Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

sprawa sądowa nr 2

no i poszło....ciekawe kogo tymn razem Sąd "zaprosi" z LN na rozprawę sądową:)

miło mi Pani mecenas. Proszę o kontakt jacekalichniewicz@wp.pl

prawnik

Witam Pani Jacku.Z tej strony mecenas z Bydgoszczy. Specjalizuję się w Prawie Pracy i zawodowo pomagam skrzywdzonym pracownikom przez pracodawców: uzyskiwanie ekwiwalentu za godziny nadliczbowe,zadośćuczynienie za stosowanie mobbingu, odszkodowań za niesłuszne wypowiedzenie z pracy itp. Jeśli zechciałby Pan żebym reprezentowała Pana w Sądzie to służę swoją osobą. Proszę o kontakt do Pana celem rozmowy. Pozdrawiam

Olaa

Popieram inicjatywę pokrzywdzonego pracownika,który nagłaśnia tego typu działania firm i przełozonych, którzy widzą tylko swoj (usunięte przez administratora) nie licząc się z swoim podwładnym. Tak to się zazwyczaj dzieje gdy ktoś kto ma kompleksy obejmuje stanowisko przełożonego. Też działam w branży farmaceutycznej i wiele widziałam,ale żeby zwolnić pracownika będącego na L4 to już chore. Mam nadzieję,że wygrasz z tymi bydlakami na drodze postępowania sądowego.Trzymam kciuki!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
do jack

podpuszałaś/eś i nie dowiedziałaś/eś się tego na co liczyłaś/eś :-) nikt nie każe Tobie tego czytać.Chciałbym przestrzeć potencjalnych pracowników przed działaniem firmy LN,gdzie zwalniają ludzi będących na zwolnieniu lekarskim,którzy muszą udowadniać swoją rację w Sądzie pozywając Laboratoria Natury.

jack

A jaki był wynik sprawy która się odbyła? Wygrałeś jak chciałeś ?

to zależy, czy są stronami czy świadkami w sprawie, bo jeśli są oskarżonymi, to kłamanie jest prawem do obrony

jacek

sorki,że nie napisze szczegółów,gdyż nie chciałbym żeby pozwani na rozprawie sądowej byli przygotowani na odparcie zarzutów :-) Będzie totalne zaskoczenie,gdyż nie spodziewają się moich dowodów.Dlatego chciałem żeby składali zeznania pod przysięgą wiedząc jakie są konsekwencje krzywoprzysiestwa. Powiem szczerze,że nie poznałem tak zimnego przełozonego jakim jest Robert P. Nauczyciel który udaje Dyrektora. Wiele słyszałem ..niestety złego o dyrektorze ds.sprzedaży.

jacek

nie przyjąłem,nic nie podpisałem,więc oddałem sprawę do Sądu po tym gdy po 3 tyg otrzymałem świadectwo pracy gdzie zwolnienie uznali za ważne. Robert i Rafał kłamali pod przysiegą,więc złozyłem do Sądu pismo o krzywoprzysięstwie wręczając dowody.

była pracownica

Mam nadzieje,że Robercik dostanie za swoje. Opinia o firmie, że zwalnia ludzi będących na zwolnieniu lekarskim obiegła lotem błyskawicy. Wiem,że część aptek i sklepów zielarskich zrezygnowało z zakupów w LN. Firma kiedyś miała fajną opinię,a pod rządami Robercika straciła wiele,bardzo wiele.

@była pracownica

Trzeba było nie przyjmować wypowiedzenia na zwolnieniu lekarskim

jacek

Jedna sprawa już się odbyła w Bydgoszczy,kolejna wkrótce. Mam dowody,świadków,że to co powiedział Rafał i robert to kłamstwo,a zeznawali pod przysięgą-tak chciałem.

nikt

...yes of course...tylko mielesz ozorem

jacek

witam wszystkich. chciałem sie podzielic nowymi newsami...w zeszłym tygodniu odbyła sie rozprawa sądowa gdzie zeznawał Robert i Rafał.Na ich nieszczescie zeznawali pod przysięgą. Mam dowód o krzywoprzysięstwie. Pewnie jak działali w LN tak i w Sądzie. Mam nadzieję,że po złożeniu dowodów w Sądzie otrzymają to na co zasłuzyli-do 3 lat pozbawienia wolności.

Była PM

wiecie dlaczego firma ma gigantyczne problemy finansowe? Powód jest prosty-zarządza nią Robert który nie ma pojęcia jak się zarządza firmą,gdyż jest...(można się śmiać) ;-) nauczycielem ha ha ha Jest gburem i chamem, ale mam nadzieję,że jego dni są policzone. Dziwi mnie podejscie prezesowej sylwi.

byly

wpis od "agatki" to chyba głos dyrektorka Robercika

dobrze poinformowany

Nie dajcie sie nabrac!!!! Firma ma straszne dlugi, kamowie kombinuja jak moga zeby byla wirtualna sprzedaz zeby zamydlic oczy Sylwuni

reforma

zanim nie zwolnią towarzysza Roberta to nie będzie lepiej. Ten człowiek pogrąża firmę LN. Trzeba będzie napisac do właścicieli co sie dzieje w Polsce

www

"pod względem szkoleń, więc część ludzi może w tej sposób zostanie zreformowana." nawet propaganda towarzysza bieruta lepiej brzmiała SZKOLENIA! JA JA

bzdura

szkolenia? śmiech :-)))))))) jeszcze kilka dni i wszystko się wyjasni.wyjdzie na jaw jakie wałki są robione w Laboratoria Natury

cierpliwosc

cierpliwosc czasem popłaca :-) Miejmy nadzieję,że dni Roberta są policzone

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.