Cedrob

Niepołomice

Opinie o Cedrob

aaabuu. 2016-08-23 18:02
Salmonella.Niezła wymówka dla tych co po kiblach siedzą.
Ponury 2016-08-24 20:43
To , że Cedrob od jakiegoś czasu zlecił pisanie komentarzy to chyba każdy zauważył
Okazuje się jednak , że nie zrezygnowali z wcześniejszej praktyki czuli usuwania ich
Czyżby to był sposób na podniesienie oceny pracodawcy?
Dwa usuwają trzy dodają . Gratuluje Hitler i Goebbels kłaniają się w pas
/ 2016-08-25 19:48
można bazia jako degustator naprawdę warto SMACZNEGO
Kurczak 2016-08-26 19:50
Pani kierowniczka nr 2 nic nie robi tylko na plotki do biura i na papieroska lata wziela by się za robotę a nie tylko palarnia
?? 2016-08-27 21:13
Papieros kawa i ploteczki i dniowka zleci jak nie do biura to na palarnie A robić niema komu
Antybiotyk 2016-08-27 21:30
A niech otwierają mają za co "czarnuchy " robią na to żeby mieli jeszcze więcej poniewiera się ludźmi płaci się im marne grosze .kurczaki kupują nawet te co do utylizacji powinny iść i tak to się kręci .
A biznes będzie ponieważ kurczaki są najtańsze i w roku można ich wyhodować bardzo dużo bo szybko rosną ( tylko ze mięso z nich to powolna śmierć, ) a ludzi nie stać na dobre mięso wiec kupują te paście .
Szkoda , że ludzie nie wiedzą co te kurczaki jedzą ( sam antybiotyk )i mało tego na zwykłe antybiotyki już nie idą wiec ......heh .
A hodowca sprzeda wszystko a cedrob kupi wszystko .
*( 2016-08-28 21:22
Jeżeli by tak było to ciekawe jak by Polska teraz wyglądała gdyby wszyscy robili tak jak piszesz .
Pewnie stałbyś z kartką w ręce na 1kg cukru w kolejce 5 godzinnej i myślał byś ale zjadł bym takiej szyneczki .....hm .....tylko że ta szyneczka to dla tych co na górze !!!!
Chwała tym co walczą
Chylę czoła
*( 2016-08-30 21:08
Każdy ma prawo mówić prawdę i narzekać a odejściem z pracy sprawy nie załatwisz bo jak ktoś pracuje przeszło 10 lat i wcześniej zarabiało się więcej i dużo spokojniej było nikt nikim nie poniewierał normalne przerwy były normalne uboje itp.
WIĘC CZEMU MAMY GŁOŚNO NIE MÓWIĆ O TYM ŻE ŹLE SIĘ DZIEJE W FIRMIE I NAM PRACOWNIKOM Z DŁUGIM STAŻEM TO SIĘ NIE PODOBA!
bo co tobie lalusiu za.....ny się to nie podoba !
.........58 2016-08-31 10:28
a mozecie mi powiedziec jak jest z przewozem pracownikow?
adi 2016-09-01 18:03
jakie sa tam godziny pracy ?
glonojad??? 2016-09-01 22:05
Najlepiej to zobaczyć jak się tutaj pracuje na własne oczy i można również spróbować bo nikt Ci prawdy nie napisze.Pracownicy boją się nowych pracowników, trzymają się rękami i nogami.Musisz sam sprawdzić jak tu jest.
wiki 2016-09-02 14:20
widze ze nikt niechce odpowiedziec na pytania ludzi ktozy sa zainteresowani praca mimo tylu negatywnych komentazy moze jednak ktos odpowie na pytanie czy maja tam przewoz pracownikow w jakich godzinach sie tam pracuje i jeszcze jest tam kilka pytan
wiki 2016-09-02 14:21
om 2016-09-04 09:29
Wiki,nie umiesz czytać?Przewóz pracowników?Możesz jeździć na rowerze.Godziny pracy?Dopóki nie zrobisz wszystkiego,czyli od rana do wieczora.Nie dojechał samochód z kurczakami.Czekasz dopóki nie dojedzie,czasami dwie,trzy godziny albo i dłużej.Postojowe bezpłatne,a twój stracony czas nikogo nie interesuje.A jak chcesz wiedzieć więcej,to przjmij się do cedrobu i sam się przekonaj.Jak popracujesz miesiąc to wtedy porozmawiamy.Zobaczymy czy wtedy nadal będziesz pod niebiosa wychwalać cedrob.
*( 2016-09-05 14:25
Nie ma godzin ustalonych z góry .
Pracujesz dopóki nie skończy się uboj a to różnie bywa
Wystarczy awaria poważna i parę godzin siedzisz i czekasz aż naprawią.
To samo jak auto się spóźnia .
Wiec jak widzisz żadnych godzin ustalonych nie ma .
A po drugie to nigdy się nie doliczysz jak ci płacą za godzinę czy akord .
Zarobki ok 2.000 jak dobrze pójdzie za 6 dni w tygodniu. Czasami po 15 godz.
jadzia 2016-09-05 21:56
Robota Dobra w Cedrobie jest , nie narzekać ! Płaca spoko,ludzie się szanują , przełożeni doceniają. Deputaty są w formie kurczaków oraz pasztetów. Pracuje tam już 21 lat i chwale sobie !
*( 2016-09-06 07:57
Haha hahahaha ale się uśmiałem zajebisty wpis Jadzia deputaty z kurczaków i pasztetów hahaha
...........................!
om 2016-09-06 18:22
Jadzia otrzymuje deputaty w formie kurczaków?W takim razie musi by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kraść,bo cedrob żadnych kurczaków nikomu nie daje.Cedrob za pracę marnie bo marnie ale płaci.Ludzie się szanują?Jesli według Jadzi donosicielstwo jest wyrazem szacunku to w takim razie Jadzia jest konfidentem nr.1.Przełożeni doceniają?Raczej wrzeszczą "Porzynaj!Nie postawaj!"Robota dobra?Chyba,że Jadzia nic nie robi.A jeśli nic nie robi to robotę ma dobrą.Tak to można siedzieć w cedrobie drugie 21lat AZ DO ŚMIERCI.
Adam Zawrzecki 2016-09-20 23:45
Cedrob to jest jeden wielki syf. Na 40 dni tuczenia brojlerów przypada 28 dni faszerowania antybiotykami. Jak tu być świadomym konsumentem skoro tego nie wiemy i przekonuje nas tylko ładne opakowanie? Nasze ciała protestują. Idziemy do lekarza z problemami i nie mamy świadomości, że to co jemy nas niszczy. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z przepisami kulinarnymi od nich. Co nam z nich, skoro mają toksyczne działanie ich produkty. Antybiotyki już nie działają, bo tym syfem nas faszerują w kurczakach. Bakterie się mutują i uodporniają. Podobnie jest z sokami i innymi produktami. Lepiej nawalić konserwantów niż pasteryzować, bo jest taniej. Pasteryzowany produkt przetrwa nawet 5 lat. A pasteryzowane przetwory to właśnie wasze rybki w occie, grzybki w occie, gruszki marynowane itp.. Które są bardzo zdrowe. Moja babcia zjada tylko swoje, i żyje już 95 lat. A my żyjemy po 65.... Nie jedzcie cedrobu!!!! A Cedrob zapraszam do pogawędki, wyjaśnimy sobie parę spraw na temat trucia Polaków...
jkk 2016-09-21 11:47
troll
*( 2016-09-21 21:00
Zgadzam się z tobą w 100% ze tę kurczaki to niesamowity syn nafaszarowany antybiotykami TVN robił reportaż na ten temat .
A ja też dużo na ten temat wiem i to co w cedrobie się robi też ,
Niestety narazie nic się zrobić nie da bo cedrob jest tam u góry dobrze umocowany
A Wituś to marionetka dobra ale tylko w Niepołomicach i tam ma robić za STRASZNEGO DYKTATORA ZEBY LUDZIE SIE GO BALI bo tutaj bije się sam syf I O TO CHODZI .
???? 2016-09-21 21:09
O zarobkach i godzinach jest napisane wcześniej czytać nie umiesz
? ? ? ? 2016-09-30 21:29
Co myślą ?
Ze wreszcie ktoś prawdę pisze o tym co tam się dzieje, bo ludzie liczą na to ze może ktoś z tym porządek zrobi , że będzie lepiej , niech piszą
BĘDZIEMY PISAĆ , i jeżeli to czyta ktoś z reporterów np. Uwagi bądź innych stacji to prosimy o pomoc BO WIADOMO ZE MEDIA TO OSTATNIA DESKA RATUNKU .
Tego układu cedrobowskiego nie łatwo ruszyć bo to u samej gory siedzi dobrze umocowane .
Piszcie ludzie niech świat się dowie .
I JEŻELI DYREKCJA SIĘ ZDYSCYPLINUJE TO I PRACOWNICY TEŻ
h 2016-10-01 13:25
tutaj to wogole wymagaja znajomosci jezykow obcych na przyklad pecjalista ds. telefonicznej sprzedaży z j. hiszpańskim w Krakowie warto zobaczysz moze :)
FX 2016-10-29 18:39
przestali płakać,przestali narzekać,widać,że wszystko wporządku.
/ 2016-10-30 21:08
PONURY NAPISZ COŚ I O GABRYSI TEŻ
Kurczak 2016-11-05 21:11
Dawno mnie tu nie było , czyżby znowu jakiś wypadek był .? Heh w sumie nic by to nie było nowego .
A co w obozie jeszcze ciekawego słychać .?
Jak tam uboje kontrolne , bo nie wiem kiedy kurczaki kupować hehe
Ponury 2016-11-11 09:15
Oj tak tak Kurczaczku mnie też , nawet widzę , że zostałem wywołany
Jak lubisz kurczaki to proponuje te " od teściowej z podwórka"
Salmonella albo jak kto woli uboje kontrolne to standard w cedrobie i ostatnio się odbywały
Kto ma im tego zabronić przecież to to " wolny kraj"
Odkąd przyjrzałem się jak te rzeczy wyglądają w tej " fabryce" kurczaki tego i podobnego pochodzenia
na stałe wykreśliłem ze swojego jadłospisu
/ 2016-12-10 00:00
CEDROB DBA O PRACOWNIKÓW I ZADBAŁ ABY NA ŚWIĘTA PRACOWNICY DOSTALI TALONY WSTYD ZE TAKA FIRMA NAWET TEGO PRACOWNIKOM NIE JEST W STANIE DAĆ CZKAWKĄ ODBIJA SIĘ OBCHODY 25 LECIA A COŚ JEST NA RZECZY BO I GOBARTO Z GIEŁDY CHCĄ WYCOFAĆ
om 2016-12-11 15:49
Nie ma co rozpaczać,bo za te bony można było najwyżej kupić sobie kurczaków w sklepiku firmowym.Ze dwa bony były tylko na stare gęsi których od pięciu lat nie sprzedano.Ceny towaru w sklepiku na okres realizacji bonów podnoszono.Poza tym za część otrzymanych bonów potrącano pieniądze z wypłaty.Lepiej,że nic nie dali.
&$&$*3 2016-12-13 12:19
Może jeszcze dadzą bony?
/ 2016-12-14 21:25
ktoś jest chyba niespełna rozumu że dadzą bony poobcinali etaty na 1/2 lub 3/4 zmuszają do pracy na cały etat a także i po godzinach dzisiaj pracownicy poszli po rozum do głowy ciekawa jestem na jak długo .Wstyd że taki zakład tak obchodzi się ze swoimi pracownikami to jest prezent przedświąteczny
Ponury 2016-12-16 21:19
Jeśli chodzi o bony to dokładnie tak jak pisze " Om "
Przyznam nawet , że dziwi mnie takie posunięcie
Siłą rzeczy przed świętami wypychali masę syfu
więc jak ktoś tu ma zapłakać to tylko oni
Lady Makbet 2016-12-17 08:38
Z moich informacji wynika, że pojawiły się talony Cedrobu, natomiast kto i na jakich zasadach je otrzymał, tego nie wiadomo.
