Opinie o Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak w Marciszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak w Marciszów

Oburzony pracownik! Nowy wpis

Pracodawca stworzył regulamin (usunięte przez administratora) i stosuje go we własnej firmie! Za każdy dzien urlopu pracodawca zabiera z wypłaty 53 zł! Omijajcie szerokim łukiem ten zakład, system (usunięte przez administratora)! Nędzna płaca do tego jakie zyski ma pracodawca.

zxy Nowy wpis

Firma, porażka dramat! (usunięte przez administratora) i nie kompetentne osoby!! Nie polecam!!

Problemem są tu jedynie właściciele - ojciec i jego dwaj niezgodni synowie. Ojciec założył firmę rozkradając upadające kopalnie i kamieniołomy. Pan J. to (usunięte przez administratora) o czym potwierdzą ludzie, którzy zwozili kradzione maszyny i stal na jego zlecenie. Idąc w ślady ojca - syn R. okrada samego ojca, część klientów płaci gotówką, ta gotówka trafia do kasy? Nie, do kieszeni pana R.! "Dzięki tatusiu" Pan R. to zwykły prostak i UWAGA!!! Damski bokser. Nie chcę opisywać sytuacji w których swoją pięścią zmuszał kobiety do posłuszeństwa, zgadnijcie dlaczego mając 40 i kilka lat jest kawalerem?? Tak samo jak znęcał się nad swoimi kobietami - znęca się na pracownikach. Nie mogę zrozumieć sytuacji, w której typowy polski burak mianuje się na pana. Panowie ćwiergotki, jesteście idealnym przykładem rozwoju (usunięte przez administratora) złodzieja i prostaka. Słoma z butów wam wystaje i życzę wam, żeby wreszcie dobrał się ktoś wam do (usunięte przez administratora) Za to jak nas traktowaliście.

Krysia Nowy wpis

możesz nas cmoknąć nie możesz nic zrobić by zaszkodzić więc po to ten wpis nie martw się mamy się dobrze i coraz lepiej jest tylko u ciebie coraz większa hujowizna i boli

Klient

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale wypowiem się jako klient. Nie twierdzę, że sprzedawana przez tą firmę blacha Hardox jest zła, ale myślę, że nie znają się na jej obróbce, albo sprzedają jakieś podróby, gdyż kupiony przeze mnie element osłony dmuchawy wytrzymał zaledwie dwa miesiące, kiedy to ten sam element wykonany przez inną firmę ze stali S235 użytkowałem w ten sam sposób prze 1,5 roku i kosztował on kilkukrotnie mniej. Poza tym zarabiają na koszcie wysyłki zawyżając jej cenę. Szczerzę nie polecam

Ja Nowy wpis
@Klient

Blacha HARDOX jest bardzo dobrym produktem, jednak należy mieć na uwadze sposób jej obróbki. Obróbka termiczna powoduje "odpuszczenie" i tym samym zmianę właściwości fizycznych stali. STAL HURT praktykuje obróbkę cieplną w każdym wymiarze - od grzania w celu odpuszczenia do wiercenia otworów, a przecież istnieje jeszcze takie pojęcie jak strefa wpływu ciepła. Kolejną sprawą jest (bardzo mnie zastanawia) robienie fazy w lemieszach palnikiem gazowym. Jak zatem stal HARDOX ma oddać użytkownikowi swoje właściwości, kiedy na etapie obróbki jest niszczona na wskroś.

Firma Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Praca w skandalicznych warunkach. Na hali temperatura ujemna oraz brak przestrzegania jakichkolwiek przepisów BHP. Cześć pracowników w porządku, a pozostałą cześć rozgrzewa się alkoholem. Mam nadzieje, że wpadnie tam wreszcie inspekcja pracy i zakończy ten cyrk.

Buractwo i hamstwo oraz kłamstwo szybki opis pana Ptaka i pracownikow

fikio

widze, ze firma ma również w swojej ofercie docinanie oraz obróbka wysokiej jakości blach trudnościeralnych Hardox i to działa naparwde na plus z tego co widze, bo wiele maja klientów też już stałych.

przepraszam, ze sie wtracam

Dlaczego!? ehhh... Wystarczy przeczytać wpisy "Emil" i "gok" i nie trzeba być filozofem, żeby domyślić się , że to ta sama osoba... Myślę, że warto na tym zakończyć tą rozmowę bo to nie forum dla niezadowolonych klientów i właścicieli chcących darmowej reklamy, tylko dla przyszłych, byłych i teraźniejszych pracowników. Przepraszam, bo sam ten wątek podsyciłem. Mam nadzieję,że kolejne wpisy będą na temat, i że osoby które dokonały kilku powyższych wpisów znajdą sobie inne miejsce dla wyrażania swoich prywatnych frustracji i opinii... Przypominam, że to forum nie od tego!!!

przepraszam, ze sie wtracam

bije zakład, że gok to pracownik/właściciel tej firemki. Obstawiamy? PS: HEJ TY! klient ! trzeba pogłaskać, żeby wytrzymała - przecież to blacha do pracy w najtrudniejszych warunkach ;D

ptaszek

Zupełnie niekompetentne i chamskie towarzystwo siedzi w rozwalającej się budzie i udają jakąś "firmę". Przestrzegam i radzę omijać SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!

spawacz

(usunięte przez administratora)Totalny chaos i hamstwo. Ludzie bez wykształcenia i inteligencji. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Przestrzegam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak - Marciszów

• Jak się pracuje w Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak?

Zobacz opinie na temat firmy Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stal-Hurt s.c. Józef Ptak Zofia Ptak Marek Ptak Robert Ptak
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Główna 136
    58-410 Marciszów