Cedrob

Opinie o Cedrob

oskubana

co za bzdury wy do tego nie jesteście zdolni

????

Hej właśnie zbierzmy się wszyscy jest gęś zablokujmy tez uboje gęsi niech się to gotuje na autach 2 LATA TEMU GĘSI BYŁO POŁOWĘ MNIEJ I BRAŁO SIĘ OK 3 TYS OCZYWIŚCIE PRZEZ 3MIES a teraz 2 razy tyle gęsi i 3 tys widzimy tylko raz !!!!! A powinniśmy dostawać 2 razy tyle !!!! GDZIE TE ZMIANY NA GĘSI LALUŚ. ? w zeszłym roku przed sezonem mówiłeś ze będzie drugie tyle gęsi i będą zmiany . I co? Gdzie te zmiany ? NIE MA ZMIAN , NIE MA KASY TYLKO JEST KOŁCHOZ I ŚMIERĆ ZA ROGIEM Dopuki nam nie będą płacić jak należy to na taśmę nie wyjdziemy JESTEM ZA .!!!!

była
@????

67 juz dawno o tym pisalam zrobcie to NIE MA NA CO CZEKAC !!!!! szkoda czlowieka co zginol z nie swojej winy a tego co mu kazal jechac pod sad WALCZCIE O SWOJE!!

1967

Koszmar W cedrobie zarabia się mniej niż w kiosku ruchu 10 lat temu wypłaty były takie albo i większe. To co oni z nami robią to jest koszmar Uboje są 3 razy większe niż parę lat temu a ZARABIAMY MNIEJ WIEC JAK TO JEST? O CO TU CHODZI. ? JA JESTEM ZA TYM ŻEBY SIĘ ZEBRAĆ WSZYSCY RAZEM I IŚĆ NA BRAMĘ JAK NAM NIE ZAPŁACĄ GODNYCH PIENIĘDZY ZA TAKIE UBOJE I ZAPIERDOL TO ZABLOKOWAĆ UBOJE NIE WYCHODZIĆ NA TAŚMĘ ZASTRAJKOWAC NIECH CALA POLSKA SIĘ DOWIE CO TU SIĘ DZIEJE

oskubana

co powiecie o wypłatach za kwiecień na ubojni i patroszalni

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.
Ponury

I to jest niestety cała prawda o cedrobie , stuprocentowo to zobrazowałeś "67"

1967

Co można pisać o zakładzie w którym ludzie w wypadkach śmierć na miejscu ponoszą !!!! A potem prezes robi stype leje wodeczke stawia obiadek i usia siusia tralala i ludziska zapominają gdzie byli i co się stało . I opowieści jaki to prezes zaje.....ty bo autokar podstawil ludzi załadowal i heja na balange. I co to wszystko jest warte ci ludzie to kierownictwo ten zakład . Normalny człowiek to pojechał by sam a prezesowi d.....e by pokazał za to co zrobili .

bolek

Tam nie jedna osoba zgineła . Niejeden wypadek byl. Wina lezy po stronie zakladu bo nie pilnuje ludzi bhapowiec a powinnien ,ale tez są winni ludzie bo sami łażą jak muchy. Nie bede wiecej pisac bo ktos zinterpretuje to inaczej. Piszcie o zakladzie,a nie o ludziach. Bo sami Tez swieci z pewnoscia nie jestescie..

ponury

Kablowanie ? Masz nadzieje ? na co? że samo się zrobi a my siedźmy cicho Ty masz dopiero tok myślenia ! i właśnie dzięki takiemu podejściu jest tak jak jest i zarząd jest bezkarny nawet w przypadku smierci człowieka

szczery

O Matko! Przeciez to widac kto co robi na zakładzie i żadnego kablowania nie potrzeba . A jezeli kogos to boli to najwidoczniej prawda to jest. Kobiety zacznijcie myslec bo z tych postow wynika ,ze toku myslenia nie macie. Szkoda tego Pana jak i innych i mam nadzieje ,ze zaklad zaplaci za to.

wnerwiona

Bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan brak odrobiny przyzwoitości do ludzi,na pakowni to co się dzieje woła o pomstę do nieba ludzie wożą towar wózkami elektrycznymi bez uprawnień była potrącona starsza kobieta i ją wynoszono z hal bo palet i pojemników pełno taka ciasnota wcześniej złamana ręka po upadku na palecie.Wymuszanie by pracować więcej niż 8 godz kierownictwo wydziera się na pracowników jakby byli ich poddanymi na ubojni to samo praca ponad siły i krzyki na ludzi.NIE DZIWIĘ SIĘ ŻE ZAŁOGA MA TEGO DOSYĆ wypadki to tu prawie codzienność a teraz ten śmiertelny pewnie winę zwalą na P KRZYŚKA bo nie żyje to nie będzie się mógł obronić czas na zmiany.aGabryśka niech się zajmie sobą a nie czyj (usunięte przez administratora) panie wydzierające się na ludzi MARYŚKA NA UBOJNI CZY JADZIA NA PAKOWNI niech pamiętają że one są takimi samymi pracownicami jak inni a gębe niech drą na swoich mężów i swoje dzieci

????

Gabryśka napisz coś mądrego przecież ty tyle wiesz........

Reksio

Tyle było pisane o wypadkach Bilik tyle opisywała sama z nimi walczy . Pisała o tym przygnieceniu człowieka na odbiorze i wszyscy maja to gdzieś a nawet ataki słowne były na nią i w jej rocznicę Krzysztof zginął . Lalicki odpuść juz zwolnij się daj juz ludziom żyć normalnie MAMY CIĘ DOŚĆ NIM DOJDZIE DO NASTĘPNEJ TRAGEDII

1967

Ta pani z HACAPU to tez element właśnie spisuje za pierdoly i listy na szybie wiesza . A gdzie była wtedy? I lalicki tez miał być na urlopie a co robił w tym dniu w pracy może Krzyskowi kazał rozładować tira co? ! !!!!!! HACAP od ścigania ludzi za kanapki

Ponury

Wszyscy wiedza to świetnie , pytanie co z tym zrobią ? Uważam ,że trzeba zrobić wszystko aby temu padalcowi nie pozwolić się wywinąć nie tym razem!

om

To,że w cedroie co niektórzy wsiadali na wózek nie mając uprawnień to nic nowego.Na magazynie tez co niektórzy kirowali wózkiem nie mając uprawnień.Ciekawe co powie na to pani z HACAPU która w swim zwszycie wypisuje same bzdury,a na istotne i ważne sprawy nie zwraca uwagi.Śmierć Krzyska to jest też w pewnym sensie i jej wina.Powinna zainteresować się czy dana osoba ma odpowiednie uprawnienia do obsługi takiego czy innego urządzenia.

mimiN

Na pewno nie kierownik pod którego Krzysiek nie podlegal

Kura

Heh no właśnie jak było WSZYSCY WIEDZĄ Wiec kto powinien odpowiedzieć za śmierć człowieka. ? ! Też wszyscy wiedza

1967

Oczywiście ze tak Nie pod lalickim tylko "tulipanem " Ale jak było to wszyscy wiedza

mimi

A czy ktoś kto tak pisze o pracy i wypadku Krzyska wie pod którym kierownikiem On pracowal

Kura

A kierownik od czego jest ? Co nie wiedział ze Krzysiek nie ma uprawnień i co tak tyle lat jeździł wózkiem i kierownik nie wiedział ? Kto w to uwierzy jak wszyscy wiedzą że co mu kierownik kazał to in to MUSIAŁ robic

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob