Cedrob

Opinie o Cedrob

Kurczak

Pani kierowniczka nr 2 nic nie robi tylko na plotki do biura i na papieroska lata wziela by się za robotę a nie tylko palarnia

można bazia jako degustator naprawdę warto SMACZNEGO

Ponury

To , że Cedrob od jakiegoś czasu zlecił pisanie komentarzy to chyba każdy zauważył Okazuje się jednak , że nie zrezygnowali z wcześniejszej praktyki czuli usuwania ich Czyżby to był sposób na podniesienie oceny pracodawcy? Dwa usuwają trzy dodają . Gratuluje Hitler i Goebbels kłaniają się w pas

aaabuu.

Salmonella.Niezła wymówka dla tych co po kiblach siedzą.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Ciekawe ile cedrob zapłacił za te komentarze upadlające pracowników . Bo najlepsza obrona to atak . Wituś napisz coś jeszcze ciekawego bo tylko to potrafisz upadlać ludzi .

Ponury

Cudownie Ferdek ! masz racje 70% to ludzie " bez wykształcenia" Można więc ich poniżać , gnoić , okradać i upadlać a oni nie odezwą się ani pół słowa Mają siedzieć cicho , cieszyć się i pracować na chwałę Cedrobu 20% to " narzekacze " którym to wyżej wspomniane traktowanie nie podoba się i maja czelność o tym mówić , upominać się bądź czegoś domagać , jak by tego było mało to jeszcze o tym piszą na forum! To wam przeszkadza najbardziej prawda? Zaczęło nawet od jakiegoś czasu męczyć Nie napisałeś nic o pozostałych 10% Tyle chyba w tym momencie brakuje na taśmie prawda? Czemu nie przyjąć ot po prostu tych brakujących ludzi nie patrząc na " przeszkadzaczy" ? Podpowiem Ci jeszcze coś co w 100% uzdrowi sytuację w firmie. Zwolnić 20%" przeszkadzaczy" i na ich miejsce zatrudnić ludzi" bez wykształcenia" super prawda? Jest tylko jeden problem Ferdku... nie ma nigdzie tych ludzi Nie pomogły rozpaczliwie prowadzone eskapady w promieniu 50 km i obiecywanie 20zł /h Wiesz dlaczego ? bo wszędzie już to znają

ferdek

70 % to ludzie bez wykształcenia nie nadający się do innej roboty, 20 % to narzekacze blokujący miejsca. Każdy może przyjść do roboty i zdecydować w pierwszych miesiącach czy zostaje, lecz są tacy którzy sami nie zwolnią miejsca - trzeba się z nimi męczyć.

glonojad ???
@ferdek

Tak zgadzam się z tobą lecz nie wielki procent stanowią ludzie którzy chcą tam pracować i to widać,kto chce a kto nie.

Ponury

"Przyjęcia są ale narzekający je blokują" ktoś tu chyba z kurczakami na mózgi się pozamieniał Dlaczego nie piszesz że na taśmie ludzi nie ma , chociaż pytającemu tak naprawdę nie chodzi o pracę , bo" warunki " przyjęcia opisane są kilka postów wyżej. W biurze nie znają " waszych problemów " ( czyli nie Twoich) Największe problemy powstają właśnie w biurze , dla przykładu zniesienia przerw nikt z załogi nie wymyślił i skończcie już z jedynym tak naprawdę kontrargumentem pt " nie podoba się to z...ć "

tadzio:(
@Ponury

Widocznie nie jest tak źle skoro jeszcze tam pracujesz.Ja chce się przyjąć lecz narazie każą czekać na tel.

@tadzio:(

gdybyś się chciał przyjąć to byś tam już był , ale Twoja rolą jest pisanie takich właśnie postów pt. " chciałbym " , " pyszne parówki" itd.

amino

Przyjęcia są lecz ci co narzekają na pracę blokują miejsca.Nie rozumiem dlaczego nie chcesz lub zbyt ciężka praca to idź do innej.Ofert pracy jest.Wiec dziwię się dlaczego pracują właśnie tu. A skąd w biurze mogą znać nasze,wasze problemy jak nie rozmawiacie.Kto chciał załatwić i rozwiązać problem ten rozwiązał.Kurczaki Powodzenia.

Ponury

Ciężko pracujący napisali tu już aż nadto , poczytaj Ty trochę i nie p.......dol mi , że jakość towaru zależy od pracownika , bo ja salmonella kurczaków nie zarażam " kiblołazy i nieroby" są oczywiście nie zamierzam protestować , tyle że należą do uprzywilejowanych!!! Prawda jest taka , że ten co zapierdala jak wół zbierze opierdol jak po kilku godzinach pracy chce zjeść a jak już wejdzie do kibla , bo kiedyś musi to nawet niepalący się dowie ile razy był na papierosie!!! To jest szacunek o który Ci chodzi? To dyrekcja nie szanuje ludzi , a powinna przynajmniej tych , którzy na to zapracowali. Piotrek robił swoje i okazało się to niewystarczające ! Tam nie o to chodzi by robić swoje , trzeba być w odpowiedniej grupie. On nie był a kierownik go bardzo" szanował" Problemy w cedrobie nie są rozwiązywane , bo nie ma żadnej woli ku temu ze strony dyrekcji Dlaczego piszesz " powinniście" ? Ja bym napisał powinniśmy... Kim jesteś glonojad ?

glonojad???

Hahaha

glonojad???
@glonojad???

Śmieszne to co piszecie wokoło tyle zakładów które potrzebują ludzi do pracy a wy trzymacie się zakładu Cedrob.A dlaczego?już odpowiadam gdzie wam będzie lepiej kiblołazy ,nieroby jedyne w swoim rodzaju niech się wypowiedzą ludzie którzy tyrają jak woły za siebie i za was. Jak kierownik robił zebranie to o pierdołach była gadka a nikt słowa nie powiedział o wypłatach o jedzeniu itp.I przynajmniej jak kierownik przeszedł po hali to robota szła ok.A w gacie robicie i głupoty piszecie bo się boicie zwolnień bo przy tak ciężkiej pracy nie szanujecie drugiego człowieka niech każdy robi swoje i będzie ok.Każdy problem da się rozwiązać.A jakość towaru w dużej mierze zależy od PRACOWNIKA. Poczytajcie gdzie trzeba.W tak ciężkiej pracy powinniście się szanować a nie wykorzystywać i wyśmiewać się z tych co tu pracują.DZIĘKUJĘ za uwagę.Żegnam

Adam Zawrzecki
@glonojad???

Cedrob to jest jeden wielki syf. Na 40 dni tuczenia brojlerów przypada 28 dni faszerowania antybiotykami. Jak tu być świadomym konsumentem skoro tego nie wiemy i przekonuje nas tylko ładne opakowanie? Nasze ciała protestują. Idziemy do lekarza z problemami i nie mamy świadomości, że to co jemy nas niszczy. W (usunięte przez administratora) z przepisami kulinarnymi od nich. Co nam z nich, skoro mają toksyczne działanie ich produkty. Antybiotyki już nie działają, bo tym syfem nas faszerują w kurczakach. Bakterie się mutują i uodporniają. Podobnie jest z sokami i innymi produktami. Lepiej nawalić konserwantów niż pasteryzować, bo jest taniej. Pasteryzowany produkt przetrwa nawet 5 lat. A pasteryzowane przetwory to właśnie wasze rybki w occie, grzybki w occie, gruszki marynowane itp.. Które są bardzo zdrowe. Moja babcia zjada tylko swoje, i żyje już 95 lat. A my żyjemy po 65.... Nie jedzcie cedrobu!!!! A Cedrob zapraszam do pogawędki, wyjaśnimy sobie parę spraw na temat trucia Polaków...

jkk
@Adam Zawrzecki

troll

@Adam Zawrzecki

Zgadzam się z tobą w 100% ze tę kurczaki to niesamowity syn nafaszarowany antybiotykami TVN robił reportaż na ten temat . A ja też dużo na ten temat wiem i to co w cedrobie się robi też , Niestety narazie nic się zrobić nie da bo cedrob jest tam u góry dobrze umocowany A Wituś to marionetka dobra ale tylko w Niepołomicach i tam ma robić za STRASZNEGO DYKTATORA ZEBY LUDZIE SIE GO BALI bo tutaj bije się sam syf I O TO CHODZI .

Zych

Na produkcję wezmą każdego. Przez firmy pośredniczące zatrudniają setki Ukraińców. Widać to po plakietkach z imionami. Co drugi to ze wschodu.

Icek

Ja się tak zatrudniłem i kolegów też moich paru przyszło i nikt nie zapytał się nas czy coś umiemy dali nam rozdartą małą babę Maryskę i ta latała i nas ciągle gdzieś upychała . I tak wszyscy tam są zatrudniani jak tylko chcesz to wal do Hitlera Lalusia i robotę masz

Icek

Jak widzę twoje wpisy to mi się ciśnienie podnosi jak ci ludzie mówią jak tam na produkcję zatrudniają to ty dalej swoje . Czytać nie umiesz przyjdź dzisiaj do Lalusia i robotę masz .

? ? ? ?

A na produkcję szukają ciągle i kto by nie przyszedł wszystkich przyjmie , A rekrutacja na produkcję wygląda tak : Jeździ lalicki z gabryską po okolicznych wsiach i namawiają ludzi do pracy . Ale ludzie już tak dobrze znają cedrob że nawet jednej osoby chętnej nie znaleźli . Ludzie już tam pracować nie chcą po tym co lalicki wyprawia z tymi przydupasami swoimi .

Ponury

A ja zawsze myślałem , że jeżeli gdzieś " ciągle kogoś poszukują" to raczej dobrze się tam nie dzieje . Kogucik pisze o hejterach z konkurencji ... ręce opadają Tu piszą pracownicy , którzy już nie mogą patrzeć na to co się wyprawia w tym kołchozie!!! W hejtera Ty się bawisz koguciku tylko w imię czego albo kogo...?

? ? ? ?

Pewnie że każdy kto tam pracuje jakieś ciekawe zdjęcia ma . Ja tez ! A co do salmonelli to wszyscy co tam pracują szczególnie pakowania to wie ile trzeba się nagłowić żeby to cholerstwo wymrozić . Ale za to półki mają luz w tym dniu bo bidoki nie mają co robić heh nawet wpadli na pomysł żeby skrzynki do półek odrazu wkładać żeby się ładowały same . NIE LALUŚ TY WIESZ CO TAM SIĘ DZIEJE ALE W KOŃCU BEKNIECIE ZA TO WSZYSTKO

Nina

A na gęsi co się dzieje jak gęsi na ziemi leżą jak to wszystko wygląda to masakra i jak to śmierdzi wszystko . I śmiać mi się chce jak jest zebranie i kierownik z durna panią pytają się co powinno się zrobić z gęsią jak spadnie z taśmy na ziemię . No powinno się zaliczyć do klasy 3. A stoi się nie raz po kolana w gęsi ach bo są zrzucane z taśmy produkcyjnej, Brygadzistka rzuca gęsi ami kierowniczek lata i się drze i wszyscy to widzą weterynarz leci na fajkę przeskakuje przez gęsi i tak jest od kilku lat i co ? I nic i tak dalej życie w cedrobie płynie . Wiec jak ktoś nie wie jak tam jest to niech nie pisze . Bo tam wszystko się wala po ziemi i ludzie pełno zdjęć mają i filmików tylko każdy czeka na ten moment kiedy mu to będzie potrzebne .

///////

Niestety nie hejterzy bo ja mogę oficjalnie podać daty i ile sztuk ubito kurczaka z salmonellą . A po drugie zawsze mrozi się tego kurczaka kilka razy i długo . A jak to nie pomaga to przerabia się go bo w wysokiej temperaturze salmonella ginie tak jak w niskiej. A na zakładzie wszyscy wiedza kiedy idzie taki kurczak bo sam kierownik lata i ludzi starszych , po chorobowym wysyła do domu a na półkach cały kurczak idzie bezpośrednio do skrzynek nie ma wag wtedy nie kręci się dwójki itp. Z resztą kto tam pracuje ten wie . I TO JEST PRAWDA . Nawet wiem kto oddawał z hodowców te kurczaki i juz wtedy chciałem telewizję tym zainteresować ale bałem się ze sam z tym nie dam rady ale teraz mogę mówić jak będzie trzeba .

wik

Ale skoro te kurczaki z salmonellą nie powinny być spożywane przez ludzi i jest to nielegalne to skąd wszyscy o tym wiedzą, bo nie sądzę żeby weterynarze latali i gadali: "TE KURCZAKI MAJĄ SALMONELLĘ" i wkopywali sami siebie

........

Atmosfera tzn brak tej atmosfery widać na każdym kroku szczególnie z kierownictwem i brygadzistami oni powinni być z nami za nami i dla nas . A jest całkiem odwrotnie kierownik to(usunięte przez administratora) ... ja brygadzistki latają jak małe pieski kolo niego i ot to cała atmosfera odezwij się coś to cie zeżreja . Tak jak ostatnio Piotrka dlaczego odszedł .

Ponury

To są ciężkie oskarżenia i niestety prawdziwe a firma wcale się z tym nie kryje i wszyscy o tym wiedzą . Ciebie mógłbym zapytać gdzie żyjesz a następnie zaproponować ci abyś rozejrzał się troszkę , ale myślę że tak naprawdę dobrze wiesz co jest grane Zapytam Cie jeszcze czy opowiadając się po ich stronie pomyślałeś choć przez chwile o ludziach naprawdę nieświadomych zagrożeń jakie niesie taki proceder?

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob