Cedrob

Opinie o Cedrob

om

Nie ma co rozpaczać,bo za te bony można było najwyżej kupić sobie kurczaków w sklepiku firmowym.Ze dwa bony były tylko na stare gęsi których od pięciu lat nie sprzedano.Ceny towaru w sklepiku na okres realizacji bonów podnoszono.Poza tym za część otrzymanych bonów potrącano pieniądze z wypłaty.Lepiej,że nic nie dali.

CEDROB DBA O PRACOWNIKÓW I ZADBAŁ ABY NA ŚWIĘTA PRACOWNICY DOSTALI TALONY WSTYD ZE TAKA FIRMA NAWET TEGO PRACOWNIKOM NIE JEST W STANIE DAĆ CZKAWKĄ ODBIJA SIĘ OBCHODY 25 LECIA A COŚ JEST NA RZECZY BO I GOBARTO Z GIEŁDY CHCĄ WYCOFAĆ

Ponury

Oj tak tak Kurczaczku mnie też , nawet widzę , że zostałem wywołany Jak lubisz kurczaki to proponuje te " od teściowej z podwórka" Salmonella albo jak kto woli uboje kontrolne to standard w cedrobie i ostatnio się odbywały Kto ma im tego zabronić przecież to to " wolny kraj" Odkąd przyjrzałem się jak te rzeczy wyglądają w tej " fabryce" kurczaki tego i podobnego pochodzenia na stałe wykreśliłem ze swojego jadłospisu

Kurczak

Dawno mnie tu nie było , czyżby znowu jakiś wypadek był .? Heh w sumie nic by to nie było nowego . A co w obozie jeszcze ciekawego słychać .? Jak tam uboje kontrolne , bo nie wiem kiedy kurczaki kupować hehe

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

PONURY NAPISZ COŚ I O GABRYSI TEŻ

FX

przestali płakać,przestali narzekać,widać,że wszystko wporządku.

h

tutaj to wogole wymagaja znajomosci jezykow obcych na przyklad pecjalista ds. telefonicznej sprzedaży z j. hiszpańskim w Krakowie warto zobaczysz moze :)

? ? ? ?

Co myślą ? Ze wreszcie ktoś prawdę pisze o tym co tam się dzieje, bo ludzie liczą na to ze może ktoś z tym porządek zrobi , że będzie lepiej , niech piszą BĘDZIEMY PISAĆ , i jeżeli to czyta ktoś z reporterów np. Uwagi bądź innych stacji to prosimy o pomoc BO WIADOMO ZE MEDIA TO OSTATNIA DESKA RATUNKU . Tego układu cedrobowskiego nie łatwo ruszyć bo to u samej gory siedzi dobrze umocowane . Piszcie ludzie niech świat się dowie . I JEŻELI DYREKCJA SIĘ ZDYSCYPLINUJE TO I PRACOWNICY TEŻ

????

O zarobkach i godzinach jest napisane wcześniej czytać nie umiesz

om

Jadzia otrzymuje deputaty w formie kurczaków?W takim razie musi by (usunięte przez administratora) i kraść,bo cedrob żadnych kurczaków nikomu nie daje.Cedrob za pracę marnie bo marnie ale płaci.Ludzie się szanują?Jesli według Jadzi donosicielstwo jest wyrazem szacunku to w takim razie Jadzia jest konfidentem nr.1.Przełożeni doceniają?Raczej wrzeszczą "Porzynaj!Nie postawaj!"Robota dobra?Chyba,że Jadzia nic nie robi.A jeśli nic nie robi to robotę ma dobrą.Tak to można siedzieć w cedrobie drugie 21lat AZ DO ŚMIERCI.

jadzia

Robota Dobra w Cedrobie jest , nie narzekać ! Płaca spoko,ludzie się szanują , przełożeni doceniają. Deputaty są w formie kurczaków oraz pasztetów. Pracuje tam już 21 lat i chwale sobie !

@jadzia

Haha hahahaha ale się uśmiałem zajebisty wpis Jadzia deputaty z kurczaków i pasztetów hahaha ...........................!

Nie ma godzin ustalonych z góry . Pracujesz dopóki nie skończy się uboj a to różnie bywa Wystarczy awaria poważna i parę godzin siedzisz i czekasz aż naprawią. To samo jak auto się spóźnia . Wiec jak widzisz żadnych godzin ustalonych nie ma . A po drugie to nigdy się nie doliczysz jak ci płacą za godzinę czy akord . Zarobki ok 2.000 jak dobrze pójdzie za 6 dni w tygodniu. Czasami po 15 godz.

om

Wiki,nie umiesz czytać?Przewóz pracowników?Możesz jeździć na rowerze.Godziny pracy?Dopóki nie zrobisz wszystkiego,czyli od rana do wieczora.Nie dojechał samochód z kurczakami.Czekasz dopóki nie dojedzie,czasami dwie,trzy godziny albo i dłużej.Postojowe bezpłatne,a twój stracony czas nikogo nie interesuje.A jak chcesz wiedzieć więcej,to przjmij się do cedrobu i sam się przekonaj.Jak popracujesz miesiąc to wtedy porozmawiamy.Zobaczymy czy wtedy nadal będziesz pod niebiosa wychwalać cedrob.

wiki

widze ze nikt niechce odpowiedziec na pytania ludzi ktozy sa zainteresowani praca mimo tylu negatywnych komentazy moze jednak ktos odpowie na pytanie czy maja tam przewoz pracownikow w jakich godzinach sie tam pracuje i jeszcze jest tam kilka pytan

wiki

adi

jakie sa tam godziny pracy ?

glonojad???
@adi

Najlepiej to zobaczyć jak się tutaj pracuje na własne oczy i można również spróbować bo nikt Ci prawdy nie napisze.Pracownicy boją się nowych pracowników, trzymają się rękami i nogami.Musisz sam sprawdzić jak tu jest.

Każdy ma prawo mówić prawdę i narzekać a odejściem z pracy sprawy nie załatwisz bo jak ktoś pracuje przeszło 10 lat i wcześniej zarabiało się więcej i dużo spokojniej było nikt nikim nie poniewierał normalne przerwy były normalne uboje itp. WIĘC CZEMU MAMY GŁOŚNO NIE MÓWIĆ O TYM ŻE ŹLE SIĘ DZIEJE W FIRMIE I NAM PRACOWNIKOM Z DŁUGIM STAŻEM TO SIĘ NIE PODOBA! bo co tobie lalusiu za.....ny się to nie podoba !

.........58
@*(

a mozecie mi powiedziec jak jest z przewozem pracownikow?

Jeżeli by tak było to ciekawe jak by Polska teraz wyglądała gdyby wszyscy robili tak jak piszesz . Pewnie stałbyś z kartką w ręce na 1kg cukru w kolejce 5 godzinnej i myślał byś ale zjadł bym takiej szyneczki .....hm .....tylko że ta szyneczka to dla tych co na górze !!!! Chwała tym co walczą Chylę czoła

Antybiotyk

A niech otwierają mają za co "czarnuchy " robią na to żeby mieli jeszcze więcej poniewiera się ludźmi płaci się im marne grosze .kurczaki kupują nawet te co do utylizacji powinny iść i tak to się kręci . A biznes będzie ponieważ kurczaki są najtańsze i w roku można ich wyhodować bardzo dużo bo szybko rosną ( tylko ze mięso z nich to powolna śmierć, ) a ludzi nie stać na dobre mięso wiec kupują te paście . Szkoda , że ludzie nie wiedzą co te kurczaki jedzą ( sam antybiotyk )i mało tego na zwykłe antybiotyki już nie idą wiec ......heh . A hodowca sprzeda wszystko a cedrob kupi wszystko .

??

Papieros kawa i ploteczki i dniowka zleci jak nie do biura to na palarnie A robić niema komu

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob