cobi

Mielec

Opinie o cobi

anonim 2011-01-11 15:43:24
Na start w COBI dostaje sie najnizszą krajowa i przez następne lata pracy nic więcej sie nie dostanie jak najniższa krajową. System 5ciobrygadowy zeby w każde świeto pracować.
anonim 2011-04-02 23:44:52
Cobi [usunięte przez moderatora],Mielec.To co się teraz tam dzieje to jest masakra,Włascicielem jest [usunięte przez moderatora],A głównym dyrektorem [usunięte przez moderatora].Ona naprawdę wygląda jak [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!! I tylko kąsa tych ciężko pracujacych ludzi którzy pracują na jej premię za wykonanie planu za marne ciezako zarobione TYSIĄC ZŁOTYCH.A czasami to nawet krwawią ręce tylko te jej piekne oczy widzące wszystko tylko nie krew na rekach....
anonim 2011-05-17 21:05:03
Uciekać z Cobi czym prędzej !!!!
W Warszawie jest jeszcze gorzej, bo tam rządzą osoby pokroju [usunięte przez moderatora], które nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy.
W zeszłym roku był nowy Dyrektor , który chciał zrobić z Cobi jednego z głównych graczy na rynku zabawek.Ale niestety starzy pracownicy jak zobaczyli ,że będą msieli ostro pracować zawiązali spisek i się pozbyli dobrego fachowca.
Także serdecznie nie polecam.
nukas 2016-04-23 10:00:28
mania, cobi jest rzetelną konkurencją dla LEGO. Z tego co słyszałem to jest coraz mniejsza dysproporcja jeżeli chodzi o odbiorców. Druga sprawa - COBI nie wydaje kroci na reklamy więc jest w gorszej pozycji
Zostaw swoją opinię o cobi - Mielec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cobi