowiskach, nie jesteś w stanie przerobić połowy tego jakie są twoje deadliny. Nie wspomnę o nauce, nie ma szkolenia a praca jest wymagająca. Oczekiwania wobec nowego pracownika są takie jak u osób które pracują po 10 lat. Atmosfera mega sztuczna, są 3 fajne osoby szczere, reszta to ludzie pracujący tam najdłużej którym musisz wchodzic w (usunięte przez administratora) i się uśmiechac, no i broń Boże nie możesz pokazać że masz swoje zdanie i rację. Oferta na grafika nie znika, jest non stop, ludzie przychodzą i odchodzą po okresie próbnym lub szybciej. Panuje sporą nerwowość. I taki paradoks na początku musisz przyswoic mega dużo rzeczy, nauczyć się nowego programu 3d i go ogarnąć. Na zapoznanie się dostaniesz 1 dzień + powiedzmy 4 godziny tłumaczenia od pracownika. Realnie jesteś w stanie go poznać tak w 3 tygodnie, ale nikogo to nie obchodzi. Dostajesz model i musisz go rozłożyć i złożyć ale w bardzo logiczny sposób. Realnie potrzebujesz minimum 2 tygodnie konkretnego szkolenia. Dostajesz powiedzmy 2 dni jeżeli będziesz się non stop pytać innych pracowników o pomoc, co też przechodzi później na ich odbiór, pomogą ale puszczają plotkę że robisz za wolno albo nie rozumiesz. Prezes nie ma zielonego pojęcia ile czasu z czym schodzi i jakie robisz rzeczy. Tzn ma, wszystko powinieneś zrobić 10x szybciej. Oprócz robienia instrukcji , będziesz musiał ją później stworzyć w ilustratorze, złożyć w i design, do tego dochodzi tworzenia figurek i przygotowanie matryc, oprócz tego robienia zdjęć ekspozytorow i projektowanie. Reasumując, ogromny wyzysk, brak szacunku, nierealne oczekiwania, nie miła sztuczna atmosfera(choć 2-3) osoby są spoko. Przychodząc do pracy już znam odpowiedź czemu przede mną było kilka innych osób na tym stanowisku i już ich nie ma. Nie polecam z całego serca, prędzej się nabawisz nerwicy lub dostaniesz udaru jak niektóre osoby w tej pracy. Omijać z daleka.

@Soldier

Czyli to jednak nie o rozwój tak do końca chodzi? Strasznie stresująco to wszystko brzmi, ze od razu wrzucają na głęboką wodę. Chociaż płaca dobrze za ten nawał pracy? Zdarzało ci sie zostawać po godzinach często, czy nie ma takiej możliwości?

@Soldier

Opinia bardzo krzywdząca i nieprawdziwa, jako pracownik działu projektowego nie mogę się zgodzić z tym co szanowny pan pisze. Nauka oczywiście, że była jednakże trzeba się dostosować do zasad panujących i stosować się do szablonów i wytycznych, a nie twierdzić, że się wie lepiej. Można mieć własne zdanie, każdy je ma i nasz zespół jest zgrany i fajny. Stanowisko jest odpowiedzialne (jedno, nie parę jak to pan twierdzi) i wiąże się z wykonywaniem różnych zadań co zawarte jest w ogłoszeniu. Nieprawdą jest również, że ludzie przychodzą i odchodzą po okresie próbnym (po czym to stwierdziłeś?). Doszło do nas parę nowych osób które wcale nie odeszły i nie zostały zwolnione :).Nasz dział się rozwija i potrzebne są osoby nowe, a jak ktoś pójdzie na macierzyński to na pewien okres potrzebujemy zastępstwa. Pomagać każdy się starał, ale jak tłumaczymy, a szanowny pan nie stosuje się do naszych rad to nie tędy droga. Szacunek mamy do każdego, nie każdy jednak ma szacunek do naszej pracy co widać po panu, jest co pisać faktycznie po miesiącu pracy, widać że Cię to zdecydowanie przerosło :)

No jak widać najwięcej do powiedzenia mają ci, co nigdy tu nie pracowali, albo ci którzy zostali zwolnieni po miesiącu pracy bo nie umieli pracować w zespole. I nie jestem z HR ani pracodawcą. :)

Jakiego działu to dotyczy,czy ogólnie szefa,bo nie wiem czy warto składać CV?

zz Nowy wpis
@KS

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cobi Factory S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Witam..czy są teraz jakieś przyjęcia na 2 zmiany??czy ciężko o zatrudnienie ??

Girl

Praca na różnych działach nie jest ani ciężka ani trudna, wystarczy być pracowitym co w ostatnim czasie jest nowością. Osoby pracujące dłużej narzekają na te nowe którym się wydaje, że ktoś inny będzie za nich pracował i z wielką łaską wykonują to o co się ich poprosi. Nie wiem czy to problem pokolenia czy pojedynczych jednostek, ale ludzie już nie garną się do szybkiego nabycia wiedzy jak wcześniej, a przede wszystkim wydaje im się że mają prawo do narzekania od pierwszego dnia. Większość działów jest wprost stworzona dla kobiet. Nie ma problemu z wyjściem do łazienki czy zaparzeniem sobie kawy. Oczywiście w ramach rozsądku i odpowiedniego rozplanowania sobie pracy tak, aby zdążyć ze wszystkim.

@Girl

A to do jakich działów zatrudniani są mężczyźni, skoro większość z nich to dla kobiet? A to jest jakaś jedna dłuższa przerwa na zjedzenie posiłku? Ile ona trwa? Bo rozumiem, że piszesz o jakiejś dodatkowej - krótszej - przerwie...

Girl

Najczęściej to wtryskarki, narzędziownia, magazyn. Od jakiegoś czasu mężczyźni mile widziani są na tamponiarkach, jest ich może z 2 albo 3 obecnie? Montażownia czy maszyny pakujące to same kobiety. Ogólnie w firmie jest przewaga kobiet. Z tego co wiem to np na tamponiarkach są dwie przerwy (15 minut i 10 min). Na innych działach chyba po jednej 15 minutowej, ale mogę się mylić. To nie jest praca na linii więc do łazienki można wyjść w każdej chwili, to samo tyczy się napicia kawy czy wody. Nikt z batem nad tobą nie stoi o ile wyrabiasz się ze swoją pracą.

@Girl

Chociaż tyle dobrze że nie ma takiego tempa i nikt nie stoi nad głową. Na magazynie głównie pakowanie, rozładunek i załadunek czy są też inne obowiązki? Trzeba mieć jakieś uprawnienia?

@Girl

Czyli przy rekrutacji do tej firmy zwracana jest głównie uwaga na pracowitość? Nie jest wymagane nic innego? Chciałabym się zatrudnić tutaj przy tamponiarkach, ale nie mam żadnego doświadczenia, więc nie wiem czy jest szansa dostać tę pracę i zostać przyuczoną.

Nowa

Czy są teraz lub będą jakieś przyjęcia do firmy na produkcję???

Remek

Ale co nie bardzo, do czego się odnosisz? Bo rozumiem, że chodzi o pracę? Możesz napisać konkretniej, może wniesie to coś nowego do tych komentarzy, co już są? Bo trochę mnie zastanawiają, w szczególności te, w których napisane jest, że trudno sprostać deadlinom ... To prawda? Ale dlaczego.

Co tak mało jest opinii o wtryskarkach? Czy ta opinia z ubiegłego roku omawiająca warunki jest do dziś aktualna? Po prostu młodszy operator jest teraz potrzebny i wstępnie myślę nad praca. Czy polecacie? Jak teraz się zarabia? I przy jakiej atmosferze?

Gocha

Jak z posadami biurowymi w Cobi? Ktoś ma doświadczenie? Atmosfera, zarobki?

Mary

Pracownik działu projektowego (czyli de facto grafik z Ilustratorem, InDesign i PS) poszukiwany. A tutaj widzę sążniste wpisy na "tak" i równie sążniste kontry. Nie wiem, co mam myśleć! Materia klockowa wydaje się być fajna i dawać pole do kreatywności, ale co z zarobkami? Czy o takim konkrecie może ktoś mi napisać? :)

Wiktoria

Doświadczony i znający się na fachu ślusarz narzędziowy ma tu czego szukać? Tata zmienia pracę, słyszał kiedyś coś dobrego o tym zakładzie, i ciekawi mnie jakby mu się tu pracowało? Umiem czytać, widzę co piszecie, ale może jednak nie jest tak źle? Ktoś ma pozytywne zdanie na temat firmy i widzi plusy? Jakie zarobki oferują dla ślusarzy konkretnie?

@Wiktoria

Narzędziownia to najlepiej opłacany dział w tej Firmie. Atmosfera i zarobki całkiem ok.

Lubiealkohol
@Wiktoria

Bardzo fajny dział. Kasa tez spoko. Ludzie bardzo fajni. Proszę się nie sugerować komentarzami osoby, która wprowadzała haos w dziale i udaje pokrzywdzona po czym sama sobie pisze komentarze.

@Tomek

Napiszesz coś więcej o tych zarobkach? Skoro to najlepszy dział to chyba pensje muszą być zadawalające? Dużo osób próbuje dostać się na narzędziownie? Z innych działów też przenoszą tu ludzi?

Czy w Cobi Factory S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jarek

Do Jarek

Są nieprawdziwe!

Kwiatuszek
@Jarek

Nie sądzę, żeby to była prawda skoro koleżanka chce wrócić ????????

Janusz
@Kwiatuszek

Nie wiem dlaczego poniższe komentarze nie robią dobrego wrażenia. Ktoś na tym forum pisał, że mało płacą i nie ma podwyżek? No i że zatrudniają przez agencję pracy? To prawda? Bo nie chcę pracować za najniższą, by pośrednik mógł zarobić.

Wrrrrr
@Do Jarek

Pani od alkoholi chyba jakieś omamy dostała. Pani powinna iść na odwyk a nie szopkę robić na cały mielec

@Janusz

To prawda zatrudnienie jest przez agencje i najniższa krajowa przeważnie 3 lub 2 zmiany zależy jaki dział

@Wrrrrr

Mielec się pisze z dużej litery ale jak się pisze bzdury to tak jest! Czyli Wrrr musiała tam być i to widzieć i złożyć zeznania w prokuraturze. W internecie nic nie ginie.

@Kwiatuszek

Wróciła do pracy?

@Do Jarek

O następny świadek, który powinien zgłosić się do prokuratury i złożyć zeznania.

Jolanta
@Olixxl

Który dział najbardziej polecany według Ciebie jest?

Greg 33
@Wrrrrr

A gdzie był KIEROWNIK? Aaa przecież brał udział w skandalu i żona popierająca i pracująca również na tej firmie, która rozwaliła już trzy małżeństwa, nie pracująca praktycznie co poniedziałek lecząca jak sama nazwała "omany" alkoholowe. A główny sprawca pracuję jakby nic się nie stało, bez żadnej odpowiedzialności, karzący sobie bramę otwierać niczym Prezes, bo kierownik przecież idzie!!!!!! (usunięte przez administratora) w XXI wieku w firmie międzynarodowej!!!!! Brawa dla tej dziewczyny co się nie poddała i walczy !!!!!! Oby sprawiedliwość wygrała .... a nie Pan Kierownik, udający kierownika, którego EGO przerasta jakiekolwiek kompetencję. WALCZ DZIEWCZYNO I SIĘ NIE PODDAWAJ !!!!!!!!!

Alex
@Greg 33

Dziwne , że w XXI w bądź co bądź duża firma dopuszcza do tego żeby taki typ pracował jakby nigdy nic , a osoba poszkodowana musiała walczyć o swoje. W każdej szanującej się firmie dawno wyleciał by na zbity pysk.

Patrycja
@Do Jarek

A byłeś tam i to widziałeś, że tak twierdzisz?

@Swiadek
@Jarek

Osoba która dopuściła się czynu karalnego nadal jest tam kierownikiem.Sprawa w prokuraturze i z tego co wiem trafiła do sądu z aktem oskarżenia podejrzanego. Do sądu karnego. Czyli w skrócie kierownik z aktem oskarżenia w sprawie wykorzystania seksualnego swojej pracownicy nadal tam pracuje! Poszkodowana mimo dobrej i lubianej pracy tam nie wróciła ! Został sprawca! Taka firma , takie traktowanie kobiet ! Zostawiam to dla przemyślenia tego dla wszystkich ! Dziewczyna straciła wszystko ale żadne pieniądze, nękanie , zastraszanie jej nie pokonały i walczy o sprawiedliwość dla siebie i należyte traktowanie innych kobiet. Te co tam są teraz przyklaskują sprawcy bo pieniądz przysłoni wszystko!

Poinformowany do świadek
@@Swiadek

Pracownica 94

Mam ofertę pracy na dwie zmiany na maszyny pakujące. Czy warto się tam pchać ? Proszę o opinie.

@Pracownica 94

Jeżeli nie masz w zwyczaju siedzieć tylko przy stole to dasz radę :) praca często wymaga chodzenia i dosypywania klocków a przy stole trzeba ogarnąć sprawdzanie złych torebek

W tej Firmie również jest praca dla kobiet ??

XXX666
@Gość

Tak

Jolanta
@XXX666

No to świetnie a można sie dopytać które stanowiska i na jakich warunkach?

XXX
@Jolanta

Działy: *Wtryskarki- 4 brygadówka maszyny wtryskujące elementy z tworzyw sztucznych na zabawki, *montażownia- 2 zmiany pakowanie tych zabawek do worków (szybkie tempo, większy zapiernicz), *tamponiarki- chyba dwie zmiany, ale śmierdzi farbą, rozcieńczalnikiem z nadruku na zabawkach. Chyba najlepszy dział wtryskarek na tej firmie pod każdym względem oprócz systemu zmianowego

Sylwia
@XXX

Super tłumaczysz, dzięki :) A finansowo, jak to wygląda? Na tej czterobrygadówce z wtryskarkami jakoś lepiej płacą?

Aga

Witam. Czy na ten moment są jakieś przyjęcia do tej firmy? Jak z atmosferą w Cobi? Warto aplikować czy szkoda czasu?

Jakub
@Aga

Z tego co widzę to nie ma, na stronie mają tylko stare oferty - z 2017 i 2019 roku, więc chyba raczej nie są już aktualne :D Pracownicy - jakieś info w tej sprawie? :) I jak z kasą?

Xxx
@Aga

Nadal są przyjęcia, w zależności od działu. Warto spróbować :)

XXX666
@Xxx

Są przyjęcia

ByłemTam

(usunięte przez administratora) laski w klapkach śmigaja malują się do pracy chyba żeby być ładniejsza jedna od drugiej ale co wymalowana jak w porno na hali a w głowie piasek. Tak na koniec robiąc tu może z tych klocków swój dom albo mieszkanie zbudujesz

Nick999
@ByłemTam

A w czym Ci klapki i makijaż przeszkadza ?

Czy ktoś aplikował w ostatnich dniach na operator tomponiarki i już się odzywali do was z Cobi Factory?

Pracownik produkcji

Pani wiceprezes wpadła na pomysl w zwiazku z slaba sytuacja aby wiecej robic za mniej... zapomnijcie o podwyzkach i wolnym. Zobaczycie co tu sie bedzie dzialo za kilka miesiecy... obóz pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Cobi Factory S.A. - Mielec

• Jak się pracuje w Cobi Factory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cobi Factory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cobi Factory S.A.?

Cobi Factory S.A.