Cedrob

Opinie o Cedrob

Kura

Z chęcią opowiem o tym co widziałam i jak to faktycznie wygląda od środka .

Kura

Bylam widziałam , przeżyłam , zobaczyłam i jestem w szoku!! Czy to możliwe , że to co tam się dzieje to jest naprawdę ? !! ! Powiedzieli mi że dostanę ubranie buty wszystko , a tu...... kazali mi w jakiś starych śmierdzących brudnych nie do pary dziurawych gumiakach pracować ! Jezu co ja tam widziałam. ........ ! Drą się na ludzi szczególnie taka mała rozdarta baba . Nikt mnie nie szkolił nic zero bhp .

życzę powodzenia

1967

Z wypłat wszyscy zadowoleni bo 1800 zł pobrali za niedziele soboty , ciekawe czy urlopy pozabierali czekam na pasek a jak zobaczę zabrany urlop i wstawiony bez mojej zgody to idę do sądu. Czekam spokojnie i pisze wszystkie godziny dni i ilość sztuk . Zobaczymy jak zakład będzie się tłumaczył z akordu i godzin oraz zabrano urlopu , spokojnie zaczekam :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.
1967

W prasie ! Kierownictwo nic nie robi żeby było bezpiecznie , a bhp hahaha w tym zakładzie chyba zartujesz! A wypadków było kilka w krótkim czasie a kierownik się śmieje z tych ludzi co ulegli wypadkowi !!!! Ja mam nadzieje ze niebawem telewizja tam będzie.

1967

Wypadek za wypadkiem czy w tym zakładzie jak ktoś śmierć poniesie na miejscu to dopiero KIEROWNICTWO Zadba o bezpieczeństwo. Bo zajmują się jedzeniem którego to ludzie maja nie wnosić na zakład tylko mają jeść w 12 godzinnym trybie pracy ciężkiej fizycznie sztuczną zupkę i kończąca ważność padline i 2 kromki chleba. WSTYD . ZAJMUJECIE się pierdole mi a ludzie zostają KALEKAMI a zarząd jeszcze w twarz się śmieje. Bydło! !!!!!!

Reksio

Jutro znowu zap.... trzeba będzie po kibla siedzieć i jeść i pić , bo tylko Brygadzisci mogą oficjalnie latać 50 razy po szatnia ch stolowka ch itp. A jak ktoś zejdzie zjeść albo się napić to mordy mają od ucha do ucha szkoda ze do roboty tak się nie biorą . Ale teraz to i ja będę liczyć ile razy latają i co robią bo paka fajek i kawę to napewno mało na jeden dzień. I się roliczymy kto ile razy był się przeleciec . Chamstwo

emerytka

do pani Bilik kontaktów z panią nie będzie bo jak już pisałam kontakty panie mają w kiblach,przy stołach.Znam te zagrywki jak pracowałam .Najlepiej obgadywać koleżanki za plecami i wyśmiewać innych.Jedności tu nie było i nie będzie

@emerytka

emerytko dobrze mowisz tylko w jednosci sila nikogo nie obrAZAJAC jesli pracuja tam osoby z okolic Bochni to sie nie dziwie ze tam tak jest to najgorsi ludzie jacy sa. a szczególności kobiety. POWIDZENIA

emerytka

Po pierwsze pisze ktoś tu jakieś pierdoły z tym sądem bo na pewno nigdzie nie pójdzie to tylko bicie piany i jesteście cieniasy.Piszecie głupoty bo wam tak wygodnie.Wy nie umiecie zawalczyć o swoje prawa i szacunek dla siebie w pracy a nie mówiąc o zarobkach.A pani kadrowa ma to w D...ile wy zarabiacie

1967

1800zl o to całe nasze zarobki soboty niedziela , i masz głupi h......u zapłatę. Kierownikowi tyle dać zobaczymy jaka minę by miał . Nie rozumie tych wypłat i pójdę z tym do sądu może w sądzie dowiem się dlaczego tyle zarabiam bo pani w kadrach to nic nie wie i nic nie powie ot to cała kompetencja pani kadrowej.

///

to nie zarobki tylko wielkie jaja z zarobkami

@///

na ta charowke co robicie to powinniscie ok 2500 zarobic przynajmniej byscie wiedzieli za co zdrowie tracicie? przekazcie kierownikowi ze moze sie mnie tam spodziewac ja mu jaja wybiore :P

om

Jakie zarobki?Zapytaj kierownika.

///

odp do bezrobotnej chyba umiesz czytać

///

ciekaw jestem jak ci odpiszą

Bezrobotna

Jakie zarobki mozna sie spodziewac w tym zakładzie???

ciekawa

TACY ludzie pracują w tym zakładzie jak już było tu opisane przy stołach po kiblach na szatni opowiadają pierdoły narzekają GDZIE ICH ODWAGA NIECH WRESZCIE wezmą sprawy w swoje ręce i coś dla siebie wywalczą. choćby aby była płacona ta godzina do której jesteście zmuszane dłużej pracować więcej niż 8 godzin aby były płacone wszystkie godziny nadliczbowe i udokumentowane na pasku wypłat. Macie tyle możliwości jak PIP czy inne instytucje które mogą wam pomóc tylko cza walczyć a przede wszystkim CHCIEĆ a nie lamentować pozdrowienia

emerytka

nadliczbowe godziny mają być zaznaczone na paskach, a jak ich nie ma to znaczy że nie płacą no to do PIP morze coś ruszycie

@emerytka

emerytko oni tam sraja bo sie boja jakiegoś dupka naprawde juz sie czytac niechce tylko lamety nazekania i co to by nie zrobili a tak naprawde to nic nie robia ja opuscilam zaklad w 2009 roku wiele widzialam ale to co sie dzieje tam teraz to juz jest szczyt wszystkiego

ciekawa

piszecie pierdoły a nic z tego nie wynika i tak robią z was balona i niewolnika chciałabym poczytać że coś wywalczyliście w swej walce a nie tylko lament .Pokażcie że na to was stać.

@ciekawa

i nareszcie ktos mądrze mowi

Kurczak

Tak i jeszcze dać mu 15min przerwy zepsuty kawałek czegoś tam podobnego do pasztetu itp wynalazków zupę z torebki i 3 kromki chleba na cały dzień i zapi........ 12 godz i lej w portki i sRa. .......pod siebie . Taki zakład i stołówki nie ma nawet katering żeby nie był normalny obiad 9zl w dużych ilościach kosztuje albo mniej i ludzie pokryli by połowę , ale by zjedli jak należy cały dzień w pracy 6 dni w tygodniu bez normalnego jedzenia to za parę lat choroby na zawołanie i na l4 zakład będzie musiał mieć. Masakra OBÓZ tak tylko można to coś nazwać

Reksio

Niech ten lalus i te przydupasy jego za robotę się wezmą. A nie tylko ludźmi poniewierac . Niech staną na ocieku , końcówce albo kole tak 89 tys kurczaka. Zobaczymy jak by im dupy zmiekly . Na ocieku to po kolana by w kurczakach stali . Mądre glowy ! Niech się spróbują nie 5min tylko miesiąc . To wtedy pogadamy . Chodz Witus zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob