Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Rysiek

Chłopaki z Norda to poskładają:) Będzie dobrze.

przyjęcia będą... ale chyba tylko do marketingu :)

farmacja

Moze i branza ma sie dobrze ale duzo zalezy od szefostwa i kierownictwa ,a niestety w LN nie jest z tym najlepiej. Robert jak i Rafal ktorych juz nie ma w firmie wraz z prezesowa Sylwia doprowadzili firme niemal do upadku. Ale tak sie dzieje gdy firma nie szanuje swoich Klientow oklamujac ich i nie wywiazujac sie z umow. Caly czas twi w ich chorych glowach,ze maja monopol na Aloes.

sciema

Oni maja zawsze na swojej stronie info ze mozesz zlozyc cv ale juz nie szukaja bo beda zwalniac. Nie wiele osob zostalo

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

pf

dobry zart z ogłoszeniem -))))))))) podaj link

obecna

niestety firma nie bedzie zatrudniac ludzi,raczej zwalniac. Jesli nie wiemy o co chodzi-to chodzi o pieniadze. Z tym co napisała poprzedniczka o dyrektorku Robercie P. to prawda-namieszał i uciekł do innej firmy. Zal i tylko pani prezes,ze jest taka naiwna-chyba,ze tez ucieknie.

była pracownica

odradzam. Nie wierze,ze pojawią ogłoszenia że firma szuka ludzi do pracy.

słyszałem,że Robert P. uciekł do firmy Egis.Już im współczuję. Doprowadził Laboratoria Natury do stanu upadku i uciekł do innej firmy jak szczur. Zal mi Pani prezes Sylwi,że jest taką naiwną kobietką.

pf

jesli pojawi sie ogłoszenie na przedstawiciela farmaceutycznego to zdecydowanie odradzam!!!! firma nie wywiązuje się z obietnic danych aptekarzom i sklepom zielarskim. Firma źle postrzegana przez klientów.

do wert

farmaceuta - inżynier ? może spróbuj może do marketingu :)

do wert

dziewczyno podjedź do kilku aptek,sklepów zielarskich i zapytaj o opinie o firmie. Wszyscy odchodzą od Laboratoria Natury na rzecz konkurencji. Firma nie wywiązuje się z umów z aptekami i sklepami zielarskimi. Jak wejdziesz do LN to zaczniesz pracę od tłumaczenia się u Klientów dlaczego firma nie wywiązuje sie z umów.

Jacek

Spokojnie :-) sprawa jest w toku...czekam na termin rozprawy sadowej:-) dowody zebrane i swiadkowie gotowi :-)

jacek

jakoś nie narzekam :-) sprawa w Sądzie z LN jest w toku :-) czekam na termin kolejnej rozprawy.

Do Jacek

zacząłeś pisać o tych sprawach w sądzie i jest tego jakiś wynik ? z firmami to chyba tak łatwo się nie wygrywa...

ex pracownik

ja pierdziele. Robercik trafił do firmy Egis. No to niech się firma boi, pewnie skończy jak LN.

śmiech

ja pierdziele! kto to pisał? oczywiscie najwięcej do powiedzenia maja osoby które nie mają pojęcia. Olka ogarnij się. Pewnie jestes młodą naiwną osobą. Ogłoszenia są celowo tak pisane żeby zachęcić do aplikowania.Pracuję nadal w LN i od dawna nie było ogłoszeń gdyż firma zwalnia ludzi,więc nie pieprz głupot.

były PF

potwierdzam. Unikajcie tego człowieka. Nauczyciel WF który udaje dyrektora. Najgorzej jak ktoś robi coś o czym nie ma pojęcia, a cierpią na tym inni i reputacja firmy. Popytajcie Klientów o opinie Laboratoria Natury od czasu kiedy dyrektorem został Robert P.

była pracownica

Zdecydowanie odradzam tego pana!!!! Rozpieprzył firmę.Przez niego zwolniono wiele osób,pogrążył firmę przez krótki okres. Nie wywiązywał się z obietnic danych Klientom-apteki-sklepy zielarskie. Przez jego działanie wielu Klientów zrezygnowało z zakupów w LN. Teraz jak szczur ucieka udając,że jego to nie dotyczy!!! Żenujący człowiek, który widzi tylko swój czubek nosa. Doprowadził do tego,że pracownicy oddają sprawy do Sądu.

zainteresowany

Witam, bardzo się cieszę iż te piękne forum istnieje. Jak już wiecie Pan R.P. w LN już pracuje. mamy przyjemność gościć zacnego Pana w naszych skromnych progach. Jak sami wiecie nasz rynek jest bardzo hermetyczny i jak sami piszecie informacje przedostają lotem błyskawicy. Obawiając się waszej historii i chcąc zapobiec powtórce z rozrywki chciałabym uchronić swój zespół przed podobną historią i w związku z tym proszę was czy bylibyście tak dobrzy aby podzielić się ze mną jakimiś twardymi dowodami na tego Pana?? jeżeli macie coś czym chcieli i moglibyście się podzielić to bardzo proszę o informacje.

no to powiem,że grubo. w firmie sraczka. Właściciele dowiedzieli się,że pracownicy podali firmę do Sądu o bezprawne zwolnienie. Oczywiście wiemy,że taki rozgłos nie jest nikomu potrzebny. Nie chcę myśleć co będzie gdy firma otrzyma wyrok. Jak wiemy internet ma wielką moc a krąg farmacji jest hermetyczny i zapewne lotem błyskawicy konkurencja i przedstawiciele innych firm wykorzysta tę wiadomość w rozmowie z Klientami.Jak zapewne wszyscy wiemy czyja to sprawka...mamy cichą nadzieję,że po wyroku skazującym Laboratoria Natury ...ten Pan wyleci z firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.