Lady Makbet 2016-12-17 08:41
Z moich informacji wynika, że talony Cedrobu pojawiły się, niestety nie jestem w stanie stwierdzić kto i za co je otrzymał
Lady Z 2016-12-17 08:52
Oj Ponury, niestety nie oni zapłacą, upchają ten towar i tak! Coś o tym wiem, niestety. Napiszę tutaj za jakiś czas...
aaabuu 2016-12-21 05:42
I znów manipulacje jakieś.Ludzi na św.skłócić chcecie.Wiem -nie powiem,mam -nie pokaże ,nie chce- chce ,głupoty i tyle.A jesli by ktoś dostał to co z tego.Śmiechu warte.
/ 2017-01-12 20:10
jest cisza w eterze chyba coś niedługo pierdyknie bo na to się zanosi prawda ponury
F/X 2017-01-28 09:28
Zmieniają umowy z pełnego na 3/4 etatu.Jeśli ktoś nie podpisze,straszą zwolnieniem.Większośc jednak nie podpisała.Wolą odejśc niż harować w tym kołchozie.Miarka się przebrała.Ludzie przestają się bać.Brawo!!!
kurka 2017-01-29 23:14
większość raczej podpisała bo się boją taka załoga
Joanna 2017-03-13 14:57
@F/X rozumiem, że ostatnio firma zmieniła umowy pracowników. Co obecnie dzieje się w firmie?
Chętnie usłyszymy więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych dla pracowników.
F/x 2017-04-13 08:43
skonczyło sie wpisywanie.Wiekszośc odeszła lub ich pozwalniali.Reszta jest szczęśliwa.Brawo!
Joanna 2017-04-13 09:10
@F/x Jak dużo osób odeszło z firmy? Wiesz czy firma planuje zatrudnienie nowych osób na ich miejsce?
F/x 2017-04-13 18:24
W przyszłym tygodnu od środy zaczyna się sezon gęsi.Będą potrzebować ludzi.Przyjdż i spróbuj tego miodu.a sama się przekonasz jak tu cudownie. napewno na brak zajęcia narzekać nie będziesz. Jak popracujesz to wtedy sama wyrazisz swoją opinię o cedrobie. Aż nie mogę się na nią doczekać.
aaabuu 2017-04-20 06:45
Znów się zaczyna , trzęsiecie portkami firma w końcu zmieniła te umowy czy nie .
Kos 2017-05-10 18:34
Robi się ciekawie.Chłopcy z odbioru podjebali Laickiego.Następny pewnie będzie sam Prezes.
Joanna 2017-05-11 12:01
@Kos chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Dla osób szukających informacji na temat pracy w Cedrob cenne będą merytoryczne wpisy pokazujące jak wygląda praca, szczególnie w poszczególnych działach firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Twoim dziale?
/ 2017-05-11 17:57
a O CO CHODZI Z TYM LALICKIM
suzana 2017-05-11 22:15
pracuję tu od paru dni to co zobaczyłam to zaczyna mnie przerastać jedzenie podłe zupy zimne pani co wydaje to jakaś lady niemiła w obyciu a po ostatniej jakiejś kontroli to co zobaczyłam co zrobiono z naszymi butami , fartuchami które były wywalone na schodach jak na śmietnisku nie można było odszukać swoich rzeczy to jakiś idiotyzm dobrze że pracownice są miłe ciężko będzie chyba tu pracować
wnerwiona 2017-05-22 22:55
W strefie w Niepołomicach kicha brak ludzi do pracy czemu a bo mało płacą w Cedrobie to samo tyranie a wypłaty w miejscu od paru lat kierownik( usunięte przez administratora kokietuje głupawych pracowników premiami 1700 lub 1800 wypłaty z tym wielkim wyróżnieniem to jest dopiero kasa a ludziska się cieszą że zostali docenieni a co do sił przyjezdnych to pierwszej wypłacie mogą po nich zostać wspomnienia. PO PROSTU TRZEBA SZANOWAĆ PRACOWNIKA o strefie fajnie opisane w DZIENNIKU POLSKIM
Zostaw swoją opinię o Cedrob - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedrob