ZPUH Stal Hurt Józef Ptak

Marciszów

Opinie o ZPUH Stal Hurt Józef Ptak

spawacz 2014-06-16 00:11:40
(usunięte przez administratora)Totalny chaos i hamstwo. Ludzie bez wykształcenia i inteligencji. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Przestrzegam!!!!
ptaszek 2014-09-02 09:33:50
Zupełnie niekompetentne i chamskie towarzystwo siedzi w rozwalającej się budzie i udają jakąś "firmę". Przestrzegam i radzę omijać SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!
Klient 2015-08-14 07:39:18
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale wypowiem się jako klient. Nie twierdzę, że sprzedawana przez tą firmę blacha Hardox jest zła, ale myślę, że nie znają się na jej obróbce, albo sprzedają jakieś podróby, gdyż kupiony przeze mnie element osłony dmuchawy wytrzymał zaledwie dwa miesiące, kiedy to ten sam element wykonany przez inną firmę ze stali S235 użytkowałem w ten sam sposób prze 1,5 roku i kosztował on kilkukrotnie mniej. Poza tym zarabiają na koszcie wysyłki zawyżając jej cenę. Szczerzę nie polecam
przepraszam, ze sie wtracam 2015-11-05 09:54:56
bije zakład, że gok to pracownik/właściciel tej firemki.
Obstawiamy?

PS: HEJ TY! klient ! trzeba pogłaskać, żeby wytrzymała - przecież to blacha do pracy w najtrudniejszych warunkach ;D
przepraszam, ze sie wtracam 2015-11-15 21:36:10
Dlaczego!? ehhh... Wystarczy przeczytać wpisy "Emil" i "gok" i nie trzeba być filozofem, żeby domyślić się , że to ta sama osoba...

Myślę, że warto na tym zakończyć tą rozmowę bo to nie forum dla niezadowolonych klientów i właścicieli chcących darmowej reklamy, tylko dla przyszłych, byłych i teraźniejszych pracowników.

Przepraszam, bo sam ten wątek podsyciłem.

Mam nadzieję,że kolejne wpisy będą na temat, i że osoby które dokonały kilku powyższych wpisów znajdą sobie inne miejsce dla wyrażania swoich prywatnych frustracji i opinii... Przypominam, że to forum nie od tego!!!
fikio 2016-05-19 11:34:37
widze, ze firma ma również w swojej ofercie docinanie oraz obróbka wysokiej jakości blach trudnościeralnych Hardox i to działa naparwde na plus z tego co widze, bo wiele maja klientów też już stałych.
Zostaw swoją opinię o ZPUH Stal Hurt Józef Ptak - Marciszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPUH Stal Hurt Józef Ptak