Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Jakub

Zastanawiająca cisza z powodu dobrej pracy? Miałem nadzieję, że dowiem coś aktualnego.

Monia
@Jakub

Jaka możliwość rozwoju ? Gdzie kiedy? Chyba pana Jakuba nigdy nie było na produkcji. Chamskie zmianowo , darcie mordy na nowych pracowników to normalna rzecz , w tej firmie ? Są i normalni ludzie, nie mówię ze nie, ale po jednej ze zmian odechciewa się przychodzić na kolejny dzień!

Avel

Niezapomniany o podpisie wejścia i wyjścia

Damian

Bardzo niska kultura biznesowa.

Jakub
@Damian

Nie napisałeś dlaczego tak sądzisz. Warto podać argumenty, które potwierdzają Twoje zdanie, żeby inni użytkownicy forum mogli zrozumieć jakie są warunki pracy i specyfika firmy. Podaj proszę więcej szczegółów dotyczących poziomu wynagrodzenia i możliwości rozwoju.

Zainteresowana

Czy jest tu ktoś kto pracuje w tej firmie przez agencję i mógłby się wypowiedzieć na temat pracy?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Lolek

Witam . Jak ma się praca w loboratorium na stanowisku magazyniera? Bardzo mi zależy na jak najszybszej odpowiedzi...

Helena
@Lolek

Duży zakres obowiązków a mała wypłata

Helena

Ciągle kogoś szukają

Agnieszka

Dawno nie było nowych opinii na temat pracy w Laboratoria Natury Sp. z o.o. - czy któryś z pracowników lub osób biorących udział w rekrutacji mógłby powiedzieć coś na temat tego, jakie warunki oferuje ta firma? A może ktoś ma właśnie informacje na temat toczących się aktualnie rekrutacji?

Maja

Chciałabym tu pracować i miałam nadzieję na informacje od pracowników. Cisza od dawna , jaki jest tego powód?

@Maja

b

Ucieszony z odzyskania kasy

Witam. Mogę śmiało polecić firmę Laboratoria Natury sp. z o. ,oraz zarządzającego nią(przynajmniej w lublinie) p.Dyr. Jerzego Wolskiego. .Po półtora roku spłacili dług mojej firmie. I nie ważne to ze zrobili to dopiero po wyroku sądowym ,tuż przed skierowaniem do komornika(dla zainteresowanych mogę podać lub sami możecie się dowiedzieć ,wystarczy zadzwonić SR lublin-wschód i podać jako pozwanego Laboratoria Natury Sp. z o.o.,ul.Zawieprzycka 8D,20-228 Lublin,NIP.. itd. czy to ważne czy podadzą wam moją sygnaturę czy innych firm/osób wnoszących?) .Mogę już z całą stanowczością powiedzieć, że to rzetelna i uczciwa firma,i zadać kłam wszystkim, którzy twierdzą, że przestali płacić. To świństwa i oczernianie tych uczciwych nad wyraz ludzi. Gorąco polecam prace tam oraz współprace wszystkim podmiotom lubiącym podniesienie ciśnienia bez kawy :) .Pozdrawiam też Panią Annę Skobieś zwaną też "ja nie wiem"

Agnieszka

@lolek - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Laboratoria Natury Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy swoją opinię piszesz z perspektywy pracownika, czy kontrahenta LN? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

lolek

odradzam firmę. Inna firma przejęła Laboratoria ,ale ludzie pozostali ci sami. Słynny Rafałek, który wykorzystuje ludzi,nie szanuje ich oraz jego metody zwalniania ludzi są już znane w światku farmaceutycznym. Apteki też już wyrzucają ich towar z aptek. Nie wywiązują się z obietnic danym aptekom, zachowują się jakby mieli wyłaczność na aloes i inne preparaty. W (usunięte przez administratora) byli i gówno,widzieli.

Agnieszka

A jak firma przedstawia się na dzień dzisiejszy? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu zmieniła się firma? Jakie zmiany zaszły? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

kaktus
@Agnieszka

Podpinam się, też chciałabym dowiedzieć się co nieco o firmie

beza

Wydaje mi się @fgc, że i tak nie ma szansy u nich na jakieś oferty pracy, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

były

i tutaj sie myslisz człowieku. Posiadam zdjecie pozwu przeciwko Laboratoria Natury.

@
@były

skoro masz zdjęcie pozwu to i zapewne masz zdjęcie wyroku ... spodziewam się ,że rezultat nie był korzystny dla tego kolesia , cytuję poniżej: Jacek 2015-10-26 12:44:11 Spokojnie :-) sprawa jest w toku...czekam na termin rozprawy sadowej:-) dowody zebrane i swiadkowie gotowi :-)

@

temat sprawy w sądzie był już dawno temu poruszany i nagle się urwał , tak więc sądzę ,że jak zwykle było to tylko pisanie jakiegoś frustrata , którego wywalili z pracy :)

potwierdzam Twoje słowa Marku. Tchórz Robert P uciekł do Egis, Sylwia nie ma pojęcia co robi,a może czego nie robi. Firma ma coraz gorsze opinie na rynku aptecznym. Kierownik Rafałek jeździł po Polsce i zwalniał ludzi,gdy sam został zwolniony :-) Wiem,że były przedstawiciel skierował sprawę przeciwko firmie do Sądu.

Obserwujcie co się stało z tą firmą i wyciągajcie wnioski jak dwóch idi.otów potrafi doprowadzić firmę do upadku. Jeden to niejaki Robert P. a druga specjalistka ds. wynajmu powierzchni sprzedażowej w galeriach szanowna jej wysokość jaśnie oświecona Sylwia. Jedni z większych amatorów w branży z jakimi miałem styczność.

Roman

Firma ma nowego właściciela,firmę Nord Farm.Mają dobrze działający dział sprzedaży.Potrzebą tylko trochę czasu aby wszystko wróciło na odpowiednie "tory".

była pracownica

dajcie sobie spokój z pracą w Laboratoria. Masakryczna pani prezes,która ma w (usunięte przez administratora) swoich pracowników.Firma nie wywiązuje się z obietnic wobec aptek.Firma jest żle postrzegana w aptekach i sklepach zielarskich.Słyszałam,że były pracownik podał firmę do Sądu.

Dyzma

Z Norda ???? Z "Nordfarmu" a to niby czemu mają oni to poskładać ...????

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.